اعتراف کنید

Z.ANSARI

کاربر فعال
بله کاملا درک میکنم که چی میگی... امروز با چنین مشکلی مواجه شدم و نتونستم خودم را کنترل کنم... مجبور شدم عکس العمل نشان بدم.. بعضیا خیلی دورو و فریبکار هستن.. تو ظاهر میگن میخندن ولی از پشت خنجر میزنن... طرف امروز امده کلی منت سر من میذاره... اخرشم برگشته با لحنی تند و نابجا از خجالت من درامده... منم که زیر بار حرف زور به هیچ عنوان نمیرم... و کلا حرف حساب جواب داره

آخه مشکل اینه که حتی اگه حق با منم باشه اولا دوست ندارم جوابش رو بدم....دوما وقتی میدم عذاب وجدان میگیرم...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم......ولی نمیدونستم در این حد......سعی میکنم ولی میدونید هرکسی هر جور دلش میخواد فکر میکنه و رفتار میکنه.......به طرف مقابلش توجه نمیکنه......
خسته ام........هیچ وقت اینجوری نشده بودم.......دلم میخواد برم بیابون.......
اصلا من میدونم لجبازی چیه؟؟:D

به هر حال سعی کن با ارامشو متانت خاصی تاپیکها را دنبال کنی... چون بعضیا قدرت درکشون پایینه... و زودی برداشت اشتباه میکنن... بیابان هم جای قشنگیه:Dحداقل ستاره هاش پرنور تره:smile:بله کلمه لجبازی با ذهن شما بیگانه است :biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
میدونم چی میگی....اما همه جا آدمهایی که دنبال اینجور مسائل بی پایه اساس میگردن هست....تو باید سعی کنی دوستانی برای خودت انتخاب کنی که از لحاظ فکری و
عقایدی و حتی مرز شوخی و جدیشون با خودت یکی باشه که دچار مشکل نشی و بتونی به خوبی از این باشگاه استفاده درست و مفید کنی...

من از دخالت دیگران مینالم.......از اینکه ...
نمیدونم ....اینجوری بیشتر عذاب وجدان میگیرم......
شما چی شدید؟؟ناراحتی به شما نمیاد.......

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله کاملا درک میکنم که چی میگی... امروز با چنین مشکلی مواجه شدم و نتونستم خودم را کنترل کنم... مجبور شدم عکس العمل نشان بدم.. بعضیا خیلی دورو و فریبکار هستن.. تو ظاهر میگن میخندن ولی از پشت خنجر میزنن... طرف امروز امده کلی منت سر من میذاره... اخرشم برگشته با لحنی تند و نابجا از خجالت من درامده... منم که زیر بار حرف زور به هیچ عنوان نمیرم... و کلا حرف حساب جواب داره

متوجه میشم چی میگی...منم دقیقا با همچین مشکلی مواجه شدم....با این جور آدم ها نمیشه منطقی برخورد کرد چون اصلا متوجه رفتارشون نیستن!!!

Z.ANSARI

کاربر فعال
به هر حال سعی کن با ارامشو متانت خاصی تاپیکها را دنبال کنی... چون بعضیا قدرت درکشون پایینه... و زودی برداشت اشتباه میکنن... بیابان هم جای قشنگیه:Dحداقل ستاره هاش پرنور تره:smile:بله کلمه لجبازی با ذهن شما بیگانه است :biggrin:

دارم همین کار رو میکنم.....کم کم هم دیگه نمیام......برداشت اشتباه فدای سرم.......مشکل یه چیز دیگه است......بیابان حداقل آدمیزاد توش نیست.....
بیگانه چیه بابا........با هم در جنگیم......مگه معلوم نیست؟؟:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از دخالت دیگران مینالم.......از اینکه ...
نمیدونم ....اینجوری بیشتر عذاب وجدان میگیرم......
شما چی شدید؟؟ناراحتی به شما نمیاد.......

طبق معمول سرکارم با یه مالکی که هیچی از ساخت وساز و نقشه نمیفهمه مواجه شدم....کلی اعصابم بهم ریخت....

Z.ANSARI

کاربر فعال
پس با هم تفاهم پیدا کردیم!!!!امروز از ناراحتی مسیر از سرکار تا خونه تا قسمتی طولانی پیاده اومدم که آروم بشم همش فکرم درگیر بود...

مشکل من اینه که اگه کسی ازم ناراحت بشه من عذاب وجدان میگیرم.....به جای طرف مقابلم..

برای همین عذاب میکشم.......

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متوجه میشم چی میگی...منم دقیقا با همچین مشکلی مواجه شدم....با این جور آدم ها نمیشه منطقی برخورد کرد چون اصلا متوجه رفتارشون نیستن!!!
مهندس بگذریم... خیلی ذهنت را مغشوش نکن...;)
دارم همین کار رو میکنم.....کم کم هم دیگه نمیام......برداشت اشتباه فدای سرم.......مشکل یه چیز دیگه است......بیابان حداقل آدمیزاد توش نیست.....
بیگانه چیه بابا........با هم در جنگیم......مگه معلوم نیست؟؟:D

افرین... پس بیشتر سعی کن...حالا تصمیم احساسی نگیر...مشکل نیست بحران بید... کدام جنگ را میگی؟ من که همش سازش میبینم:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای.....خیلی بده.....تازه هی فکر میکنید تقصیر شما بوده......بعضی ها واقعا نمیفهمند....

دقیقا.....یعنی امروز در آخر فقط 5مین نگاه کردم به طرف...بعد پیشه خودم گفتم حرف زدن با این آدم بی فایده هستش....کلا هیچی نمیدونه!!!

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم دوم دبیرستان که بودم بعد از پیدا کردن کارت واکسیناسیون پسر همسایمون که برای روز قبل بود زنگ زدم خونشون گفتم آقای احسان...؟17 ساله؟نام پدر....؟هستید؟
دیروز واکسن سرخک،سرخجه زدید؟
با تعجب گفت : بله!
آقا منم گفتم : "اشتباه شده واکسنی که دیروز زدید تا 48 ساعت دیگه باعث بروز علائمی می شه که باید تحت مراقبت باشید مثل حمله های قلبی یا تنفسی"!
طرف از ترس از حال رفت و نیم ساعت بعدش با آمبولانس بردنش بیمارستان...
هنوزم
عذاب وجدان دارم!!!:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم دوم دبیرستان که بودم بعد از پیدا کردن کارت واکسیناسیون پسر همسایمون که برای روز قبل بود زنگ زدم خونشون گفتم آقای احسان...؟17 ساله؟نام پدر....؟هستید؟
آقا منم گفتم : "اشتباه شده واکسنی که دیروز زدید تا 48 ساعت دیگه باعث بروز علائمی می شه که باید تحت مراقبت باشید مثل حمله های قلبی یا تنفسی"!
هنوزم

جدی میگی یا شوخیه؟!!!!

Z.ANSARI

کاربر فعال

Z.ANSARI

کاربر فعال
هنوزم

اکه من اینکار رو کرده بودم تا حالا میمردم از عذاب وجدان....خیلی روحیه ی قوی دارید....

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اکه من اینکار رو کرده بودم تا حالا میمردم از عذاب وجدان....خیلی روحیه ی قوی دارید....
ممنون... اخه من ورزشکار هستم از نوع بوکسورش:D
بابا به جان خودم اولین دهه شصتی بدون غلط املایی هستید که اینجا دیدماااا...

ممنون..لطفت را میرسانه...اخه در دوران تحصیل نمره املایم از 20 کمتر نشده:biggrin:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان از همگی عذر میخوام ..حاله خوبی ندارم...با اجازه میرم....
شب خوبی داشته باشید.
یا حق:gol: