چرا دخترای ایرانی بدهیکل شدن؟(مشاورهِ بهبود استیل بدنی)

danaye

عضو جدید
من قدم 163 وزنم 56 همه ميگن هيكلت خوبه ولي خودم دوس ندارم خيلي دلم ميخواد بشم 52 كيلو حسابي باربي بشم ولي چه كاركنم با اين صورت
دوس ندارم يه ذره هم لاغر بشه

لاغر بشههه.......
کی رو میگی خودت یا دوستت ...نکنه استارترو میگیی....>
چه ربطی داشتتت؟؟؟؟

mohamad_musavi69

عضو جدید
من قدم 163 وزنم 56 همه ميگن هيكلت خوبه ولي خودم دوس ندارم خيلي دلم ميخواد بشم 52 كيلو حسابي باربي بشم ولي چه كاركنم با اين صورت

ببخشیدا به نظر من هیکلت خوبه و سعی نکن مثل کسی باشی خودت باش.
خانم هیکلت خوبه الان لاغری قشنگ نیست همونطور که چاقی قشنگ نیست.
به هر حال برای لاغری توی پستای قبلی گفتن دوستان.

noonoosh22

عضو جدید
ببخشیدا به نظر من هیکلت خوبه و سعی نکن مثل کسی باشی خودت باش.
خانم هیکلت خوبه الان لاغری قشنگ نیست همونطور که چاقی قشنگ نیست.
به هر حال برای لاغری توی پستای قبلی گفتن دوستان.
واسه قد من 52 كيلو نرماله لاغر نيستش كه

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز
از دیدگاه بنده وزن شما مناسب هست
کم کردن وزن از این چیزی که الان هستید قطعا
باعث کاهش توده عضلانی یا میزان اب زیر پوستی بدن شما خواهدشد
و در پی اون مشکلاتی رو به همراه خواهد داشت برای مثال اگه توده عضلانیتوتن
کم بشه باعث ایجاد فشار روی مفصلها و درصورت کم شدن اب زیر پوستی
دچار کدر شدن یا حتی چروک شدن پوست خواهد شد.

noonoosh22

عضو جدید
سلام دوست عزیز
از دیدگاه بنده وزن شما مناسب هست
کم کردن وزن از این چیزی که الان هستید قطعا
باعث کاهش توده عضلانی یا میزان اب زیر پوستی بدن شما خواهدشد
و در پی اون مشکلاتی رو به همراه خواهد داشت برای مثال اگه توده عضلانیتوتن
کم بشه باعث ایجاد فشار روی مفصلها و درصورت کم شدن اب زیر پوستی
دچار کدر شدن یا حتی چروک شدن پوست خواهد شد.
من استخوون بنديم ريزه واسه همين درصد چربي بدنم بيشتر از اين حرفاس كه با 4 كيلو كاهش وزن ماهيچه هام آب بشه اتفاقا واسه كاهش وزن رفته بودم دكتر طب سوزني گفتش كه لاغري قبولم نكرد ولي من بيشتر از پايين تنه مشكل دارم چون هر مانتويي كه ميپوشم از بالا گشاده از پايين دگمه هاش بزور بسته ميشه تا اونجاييم كه تحقيق كردم هيچ ورزشي نميتوونه چاقي موضعي رو از بين ببره

noonoosh22

عضو جدید
مشکل فقط صورتتونه؟[/QU
بله آقاي محمد فقط صورتمه صورت لاغر بهم نمياد به نظر من مانكن شدن و هيكل ايده ال داشتن اصلا كار سختي نيس ورزش كردن هم كه خودش تفريحه
مهم اينه كه آدم چه جوري بايد هيكلش رو فرم بياد كه صورت قشنگش نريزه

آخرین ویرایش:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من استخوون بنديم ريزه واسه همين درصد چربي بدنم بيشتر از اين حرفاس كه با 4 كيلو كاهش وزن ماهيچه هام آب بشه اتفاقا واسه كاهش وزن رفته بودم دكتر طب سوزني گفتش كه لاغري قبولم نكرد ولي من بيشتر از پايين تنه مشكل دارم چون هر مانتويي كه ميپوشم از بالا گشاده از پايين دگمه هاش بزور بسته ميشه تا اونجاييم كه تحقيق كردم هيچ ورزشي نميتوونه چاقي موضعي رو از بين ببره

دوست عزیز این مطلب که گفتید تقریبا درسته و برای سن شما طبیعی
این قضیه بی ربط به جنسیت شما نیست تقریبا میشه گفت این چربی رو بدن شما
ذخیره کرده...

noonoosh22

عضو جدید
راهي سراغ نداريد كه صورت لاغر نشه
به نظرتون اين بادي رپ چقدر موثره؟

mohamad_musavi69

عضو جدید

چربی ها بیشتر تو قسمتای شکم، پهلوها و ران پا اول زیاد میشن شمام که میخواید صورتتون تغییر نکنه ولی قسمت پایین تنه رو میخواید چربیش کم بشه.
چربی +آب به انرژی تبدیل میشه اما برای اینکه شما بتونید این انرژی رو استفاده کنید باید حداقل بالای 3دقیقه تمرین هوازی داشته باشید.
میتونید با تحرک عضلاته هر قسمت به قول دوستمون که گفتند چربی هاش رو کم کرد.
دوچرخه ثابت ها رو به حالت تند انجام بدی فکر می کنم چربی پاها کم بشه.
البته از دوستمون معذرت میخوام که پیششون اضحار نظر کردم.

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین اصولا صورت وقتی شما بخوایید وزن زیادی کم کنید
یا استرس و تنش داشته باشید یا مقدار اب بدنتون یهو کم بشه
لاغر میشه برای جلوگیری از این کار میتونید مایعات بیشتری رو
مصرف کنید مثلا درحین تمرین وازمن نشنیده بگیرید اما مصرف پودر نشاسته
تاثیر فوق العاده ای برای جبران لاغری وحتی چاق شدن صورت داره
البته بازم میگم این برداشت من بوده میتونه اشتباه باشه...

noonoosh22

عضو جدید
چربی ها بیشتر تو قسمتای شکم، پهلوها و ران پا اول زیاد میشن شمام که میخواید صورتتون تغییر نکنه ولی قسمت پایین تنه رو میخواید چربیش کم بشه.
چربی +آب به انرژی تبدیل میشه اما برای اینکه شما بتونید این انرژی رو استفاده کنید باید حداقل بالای 3دقیقه تمرین هوازی داشته باشید.
میتونید با تحرک عضلاته هر قسمت به قول دوستمون که گفتند چربی هاش رو کم کرد.
دوچرخه ثابت ها رو به حالت تند انجام بدی فکر می کنم چربی پاها کم بشه.
البته از دوستمون معذرت میخوام که پیششون اضحار نظر کردم.
ممنون از راهنماييتون محمد اقا من زياد شنيدم كه لاغري موضعي با هيچ ورزشي امكان نداره البته من خودم چند سال پيش با يو گا موضعي سايز كم كردم عجيبه
دوچرخه زدن هم ظاهرا باعث بزرگ شدن عضلات پا ميشه كه من اينو نميخوام
به هر حال فكر ميكنم مشكل من راه حلي نداره چون ضاهرا لاغر شدن بدن بدون لاغري صورت امكان نداره

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که دنبال راه حل هستن من میتونم کمکشون کنم یه سایتی هست که نمیشه اینجا معرفی کرد چون تبلیغات حساب میشه ...خانومایی که دوست دارن به من پی ام بدن تا بهشون معرفی کنم شاید بدردشون خورد...خیلی از دوستام ازش استفاده کردن و راضین تازه خوبیش اینه که بدون رژیم لاغر میکنی و لاغر میمونی...

noonoosh22

عضو جدید
ببین اصولا صورت وقتی شما بخوایید وزن زیادی کم کنید
یا استرس و تنش داشته باشید یا مقدار اب بدنتون یهو کم بشه
لاغر میشه برای جلوگیری از این کار میتونید مایعات بیشتری رو
مصرف کنید مثلا درحین تمرین وازمن نشنیده بگیرید اما مصرف پودر نشاسته
تاثیر فوق العاده ای برای جبران لاغری وحتی چاق شدن صورت داره
البته بازم میگم این برداشت من بوده میتونه اشتباه باشه...
اقاي محسن ويكتو اين پودر نشاسته چيه؟ ضرري نداره
فقط صورت و پر ميكنه يا كلا باعث افزايش وزن ميشه
من فكر ميكنم وقتي بدن بره رو سيستم چربي سوز چربي رو از همه جاي بدن ميسوزونه وخوردن اب يا غذاي خاصي مانع اب شدن چربي صورت نميشه
به هر حال اگه ضرر نداره امتحانش كنم
راستي بعضي از مربي هاي بدنسازي برا اينكه صورت در حين كاهش وزن لاغر نشه ميگن كه كيسه يخ رو صورت بزارين به نظر شما اين جواب ميده

mohamad_musavi69

عضو جدید
ممنون از راهنماييتون محمد اقا من زياد شنيدم كه لاغري موضعي با هيچ ورزشي امكان نداره البته من خودم چند سال پيش با يو گا موضعي سايز كم كردم عجيبه
دوچرخه زدن هم ظاهرا باعث بزرگ شدن عضلات پا ميشه كه من اينو نميخوام
به هر حال فكر ميكنم مشكل من راه حلي نداره چون ضاهرا لاغر شدن بدن بدون لاغري صورت امكان نداره

دوچرخه رو میشه استفاده کرد برای تقویت عضلات و حجیم بشن و میشه هم به صورت سرعتی کار کرد تا اول چربیاش اب بشه و بعد ادامه پیدا بشه سرعتش بالا میره و خطی میشه.البته یکم ورزش که پاها رو قوی کنه خوبه ها چون خانما ورزش نمی کنن و وزنشون بالا که میره عضلات پا نمی تونه تحمل کنه و به مرور زانو درد و ... میگیرند.

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یک راهکار برای کاهش سایز بالاتنه ارائه بدید لطفا.

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها منم میخوام یکم توپر تر شم قدم 1.60وزنم52یکی بگه چیکار کنم که توپرتر شم بدنه ضعفی ندارم ومحکم هستم پدرم آزمایشگاه کار میکنن و اصرار دارن 6ماه یک بارآزمایش کلی بدیم و همه جوره سالم هستم خداروشکر،فقر اهنم ندارم و نمیخوام بالاتنم پرترازین بشه همین اندازه کافیه اگه برم باشگاه با دستگاه درست میشه؟چقد طول میکشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها منم میخوام یکم توپر تر شم قدم 1.60وزنم52یکی بگه چیکار کنم که توپرتر شم بدنه ضعفی ندارم ومحکم هستم پدرم آزمایشگاه کار میکنن و اصرار دارن 6ماه یک بارآزمایش کلی بدیم و همه جوره سالم هستم خداروشکر،فقر اهنم ندارم و نمیخوام بالاتنم پرترازین بشه همین اندازه کافیه اگه برم باشگاه با دستگاه درست میشه؟چقد طول میکشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام خانمی ..
من الان خودم میرم باشگاه برا اینکه فقط عضلاتم فرم بهتری پیدا کنه .وزنم از نظر دکتر یه ذره کم بود ..رفتم دکتر فیت نس بهم یه برنامه غذایی با برنامه ورزشی داده .واقعا تاثیر داره ..انقد خوبه پیشنهاد میکنم بری حتما .

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خانمی ..
من الان خودم میرم باشگاه برا اینکه فقط عضلاتم فرم بهتری پیدا کنه .وزنم از نظر دکتر یه ذره کم بود ..رفتم دکتر فیت نس بهم یه برنامه غذایی با برنامه ورزشی داده .واقعا تاثیر داره ..انقد خوبه پیشنهاد میکنم بری حتما .

مرسی آهو جان اگه واقعا" تاثیر داره خوب میرم

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک راهکار برای کاهش سایز بالاتنه ارائه بدید لطفا.

منظورم پهنا و پشت شانه هست!

قسمت سرشانه وکلا همه مفصلها قسمتی
که دران بشه سایز کم کرد نیستن چون اصولا محلی برای انباشت
چربی نیست تا اونجایی که من یادمه بیشتر
مشکلات تو این قسمت مشکلات اسکلتی یا افتادگی یا قوز
بوده وکمتر شنیدم کسی بخواد از این قسمت سایز کم کنه
اما بهتر میدونم بدنتونو یه مربی ببینه و بعد از اون برای
مشکلی که واقعا هست یه راهکار پیدا بشه نه مشکلی
که فقط حس میکنید شاید وجود داشته باشه.

western1

کاربر فعال
دوستان برای کسی که بدنش قفل کرده با رژیم 1100-1200 لاغر نمی شه تو باشگاه هم فینت می کنه و نمی کشه چه پیشنهادی دارین؟ BMI = 22هستش. ممنون

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برای کسی که بدنش قفل کرده با رژیم 1100-1200 لاغر نمی شه تو باشگاه هم فینت می کنه و نمی کشه چه پیشنهادی دارین؟ BMI = 22هستش. ممنون

بعضی پیشنهادارو نمیشه گفت اما مکمل هایی هستن که کمک میکنن

اما در کل اگه تو تمرین به مشکل برمیخوری فارغ از اینکه چه وزنی داری
میتونی از شربت ورزشی استفاده کنی یعنی آب+5٪قند+.05٪ نمک
خیلی کارسازه
ببینید اساسا اب نقش مهمی تو افزایش یا کاهش وزن ایفا میکنه

bahar jon jon

عضو جدید
نظر من اینه چون تعدادی از زنها داخل خانه هستند و خانه دار هستند فرصت نمیکنند و توان اینکه برند باشگاه یا حتی یک پیاده روی ساده رو ندارند و فقط درگیر خانه و آشپزی و اینها شدند

تعدادی هم بخاطر موزیکهایی که داخل سالنهای ورزشی پخش میشه باشگاه نمیرند

تعدادی هم توان خرید وسایل ورزشی رو ندارند که داخل منزل استفاده کنند

تعدادی هم شوهران یا سرپرست خانواده شان اجازه نمیدهند بروند باشگاه

تعدادی هم بخاطر نگاه مردان و پسران که انگار زن و دختر ندیدند نمیتوانند بروند پیاده روی یا دوچرخه سواری و اسکیت سواری و از این ورزش های هوازی و حتی این وسیله هایی که شهرداری در سطح شهر تعبیه کرده به خاطر همین مسئله مورد استفاده خانم ها قرار نمیگیره

بهتره آقایون (اعم از پدر ، برادر ، همسر و غریبه ها) کمی فرهنگ خود رو بالا ببریم تا خانم ها هم در پارکها و سطح شهر ورزش های هرچند ساده و سطحی رو بتونند انجام بدهند

و اینکه از غیرت بیخودی و کاذب دست بردارید

و اینکه کمی قانع و شکرگذار باشید تا مادر ، خواهر یا همسرتان بتواند وقتی برایش بماند که برود باشگاه یا کوه یا دوچرخه سواری و پیاده روی و دو میدانی در سطح پارک

این تاپیک خوبه اما بجای این عنوان بهتره در خصوص مواردی که اشاره کردم دوستان رو مطلع و روشن کنی تا بلکه روزی رو ببینیم که همه مردم کشورمون اعم از زن و مرد همه تناسب اندام داشته باشند.

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر من اینه چون تعدادی از زنها داخل خانه هستند و خانه دار هستند فرصت نمیکنند و توان اینکه برند باشگاه یا حتی یک پیاده روی ساده رو ندارند و فقط درگیر خانه و آشپزی و اینها شدند

تعدادی هم بخاطر موزیکهایی که داخل سالنهای ورزشی پخش میشه باشگاه نمیرند

تعدادی هم توان خرید وسایل ورزشی رو ندارند که داخل منزل استفاده کنند

تعدادی هم شوهران یا سرپرست خانواده شان اجازه نمیدهند بروند باشگاه

تعدادی هم بخاطر نگاه مردان و پسران که انگار زن و دختر ندیدند نمیتوانند بروند پیاده روی یا دوچرخه سواری و اسکیت سواری و از این ورزش های هوازی و حتی این وسیله هایی که شهرداری در سطح شهر تعبیه کرده به خاطر همین مسئله مورد استفاده خانم ها قرار نمیگیره

بهتره آقایون (اعم از پدر ، برادر ، همسر و غریبه ها) کمی فرهنگ خود رو بالا ببریم تا خانم ها هم در پارکها و سطح شهر ورزش های هرچند ساده و سطحی رو بتونند انجام بدهند

و اینکه از غیرت بیخودی و کاذب دست بردارید

و اینکه کمی قانع و شکرگذار باشید تا مادر ، خواهر یا همسرتان بتواند وقتی برایش بماند که برود باشگاه یا کوه یا دوچرخه سواری و پیاده روی و دو میدانی در سطح پارک

این تاپیک خوبه اما بجای این عنوان بهتره در خصوص مواردی که اشاره کردم دوستان رو مطلع و روشن کنی تا بلکه روزی رو ببینیم که همه مردم کشورمون اعم از زن و مرد همه تناسب اندام داشته باشند.

مرسی بابت نظرتون

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برخلاف خیلیا اشتهام کمه ، چیکار کنم؟؟!! تو طول روز اگه یه وعده اصلی هم فقط غذا بخورم عین خیالم نیس!!
تنقلاتم کم میخورم، دلیلش خوردن تنقلاتم نیس :|