دفتر مدیریت تالار مشاوره

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با سلام به کابران عزیز و گرامی تالارمشاوره

پیشاپیش از فعالیت و توجه شما به تالار مشاوره کمال سپاسگزاری را دارم
بدین وسیله تغییر و تحولات جدید تالار مشاوره خدمت شما عرض میکنم

زیر تالار های

مشاوره ازدواج

روابط بین همسران

روابط دختر و پسر

به علت حجم درخواستی کاربران و توجه به این تاپیک ها به تالار مشاوره اضافه گردیده است

همچنین ان شالله شاهد برپایی مجدد میزگردهای خانواده و تاپیک حل مسائل خواهیم بود

امیدوارم در بر پایی تالاری مفید و سازنده ما را کمک فرمایید
با آرزوی آسمان آبی برای لحظات سبز شما

موفق باشید
در پناه حق

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ...
می خواستم ببینم چرا نصف پستای این تاپیک حذف شده :
رابطه پسرودختر
پست من تو این تاپیک چه ایرادی داشت که باید حذف میشد ؟؟؟؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام ...
می خواستم ببینم چرا نصف پستای این تاپیک حذف شده :
رابطه پسرودختر
پست من تو این تاپیک چه ایرادی داشت که باید حذف میشد ؟؟؟؟

با سلام
به درخواست کاربری که موضوع را مطرح کرده بود پست های در این رابطه حذف شد

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با سلام خدمت کاربران گرامی

با توجه به افزایش تاپیک های مشاوره ازدواج یا روابط قبل ازدواج خانمها و آقایان لازم دیدم موردی را متذکر بشم

گاها دیده شده افراد نظراتی میدهند که با جو تالار مشاوره ارائه بهترین روش سازگار نیست

لطفا با نظرات بعضا روشن فکرانه! باعث سقوط دیگران نشوید

خوب است لحظه ای خود را جای طرف بذاریم و بعد نظر دهیم !

اینجا تالار مشاوره هست و ارائه بهترین راه ها روش ها برای کمک به همدیگر

پس همین جا اعلام میکنم

درصورتی که پستی زده بشه که دیگران به انحراف و سقوط بکشه ان پست پاک میشه و به کاربر تذکر داده میشود و در صورت تکرار شرمنده کاربر محترم میشویم

موفق باشید:gol:

kayvan90

عضو جدید
سلام....باور نکردنیه ک باز هم تاپیک من رو حذف کردید...میشه دلیلش رو بپرسم؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام....باور نکردنیه ک باز هم تاپیک من رو حذف کردید...میشه دلیلش رو بپرسم؟

سلام
تاپیک شما با عنوان بیاید در مورد مشکلاتمون حرف بزنیم بود
اما بیشتر اسپم شده بود
د رنتیجه با عرض شرمندگی حذف شد

kayvan90

عضو جدید
سلام
تاپیک شما با عنوان بیاید در مورد مشکلاتمون حرف بزنیم بود
اما بیشتر اسپم شده بود
د رنتیجه با عرض شرمندگی حذف شد

ببخشید اما من روش کار مشاوره و روانشناسیم ایجاب میکنه محیطی راحت و امن برای مخاطبینم ایجاد کنم تا بتونن ب فضای تاپیک اعتماد کنند و بعد حرفاشون رو بزنن....از شما بعیده ک با اینکه مدیر تالار مشاوره هستید اصل اساسی اعتماد را فراموش کردید...ب نظر بنده این حق من بود ک قبل از حذف تاپیک ب من اخطار اولیه داده میشد...شما اصل دیکتاتوری رو خیلی خوب اجرا کردید...تبریک میگم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید اما من روش کار مشاوره و روانشناسیم ایجاب میکنه محیطی راحت و امن برای مخاطبینم ایجاد کنم تا بتونن ب فضای تاپیک اعتماد کنند و بعد حرفاشون رو بزنن....از شما بعیده ک با اینکه مدیر تالار مشاوره هستید اصل اساسی اعتماد را فراموش کردید...ب نظر بنده این حق من بود ک قبل از حذف تاپیک ب من اخطار اولیه داده میشد...شما اصل دیکتاتوری رو خیلی خوب اجرا کردید...تبریک میگم
طوری دفاع میکنی انگار در مطبت رو پلمپ کردن :)

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیوان جان اگه خودت جای مدیرا بودی خیلی از این پستها و تاپیکها رو حذف می کردی!
بد نیست کمی صبور باشیم
بنده خودم حتی پستهای پیرجو و مدیران دیگر باشگاه رو به علت اسپم پاک کردم!
و هیچ فرقی واسم نداشت که اون کاربر چه کسی باشه!
اگر از نظر شما این کار اشتباه بوده می تونید از سوی مدیران ارشد پیگیری کنید

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزيز وقتي تاپيكي پر از اسپم باشه حتي اگر من هم اونو زده باشم حذف ميشه ...شما ميتوني اون تاپيكو يكبار ديگه بزنيد و از دوستانتون بخواهيد كه فقط راجع به مسئله تاپيك صحبت كنند اينطوري ديگه براي تاپيكتون مشكلي پيش نمي ياد.....

kayvan90

عضو جدید
دوست عزيز وقتي تاپيكي پر از اسپم باشه حتي اگر من هم اونو زده باشم حذف ميشه ...شما ميتوني اون تاپيكو يكبار ديگه بزنيد و از دوستانتون بخواهيد كه فقط راجع به مسئله تاپيك صحبت كنند اينطوري ديگه براي تاپيكتون مشكلي پيش نمي ياد.....

همه دوستان درست میفرمایید.....اما در نظر داشته باشید من نمیتونم توی تاپیک دعوا راه بندازم ک کسی اسپم کار نکنه.....

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه دوستان درست میفرمایید.....اما در نظر داشته باشید من نمیتونم توی تاپیک دعوا راه بندازم ک کسی اسپم کار نکنه.....
لازم نيست به مدير تالار اطلاع بديد قبلا از اينكه اسپم ها زيادتر از حد شوند خودشون اقدام لازمو انجام ميدن و اينجوري تاپيكتون حذف نميشه

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوزانه ی مدیریت تالار مشاوره تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با سلام خدمت کاربران گرامی تالار مشاوره

با توجه به روند رو به پیشرفت تالار مشاوره و ایجاد زیر تالار های جدید لازم دیدم مواردی در خصوص ایجاد تاپیک ها متذکر بشم

در تالا رمشاوره دو زیر تالار روابط همسران و روابط دختر و پسر ایجاد شده
1- خواهشمندم تاپیک های مربوط به این عناوین فقط در زیر تالار مخصوص به خودش ایجاد کنید

2- در زیر تالار روابط دختر و پسر از ایجاد هر نوع تاپیکی که در مورد روابط نا سالم قبل ازدواج هست از انجایی که درعرف و شرع جامعه ما نیست خود داری کنید
تاپیک هایی هم که درمورد منع این روابط نا سالم هست خواهشا در عنوان تاپیک از کلمات نامشروع ..جنسی..استفاده نکنید چون سرچ گوگل این کلمات باعث به وجود امدن مشکل و بحث ف.یلتر برای باشگاه می شود میتوانید از همان کلمه روابط ناسالم استفاده کنید

3- زیر تالار روابط همسران از انجایی که فقط جنبه های مختلف را در برمیگرد در این مورد هم خواهشمندم در مورد همه جنبه ها بحث کنید به جز روابط جنسی که این مورد هم باعث بروز مشکل می شود

امیدوارم موارد گفته شده را کاربران عزیز رعایت کنید

با آرزوی موفقیت شما

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک های این تالار به چه دلیل به تالار ازاد انتقال داده میشن؟

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مشاوره در امرازدواج و روابط خانواده

مشاوره در امرازدواج و روابط خانواده

باسلام

من چندین سال است که در مراکزمختلف مشاوره خانواده و باچندین وکیل حاذق کار

می کنم و بیشتروقت خود رابه مسایل مربوط به جوانان و آسیب شناسی روابط بین

آنان بایکدیگرو یا خانواده هاونیزهدایت آنان در امر مهم ازدواج،اهتمام دارم وتجربیات

ارزندهای کسب نموده ام وآمادگی خود را جهت مشاوره وکمک به همه عزیزان عضو

درباشگاه اعلام می نمایم.

;)

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
ازحسن توجه شما بسیار سپاسگذارم.من هم مواردی رو که به آن اشاره فرمودید بارها مشاهده کردم.البته آزادی بیان رو نباید تهدید کنیم.اما نقد ما بجاست که منصفانه باشد.
البته درخصوص سطح آگاهی که شما فرمودید باید عرض کنم که این قدرهم بدبین نباشید و به دید کم نگاه نکنید.
با کمال احترام ودرود فراوان
;)

keyvan_bio

عضو جدید
من اولش نمیخواستم پیام بدم چون دو دلیل خیلی اذیتم میکنه
اول اینکه اینجا هر کسی بخواد هرپستی رو حذف میکنه
این یعنی آزادی حرف زدن رو از آدم میگیره و این به معنای توهین به شعور نه تنها من بلکه تمام مخاطبینه
هر کسی حق داره حرف بزنه
و سلیقه ای عمل کردن مدیران و دستیاراشون برای من توهین بزرگیه

ثانیا با تهدید حرف نزنید آقا و یا خانم مدیر اینجا یه محیطه هر کسی هم بلده از خودش دفاع کنه بهتون حق میده با بی احترامی برخورد کنید ولی مثل اینکه محیط اینجا رو با پادگان اشتباه گرفتید من کلا 39 امتیاز دارم همش برای خودت برو باهاش حساب باز کن از حرفم ناراحت نشو و انتقاد پذیر باش
دوم اینکه اینقدر فکر نمیکردم موضوع ادامه پیدا کنه بعضی از دوستان لطف داشتن منو به غلط کردن انداختن پدرمو دراوردن و کاری کردن که حتی از این سایت بدم بیاد و دیگه پشت دستمو داغ کردم که دیگه نیام اومدن امروزهم خیلی اتفاقی بود
برداشت هایی از حرفهام شد که هر وقت میخوندم شاخ درمیووردم
هر کسی از دیدگاه خودش به من نگاه کرد چه اون کسی که موافق بود چه اون کس که مخالف بود
از همه اینها بگذریم من به احترام (آمیتریس) این پیامو دارم مینویسم
کاربر عزیز آمیتریس سپاسگذارم از اینکه مثل یک خواهر درکم کردی و انگار من اگه دختر بودم میشدم تو
ممنونم ازت چون تمام حرفهای دلمو گفتی
و اما بقیه دوستان
شماها به جای این که حل مشکل دنبال خود مشکل بودید و از حرفهای من ایراد میگرفتید و منو به ... خوردن انداختید البته جز یکی دو نفر
شما به جای این همه توپیدن به من یه تشکر میزدید الان شده بودم مدیر سایتی مدیر تالاری چیزی اونوقت میذاشتم همه حرفهاشونو بزنن:D

باز هم ازت متشکرم آمیتریس ₪آمیتریس₪
بدرود

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
من اولش نمیخواستم پیام بدم چون دو دلیل خیلی اذیتم میکنه
اول اینکه اینجا هر کسی بخواد هرپستی رو حذف میکنه
این یعنی آزادی حرف زدن رو از آدم میگیره و این به معنای توهین به شعور نه تنها من بلکه تمام مخاطبینه
هر کسی حق داره حرف بزنه
و سلیقه ای عمل کردن مدیران و دستیاراشون برای من توهین بزرگیه

ثانیا با تهدید حرف نزنید آقا و یا خانم مدیر اینجا یه محیطه هر کسی هم بلده از خودش دفاع کنه بهتون حق میده با بی احترامی برخورد کنید ولی مثل اینکه محیط اینجا رو با پادگان اشتباه گرفتید من کلا 39 امتیاز دارم همش برای خودت برو باهاش حساب باز کن از حرفم ناراحت نشو و انتقاد پذیر باش

دوم اینکه اینقدر فکر نمیکردم موضوع ادامه پیدا کنه بعضی از دوستان لطف داشتن منو به غلط کردن انداختن پدرمو دراوردن و کاری کردن که حتی از این سایت بدم بیاد و دیگه پشت دستمو داغ کردم که دیگه نیام اومدن امروزهم خیلی اتفاقی بود
برداشت هایی از حرفهام شد که هر وقت میخوندم شاخ درمیووردم
هر کسی از دیدگاه خودش به من نگاه کرد چه اون کسی که موافق بود چه اون کس که مخالف بود
از همه اینها بگذریم من به احترام (آمیتریس) این پیامو دارم مینویسم
کاربر عزیز آمیتریس سپاسگذارم از اینکه مثل یک خواهر درکم کردی و انگار من اگه دختر بودم میشدم تو
ممنونم ازت چون تمام حرفهای دلمو گفتی
و اما بقیه دوستان
شماها به جای این که حل مشکل دنبال خود مشکل بودید و از حرفهای من ایراد میگرفتید و منو به ... خوردن انداختید البته جز یکی دو نفر
شما به جای این همه توپیدن به من یه تشکر میزدید الان شده بودم مدیر سایتی مدیر تالاری چیزی اونوقت میذاشتم همه حرفهاشونو بزنن:D

باز هم ازت متشکرم آمیتریس ₪آمیتریس₪
بدرود

لازم دیدم فقط تکه ای که پر رنگ کردم جواب بدم

به نظرتون مدیر یک فرد بی کار که هر موقع حوصلش سر رفت بیاد توی تالار هرپستی دوست داشت حذف کنه؟!...

یا به نظرتون شما فقط کاربر هستید دیگران حق ندارند؟...ارامش ندارند؟ نباید بحث کنند؟

بهتره یک مورد بگم اگر توهینی به مدیری شود مدیریت سایت رسیدگی می کند نه خود اون مدیر
در ضمن در تاپیک مسائل شخصی توهین به مدیریت نبود گزارش هایی که کاربران کرده بودند رسیدگی شد

بهتره این پست ها با دقت بخونید چون حداقل شما این بحث مطرح کردین دیگران نظر دادن و صد در صد میدونید چه حرفهایی زده شده!

برای اونایی که از بیماری خود درگیری رنج میبرن هم روش درمانی دارین :؟
/
برو سرتو بکوبون دیوار بلکم خوب شدی
/
ولی هر چی فکرشو میکنم به تو ربطی نداره

همین که جوابتو دارم کلاتو بنداز بالا

اوکی ؟
/
میدونم از کجا می سوزی .
خوش باش .
/
فعلن که تو چند روزی هستش کرم سوختگی واجب شدی

با من امشب درست صحبت کن پر پرت میکنما...

حواست جمع کن ....از این حرفای قرتی هم خیلی بدم میاد میسوزی و این حرفایی که زیاد به تو میاد ...حواست جمع کن ...

من خوش نباشم حال روز تو هم نا خوش میکنم .... بفهم با کی طرفی این قرتی بازیها بذار برا تو خونتون ....

/
آخه بچه قرتی من صد تا جوجه مثل تو رو بزرگش کردم تحویل کشتارگاه دادم ... جوجه تویی که میای تو تاپیکا به جیک جیک کردن و دل و قلوه گرفتن بین این و اون ...میگم همین که دارم جوابتو میدم کلاتو بنداز بالا همین زیادیته
برا من شکلک خنده میذاره ببند لب و لوچتو

و به نظرتون مدیر بشینه نگاه کنه تازه پست ها تشکر بزنه کار خوبی انجام داده؟

پس کاربرانی که به امید مفید بودن تالار ..رفع مشکلاشون در تالارمشاوره حضور پیدا می کنند حق ندارند؟
این رفتارها درسته ؟...
اینطوری کسی جرات نمی کنه بیاد مشکلشو مطرح کنه

و اما پست من در تاپیک مسائل شخصی

با سلام خدمت کاربران گرامی

در مدتی که نبودم زحمت مدیریت تالار بر عهده مینا جان دستیار محترم تالار بود جا دارد اول از ایشون کمال تشکر کنم....

اما رسیدگی به این تاپیک طبق گزارش هایی که شد و پست های خلاق قوانین مخصوصا تالار ایجاد گردید لازم دیدم نکاتی را بگم

نکات و قوانین تالار مشاور

دوستانی که با مدیریت من اشنا هستن در مواقعی که مشکلی بوده از لحاظ مشاوره ای هرکمکی تونستم انجام دادم حتی کاربری که دوست نداشته اسمش دیگران بدونن ازطرف خودم حاضر به ایجاد تاپیک برای رفع مشکلش شدم یعنی مدیریت سعی کردم فقط ابزاری و در اون حیطه که وظیفم بود نباشه و واقعا مثل یک دوست براتون باشم چه در شادی ها چه درمشکلات

اینها گفتم فکر نکنید مدیریت تالار یک مدیریت خشک هست
اما همون طور که دوست دارم با کاربران راه بیام از همه لحاظ به فکرشون باشم چون تالار ..تالار مشاوره هست ......نسبت به دو چیز هم سخت گیر بودم و هستم

مورداول

احترام گذاشتن به همدیگر و توهین نکردن...

اگر هرموردی تخفیف بدم این یکی تخفیف نداره یعنی نگاه نمی کنم کاربری که توهین کرده کاربر فعالم هست کاربری هست که اخطار نگرفته یا هر چی اگر توهین با بی احترامی ببینم چشمامو میبندم امتیاز منفی میدم

در این تاپیک هم بهم گزارش شده توهین شده نمیدونم شاید شانس اون کاربرها بود که من نباشم این مدت که نبودم مینا جان فقط پست ها حذف کرده اما بگم کاربرانی که در این تاپیک توهین کردن اسمشون در ذهنم هست منتظر یک برخورد ناشایست هستم تا اخطار قبلی هم تقدیمشون کنم

این سخت گیری هم برای اینکه اینجا تالار مشاوره هست یعنی بیرون هر طوری بودیم اینجا میایم حداقل یاد بگیریم خوب رفتارکنیم احترام بذاریم تا تالار مفید واقع باشه

مورد دوم
اطلاعیه تالار پاک شده اما در دفتر مدیریت هم گفتم

اینجا هر بحث یا مشاوره ای میشه کاربرانی که براشون مشکلی پیش امده توجه کنند دوستان تنها نظر میدن و انتخاب بهترین راه فقط بر عهده خودتون هست طبق عقایدتون و اینجا تنها شما نظر هم سن و سال خودتون میبینید
به علاوه اگر کاربری با نظراتی که فکر می کنه روشن فکرانه هست!....باعث سقوط و گمراهی و خلاف عرف جامعه ما باشه مخصوصا در رابطه با زیر تالار دختر و پسر و ازدواج این یک مورد هم کوتاه نمیام با کاربر برخورد می کنم

سعی می کنم با دستیا رمحترم قوانین یک بار دیگه و مجددا طرح ریزی کنیم و به زودی به اطلاع می رسانیم

پس ممنون میشم به فکرهم باشیم و مهربان تر!
موفق باشید:gol:

اینجا هم خدمتتون عرض می کنم به فکر کاربران تالار هستم اما اگر کاربری بخواد از اخلاق مدیریت سوء استفاده کنه و خلاف قوانین رفتار کنه و جو برای بقیه بهم بزنه این یک مورد به هیچ وجه کوتاه نمیام

کسی که با حرف ها.... رفتارش ...توهین ...باعث بشه کاربران تالار راحت نباشن و جو آرامی که به شخصه سعی می کنم ایجاد کنم تا کاربران راحتر باشن در مسائل مشاوره ای بهم بزنه

وجود اون کاربر در تالار مجاز نیست

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
قوانین کشکیتان کجایند یک بار بخوانیمش؟

در ضمن پست پیشن بنده کجایش در شان این تاپیک بی محتوا نبود که تشخیص ان شد که اسپم است؟؟؟

اصولا هر کسی عضو می شود با قوانین کلی سایت آشنا هست!

تاپیک مسائل شخصی که چندین کاربر طرفدارش هستند بی محتوا شد .......و پست های اسپم با محتوا!

من اسم پست اسپم نمیذارم اما با این طرز بیان شما پست های بعدی دردسر ساز میشه پس لطفا مشکلتون واضح بیان کنید!
سلام 4 من شیطنتم گل کرده 7 خب 8 تازه شرو کردم واسه ازمون می خونم 1 وقتمم که خیلی کمه 1 نمی تونم تمرکز کنم 1 همش فکر و خیال 1 تنبلی 6 راهی هست

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
دررابطه با لینک زیر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/621269-ازدواج-سفید/page13
حق باشماست.پستهای من درباره مسائل عقیدتی بود
اما باتوجه ب جوّی ک بخاطر پستهای قبلیم ایجاد شده بود لازم دیدم با اون پست سوءتفاهمات ایجادشده رو برطرف کنم و بیشترازین شاهد قضاوت اشتباه دوستان نباشم
بهرحال نظر مدیریت محترمه:gol:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس ممنون ميشم قبل از ايجاد پست به عواقب و تاثيراتي كه بر ديگران دارد فكر كنيد
آجی یه چیزی بگم ناراحت نمیشید؟
والا اگر کسی قرار باشه با خوندن یک پست زندگی یا اعتقاداتش عوض بشه و مشکلاتش بیشتره بشه، والا من پیشنهاد میکنم بره بخونه،بدتر هم بشه!

آجی،نمیشه که سرمون رو تو برف کنیم خب یه سری واقعیت ها هستش که باید بیان بشه.مثلا یکی از دوستان یه سری سوالاتی از یه نفر پرسیدن،مطمئنم بحثتون فیلترینگ سایت نبود بلکه طرز لحن رو شما مد نظر قرار دادی،ولی خداییش 100% جامعه با این مسائل در زندگیشون رو به رو هستن.

الکی بگیم نمیدونیم و نمیخوایم در موردش بحث کنیم؟! نمیشه که.اگر قرار باشه "مشاوره" انجام بشه،هم خوبی های جامعه هم بدی هاش باید عیناً ذکر بشن و سانسور حتی الامکان نباس باشه.

موفق باشید.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام
دررابطه با لینک زیر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/621269-ازدواج-سفید/page13
حق باشماست.پستهای من درباره مسائل عقیدتی بود
اما باتوجه ب جوّی ک بخاطر پستهای قبلیم ایجاد شده بود لازم دیدم با اون پست سوءتفاهمات ایجادشده رو برطرف کنم و بیشترازین شاهد قضاوت اشتباه دوستان نباشم
بهرحال نظر مدیریت محترمه:gol:

شما لطف داريد
:gol:

آجی یه چیزی بگم ناراحت نمیشید؟
والا اگر کسی قرار باشه با خوندن یک پست زندگی یا اعتقاداتش عوض بشه و مشکلاتش بیشتره بشه، والا من پیشنهاد میکنم بره بخونه،بدتر هم بشه!

آجی،نمیشه که سرمون رو تو برف کنیم خب یه سری واقعیت ها هستش که باید بیان بشه.مثلا یکی از دوستان یه سری سوالاتی از یه نفر پرسیدن،مطمئنم بحثتون فیلترینگ سایت نبود بلکه طرز لحن رو شما مد نظر قرار دادی،ولی خداییش 100% جامعه با این مسائل در زندگیشون رو به رو هستن.

الکی بگیم نمیدونیم و نمیخوایم در موردش بحث کنیم؟! نمیشه که.اگر قرار باشه "مشاوره" انجام بشه،هم خوبی های جامعه هم بدی هاش باید عیناً ذکر بشن و سانسور حتی الامکان نباس باشه.

موفق باشید.

مابه هر پيشنهاد و انتقادي رسيدگي مي كنيم:gol:

مورد اول
شما بايد اكثريت ببينيد اگر يك فرد بي تجربه يا كم تجربه يا داراي مشكلات حاد بياد راهي كه از پايه خراب هست عمل كند باز نظرتون همين هست؟

بلاخره افراد اطلاعات كسب مي كنند از كجا معلوم باعث تاثير گذاري نشود

مورد دوم
ما اتفاقا بحث مي كنيم معايب مزايا هر عنوان بحث گفته مي شود و در اخر سعيمون اينه به بهترين نتيجه برسيم براي مثال شما مي توانيد به تاپيك هاي ميزگرد در تالار مراجعه كنيد

اما در تاپيك ازدواج سفيد كه شما منظورتون هست

شما گفتيد خوبي و بدي ها بگيم خب همه نظرات موجود هست و در رابطه همه زواياي موضوع بحث شد و هنوز هم تاپيك باز هست

اما اين نوع پست ها از نظر مديريت مورد تائيد نيست (البته تكه اي از پست هست)
مثلا علاقه داشتن،صحبت کردن،با هم تعامل داشتن،حتی بوسیدن..........

اين نه خوبي نه بدي ميگه فقط رواج يك رابطه هست كه درصد خطاي بالايي دارد!.............در ضمن كاربر مي تونه خوبي هايي كه از اين لحاط در نظرش هست بگه اما نه به اين شكل و الفاط
مورد دوم اين كلمات و كشاندن بحث به اين حد خلاف قوانين هست
كلا تالار مشاوره بحث اطلاع رساني بهترين شيوه هاي زندگي هست نه تالاري كه فقط منبع راه هاي ازموده نشده يا داراي خطا هر چند كم باشد

ما سعي ميكنيم تاپيك ها و اطلاعات تالار بهترين شيوه ها را در بر داشته باشد و افراد از همه مسائل اثار و به قول شما خوبي و بدي ها اطلاع پيدا كنند و در اخر تصميم با خودشون هست

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان عزيز

ضمن تشكر از كليه دوستاني كه داراي فعاليت مفيد و ارزنده در تالار هستند

كاربر hamid.bad به جهت داشتن فعاليت مستمر و مفيد از سوي مديريت عنوان كاربر فعال تالار مشاوره دريافت كردند

ضمن آرزوي موفقيت براي ايشان در راستاي ارتقا تالار منتظر همكاري بيشتر ايشان هستيم

:gol:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. اینکه پستها رو بدون اطلاع حذف میکنین زشته بخدا. هدف ما گرفتم مشاره است، نه چیز دیگه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. اینکه پستها رو بدون اطلاع حذف میکنین زشته بخدا. هدف ما گرفتم مشاره است، نه چیز دیگه

با سلام دوست عزیز تنها پست هائی حذف می شوند که یا اسپم باشند یا خلاف قوانین تالار...
[h=1]اساسنامه تالار مشاوره[/h] متاسفانه اکثر دوستان در مورد موضوع تاپیک صحبت نمی کنند و متاسفانه کم هم نیستند تعداد این دوستان ... برای همین نمیتونیم به تک تکشان تذکر بدیم که پست شما اسپم یا خلاف قوانین است ... با تشکر از تذکر شما ....

آخرین ویرایش:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام دوست عزیز تنها پست هائی حذف می شوند که یا اسپم باشند یا خلاف قوانین تالار...
اساسنامه تالار مشاوره

متاسفانه اکثر دوستان در مورد موضوع تاپیک صحبت نمی کنند و متاسفانه کم هم نیستند تعداد این دوستان ... برای همین نمیتونیم به تک تکشان تذکر بدیم که پست شما اسپم یا خلاف قوانین است ... با تشکر از تذکر شما ....
من هیچ قانونی رو زیر پا نذاشتم

آخرین ویرایش:
بالا