خانه دوست کجاست؟

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب نظراتتونو خوندم
درست
شماها درمورد واقعیتون هم نظر دادید
خوب درمورد واقعی من دوستان خیلی زیادی دارم درحد توان سعی درانجام وظایف دوستیم رو دارم اشتباه هم میکنم یه دلیل اصلیش زود رنجیم هست اما بستگی داره کی چیزی بگه یکی ازدوستانم چون میدونم چطوری چه شخصیتی داره هرچی بهم بگه ناراحت نمیشم
اما درکل توفرازونشیب های زندگیم یاد گرفتم تنهایی خیلی بهتر کسی به آدم وفا نمیکنه.
درمورد دوستان مجازی هم به قول یکی ازشعرای یکی ازدوستان دریکی ازاین پستای اینجا
پشت این دیوارمجازی یه شخص حقیقی نشسته خیلی ازدوستان این فکررو دارندچون مجازی همه چیز شوخی ومیتونند بادل دوستاشون هرکاری بکنندبعدشم بگندمجازی شوخی
درکل طبق فرمایشات شمادوستان باید اول دوست خوبی باشیم بعد ازدیگران انتظار خوب بودن روداشته باشیم
واقعا چقدردلنشین وقتی دوستی بعد یه مدت یادتون میکنه ومیگه دلم برات تنگ شده بود اونجاست که کلی ذوق مرگ میشیم:دی
چه واقعی چه مجازی همه جا دنیاست خواهش میکنم دنیای مجازی روخراب نکنیم چون مجازی باورکنیم که این هم دنیاست باورکنیم درکنارآدمای بد آدمای خوب هم هستند تو مجازی هرچند اعتماد سخت ترازهرچیزی چه مجازی چه واقعی ومجازی بیشتر
ایناروباخودم هم بودم
من عاشق انیسه من عاشق سارا من عاشق مهدیه من عاشق آبجی فرشته گلم که یه روز نیست رفته نمایشگاه کلی دلم براش تنگ شده
آبجی فاطمه بی معرفت خودم:دی.آبجی زهرای گلم ودیگر دوستانم که باتمام وجودم دوستشون دارم وعاشقشونم درضمن اگه کسی رو دوست داریم وعاشقشونیم نه به اون معناهالازم نیست هی بهشون بگیم مهم درعمل مهم این توکارامون نشون بدیم که دوسشون داریم.ودرارتباط باپسراهم باید مرزرو رعایت کنیم نمیشه همونطوری که بادوستان دخترمون رفتار میکنیم باپسراهم رفتارکنیم هرچند مجازی باشه شوخی بکینم اماحدداشته باشه.
وبرادر خوبم ..........که کلی بهم کمک کردندواگه راهنمایی های ایشون نبودازپس مشکلم برنمیومدم کلی براشون احترام قائلم وامیدوارم به خواسته هاشون تو زندگی برسند وموفق باشند
وغیرازباشگاه
آرزو فینگیلی(زن داداشم:دی)وداداش طاهرفینگیلیم که هرچند خیلی وقت نیست میشناسمشون اما خیلی براشون احترام قائلم هرچند ازم کوچکترند.
اینایی که گفتم مجازی بودندیه مدت ازمجازی بدم اومد امابخاطرحضوراین گل هااونقدرهام این دنیامجازی بد نیست.
ببخشید نوشته هام زیادی شدنوشت رو دوست دارم خو:دی.موفق باشید.

منم میخواستم یه مرز بکشم بین بین دخترا و پسرا تو دوستام اما این مرزو تو ذهنم کشیدم برا همین نگفتم ولی درسته واقعا باید مرزی(فرقی) باشه.
درمورد زود رنجی هم باید بگم من خودم فکر میکنم خیلی خیلی ادم زود رنجی هستم ولی شاید دلیل بیشتر ناراحتی هامون هم خودمون هستم!

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
ادم ها قابل تغییرند.... ممکن است از دوست خودمون ضرر ببینیم ( مالی- معرفتی-دروغ و هر چیز دیگه ای)... اما ما با خلق مهربونیه خودمون هم اونا رو واسه خودمون به عنوان دوست نگه میداریم ... هم بر روی خلق و معرفتشون اثر میذاریم ... من خودم با ادمای مختلفی گشتم یکی از یکی بدتر...( دزد- معتاد-فاسد-و خیلیای دیگه) حداقلش تونستم تا جایی که میتونم اونارو تغییر بدم.... دوستایی هم که از من بهترن من سعی میکنم مثل خودشون بشم و ازشون این خوبی رو یاد بگیرم...

هیچ انسانی در ذات فطری خود خلق و خوی بدی ندارد...بلکه شرایط بر او اثر میگدارد.... مثلا همه با دروغ و تبعیض و بی معرفتی مخالفن

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
منم میخواستم یه مرز بکشم بین بین دخترا و پسرا تو دوستام اما این مرزو تو ذهنم کشیدم برا همین نگفتم ولی درسته واقعا باید مرزی(فرقی) باشه.
درمورد زود رنجی هم باید بگم من خودم فکر میکنم خیلی خیلی ادم زود رنجی هستم ولی شاید دلیل بیشتر ناراحتی هامون هم خودمون هستم!

دلیل تمام ناراحتی هامون خودمون هستیم ... در مورد مسئله ای اگر حق با ما است پس دلیلی برای ناراحتی نیست.(با گذشت و اینکه بگوید او هم بنده ی خداست و جایزالخطا... و اگر حق با دیگری است پس ناراحتی از وجود خودمان است.... و این خودمون هستیم که ارامش درونمون رو با هر بهونه ای بر هم میزنیم...شاید باید کسی باشد که این ارامش را حفظ کند...

علي 19

عضو جدید
به نظر من خيلي از افراد تو دوستي هاي مجازي واقعا مجازي رفتار ميکنن وسخت ميشه که نشون داد که واقعا کسي که مجازا باهاش دوستي هموني که تو تو تصوراتت ازون ساختي وبخاطر همين که يهو ممکن اتفاقاتي بيوفته که واقعا انتظارشو نداري که يه نمونش حذف از ليست دوستان و..... بازهم نظر دوستان قابل احترام اين نظر شخصي من بود

behnam_mech1987

عضو جدید
به نظر من یک دوست مجازی فقط یک دوست مجازیه! و نباید ازش انتظاره زیادی داشت ،اگرهم مشکلی در این زمینه هست از جایه دیگه آب می خوره.آما حسن مهمی که یه دوست اینترنتی داره این می تونه باشه که چون طرف رو نمی شناسند خود خودشه و نقابی به چهره نمی زنه.

!Game Over

عضو جدید
دوست میگه: «گفتم» ولی دشمن میگه:«خواستم بگم!»

با نهایت تشکر
کوچکترین
:cool:
!Game Over

• Like
واکنش ها: ho_b

Armin pak

عضو جدید
سلام

سلام

ممنون دوست من :gol:

یه دوست مجازی میتونه گاهی از همه واقعیتای زندگی بت نزدیکتر باشه....

اما من این شعرو دوس دارم و ترجیح میدم دوستی داشته باشم ک بتونم تو عمق چشاش نگا کنم

در نغمه گنگ احساست کسی را جستجو کن ک در اعماق چشمان بلورینت تمام هستی اش را جستجو کرد

آی گفتی ...... دوستای تو باشگا.....

من بارها شده خاستم برا دوستای تو لیستم شعر و عکس بفرستم بعد دیدم پروفش برام بستس و منو از لیست خط زده

ولی من خطش نمیزنم دوس دارم لااقل پیام تشکرم از درخاست دوستیشو از تو پروفش خط نزده باشه...:gol:

]چقدر تو خوبی دکتر

Nice Princess

عضو جدید
اسمش را می گذاریم دوست مجازی
اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته
خصوصیاتش را که نمی تواند مخفی کند
وقتی دلتنگی ها و آشفتگی هایش را می نویسد
وقت می گذارد برایم، وقت می گذارم برایش
... نگرانش می شوم
دلتنگش می شوم
وقتی در صحبت هایم به عنوانِ دوست یاد می شود
مطمئن می شوم که حقیقیست