مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

منو زده 7 ابان ماه مشهد.باز 40 روز دیگه استرس که چی بشه.مصاحبه بگیرن باز 2 ماه معطل میکنن جوابشو بدن. من فک میکنم ی جورایی سرکاریم

mr.sijal

عضو جدید
اهواز
شرکت ملی حفاری
کارشناسی حفاری
رتبه 79
مال شما چند شده رتبه ت ؟

mahmoodras

عضو جدید
منو زده 7 ابان ماه مشهد.باز 40 روز دیگه استرس که چی بشه.مصاحبه بگیرن باز 2 ماه معطل میکنن جوابشو بدن. من فک میکنم ی جورایی سرکاریم
بابا بشین درستو بخون زندگیتو بکن مگه هدف تو فقط کار در شرکت نفت و اگه نشد خودکشی؟
زندگی اینه؟
درس بخون اطلاعاتت بره بالا تا مصاحبه هم بدی
اگه هم قبول شدی خدا رو شکر نشدی تلاش میکنی واسا جاهای بهتر

parhamx

عضو جدید
بچها من بومی خوزستانم و مدرک اصل دیپلممو گم کردم تو شناسنامه محل تولدو زده اهواز و تو مدارکی که میخوان برای مدرک دیپلم نوشته برای کسانی ضروریه که بخاطر محل اخذ دییپلم بومی حساب میشن حالا با توجه به اینکه محل تولد من اهوازه نیاز به مدرک دیپلم هست خواهشن مثل یه برادر کمک کنید

payam_j

عضو جدید
من کاردانی مکانیک هستم.نوبت مصاحبه من 15 مهر ماه 1392 هست.
از تمامی دوستان خواهش میکنم که تجربیاتشان را بعد از مصاحبه به اشتراک بگذارند.

متشکرم

payam_j

عضو جدید
بچها من بومی خوزستانم و مدرک اصل دیپلممو گم کردم تو شناسنامه محل تولدو زده اهواز و تو مدارکی که میخوان برای مدرک دیپلم نوشته برای کسانی ضروریه که بخاطر محل اخذ دییپلم بومی حساب میشن حالا با توجه به اینکه محل تولد من اهوازه نیاز به مدرک دیپلم هست خواهشن مثل یه برادر کمک کنید

دوست عزیز به نظر من که محل تولد توی شناسنامه کافی هست که نشون بده شما بومی خوزستان هستید
مدرک تحصیلی مال کسی هست که متولد خوزستان نیست ولی دیپلم خودش رو از یکی از شهر های خوزستان گرفته باشه.
موفق و پایدار باشید

سلام خدمت همه دوستان.میدونم مصاحبه شغلیه و درخواست غیر معقولیه ولی خواهش میکنم کسانی که زودتر میرن و مصاحبه میدن ار تجربیات خودشونو مصاحبشونم دوستان دیگه را هم در جریان بذارن.من 7 ابان خراسان رضوی رسته شغلی بهره برداری نفت و گاز مصاحبه دارم.کاردانی مکانیکم و الانم موندم واقعا چی بخونم.همتون موفق و پیروز باشین.

mhmmdrzshirzad

عضو جدید
من کاردانی مکانیک عملیات بهره برداری بودم.متولد 63. رتبه ازمونم 18 . 11 آبان مصاحبه دارم اهواز. حالا چی میشه؟

mr.sijal

عضو جدید
دوستان کسی کارشناسی عملیات حفاری هست؟؟؟
اگه هست تاریخ مصاحبه شو اعلام کند
تاریخ مصاحبه من 20مهر​

mr.sijal

عضو جدید
موارد مصاحبه فنی مربوط به رسته شغلی،زبان تخصصی،کامپیوتر،روانشناسی
در صورتی قبولی مرحله بعد عقیدتی می باشد

miladxy

عضو جدید
بچها من رفتم دانشگاه میگن هنوز مدرک اصلیت نیمده و فقط مدرک موقت دستمه میخواستم بدونم که مدرک موقتم قبول میکنن برا مصاحبه تو رو خدا تو رو به هر کی میپرستین کمک کنید چند روز خواب خوراک ندارم تمام فکرم شده همین لطفا کمکم کنید

mr.sijal

عضو جدید
بچها من رفتم دانشگاه میگن هنوز مدرک اصلیت نیمده و فقط مدرک موقت دستمه میخواستم بدونم که مدرک موقتم قبول میکنن برا مصاحبه تو رو خدا تو رو به هر کی میپرستین کمک کنید چند روز خواب خوراک ندارم تمام فکرم شده همین لطفا کمکم کنید
مدرک اصلی رو شش ماه بعد از فارغ التحصیلی میدن
اذیت نمیکنن چون استعلام مدرک از دانشگاه میگیرن
نگران نباش

mr.sijal

عضو جدید
سلام ساختمان اداری احسان کسی هست که برق و مکانیک خونده باشه؟
لطفا بگید
بنده 20مهر اهواز ساختمان احسان مصاحبه دارم
کارشناسی عملیات حفاری
تاریخ مصاحبه شما چه روزیه ؟
شما هم کارشناسی حفاری هستید ؟
بنده مکانیک خوندم
شما اهل خوزستان هستید ؟

آخرین ویرایش:

بزرگوار

اخراجی موقت
بنده 20مهر اهواز ساختمان احسان مصاحبه دارم کارشناسی عملیات حفاری تاریخ مصاحبه شما چه روزیه ؟ شما هم کارشناسی حفاری هستید ؟ بنده مکانیک خوندم شما اهل خوزستان هستید ؟
سلام22 مهر کارشناسی عملیات حفاری 144 نفر من نفت خوندم من اهل استان خوزستان نیستم شما هستید؟بومی هم نیستم شما هستید؟ نفر 10سهمیه ایثار شما چطور؟ نمره کل 707شما چطور؟ رفتید بیاید بگید چی شدا! البته بحث رقابت بین هر رشته جداست درسته؟ مکانیکی ها سوال مکانیک میپرسن و نفتی ها سوال نفتی درسته؟ تا قبل از 20 مهر هم کسی در این شغل مصاحبه می ره؟خبر دارید؟ همواره پاک باشید.
میگم خدا کمک کنه هممون رو بخوان

mr.sijal

عضو جدید
سلام22 مهر کارشناسی عملیات حفاری 144 نفر من نفت خوندم من اهل استان خوزستان نیستم شما هستید؟بومی هم نیستم شما هستید؟ نفر 10سهمیه ایثار شما چطور؟ نمره کل 707شما چطور؟ رفتید بیاید بگید چی شدا! البته بحث رقابت بین هر رشته جداست درسته؟ مکانیکی ها سوال مکانیک میپرسن و نفتی ها سوال نفتی درسته؟ تا قبل از 20 مهر هم کسی در این شغل مصاحبه می ره؟خبر دارید؟ همواره پاک باشید.
میگم خدا کمک کنه هممون رو بخوان
بله من بومی اهواز هستم
رتبه 79 از 158 سهمیه بومی شدم
سوالات تا جای که من آمار گرفتم بر اساس رسته شغلی می باشد
یعنی دروسی که امتحان دادیم و یک سری سوالات مربوط به حفاری
البته زبان و کامپیوترم هست که سوالاتی میپرسن
البته بنا به مشکلاتی که جذب نیروی غیربومی داره اولویت اولشون فرزندان کارکنان و افراد با سابقه کار حفاری می باشد
شنیدم که این مرحله فقط باید دنبال پارتی گشت

payam_j

عضو جدید
دوستان گرامی ایا کسی هست که سابقه بیمه اش رو گرفته باشه؟
من رفتم بیمه برای گرفتن گواهی سابقه کار ولی بیمه قبول نکرد و گفت که باید شرکت ملی حفاری درخواست بده!
رفتم امور اداری گزینش شرکت ملی حفاری گفتم که یک نامه به من بدهید که درخواست سابقه بیمه من باشد
گفتند تو هنوز استخدام نشدی که بخواهیم از بیمه برات درخواست سابقه بیمه کنیم!!
ایا شما به راحتی گواهی سابقه بیمه تون رو گرفتید؟

suicidal

عضو جدید
دوستان گرامی ایا کسی هست که سابقه بیمه اش رو گرفته باشه؟
من رفتم بیمه برای گرفتن گواهی سابقه کار ولی بیمه قبول نکرد و گفت که باید شرکت ملی حفاری درخواست بده!
رفتم امور اداری گزینش شرکت ملی حفاری گفتم که یک نامه به من بدهید که درخواست سابقه بیمه من باشد
گفتند تو هنوز استخدام نشدی که بخواهیم از بیمه برات درخواست سابقه بیمه کنیم!!
ایا شما به راحتی گواهی سابقه بیمه تون رو گرفتید؟

دوست عزیز از سایت پرینت کن
فکر کنم همونو قبول کنن

بالا