مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
دوستان من به این قسمت مراجه کردم و یادم رفت کد پیگیریش رو save کنم؟
بهم اجازه نمی ده که شماره پیگیریم رو داشته باشم؟؟؟
دوستان کسی می دونه باید چکار کنم؟؟؟
http://92.242.195.129/Placementarshad92/index.aspx
منم مشکل تو رو دارم ولی با این حال هم برام اس اومد هم ایمیل اینم متن ایمیل شاید احتیاجی به اونا نباشه
شرکت تعاونی خدمات آموزشیکارکنانســازمــان سـنـجـش آمـوزشکـشـور
دانشجویعزیزسلام
از شرکت شما درآزمون تعیین سطح تشکر می‌کنیم.امیدواریم با تعیین سطح خود در پروسهآمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال 93بتوانید به رفتار آموزشی و مطالعاتی خودجهت‌ دهید و با ارزیابی دقیق آزمون،فعالیت‌های بعدی خود را تنظیمکنید.
شرکت تعاونیخدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزشکشور در راستای خدمت‌رسانی به داوطلبانآزمون کارشناسی ارشد، این آزمون را برگزارمی‌نماید. هدف اصلی از این فعالیت، آشنانمودن شما داوطلبان عزیز با سوالات مشابهآزمون سراسری می‌باشد تا با بررسیسوالات، تسلط بیشتری برای ادامه راه کسبنمایید.
دفترچه‌سؤالات مربوط به این آزمون در تاریخپنج‌شنبه مورخ 28 شهریور ماه به آدرسایمیل ثبت‌شده در زمان ثبت‌نامارسال خواهد شد.
دفترچهپاسخ‌های تشریحی به همراه جزوه مشاورهمربوط به این آزمون، در روز شنبه 30 شهریورماه برای شما ارسال خواهد گردید.
جزوه مشاورهفوق‌الذکر اطلاعات جامع و کاملی را برایپیمودن مسیر پیش‌رو تا آزمون کارشناسیارشد، به شما خواهد داد.
پس ازپاسخ‌گویی به سؤالات و مشاهده دفترچهپاسخ و جزوه مشاوره، می‌توانید برایپاسخ به سوالات مربوط به رشته خود و یادریافت مشاوره، به سایت www.sanjeshserv.ir/hamgam مراجعه نمایید.

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
پلان سال پیش درک عمومی از کتاب سیمون ایوازیان بود......دقیقا

کتاب آیوازیان رو خوبه بخونی
اما دو تا کتاب دیگه واسه کنکور سنگینه
برای درک هم بیشتر تحلیل سوالهای سال های قبل کنکور خیلی کمک می کنه:)

kaghazz

اخراجی موقت
درسته ولی خب خیلی از پلانها تو خیلی از کتابها مشترکه..بسته به نظر خودتون داره اگه میخواین بخونین
نه این پلان اصلا معروف نیست...و اختصاصا فقط تو این کتابه....به نظر من خوندن این کتابها برا بازتر شدن ذهن خیلی کمک میکنه ...مخصوصا برای درک..البته این کتاب اکثر کارهای ایرانی رو هم نقد کرده در عین حال که ترجمه ست...و چون ماله انتشارات دانشگاه تهرانه...به نظر من ارزش خوندن داره...البته نه برای سال اولی ها....

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرکزشون تو شهرستانها دارن این جزوه هارو ؟؟؟؟؟؟؟
میشه بگی کدوماشه و راجع به چه موضوعاتیه
ممنون میشم

تماما شامل مباحث عناصر جزییاته که سر فصل هاش مشخصه، تنها تفاوتش با منابع دیگه اینه که منبع اصلی این جزوه کتابهای گلابچیه.
دو فصل آخرش هم مربوط فناوری های نوین 1 و 2 هست که فکر کنم atrali عزیز فایل دانلودش رو توی جزوه ها گذاشته بودن
فصل اول این جزوه رو از اینجا دانلود کنید:
http://s2.picofile.com/file/7936338923/SeSsion_1.rar.html

ELMIRA666

عضو جدید
دوستان همتون هرجا هستید ارزوی موفقیت واسه تک تکتون میکنم ..سوال داشتم..واسه درک همون علی عسگری کنکاش کافیه؟ همون که نزدیک ۵۰۰ صفحست؟ فقط تستشو بخونم یا کلشو؟

vahid_shah

عضو جدید
تماما شامل مباحث عناصر جزییاته که سر فصل هاش مشخصه، تنها تفاوتش با منابع دیگه اینه که منبع اصلی این جزوه کتابهای گلابچیه.
دو فصل آخرش هم مربوط فناوری های نوین 1 و 2 هست که فکر کنم atrali عزیز فایل دانلودش رو توی جزوه ها گذاشته بودن
فصل اول این جزوه رو از اینجا دانلود کنید:
http://s2.picofile.com/file/7936338923/SeSsion_1.rar.html
امید خان بقیه این جزورو هم میشه بذاری؟

دوستان همتون هرجا هستید ارزوی موفقیت واسه تک تکتون میکنم ..سوال داشتم..واسه درک همون علی عسگری کنکاش کافیه؟ همون که نزدیک ۵۰۰ صفحست؟ فقط تستشو بخونم یا کلشو؟

کتابای دکتر عیسی حجت هم منبعه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه کتابی هست مال عصر کنکاش با عنوان تنظیم شرایط محیطی وتاسیسات ساختمان .نویسنده:امیر رضا روحی زاده-290 صفحه.کسی این کتاب رو نخونده؟از کیفیتش اطلاع ندارین؟

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این تویه سایت خوندم جالب بود برام
ما همه با یک نیروی بی پایان زندگی می کنیم . و آن نیروی جاذبه است.
راز قانون جاذبه
تمام چیزهایی که وارد زندگی شما می شوند با قانون جاذبه وارد شده اند . تمام چیزهایی که شما در ذهن دارید به طرف خود جذب می کنید . افکار تبدیل به ا جسام می شوند . شما باید مشخص کنید چه چیزی را می خواهید ، به آن فکر کنید و بار ها ، بارها آن را در ذهن خود مرور کنید ، چیزی را که فکر می کنید به طرف خود جذب می کنید .این برای هر کسی رخ می دهد اما افراد به چیزی فکر می کنند که نمی خواهند . قانون جاذبه هر چیزی را جذب می کند ، چیزی را که نمی خواهید و چیزی را که می خواهید .نباید رو چیزی که نمی خواهید تمرکز کنید زیرا قانون جاذبه آن را جذب می کند . تمرکز فکری را باید از روی چیزهایی که نمی خواهید به روی چیزهایی که می خواهید ،تغییر دهید . کسی که بیشتر از بیماری حرف می زند همیشه بیمار است و کسی که بیشتر از ثروت حرف می زند ، ثروتمند است . یک فکر مثبت صدها بار قوی تر از یک فکر منفی است . افکار را به دقت انتخاب کنید . مجسمه ای که از خود ساخته اید ، خودتان خواسته اید . تمام اتفاقاتی که برایتان رخ می دهد ، خودتان خواسته اید . باید مراقب افکارتان باشید .احساس به شما کمک می کند که به چه چیزی فکر کنید و چه چیزی را جذب کنید . احساس یا خوب یا بد . باید جهت گیری به سمت احساس خوب باشد .

منبع:
http://parghar.persianblog.ir

آخرین ویرایش:

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها یه کتابی هست مال عصر کنکاش با عنوان تنظیم شرایط محیطی وتاسیسات ساختمان .نویسنده:امیر رضا روحی زاده-290 صفحه.کسی این کتاب رو نخونده؟از کیفیتش اطلاع ندارین؟
من خوندم ... کتاب تست مرکز معماری هم خوندم ... مرکز رو بیشتر پسندم شد ... باز خودتون تو کتاب فروشی یه نگاه به هر دو بندازید .....

shima jo0on

عضو جدید
بچه ها کسی اینجا میدونه از بین منابع معرفی شده اینجا (یا جاهای دیگه)مخصوصا منابع فنی کدومشون واسه معماری ضروریه خوندنشون؟؟ من گیج شدددددم :w19: :w22:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این کتابو من دارم. احساس میکنم اصلاً روون نگفته مطالبو. من که نمیخونمش. صفحه به صفحش خیلی کند پیش میرفت.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوندم ... کتاب تست مرکز معماری هم خوندم ... مرکز رو بیشتر پسندم شد ... باز خودتون تو کتاب فروشی یه نگاه به هر دو بندازید .....
ممنون از راهنمایی تون.یعنی نمیشه به عنوان یه منبع مناسب واسه تنظیم و تاسیسات استفاده کرد؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کتابو من دارم. احساس میکنم اصلاً روون نگفته مطالبو. من که نمیخونمش. صفحه به صفحش خیلی کند پیش میرفت.

ممنون adroit جان.می خواستم در کنار جزوه ها به جای کتاب تاسیسات مطالعش کنم..پس کنارش میزارم;)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون adroit جان.می خواستم در کنار جزوه ها به جای کتاب تاسیسات مطالعش کنم..پس کنارش میزارم;)
این کتابو یکی از دوستای من که تو موسسات معماری تدریس میکنه بهم پیشنهاد کرد پارسال. اما واسه شروع اصلاً خوب نیست. شاید به عنوان مکمل و واسه تست زدن آخر خوب باشه. اما در هر حال تاسیسات خیلی درس روال و روونی نیست. من شنیدم جزوات ایزدی خوبه. آقایی هم اسم و رسم داره. اما چند تا از دوستام کلاسشو رفتن میگن اصصصصصلاً خوب توضیح نمیده و مطالب رو میپیچونه عوض اینکه سادش کنه. اما شاید جزواتش خوب باشه. جزوات باشگاهو یه نگاه بنداز حتماً. همه اینا هست فک کنم.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کتابو یکی از دوستای من که تو موسسات معماری تدریس میکنه بهم پیشنهاد کرد پارسال. اما واسه شروع اصلاً خوب نیست. شاید به عنوان مکمل و واسه تست زدن آخر خوب باشه. اما در هر حال تاسیسات خیلی درس روال و روونی نیست. من شنیدم جزوات ایزدی خوبه. آقایی هم اسم و رسم داره. اما چند تا از دوستام کلاسشو رفتن میگن اصصصصصلاً خوب توضیح نمیده و مطالب رو میپیچونه عوض اینکه سادش کنه. اما شاید جزواتش خوب باشه. جزوات باشگاهو یه نگاه بنداز حتماً. همه اینا هست فک کنم.
واسه تاسیسات و تنظیم که حرف اول رو اقای سلطاندوست و خانم قیابکلو میزنن .ولی من رو این حساب که کتب کنکاش به نظرم اکثرشون خوبند می خواستم به جای کتاب اصلی خود ااقای سلطاندوست و فیزیک های خانم قیابکلو این کتاب رو بخونم.به نظر من اگه بشه یه کتاب جمع بندی و نکات مهم و کلیدی رو پیدا کرد و چند بار مطالعه کرد خیلی بهتر از اینه که کتاب خود اقای سلطاندوست رو با توضیحات بیشتر و مفصل رو یک یا دو بار مطالعه کرد.جزوات خیلی خوبی هم دارند ولی اونایی که باشگاه بچه ها زحمت کرئن گذاسشتن دست نویس هستند و متاسفانه تهران نیستم تا بتونم جزوات تایپی رو تهیه کنم.بازم ممنون از راهنماییت مهندس:gol:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واسه تاسیسات و تنظیم که حرف اول رو اقای سلطاندوست و خانم قیابکلو میزنن .ولی من رو این حساب که کتب کنکاش به نظرم اکثرشون خوبند می خواستم به جای کتاب اصلی خود ااقای سلطاندوست و فیزیک های خانم قیابکلو این کتاب رو بخونم.به نظر من اگه بشه یه کتاب جمع بندی و نکات مهم و کلیدی رو پیدا کرد و چند بار مطالعه کرد خیلی بهتر از اینه که کتاب خود اقای سلطاندوست رو با توضیحات بیشتر و مفصل رو یک یا دو بار مطالعه کرد.جزوات خیلی خوبی هم دارند ولی اونایی که باشگاه بچه ها زحمت کرئن گذاسشتن دست نویس هستند و متاسفانه تهران نیستم تا بتونم جزوات تایپی رو تهیه کنم.بازم ممنون از راهنماییت مهندس:gol:
آره باهات موافقم. یه کم وقتگیره خوندن همه ی این کتابا. ایشالا آزمونای مرکز که شروع شه درسنامه هاشو میخونیم. اونا هم کمک میکنه. شایدم دوستانی که کلاس میرن جزوه هاشونو بذارن. منم مث شما تهران نیستم.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره باهات موافقم. یه کم وقتگیره خوندن همه ی این کتابا. ایشالا آزمونای مرکز که شروع شه درسنامه هاشو میخونیم. اونا هم کمک میکنه. شایدم دوستانی که کلاس میرن جزوه هاشونو بذارن. منم مث شما تهران نیستم.
به نطرتون منتطر بمونم درسنامه های جدید پرینت بگیرم یا فعلن همینارو بگیرم؟؟فک نکنم زیاد تعییر کنه؟؟؟
میخام چند تا از این جزوه ها که از باشگاه دانلود کردم پرینت بگیرم مثل سازه در معماری؛نور و صوت قبایلکلو و اقلیم کسمایی..به ن

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نطرتون منتطر بمونم درسنامه های جدید پرینت بگیرم یا فعلن همینارو بگیرم؟؟فک نکنم زیاد تعییر کنه؟؟؟
میخام چند تا از این جزوه ها که از باشگاه دانلود کردم پرینت بگیرم مثل سازه در معماری؛نور و صوت قبایلکلو و اقلیم کسمایی..به ن
صوت رو جزوه ایزدی رو دان کن و پرینت بگیر
من هم کتاب آکوستیک رو خوندم و هم جزوه رو.........جزوه همه مطالبو جمع بندی کرده بعلاوه سئوالایی که تو سالای گذشته از هر بخش اومده
هر کی حرفمو قبول نداره بعد خوندن آکوستیک قیابکلو یه نگاهی هم به جزوه ایزدی بندازه که حرفمو تصدیق کنه
من خودمم یه سئوال داشتم این مصادیق تو تنظیم و بقیه کتابای قیابکلو میان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
صوت رو جزوه ایزدی رو دان کن و پرینت بگیر
من هم کتاب آکوستیک رو خوندم و هم جزوه رو.........جزوه همه مطالبو جمع بندی کرده بعلاوه سئوالایی که تو سالای گذشته از هر بخش اومده
هر کی حرفمو قبول نداره بعد خوندن آکوستیک قیابکلو یه نگاهی هم به جزوه ایزدی بندازه که حرفمو تصدیق کنه
من خودمم یه سئوال داشتم این مصادیق تو تنظیم و بقیه کتابای قیابکلو میان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم پارسال خوندم درست میگید همونه یعنی میشه اول جزوه رو خوند و بعد کتاب رو در حد روخونی ک اگه مطلبی جا موند و جدید بود هم یه highlight بشه و بعد خونده بشه

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها سئوال دارم من...اینکه دارم با سیلابس مرکز پیش میرم و الان دارم با آزمون اول خودمو تنظیم میکنم....حالا یه سئوال منابعی ک مرکز معرفی کرده خوبه خونده بشه برای سری اول و توی تایم اضافه بقیه منابع رو خوند...؟مثلا من الان معماری جهان رو امروز خوندم و از سیلابس مرکز فقط کتاب زارعی رو خوندم ولی کتاب بانی مسعود رو نخریدم و ندارم...( البته چاپ جدیدش زارعی رو خریدم...آخه پارسال یکی از دوستام واسه ایتکه من بهش کتاب قرض داده بود کتابهاشو داد و امسال گویا از بنده بی دلیل نناراحت شدن و کتبشونو گرفتن ازم....:biggrin:البته به نفع من ...چون عشق خریدن کتاب دارم رفتم 8 تا کتب خریدم به کتابخونم اضافه کردم)و اینکه پارسال خلاصه برداری کرده بودم از همین کتب زارعی و راهیان ارشد و یه سری جزواتی ک تو همین باشگاه بود...حالا من فعلا خوبه ک همین چیزهایی ک دارمو با سیلابس پیش برم بعد وقت شد برم سروقت کتابهایی ک تو کتایخونم نیست...؟
برا فن و ایستایی هم همین سئوال رو دارم...من الان کتب : ساختمان ها آینده-معماری+ساختار-فناوری نوین-طراحی لرزه ای- سازه در معماری- درک رفتار سازه-رو خریدم ک در حال حاضر درک رفتار و سازه در معماری رو به همراه جزوه سال 90 سروش نیا رو ک یاشل عزیز برام فرستاده بود رو دارم میخونم....و البته برای عناصر هم میخوام طراحی لرزه ای رو شروع کنم...روشم درسته؟؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سئوال دارم من...اینکه دارم با سیلابس مرکز پیش میرم و الان دارم با آزمون اول خودمو تنظیم میکنم....حالا یه سئوال منابعی ک مرکز معرفی کرده خوبه خونده بشه برای سری اول و توی تایم اضافه بقیه منابع رو خوند...؟مثلا من الان معماری جهان رو امروز خوندم و از سیلابس مرکز فقط کتاب زارعی رو خوندم ولی کتاب بانی مسعود رو نخریدم و ندارم...( البته چاپ جدیدش زارعی رو خریدم...آخه پارسال یکی از دوستام واسه ایتکه من بهش کتاب قرض داده بود کتابهاشو داد و امسال گویا از بنده بی دلیل نناراحت شدن و کتبشونو گرفتن ازم....:biggrin:البته به نفع من ...چون عشق خریدن کتاب دارم رفتم 8 تا کتب خریدم به کتابخونم اضافه کردم)و اینکه پارسال خلاصه برداری کرده بودم از همین کتب زارعی و راهیان ارشد و یه سری جزواتی ک تو همین باشگاه بود...حالا من فعلا خوبه ک همین چیزهایی ک دارمو با سیلابس پیش برم بعد وقت شد برم سروقت کتابهایی ک تو کتایخونم نیست...؟
برا فن و ایستایی هم همین سئوال رو دارم...من الان کتب : ساختمان ها آینده-معماری+ساختار-فناوری نوین-طراحی لرزه ای- سازه در معماری- درک رفتار سازه-رو خریدم ک در حال حاضر درک رفتار و سازه در معماری رو به همراه جزوه سال 90 سروش نیا رو ک یاشل عزیز برام فرستاده بود رو دارم میخونم....و البته برای عناصر هم میخوام طراحی لرزه ای رو شروع کنم...روشم درسته؟؟

یه سوال؟
گفته بودی میخوای انرژی هم بخونی اگه هنوزم میخوای برای عناصر اول فناوری های نوین را بخون. طراحی لرزه ای کتاب خیلی خوبی باید بخونیش ولی ممکنه این 3 کتاب با هم دیگه برات سنگین بشه.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال؟
گفته بودی میخوای انرژی هم بخونی اگه هنوزم میخوای برای عناصر اول فناوری های نوین را بخون. طراحی لرزه ای کتاب خیلی خوبی باید بخونیش ولی ممکنه این 3 کتاب با هم دیگه برات سنگین بشه.
هر جور حساب کنیم نمیتونیم همه منابع رو خوب بخونیم............من برای طراحی لرزه ای و نانو میخوام جزوه بخونم ، به نظرتون سخت در اشتباهم؟

arefeh

کاربر ممتاز
یه سوال؟
نه اشتباه کردم هدفم تکنولوژی بود سازه و معماری هر دو کنار هم خیلی بهش علاقه دارم اما میخوام تو فن تسلط پیدا کنم بعد از اون تو تنظیم شرایط و... کلا منظوزم سیستم های ساختمانی و فن و ساختمان هست...هر روزم ک تو کتابفروشی ام از 3 تا کتابی ک میخرم حداقل یکیش از گلابچیه...چون سازه دوست دارم:redface:ولی فناوری نوینم تو برنامم هست فقط اینکه نمی دونم کدوم فصلها رو باید با هم پیش برم از کتب...الان میدونم سازه در معماری و درک کجا با کجاش به هم ربط داره ک با هم بخونم اما کتب دیگه مثل طراحی لرزه ای و فناوری نوین و مبانی سازه و... اولین باره ک میخوام بخونم و هیچ ذهنیتی ندارم...هر کسی از دوستان این کتب رو خوندن اگه بتونند راهنمایی کنند ک چجوری این بخش ها با هم در ارتباطند و باید بخونم ک با هم پیش بره کتب خیلی لطف میکنه:)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هر جور حساب کنیم نمیتونیم همه منابع رو خوب بخونیم............من برای طراحی لرزه ای و نانو میخوام جزوه بخونم ، به نظرتون سخت در اشتباهم؟
به نظر من که هر جزوه ی خوب و روونی که لب مطلب رو گفته باشه خیلی بهتره تا خوندن کل کتاب. توجه داشته باشین که کنکور 5 ماه دیگس. اما رو 5ماه نباید حساب کنین. عملاً ما واسه بستن مطالب 4ماه وقت داریم. هرکار کردین و هرچی حفظ کردین واسه همین 4ماهه. انتظار نباید داشته باشیم که بتونیم همه چی رو بخونیم. هرچی رو هم میخونین پروندشو همونجا ببندین و درست حفظش کنین و خلاصه نویسی کنین. که حداقل خیالتون بابت چیزایی که خوندین راحت باشه. هیچی بدتر از نصفه نیمه خوندن نیست. سعی نکنین همه کتابارو بخونین. فقط مهما. یه ماه آخرم فقط دوره و تست. وگرنه خوندنامون فایده نداره. اینارو درواقع دارم به خودم میگم که هیچ وقت ازین کنکور درس نگرفتم :biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.