سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوستان من یه مدل لپ تاپ مدل hp650 دارم
مشکلم اینه که وقتی وایرلس لپ تابو روشن میکنم مودم ریست میشه تا وقتی که وایرلس روشنه مودم درحال ریست شدنه !!! چیکار کنم ؟ :(

البته با یه لپ تاپ دیگه این مشکل و ندارم
:surprised::surprised::surprised:
چن وقته اینجوری شده؟!

• Like
واکنش ها: O_0

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من با ی ورژن ویندوز7 چندتا فایلو رمز کردم (اونجا که هیدن میشه تیک encrypt را زدم).حالا ی ورژن دیگه نصب کردم و نمیتونم اونا را باز کنم.
حتی به اکانتم فول کنترل دادم اما بازم نتونستم و فک میکنم به خاطر عوض شدن کلیدهای رمزنگاری باشه.
الان باید چکار کنم؟

اینم عکساش

اینم وقتی که تیک encrypt رو برداشتم و اکی رو زدم

اونجا تیک read only رو بزن ... بعد مراحل رو دوباره تکرار کن

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
بچه ها کمک برسونین!! با موبایلم کلی عکس گرفته بودم و خیلی عکسای دیگه هم توش بود. الان حدود 1ساعته حتی 1دونه از عکسایی که خودم گرفته بودم نیس ولی بقیه هست. گوشیو روشن خاموش کردم موبایلو وصل کردم به کامپیوتر هیدن سیستمم بازه ولی اثری از اون عکسا نیس!! عکسام مهمه واسم. نظرتون چیه چرا غیب شدن؟ من دس نزدم بهشون رفتم تو گالری دیدم خالیه!! غیر ریکاوری چی پیشنهاد میدین؟

ajabgirimidi

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised:
چن وقته اینجوری شده؟!

از اول خریدم همین مشکل رو داشت .. ویندوزم عوض کردم

بقیه مودم ها رو شناسایی میکنه جز مودمم خودم
و موددمم هم با بقیه لپ تاپ ها ریست نمیشه جز این !!!!

هر بارم ریست میشه تنیمات مودمم میپره و مجبورم برم دوباره تنظیمش کنم !!!! اصلا نمیفهمم چشه :(

• Like

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
از اول خریدم همین مشکل رو داشت .. ویندوزم عوض کردم

بقیه مودم ها رو شناسایی میکنه جز مودمم خودم
و موددمم هم با بقیه لپ تاپ ها ریست نمیشه جز این !!!!

هر بارم ریست میشه تنیمات مودمم میپره و مجبورم برم دوباره تنظیمش کنم !!!! اصلا نمیفهمم چشه :(
مشکلت خیلی نوبره بمولا!!
با کابل شبکه امتحان کردی؟

• Like

iust2699

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزیز
دی وی دی رایتر کامپیوترم گاهی اوقات کلا هیچ سی دی و دی وی دی رو نمیخونه
بعد از مدتی هم درست میشه
الان یه بار دیگه شروع کرده
و هیچ سی دی رو نمیخونه یعنی اصلا نمیفهمه که سی دی گذاشتم
به نظرتون مشکل از کجاست؟
با تشکر

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزیز
دی وی دی رایتر کامپیوترم گاهی اوقات کلا هیچ سی دی و دی وی دی رو نمیخونه
بعد از مدتی هم درست میشه
الان یه بار دیگه شروع کرده
و هیچ سی دی رو نمیخونه یعنی اصلا نمیفهمه که سی دی گذاشتم
به نظرتون مشکل از کجاست؟
با تشکر
دوست عزیز کم کم عمرش داره تموم میشه !

این مشکلات جزء علائم اولیه هستند !

m.sabri

عضو جدید
سلام....مدتیه که از منیجر برام این پیام میاد....چیکار کنم؟؟؟
internet Download Manager has been registered with a fake serial Number or the Serial Number has been blocked.IDM is exiting....
لطفا راهنماییم کنید... فقط لطفا جوابو به صورت پیام به صفحه شخصیم ارسال کنید... ممنون
:gol:

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام....مدتیه که از منیجر برام این پیام میاد....چیکار کنم؟؟؟
internet Download Manager has been registered with a fake serial Number or the Serial Number has been blocked.IDM is exiting....
لطفا راهنماییم کنید... فقط لطفا جوابو به صورت پیام به صفحه شخصیم ارسال کنید... ممنون
:gol:

سلام دوست عزیز !

IDM شما رجیستر نشده ، برای حل این مشکل از نسخه های از قبل کرک شده استفاده کنید تا نسخه ای که نصب دارید رو کرک کنید !

از این لینک میتونید کرک شدش رو دانلود کنید !

http://www.gerdoo.net/archives/2328

younoss

عضو جدید
سلام
یه فیلم دانلود کردم همراه با زیر نویسش. چجوری باید بازشوون کنم که زیر نویس کار کنه؟ اول فیلم رو باز کردم بعد فایل زیر نویس رو، حالا زیر نویسی که میاد اصن معلووم نیس چه زبوونیه. اگه کسی میدوونه کمک کنه. خودم احتمال میدم مشکل از زبوون سیستممه. ولی نمیدوونم باید چیکارش کنم؟

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
یه فیلم دانلود کردم همراه با زیر نویسش. چجوری باید بازشوون کنم که زیر نویس کار کنه؟ اول فیلم رو باز کردم بعد فایل زیر نویس رو، حالا زیر نویسی که میاد اصن معلووم نیس چه زبوونیه. اگه کسی میدوونه کمک کنه. خودم احتمال میدم مشکل از زبوون سیستممه. ولی نمیدوونم باید چیکارش کنم؟
سلام دوست عزیز
میتونی اول فیلم رو بذاری بعد فایل زیر نویس رو درگ کنی روی صفحه که نمایش میده گاهی اوقات زیر نویس رو با حروف و علائم مختلفی نشون میده که میشه حلش کرده
ساده ترین راه اینه که اول این نرمافزار کم حجم رو دانلود کنی و بازش کنی بعد فایل زیرنویست رو روی کادر این نرمافزار درگ کنی که برات یه کپی از زیرنویست میسازه که اگه اون کپی رو رویفیلم بذاری قابل نمایشه
پ.ن:
1-بهتره برای دیدن فیلم از kmplayer استفاده کنی
2- نرم افزار رو از فایل ضمیمه ی همین پست دانلود کن

پیوست ها

• shPersianSubtitleFixer.rar
    4.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

younoss

عضو جدید
سلام دوست عزیز
میتونی اول فیلم رو بذاری بعد فایل زیر نویس رو درگ کنی روی صفحه که نمایش میده گاهی اوقات زیر نویس رو با حروف و علائم مختلفی نشون میده که میشه حلش کرده
ساده ترین راه اینه که اول این نرمافزار کم حجم رو دانلود کنی و بازش کنی بعد فایل زیرنویست رو روی کادر این نرمافزار درگ کنی که برات یه کپی از زیرنویست میسازه که اگه اون کپی رو رویفیلم بذاری قابل نمایشه
پ.ن:
1-بهتره برای دیدن فیلم از kmplayer استفاده کنی
2- نرم افزار رو از فایل ضمیمه ی همین پست دانلود کن

مرسی خیلی کارت درسته :)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
سلام
اگه نرم افزارت km player هست و زیر نویس رو عجق وجق نشون میده:
برنامه رو باز کن F2 رو بزن از گزینه های سمت چپ subtitle processing رو انتخاب کن (فلش کنارش رو بزن که گزینه های دیگش مشخص شه) و روی font style کلیک کن. تو صفحه کنارش char set رو از روی default به arabic تغییر بده. برنامه رو ببند. همه چی حله حالا باخیال راحت فیلمتو ببین

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان
لب تاپم ویندوز سون روش نصبه اما هربار که صفحه دسکتاپم رو تغییر میدم وقتی دوباره روشنش میکنم صفحه ی سفید asus میاد بالا و اون صفحه ای که برا زمینه انتخاب کرده بودم میپره
میشه راهنماییم کنید
سپاسگذارم

areeyan

عضو جدید
درایور های لپ تاپ

درایور های لپ تاپ

سلام دوستان لطفا این متن رو تا اخر بخونید و کمکم کنید
هدیه واسم لپ تاپ اوردن از انگلیس مدل : sony vaio svf1421l1ew
از سایت های سونی انگلیس و امریکا و هرجا که فکرشو بکنید دنبال درایور ها گشتم
اما وایر لس و بلوتوث رو پیدا نکردم واسه ویندوز 8
با این که ویندوز اورجینال دستگاه ویندوز 8 بوده و حتی ویندوز هم عوض کردم 7 نصب کردم باز هم همین مشکل رو داشت
اما تا قبل از این که ویندوز اورجینال رو پاک کنم وایر لس بلوتوث هم کار میکرد مشکل من دقیقا اینه که این دو درایور رو واسه نصب پیدا نکردم توی سایت های سازنده دستگاه
لطفا راهنماییم کنید باید چیکار بکنم؟

areeyan

عضو جدید
با این که ویندوز اورجینال دستگاه ویندوز 8 بوده و حتی ویندوز هم عوض کردم 7 نصب کردم باز هم همین مشکل رو داشت
اما تا قبل از این که ویندوز اورجینال رو پاک کنم وایر لس بلوتوث هم کار میکرد مشکل من دقیقا اینه که این دو درایور رو واسه نصب پیدا نکردم توی سایت های سازنده دستگاه
حتی ویندوز 7 نصب کردم با درایور های ویندوز 7 هم این دو درایور نبود که نصب بشهتو

SuPpOrTeR

عضو جدید
حتی ویندوز 7 نصب کردم با درایور های ویندوز 7 هم این دو درایور نبود که نصب بشهتو
از نرم افزار Driver Genuis استفاده کنید ! این برنامه خودکار جدیدترین درایورها رو دانلود میکنه !

نرم افزار پیشنهادی بعدی Driver pack solution هست که درایورهای رایانه رو با دیتابیس موجود که دانلود میکنید به روز میکنه !

امکانش خیلی زیاده که با این دو مشکل تون حل بشه !

SEMINAR

کاربر فعال
دوستان آیا راهی واسه کاهش مصرف شارژ اینترنت adsl وجود داره یا نه؟!
مثلا اینکه که مرورگرها در هنگام وب گردی شارژ کمتری مصرف کنن...

SuPpOrTeR

عضو جدید
پاسخ : سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

دوستان آیا راهی واسه کاهش مصرف شارژ اینترنت adsl وجود داره یا نه؟!
مثلا اینکه که مرورگرها در هنگام وب گردی شارژ کمتری مصرف کنن...

خیر در این حالت نمیشه کاری کرد.
برای کمتر مصرف شدن ترافیک در کل بهتره فایروال فعال و در حالت اینتراکتیو تنظیم کنید .

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام دوستان
لب تاپم ویندوز سون روش نصبه اما هربار که صفحه دسکتاپم رو تغییر میدم وقتی دوباره روشنش میکنم صفحه ی سفید asus میاد بالا و اون صفحه ای که برا زمینه انتخاب کرده بودم میپره
میشه راهنماییم کنید
سپاسگذارم
حالت power 4gear لپ تاپت رو روی entertainment mode یا کلا روی چیزی غیر از power saving قرار بده

masoodxl

عضو جدید
سلام
این پیغام در مرورگر کروم چیه؟؟؟
برای چی میاد؟؟؟
باید چکارش کنم؟؟؟مرسی
Untitled.jpg

masoodxl

عضو جدید
Untitled.jpg
سلام
در موقع نصب انتی ویروس اویرا این پیغام ظاهر میشه!!!
لطفاً بفرمایید باید چکاری انجام بدم؟؟؟متشکرم

بالا