اگرمهریه وجود نداشت؟؟؟

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر شما اگر :heart:مهریه:heart: وجود نداشت چه پیامدهایی مثبت و یا منفی درپی داشت؟؟؟!!!:heart:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون محترم سالی یه زن عوض میکردند چون ازبس تنوع طلب هستن ....درسته به زور نمیشه کسی رو نگه داشت ولی من خیلی از مردهارو می شناسم که به خاطر 600-700سکه مجبورن به خوبی و خوشی با خانمشون زندگی میکنند چون مجبورن

لیختن اشتاین

عضو جدید
آقایون محترم سالی یه زن عوض میکردند چون ازبس تنوع طلب هستن ....درسته به زور نمیشه کسی رو نگه داشت ولی من خیلی از مردهارو می شناسم که به خاطر 600-700سکه مجبورن به خوبی و خوشی با خانمشون زندگی میکنند چون مجبورن

خیلی ها رو لطفا با بقیه جمع نبند./././. ملت که همه مث هم نیستن

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ها رو لطفا با بقیه جمع نبند./././. ملت که همه مث هم نیستن

واقعیت همینه من که تو جامعه غیر از این چیزی نمی بینم البته راس میگین اکثرا اونی که من گفتم هستن ولی شاید راس میگی کسایی هستن که استثنا هستن

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون خدا برم خودش میدونه چی افریده برای همین مهریه رو گذاشته تا بعضی از این اقایون کمتر زیر ابی برن
به نظر من که مهریه چیز خوبی هست و باید باشه با این قانون هایی که وجود داره تنها تکیه گاه خانوم ها فقط مهریه است

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید دوستم اونی ک بخواد با زهر چشم با آدم زندگی کنه صد سال سیاه میخوام زندگی نکنه!
مهریه خیلی چیز بیخودیه ارزش دختر ب مهریه نیست!

شرمنده عزیزم من قبول ندارم مخصوصا تو این دوره زمونه که نمی شه به هیچ پسری اعتماد کرد.........خوب شاید زیر سرش بلند شه بره یه زن بگیره خانم باید یه پشتوانه داشته باشه اگه نباشه میشه یه بحران چون دیگه خانواده دختر اونو مثل قبل ساپورت نمیکنن باید یه پشتوانه داشته باشه .......حداقل یه خونه که باید داشته باشه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده عزیزم من قبول ندارم مخصوصا تو این دوره زمونه که نمی شه به هیچ پسری اعتماد کرد.........خوب شاید زیر سرش بلند شه بره یه زن بگیره خانم باید یه پشتوانه داشته باشه اگه نباشه میشه یه بحران چون دیگه خانواده دختر اونو مثل قبل ساپورت نمیکنن باید یه پشتوانه داشته باشه .......حداقل یه خونه که باید داشته باشه

الان مردا خودشون یه اتاق ندارن تو ش زندگی کنن بعد میخوای واسه تو خونه بگیره!!!
:redface:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی که با زهر چشم شروع بشه همون بهتر که اصلا شروع نشه ...

باور کن بعضی از خانم ها مجبورن وگرنه دیونه نیست که سوء استفاده کنه برا خاطر خود خانم میگم که خدای نکرده بعد از طلاق دچار آسیب های اچتماعی نشه.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز

الان دیگه خانوما خودشون کارمیکنن احتیاج ب ساپورت شدن از طرف کسیم ندارن! مردا اونقدری ک فک میکنی عظیم نیستن بره هرکاری میخواد بکنه! ی خانوم تو این شرایط ک باشه براش مادیات مهم نیست!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

الان مردا خودشون یه اتاق ندارن تو ش زندگی کنن بعد میخوای واسه تو خونه بگیره!!!
:redface:

:biggrin::biggrin: خوب اونم میره سراغ یکی مثل خودش ..............خیلی با مزه گفتی دختر......خوب یه اتاق نداره زن میخواد چی کار...دی

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن بعضی از خانم ها مجبورن وگرنه دیونه نیست که سوء استفاده کنه برا خاطر خود خانم میگم که خدای نکرده بعد از طلاق دچار آسیب های اچتماعی نشه.

به نظر من این حرف شما درسته
مهریه ی پشتوانه است برای ی زن

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

الان دیگه خانوما خودشون کارمیکنن احتیاج ب ساپورت شدن از طرف کسیم ندارن! مردا اونقدری ک فک میکنی عظیم نیستن بره هرکاری میخواد بکنه! ی خانوم تو این شرایط ک باشه براش مادیات مهم نیست!

شاید ولی شما فقط شهر ها ی بزرگ رو می بینین ......باید همه جوانب رو در نظر گرفت.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم شاید تو درس میگی..
:biggrin::biggrin: خوب اونم میره سراغ یکی مثل خودش ..............خیلی با مزه گفتی دختر......خوب یه اتاق نداره زن میخواد چی کار...دی
90 درصد پسرا همینجورین....بی پولن
پول ندارن واسه آدم یه بستنی بخرن..
:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا...الان که زندگیا داره رو دست خانومای عزیز میچرخه....:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجبوره باید بده وظیفه هست...پول های خودتم جمع میکنی ماهی مسافرت خارج از کشور میری.............

براووو...
من که به کار کردن هیچ علاقه ای ندارم ولی به خوش گذرونی خیلی علاقه دارم.:D

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چه فرقی داره.
هموطن
ایرانی
عاشق فرهنگ و تمدن ایران زمین
;)

بالا