مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پارسال خیلی ییییییییی واسه درک وقت گذاشتم ..از همه هم بیشتر ازون ضربه خوردم.....دو سه دور بیشترررر جزوه درک عسگری رو خوندم به خدا...تستاشم زدم از اون یکی جزوه..پایه ام که ضعیف هست می دونم اما نمی دونم چه راه دیگه ای دارم؟؟؟؟؟؟ واقعا سر کنکور از درک از همه راضی تر بودم اما 16 زدم فک کن.... همه اش غلط ..درکم پایینه یا فهمم کجه یا جفتش یا حتی IQ
:surprised:
تمی دونم اما واقعا می خوام درکم خوب بشه..راه های دیگه ای هست؟؟؟؟؟؟؟
:cry::cry::confused:
حالا جزوه و تستارو بازم مرور می کنم اما حالا که جواب نگرفتم چی کار کنم...تحلیل سوالارو هم که واسه خودم می بافم نمی تونم حساب کنم روش به تحلیل خودم اطمینان ندارم...
کمکمممممممممم کنیننن

کسی جوابی بهم نمیده
:wallbash::neutral::crying:
اول این که شاید سئوالای اشتباه کمتر میزدی درصدت خیلی بهتر میشد پس از پارسال نتیجه ای که میگیریم اینه که قرار نیس همه رو جواب بدیم.......
خب من کتاب درک عسگری رو کم کم دارم میخونم که ازش راضیم.....راههای بالا بردن درک معماری زیاده ولی اینجا مشکل زمان هس و باید سریعترین راه رو انتخاب کنیم
تستهای عسگری و سالای گذشته رو بزن و ببین سئوالا چه جوریه بعد در راستای همونا مطالعاتت رو انجام بده.....
مشق معماری وکلا اگه جزوه ای از دکتر حجت داری .و هنر از دیدگاه هگل که نمیخواد کتابشو بخری مقالاتش تو سایتهای مختلف هست.
اگه وقت کردی یه چرخی هم تو سایتهای معماری مثلا اتود یا کافه دیزاین و همین باشگاه خودمون بزن....اول باید این ترس بیمورد رو در رابطه با درک بریزی بیرون وگرنه بازم نتیجه نمیگیری
الان بچه ها میان مثلا میگن تو فلان درس مشکل داریم خوب پسر/دختر خوب اصلا خوندی چیزی؟؟؟؟که میگی مشکل دارم....منم نخونم و تست بزنم همش اشتباه در میاد.......

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما این دو تا کتاب رو خوندین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه بگین از نظر ارائه مطالب شبیه به کدوم یکی از کتابای گلابچیه ؟؟؟؟؟؟؟
منظورم اینه راحت میشه خوند یا نه منتظر جزوه هاش باشیم
بچه ها اگه کسی در ارتباطه با آقای سروش نیا و سینا شریفی یا مرکز و ایوانخانه میره میشه بپرسه جزوه های دروسی که اضاف شدن رو ارائه میدن و اگه آره کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یکیشو دیدم 800 صفحه بود کلا بیخیالش شدم کتاب فاطمی رو گرفتم که اونم چاپ قدیمشه.:cry:

jeanpierre

عضو جدید
من هم معماری امتحان میدم.خب ببین واسه سازه که گلابچی و فاطمی-مکانیکی: سلطاندوست-صوت و نور:قیابکلو و ایزدی-و... یه پستی هستش که ابرام لطف کرد وگذاشته که منابع مورد مطالعش بوده خیلی می تونه کمکت کنه

دوست عزیز در اشتباهی
همونطور که دوستای رتبه خوب پارسال همیشه گفتن ایستایی فقط سروش نیا ولاغیر
البته جزوه به روز مال همون سالش که منابع جدیدو داشته باشه وگرنه جزوه های سال قبلش به ارزش امسالش نیستا

jeanpierre

عضو جدید
نه بابا جزوه استاد كه سركلاسش بوده باشي و كپيشو داشته باشي از صدتا كتاب هبتره
من درصد فن امسالمو مديون اين جزوه هام
اما نبايدم فراموش بشه كه اين جزواتم هر ساله اپديت ميشن چون كتاباي جديدي مياد
كلا كنكور 4سال اخيرو بررسي كنين بهتره
لازم نيس برين كنكور 8 رو نگا كنين

تو همين باشگاه هست سرچ كنين
جزوه خيلي خوبيه

نه نه
جزوه هاي معروف دارن حرف اولو ميزنن
من ندين دور سازه و درك رفتار و اينا خوندم
تا نيمدم سر جزوه نفهميدم چقد خوبن اينا

اره خوندنش بستگي به خودتون داره ولي ميتونين منظم پيش برين
من خودمم مباحث مشترك رو با هم ميخوندم عاليه

گل گفتی منم همین تجربه رو دارم
خب این جزوه ها نتیجه کار کسی که بهتر از ما تسلط داره که بار اولمونه دیگه و تو زمان عجیب صرفه جویی میشه عجییییییییییب
البته جزوه هم داریم تا جزوه
بعضی جزوه ها فقط کپی هستن و خود استادش نمیدونه قضیه چیه!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول این که شاید سئوالای اشتباه کمتر میزدی درصدت خیلی بهتر میشد پس از پارسال نتیجه ای که میگیریم اینه که قرار نیس همه رو جواب بدیم.......
خب من کتاب درک عسگری رو کم کم دارم میخونم که ازش راضیم.....راههای بالا بردن درک معماری زیاده ولی اینجا مشکل زمان هس و باید سریعترین راه رو انتخاب کنیم
تستهای عسگری و سالای گذشته رو بزن و ببین سئوالا چه جوریه بعد در راستای همونا مطالعاتت رو انجام بده.....
مشق معماری وکلا اگه جزوه ای از دکتر حجت داری .و هنر از دیدگاه هگل که نمیخواد کتابشو بخری مقالاتش تو سایتهای مختلف هست.
اگه وقت کردی یه چرخی هم تو سایتهای معماری مثلا اتود یا کافه دیزاین و همین باشگاه خودمون بزن....اول باید این ترس بیمورد رو در رابطه با درک بریزی بیرون وگرنه بازم نتیجه نمیگیری
الان بچه ها میان مثلا میگن تو فلان درس مشکل داریم خوب پسر/دختر خوب اصلا خوندی چیزی؟؟؟؟که میگی مشکل دارم....منم نخونم و تست بزنم همش اشتباه در میاد.......
تو زدن تستای درک یه نموداری وجود داره که یه طرفش اطلاعاته و یه طرفش خلاقیت!!! رابطه ی اینا رو تو 3 حالت رو بررسی می کنم "1.اطلاعات کم نتیجه میده خلاقیت کم - 2. اطلاعات متوسط نتیجه میده خلاقیت زیاد - 3. اطلاعات زیاد نتیجه میده خلاقیت کم" تو درک جز 5 تا سوالای پرسپکتیو که میاد و چن سوالی که در مورد طراحی محصول میاد ( که اکثریت ایستایی مدنظرشونه) باید خوب فک کرد و به تک تک کلمات سوال توجه کرد!!! باید با برآیند دیتاهامون به سراغ درک بریم نه نکته هایی که بلدیم!!! پس خوندن و حفظ کردن نکات گاهی می تونه ما رو به اشتباه بندازه!!! می گم گاهی چون استثنا هایی هم در کاره!!! (مث تو بعضی از سوالات خواست مخاطب حرفه اولو میزنه یا فوحش بودن زیبایی در گزینه ها و...) تو سوالای درک اصلا نیاز نیس همرو بزنیم!!! 15 تا زدن ماکسیممشه!!! یادتون باشه با استدلال 100% میشه به یه گزینه رسید!!! پس اطمینان حرف اولو میزنه!!! مثلا سوال زیر رو تحلیل می کنم!!!
می خواهیم در تبریز یک استادیوم فوتبال بسازیم کدام عامل مهمتر است؟؟؟
1.سازه
2.اقلیم
3.دید تماشاچیان
4.سیرکولاسیون
با استدلال میشه به گزینه ی 3 رسید چون اگه بخوایم به دید تماشاچیان دقت کنیم نباید ستون جلوی چشم تماشاچی باشه (سازه) نباید یخ کنه که بلند بشه بره!!! (اقلیم) باید بتونه راحت رو صندلیش مستقر بشه (سیرکولاسیون) تو این سوال میشه با استدلال به جواب رسید!!! (در واقع گزینه 3 هم جامع هم مانع) به نظرم واس درک بهترین کتاب کتاب عسکری هستش و آنالیز دقیق تستای کنکوره!!! یادمون باشه اگه 50% بزنیم نونمون تو روغنه!!!

آخرین ویرایش:

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما این دو تا کتاب رو خوندین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه بگین از نظر ارائه مطالب شبیه به کدوم یکی از کتابای گلابچیه ؟؟؟؟؟؟؟
منظورم اینه راحت میشه خوند یا نه منتظر جزوه هاش باشیم
بچه ها اگه کسی در ارتباطه با آقای سروش نیا و سینا شریفی یا مرکز و ایوانخانه میره میشه بپرسه جزوه های دروسی که اضاف شدن رو ارائه میدن و اگه آره کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه هنوز نخوندم بابا گفتم وقتی ورق میزیدم.:surprised: بعدش هم متذکر میشم من معماری نیستم الکی حول نکنید.
به نظرم راحت اومد نسبتا ولی خوب حجم خیلی بالایی داره. بازم دقیق نمیدونم همونطور که گفتم فقط ورق زدم.
قبلا تو همین تاپیک یه بررسی کوچیکی هر 2 کتابو کرده بودم.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من پارسال خیلی ییییییییی واسه درک وقت گذاشتم ..از همه هم بیشتر ازون ضربه خوردم.....دو سه دور بیشترررر جزوه درک عسگری رو خوندم به خدا...تستاشم زدم از اون یکی جزوه..پایه ام که ضعیف هست می دونم اما نمی دونم چه راه دیگه ای دارم؟؟؟؟؟؟ واقعا سر کنکور از درک از همه راضی تر بودم اما 16 زدم فک کن.... همه اش غلط ..درکم پایینه یا فهمم کجه یا جفتش یا حتی IQ
:surprised:
تمی دونم اما واقعا می خوام درکم خوب بشه..راه های دیگه ای هست؟؟؟؟؟؟؟
:cry::cry::confused:
کسی جوابی بهم نمیده:wallbash::neutral::crying:
من چون دو بار كنكور دادم ميدونستم نميتونم روي درك خيلي مانور بدم
نميدونم درك اصلا تو جزوه نيست
بعضيام ميگن هست
خلاصه جاي مشخصي وجود نداره كه بگردي دنبالش
سوالاي دركم كه تكراري نداره
من خودم هم جزوه عسگري رو خوندم هم سوالاشو بازم متقاعد نشدم
ولي يه سري زا بچه ها هستن درك رو واقعا بالا ميزنن و ميگن كه پشتش منطقي هست
كه من بهش پي نبردم
نميدونم
ولي همين كه بتوني سوالا رو كنترل كني عاليه
6تا درست هم بزني بهتره از اينكه 15تا درست و غلط قاطي بزني

من سال پیش یکی از بزرگترن اشتباهام توی درک این بود که تصمیم گرفتم به همه ی سوالات جواب بدم یعنی اگه همه رو ج نمیدادم 50 در میومد و این یعنی خیلی خوب میشد رتبه ام شما سعی کن یاد بگیری که به همه سوالات نباید ج بدیحتما برای شما هم همینطور بوده جوابای درست زیادی داشتین که با غلط زدن خراب شده;)
اره اين خيلي بده
یکیم محض رضای خدا جواب منو بده:wallbash: :crying2:

سوالت چيه دوستم؟منابع فن؟
ببين منابع فن خيلي گستردس
يه درسايي مثل جزئيات ارتقا دهنده، طراحيلرزه اي و نانو و مباني سازه كه جديد هم هستن حتما ازشون سوال مياد
يه سري درسا رو نبايد خوند يه سري رو بايد خوند و گذشت و چي بگم
من خودم وقتي جزوه طباطبايي رو خوندم نتيجه گرفتم تازه همونم بايد جزوه كسي رو برداري كه سر كلاس بوده باشه و يه قسمتايي رو استاد خودش ميگه كه لازم نيس مثلا بچه هاي معماري يا تكنولوژي بخونن

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ببيينين همه چي خيلي حساسه
من تو همين جزوه ي طباطبايي قسمتاي سازه كششي -ساختمان هاي بلند- و اون درسه چيه اسمش كه همش در مورد انواع اسپيس فريم ها گفته اونو خوندم
تو جزوه مركز معماري اومدم سازه هاي كششي و بتن و سازه فولادي خوندم
منابع وسيعي خوندم كه اصلا ازش سوال نيمد
حالا هر كنكور يه طوريه
يه بار ازش سوال مياد يه بار نمياد
يه سري درسا رو خوندم به گمان خودم فهميدمش اما جزوه كه خوندم اصلا ديدم عوض شد يني جزوه ها نكات خاص و به قول معروف لب مطلبو گفته بودن همه چيز خالص بود
زا طرفي اساتيد سر كلاس ميگن مثلا براي معماي ها فلان مبحث مهم نيس
يا مهمه
خلاصه اينكه بفهميد داريد چي ميخونين مث من گسترده نخونين
بفهمين كجاش مهمه
تايم و انرژي بيخود نزارين
كسايي كه رتبه هاشون و خوبه از خر زدن زيادي نست
فهميدن چي و كجا رو بخونن

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اندیشه کن...

اندیشه کن...

- نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند...​

- آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد ؛ بلکه چیزی است که خود آن را می ســــازد .(گابریل گارسیا مارکز)​

- وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تــــــو ایــــمان داره​

:gol:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضيام ميگن هست
كه من بهش پي نبردم
نميدونم
از سال 90 به بعد ساختار درک مشخصه!!! سوالا سخت تر شده!!! اما در عوض 5-6 تا سوال پرسپکتیو میاد که هر چقدم سخت باشه بازم قاعده داره و میشه از پسش بر اومد!!! 1-2 تا هم سوال تاریخ میاد که اونام مفتن!!! چن تا سوالم میاد که نکته ایستایی دارن (که 90% فاصله از تار خنثی مد نظره) با همینا میشه حداکثر تا 40% زد که درصد خوبیه!!! پس امیدوار باش!!! به نظرم بررسی سوالای کنکور واجب ترین کاره!!!

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلامممممممممممممم من شکوهمندانه بازگردیدم:biggrin:
مرسی عزیز زحمت کشیدی ببخشید زحمتت دادم:)
خاله sam sad امشب نیست ولی فراموشتون نکرده و به فکرتون هست...:)

- اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این اخر خطه، خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه: آرام باش عزیزم، این فقط یک پیچه نه پایان...

- زیاده از حد خود را تحت فشار نگذار، بهترین چیزها در زمانی اتفاق می افتد که انتظارش را نداری. (گابریل گارسیا مارکز)​

- من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که مصمم به داشتن چنین ایده هایی باشیم .​

:gol:

n.b1987

عضو جدید
ببيينين همه چي خيلي حساسه
من تو همين جزوه ي طباطبايي قسمتاي سازه كششي -ساختمان هاي بلند- و اون درسه چيه اسمش كه همش در مورد انواع اسپيس فريم ها گفته اونو خوندم
تو جزوه مركز معماري اومدم سازه هاي كششي و بتن و سازه فولادي خوندم
منابع وسيعي خوندم كه اصلا ازش سوال نيمد
حالا هر كنكور يه طوريه
يه بار ازش سوال مياد يه بار نمياد
يه سري درسا رو خوندم به گمان خودم فهميدمش اما جزوه كه خوندم اصلا ديدم عوض شد يني جزوه ها نكات خاص و به قول معروف لب مطلبو گفته بودن همه چيز خالص بود
زا طرفي اساتيد سر كلاس ميگن مثلا براي معماي ها فلان مبحث مهم نيس
يا مهمه
خلاصه اينكه بفهميد داريد چي ميخونين مث من گسترده نخونين
بفهمين كجاش مهمه
تايم و انرژي بيخود نزارين
كسايي كه رتبه هاشون و خوبه از خر زدن زيادي نست
فهميدن چي و كجا رو بخونن

take off جان این جزوه های طبا رو ممکنه بزارین:smile:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز در اشتباهی
همونطور که دوستای رتبه خوب پارسال همیشه گفتن ایستایی فقط سروش نیا ولاغیر
البته جزوه به روز مال همون سالش که منابع جدیدو داشته باشه وگرنه جزوه های سال قبلش به ارزش امسالش نیستا

یعنی جزوه نور و صوص قبایلکلو که مرکز معماری خنم پور حسن سال گزشته بود عوص شده؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
آره. از ساعت 12 امشبه فك كنم!!! من زنگ زدم مركز معماري تهران. اسم و فاميل و شماره تلفن دادم بهم يوزر پسورد دادن. با آدرس سايتي كه بايد وارد شيم واسه آزمون.

به منم دادن اما نمیدونم چی شد؟؟گمش کردم....:(آزمون تا چه ساعتیه؟؟؟راستی آزمون سنجش کیه؟؟؟و اینکه دیگه از این آزمون مجانیا نی؟؟؟:redface:
در ضمن فردا به من یه جمله اثبات میشه:
خداوند ز حکمت ببندد دری,ز رحمت گشاید در دیگری

اگه فردا گره از مشکلم باز بشه...دیگه غصه اینو نمیخورم ک چرا کنکور امسال قبول نشدم...
توروخدا برام دعااااااااااااااا کنید....:cry:

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش خاله

جملات انرژی بخش خاله

- فقط رؤياهاي بزرگ ميتوانند روح انسان ها را به حركت درآورند.(ماركوس ارليوس)
- اگر به ديگران كمك كنيد تا به آنچه ميخواهند برسند ، شما هم ميتوانيد در زندگي به آنچه ميخواهيد برسيد.(زيگ زيگلار)
- به جنگ درياي مشكلات برويد و شجاعانه به آنها پايان دهيد.(ويليام شكسپير)

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
من نمیدونستم باید زنگ بزنم به ها حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیتونم ازمون بدم فردا یعنی؟؟؟

باید زنگ بزنی بهت یوزر و پسورد بدن
بعد بری به لینک زیر بعد سامانه آزمون:
http://iacenter.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=191

بعدش با همون یوزر و پسورد وارد بشی. من رفتم سوالات رو دانلود کردم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بعضيام ميگن هست
كه من بهش پي نبردم
نميدونم
از سال 90 به بعد ساختار درک مشخصه!!! سوالا سخت تر شده!!! اما در عوض 5-6 تا سوال پرسپکتیو میاد که هر چقدم سخت باشه بازم قاعده داره و میشه از پسش بر اومد!!! 1-2 تا هم سوال تاریخ میاد که اونام مفتن!!! چن تا سوالم میاد که نکته ایستایی دارن (که 90% فاصله از تار خنثی مد نظره) با همینا میشه حداکثر تا 40% زد که درصد خوبیه!!! پس امیدوار باش!!! به نظرم بررسی سوالای کنکور واجب ترین کاره!!!

البته قرارم نيست كه هر سال طرز سوال دادناينطوري باشه
نمونش فن و تاريخ در طي دو سال گذشته
بعدم همين مبحث پرسپكتيو فك يمكنين سادس؟
من خودم فك ميكردم اگه مبحثو بفهميم مشكل حله اما خير
اين سوالات سايه و پرسپكتيو هم قلق و تكنيك داره

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضيام ميگن هست
كه من بهش پي نبردم
نميدونم

البته قرارم نيست كه هر سال طرز سوال دادناينطوري باشه
نمونش فن و تاريخ در طي دو سال گذشته
بعدم همين مبحث پرسپكتيو فك يمكنين سادس؟
من خودم فك ميكردم اگه مبحثو بفهميم مشكل حله اما خير
اين سوالات سايه و پرسپكتيو هم قلق و تكنيك داره
حرفت درسته!!! اما بازم سایه جز مباحثیه که راه حل داره!!! با تمرین مشابه سوالای کنکور میشه قلقاش دستت بیاد!!! (اما به قول تو هیچ تضمینی نیس!!!) از سال 90 تا حالا سوالای درک تقریبا یه سبک دارن!!! که میشه بررسی کرد!!! احتمالش هس سبکش تغییر کنه اما از 4چوب کلی مباحث درک خارج نمیشه (ینی نمیشه یهو تفکر معماری طراحان تغییر کنه و به جای نگاه همه جانبه مثلا فرم گرا بشن و زیبایی تو سوالا مد نظرشون باشه)!!! که این مطلبم میشه با بررسی کل کنکورا فهمید!!! من می دونم درک کلا خیلی سخته اما اگه هوشمندانه جواب بدیم میشه تا 40 بزنیم!!! امیدوارم بتونم!!!

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
درک و فن آزمون مرکز سخت بود :( ولی زبان و تاربخش راحت بود. بچه هااااا آزمون رو دادین؟ تموم شد؟

arefeh

کاربر ممتاز
عزیزم ایشااااالله که مشکلت حل میشه مثبت فک کن و به اینو بدون که همونجوری که خودت گفتی هر کار خدا حکمتی دارد...

مرسی عزیزم...فعلا ک در ظاهر حل شد اما کارم سخته...دیگه بعید میدونم برسم درس بخونم...:cry:امیدوارم برناممو بتونم فشرده کنم...نه میخوام این دو جا کاری رو ک پیدا کردم از دست بدم....نه درس رو بیخیال شم...فقط امیدوارم ک تا تهشو با انرژی برم...به کمک شما و دعاتون;)
سلام
ایشالا ک مشکلتون حل میشه
آزمون چیه فردا ؟
به ارشد مربوط میشه؟

آزمون خودسنجی مرکز معماری به صورت رایگان هست

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سئوال دارم من...اینکه دارم با سیلابس مرکز پیش میرم و الان دارم با آزمون اول خودمو تنظیم میکنم....حالا یه سئوال منابعی ک مرکز معرفی کرده خوبه خونده بشه برای سری اول و توی تایم اضافه بقیه منابع رو خوند...؟مثلا من الان معماری جهان رو امروز خوندم و از سیلابس مرکز فقط کتاب زارعی رو خوندم ولی کتاب بانی مسعود رو نخریدم و ندارم...( البته چاپ جدیدش زارعی رو خریدم...آخه پارسال یکی از دوستام واسه ایتکه من بهش کتاب قرض داده بود کتابهاشو داد و امسال گویا از بنده بی دلیل نناراحت شدن و کتبشونو گرفتن ازم....:biggrin:البته به نفع من ...چون عشق خریدن کتاب دارم رفتم 8 تا کتب خریدم به کتابخونم اضافه کردم)و اینکه پارسال خلاصه برداری کرده بودم از همین کتب زارعی و راهیان ارشد و یه سری جزواتی ک تو همین باشگاه بود...حالا من فعلا خوبه ک همین چیزهایی ک دارمو با سیلابس پیش برم بعد وقت شد برم سروقت کتابهایی ک تو کتایخونم نیست...؟
برا فن و ایستایی هم همین سئوال رو دارم...من الان کتب : ساختمان ها آینده-معماری+ساختار-فناوری نوین-طراحی لرزه ای- سازه در معماری- درک رفتار سازه-رو خریدم ک در حال حاضر درک رفتار و سازه در معماری رو به همراه جزوه سال 90 سروش نیا رو ک یاشل عزیز برام فرستاده بود رو دارم میخونم....و البته برای عناصر هم میخوام طراحی لرزه ای رو شروع کنم...روشم درسته؟؟
کتاب بانی مسعود حتما زودتر بگیر حجمش زیاده ولی خیلی مهمه زودتر شروع کن خوندنشو
ایستایی هم روش درسته فعلا سازه در معماریو درک رفتارو بخون به آزمونا رسیدی بقیه کتابای گلابکش رو هم شروع کن با آزمونا پیش برو

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که تاریخ نتونسته بودم بخونم نزدم ولی به نظر منم زبانش سخت نبود:D
تاریخش راحت بود فن هم نپیچونده بودن کسی میخوند خوب میزد فقط سئوالای درک رو نمیشه پیش بینی کرد که باید منتظر جواباش باشیم(به نظرم درکش سخت بود)
زبانم که کم خونده بودم کم زدم

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش خاله

جملات انرژی بخش خاله

-نخستین قدم را با ایمان بردار نیازی نیست کل راه را ببینید فقط کافیست اولین قدم را بردارید.

-وقتی یکی از درهای شادی بسته می شود،در دیگری باز می شود،ولی اغلب،ما آن قدر به در بسته نگاه می کنیم،که در باز شده را نمی بینیم.

-بادكنك ها هميشه با باد مخالف اوج ميگيرند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.