صنعتی سهند تبریز

مهندس علی

کاربر فعال
سلام بچه ها
منم ارشد م شیمی سهند قبولیدم البته شبانه.
کسی میدونه به شبانه ها خوابگاه میدن یا نه؟
چون شنیدم به اکثر پسرا میدن ولی برا دخترا محدودیت ظرفیت دارن!

تبعیض دخترا با پسر ها که الکیه.به روزانه هاش هم به زور می دن چه برسه به شبانه

دوستان دانشجو در تبریز

چطوری میشه چند نفر همدیگه رو برای اجاره یه خونه یا آپارتمان پیدا کنند؟
جایی هست برای اعلام زدن؟

واقعاً چطور میشه اطلاع پیدا کرد؟

نمی هوام همه شما را تا امید کنم ولی دانشکده مهندسی شیمی ، دانشکده جنگ اعصاب است. بیشتر از اینکه باید تو فکر پروژه تون باشید باید به این فکر کنید با کی پروژه بر می دارید و با کی واحد می گیرید باید تمامی جوانب را بسنچید و عین یه پازل واحد بردارید. قبل از برداشت پروژه باید کلی سنجیده عمل کرد چون اگر بری با یکی شون حرف بزنی فکر می کنه الان با هاش پروژه را برداشتی ولی اگرش بعدش بفهمه با کس دیگه برداشتی و واحد درسی باهاش برداشته باشی طوری اون درس را می اندازه که تا 3 ترم بعد باید کل درسهات را 20 بشی و معدل بالای 17 رویا می شه
البته این مورد در مورد همشون صدق نمی کنه بعضی ها هم هستند که اصلا این خصوصیت را ندارن و خیلی هم گل هستند اگر دوست داشتید پیام خصوصی بدید تا کاملتر توضیح بدم

اگر می خواید حتما خوابگاه بگیرید:
وقتی رفتید برای ثبت نام بگید اگر در مورد حقوق پدرتون پرسیدن بگید ماهی 400 تومان بازنشستگی می گیره و مستاچریم 10 تا خواهر برادر دانشگاه آزادی داریم خلاصه طوری بهشون بفهمونید که محتاج نا..........هستید

تبریزها به مجرد جماعت به سختی خونه می دن مخصوصا پسرها
اول از همه برید توی شهرک سهند، اونجا فاصله اش کمتره تا دانشگاه
اگر تونستید چند روز زودتر از ثبت نام برید تا بتونید خونه اچاره کنید
سمت را آهن و نصف را هم اصلا نگردید که خیلی سخته برید سمت دانشگاه تبریز ، آبرسان و اون طرف ها البته رفت و امد به دانشگاه خیلی سخت می شه.

در اخر این را بگم که دانشگاه در آخرین نقطه شهرک سهند مشرف به شهر اسکو و در 40 کیلومتری (تا مرکز شهر) تبریز است.

اگر دوست داشتید پیام خصوصی بدید تا کاملتر توضیح بدم

این اطلاعات مربوط به 1 سال پیش است که من اونجا بودم

xywz

عضو جدید
البته من شاید نباید در این تاپیک میپرسیدم .... آخه من دانشگاه تبریز قبول شدم نه سهند و میدونم که سهند توی بیابونهای اطراف تبریزه و شرایطه خونه گرفتنش با دانشگاه تبریز متفاوته

فقط خواستم جو عمومی شهر تبریز رو برای خونه دانشجویی و روش پیدا کردن همخونه در دانشگاه رو بپرسم که اون رو هم دوستمون گفتند که به مجرد خونه نمیدن زیاد ... ولی تو این دوره زمونه پول حرف میزنه دیگه نه مجرد و متاهل و این چیزا

مهندس علی

کاربر فعال
البته من شاید نباید در این تاپیک میپرسیدم .... آخه من دانشگاه تبریز قبول شدم نه سهند و میدونم که سهند توی بیابونهای اطراف تبریزه و شرایطه خونه گرفتنش با دانشگاه تبریز متفاوته

فقط خواستم جو عمومی شهر تبریز رو برای خونه دانشجویی و روش پیدا کردن همخونه در دانشگاه رو بپرسم که اون رو هم دوستمون گفتند که به مجرد خونه نمیدن زیاد ... ولی تو این دوره زمونه پول حرف میزنه دیگه نه مجرد و متاهل و این چیزا

بابا مایه دار!!!
هنوز تبریزها را نشناختی
ولی کلا برای شما دانشگاه تبریزی ها راحتتر خونه گیر می آد بخصوص اطراف آبرسان ولی اگر می خوای بگیری و شرایط مناسب هم از لحاظ قیمت و کیفیت باید زودتر بری
من از اون لحاظ گفتم که یه دانشگاه سهندی هم باید به فکر هزینه اش باشه هم به فکر تزدیکی تا محل سرویس ها و دانشگاه.

xywz

عضو جدید
بابا مایه دار!!!
هنوز تبریزها را نشناختی
ولی کلا برای شما دانشگاه تبریزی ها راحتتر خونه گیر می آد بخصوص اطراف آبرسان ولی اگر می خوای بگیری و شرایط مناسب هم از لحاظ قیمت و کیفیت باید زودتر بری
من از اون لحاظ گفتم که یه دانشگاه سهندی هم باید به فکر هزینه اش باشه هم به فکر تزدیکی تا محل سرویس ها و دانشگاه.

بحث مایه داری نیست

ببین وقتی خودگردان میاد برای یه اتاق 4 نفره ازت ترمی(!) 600هزارتومن میگیره چرا باید بری خوابگاه خودگردان در حالی که میتونی با دوستان و کمی پول پیش یه واحد آپارتمانی مستقل بگیری که بزرگتر و راحتره و حداکثر دو نفر در هر اتاق میفتیم ... با یه حال بزرگ برای خودمون !

موضوع پول اینه که الان در این زندگی پرخرج اونی که 6-7 واحد آپارتمان ساخته تا کی میخواد خالی بزاره و مستاجر نگیره که مثلاً مجرده یا نیست! باید زودتر پر کنه واحدها رو تا خواب پول بیشتر ازین ضرر نزنه بهش

الان یه سوال دیگه
تو دانشگاه جایی هست که بچه ها اطلاعیه بدن و دنبال همخونه بگردن؟ همچین چیزی دیدین؟ (اخه من لیسانس چون شهر خودم بودم کلاً پیگر این مسائل نبودم و فقط برای مهر کردن برگه فارغ التحصیلی دور بر راهرو امور خوابگاها رفتم)

مهندس علی

کاربر فعال
اره حتما هست
اگر بری اطراف میدان وسط دانشگاه (اونجایی که هم سلف هست، هم کپی) پر از این آگهی ها
البته من سهند بودم ولی بعضی مواقع مه تو دانشگاه تبریز کلاس داشتیم یا کارم می افتاد اونجا این چیزها را می دییدم
خودت می ری متوجه می شی
یه خوابگاه هم داره همون طرف ها
یه خوابگاه دیگه روبروی دانشکده کشاورزی (ورودی دانشگاه)
باید بری بینی

دانشگاه تبریز برای خودش یه شهری است خیلی بزرگه از سرش تا تهش با ماشین (اتوبوس)یه 20 دقیقه ای طول می کشه

Hosseinrq

عضو جدید
یه خانوم در مورد حراستش بگه؟ سختگیرن یا نه؟

من نمودونم منظور شما از گیر دادن چیه اما اگه خانوما حیا داشته باشن و پاشونو از گلیم خودشون دراز تر نکنن(البته فرق داره با مطالبه گری) خوب حراست هم طبق وظیفه کاری باهوشون نداره.(همینطو هم آقایان.....)

shirinnnnn

عضو جدید
من نمودونم منظور شما از گیر دادن چیه اما اگه خانوما حیا داشته باشن و پاشونو از گلیم خودشون دراز تر نکنن(البته فرق داره با مطالبه گری) خوب حراست هم طبق وظیفه کاری باهوشون نداره.(همینطو هم آقایان.....)

من گفتم یه خانوم بگه.شما خانومی؟

Hosseinrq

عضو جدید
آخه این بنده خدا انگار احساس کرده بار تربیت من رو دوش ایشونه[/QUOT
واقعا چی جوری نتیجه گرفتید وگفتید که من فکر می کنم بار تربیتی شما رو دوش منه . من خواستم بگم حراست اگه گیر میده مشکل ازخود ماست.
در ضمن ما برای درس اومدیم دانشکاه نه کارای دیگه .
اگه ناراحت شدید ببخشید و من و حلال کنید. ;):gol:

آخرین ویرایش:

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
واقعا چی جوری نتیجه گرفتید وگفتید که من فکر می کنم بار تربیتی شما رو دوش منه . من خواستم بگم حراست اگه گیر میده مشکل ازخود ماست.

حسین ، داداش ، دانشگاه چه خبر؟

shirinnnnn

عضو جدید

shoma negaran nabash ma ham baraye dars darim mirim ounja.inke goftam dokhtara began chon ouna midonan manzoore man chiye inghad soe bardasht nemishe

amin_bz95

عضو جدید
سلام به همگی من مهندسی برق کنترل دانشگاه سهند قبول شدم می خواستم در مورد دانشگاه بیشتر بدونم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون

uhnali

عضو جدید
دوستان سهندی لطف کنید به این سوال من جواب بدید.

اگر زبان ترکی کلا بلد تباشی به مشکل میخوری؟

uhnali

عضو جدید
زبان ترکی میخای چیکار عزیزم ، مدرسه ابتدایی نیست که ، دانشگاهه

داداش گلم من کشتم خودم رو تا یکی جواب بده.
آخه می دونی قضیه چیه ما یه معلم پیش دانشگاهی داشتیم ریاضی خونده بود توی تبریز
می گفت استاد همه رو ترکی درس میداده
والا من از اون موقع اصلا از زنجان به این ور فکر نکردم

فقط یه چیزی
دانشگاه خوابگاه بهتون داده؟وضعش جطوریه؟ وضع غذا چطوریه؟

میشه لطف بفرمائید بگید خوابگاه چه قدر دوره از دانشگاه؟ شما اگه صفحه ویکیپدیا رو ببینی خیلی بد نوشته.

power girl

عضو جدید
داداش گلم من کشتم خودم رو تا یکی جواب بده.
آخه می دونی قضیه چیه ما یه معلم پیش دانشگاهی داشتیم ریاضی خونده بود توی تبریز
می گفت استاد همه رو ترکی درس میداده
والا من از اون موقع اصلا از زنجان به این ور فکر نکردم

فقط یه چیزی
دانشگاه خوابگاه بهتون داده؟وضعش جطوریه؟ وضع غذا چطوریه؟

میشه لطف بفرمائید بگید خوابگاه چه قدر دوره از دانشگاه؟ شما اگه صفحه ویکیپدیا رو ببینی خیلی بد نوشته.

من تازه چک میل کردم و این پستارو دیدم، برا همین با تاخیر ج میدم.

دوست عزیز اولا زبان رسمی تدریس فارسیه، سر کلاسای مام تا حالا امکان نداشته ترکی تدریس کنن!
چون خود دانشگاه خارج شهره و تعداد غیر بومیا بیشتر از خود ما تبریزیاس،برا همین هیچ وقت ترکی تدریس نمیشه، از این بابت مطمین باشین،حتی خود هیت علمی هاشم بعضا غیر بومی ان.

در مورد سوال بعدیتون خوابگاه پسرا داخل دانشگاه که تعریفششو شنیدم.

r.eyvazpoor

عضو جدید
دوست عزیز نگران نباش تو دانشگاه همه فارسی حرف می زنند
اگه دوست داشتی یاد بگیری بگو تا حدی یاد بدم

hsdanesh

عضو جدید
سلام هم دانشگاهی ها :smile:
امسال ارشد بیومکانیک روزانه قبول شدم.
4 روزه که ثبت نام کردم، سایت آموزش دانشگاه واسه ورودی های جدید کی باز میشه؟

آخرین ویرایش:

mohammad_72

عضو جدید
سلام دانشگاه معتبره اما مجازی سختیای خاص خودشو داره و کار هرکسی نیست شهریشم همچین زیاده.