مباحث مرتبط با آزمون نظارت معماری

shavadun

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسای عزیز من امروز سی شهریور کارت ثبت نام معماری نظارت را اشتباها خریداری کردم ، از مهندسایی که می خوان در نظارت معماری شرکت کنند ،تقاضا دارم بهم کمک کنند و کارت ثبت نام و از من بخرند . آدرس ایمیل من
amin.hasanzadeh.r@gmail.com

ثبت نام نظام مهندسی تمدید شد تا تاریخ دهم مهر ماه تمدید شد . شماره تلفن من 9113413681

منم همین طور دوستان

ehsan arch

عضو جدید
چرا اینجا هرکی هرکی هه.....
هر کسی داره یه چیزی میگه مدیرا کجا هستن....

sorati

عضو جدید
سلام
سیستم خودکار ی که در سقف نصب می شه که وقتی آتش سوزی میشه به طور خودکارشروهع به آب پاشیدن می کنه (مثل بارش بارون اون هنم از نوع سقفی)

sara nasiri

عضو جدید
چه مقطع هایی حق شرکت در ازمونهای نظام مهندسی را دارند؟

چه مقطع هایی حق شرکت در ازمونهای نظام مهندسی را دارند؟

سلام من فعلا تو رشته ی معماری درحال تحصیلم و میخوام تو ازمونهای نظام مهندسی شرکت کنم و نمیدونم چه مقطع های حق شرکت دارند.میشه یه راهنمایی هم در مورد این بدید ممنون میشم از کمکتون

saloolish

عضو جدید
شما باید سه سال بعد از فارغ التحصیلی کارشناسی صبر کنید تا بتونید تو نظام مهندسی شرکت کنید...!

darya_3322

عضو جدید
نظارت

نظارت

سلام استرس دور کن در ضمن ازمون اپن بوک هست پس کافیه بدونی هر سوالی از کدوم مبحث میاد مباحث یه بار دقیق بخون/حتما با خدت تمام مباحث ببر ازمون من و خیلی از دوستان بار اول قبول شدیم یه کتاب عناصر جزییات هم با خودت ببر یا حق
میشه شمارتو بدی از شما راهنمایی بگیرم؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...دوستان کسی راجع به نحوه مطالعه این راهنماها (راهنمای جوش و اتصالات و...)نظری نداره راهنمایی کنید؟!

mm.ai

عضو جدید
بچه ها-آیا سر جلسه امتحان میتونیم همه کتابارو ببریم یا محدودیت داریم از چندتا بیشتر نبریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها-آیا سر جلسه امتحان میتونیم همه کتابارو ببریم یا محدودیت داریم از چندتا بیشتر نبریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام...ظاهرا که میشه اضافه بر سازمان هم برد!!البته کتاب و جزوه رو...

mm.ai

عضو جدید
سلام...ظاهرا که میشه اضافه بر سازمان هم برد!!البته کتاب و جزوه رو...
مرسی از شما-البته منم همینجوری فکر میکنم که میشه همه کتابا رو برد-دوستان اگه شما قبلن شرکت کردین و میدونین این سوالو لطفا جوابشو بگین -ممنون

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از شما-البته منم همینجوری فکر میکنم که میشه همه کتابا رو برد-دوستان اگه شما قبلن شرکت کردین و میدونین این سوالو لطفا جوابشو بگین -ممنون
خب دوستانی که شرکت کرده بودن گفتن دیگه!!!
منظورم از اضافه بر سازمان این بود که..یکی از دوستام که شرکت کرده بود سال پیش گفت سر جلسه دیدیم یکی از داوطلبا با 2تا و نصفی ساک پر کتاب اومد که جزوها و منابعی غیر از منابع معرفی شده بود!

میشه برد ولی استفاده درستش مهمه ...

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه هیچ محدودیتی نداره
اصلا میتونی یه وانت کتاب و وسایل ببری................!!!!!!!!!!

ehsan arch

عضو جدید
راهنمای جوش و اتصالات جوشی

راهنمای جوش و اتصالات جوشی

دوستان به نظرتون این کتاب "راهنمای جوش و اتصالات جوشی" ارزش خوندن داره.......
به سلامتی ایرانسل که به آدم میفهمونه که:
قبول کردن بعضی پیشنهادها فقط از اعتبار آدم کم میکنه!

DDDIQ

مدیر ارشد
پست موقت به منظور اطلاع رسانی :تاپیک: [دانلود] جزوات و فایل های آزمون نظام مهندسی معماری

با توجه به درخواست دوستان و پراکندگی جزوات و فایل های مفید آزمون نظام مهندسی در تاپیک های مختلف , به منظور مدون کردن و گردآوری این جزوات و فایل ها تاپیکی در نظر گرفته شده که در خواست میکنم فایل و جزوات مفید خودتان را در تاپیک به اشتراک بگذارید ؛ پیشاپیش از همراهی و سخاوت شما سپاسگزارم .
لطفا به منظور حفظ فایل ها در صورت امکان آنها را در باشگاه آپلود و ضمیمه بفرمائید

با تشکر و ارزوی موفقیت برای تمامی دوستان

respina

عضو جدید
دوستان در مورد کتاب راهنمای ساختمان سازی دکتر ساعد سمیعی اطلاعاتی دارین؟ با این اسم 2 تا کتاب هست یکی رنگش سبز، یکی دیگه بنفشه، چون میخوام سفارش بدم میخواستم بدونم کدومش بهتره؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیشتر کتاب های رشته عمران برای مطالعه لازمه انگار

saraafsoon

عضو جدید
سلام

سلام

اگه امکان یکی دوصفحه از جزوه ای که گرفتین بزارین تایپیک یا بفرستین امیلم اگه خوب باشه منم بخرم.sunshinfsoon@yahoo.com

trosa063

عضو جدید
سلام من میخام سال بعد امتحان بدم اما هیجی ازتاریخ ثبتنام موارد امتحان نمیدونم
اکه راهنماییم کنید ممنون میشم

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد تاپیک سوت و کوره !
دوستان تو یه سری از نمونه سوالای نظارت چند تا سوال هست درباره شورای عالی معماری و شهرسازی.کسی میدونه این سوالا از کدوم مباحثه؟

sallarmelli

عضو جدید
دوستان من خیلی از مباحث رو نخوندم بنظرتون بخونم یا بچسبم به دانشگاه؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من خیلی از مباحث رو نخوندم بنظرتون بخونم یا بچسبم به دانشگاه؟

به هیچ وجه قید امتحانو نزن چون قبولیش راحت تر از چیزیه که فکر میکنی.اصلا لازم نیست مباحثو حفظ کنی که. نمونه سوالا رو دانلود کن و یه بار بخون و جواباشونو از تو مباحث پیدا کن.اینطوری هم با نمونه سوالا آشنا شدی هم روال امتحان که اپن بوکه دستت میاد.منم درگیر کارم و وقتی برای خوندن خط به خط مباحثو ندارم.اما 15 سری سوال دانلود کردم و هر شب یه دوساعتی یکی شو میخونمو جوابا رو درمیارم.اینطوری دو هفته ای میتونی خودتو برای امتحان اماده کنی.

zazar5414

عضو
سلام من دازم سوالای سال های قبل و میخونم دیتیل نداره؟کلا از دیتیل میشه غیر تستی سوال بیاد؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دازم سوالای سال های قبل و میخونم دیتیل نداره؟کلا از دیتیل میشه غیر تستی سوال بیاد؟

سلام
نه فکر نمیکنم دیتیل بیادچون دیتیل مربوط به امتحان جزییاته.کاش کسایی که سالای قبل امتحانای نظام رو دادن بیان ی کم ما رو راهنمایی کنن تا از این سر در گمی در بیایم.من به شخصه نمیدونم این امتحان جزییات چیه و هنوزم هست یانه.نظارت که معلومه .طراحیم همین طور.اما این جزییات و امتحان اجرا که امسال مد شده ! خیلی گنگ و مبهمه.
یه نکته ایی درباره دیتیل ها رو در نظر داشته باشید.من دو جور نمونه سوال دیدم.تو امتحان جزییات بصورت تستی 4 تا دیتیل داده بودن گفته بودن کدوم درسته.تو امتحان ترسیمی هم یه نما و یه سکشن داده یودن از چند جاش دیتیل خواسته بودن.حالا اصل کاری اینه که اصلا این دو تا امتحان چیه؟!! دوستان خواهشا کمکککک

معمار111

عضو جدید
سلام
نه فکر نمیکنم دیتیل بیادچون دیتیل مربوط به امتحان جزییاته.کاش کسایی که سالای قبل امتحانای نظام رو دادن بیان ی کم ما رو راهنمایی کنن تا از این سر در گمی در بیایم.من به شخصه نمیدونم این امتحان جزییات چیه و هنوزم هست یانه.نظارت که معلومه .طراحیم همین طور.اما این جزییات و امتحان اجرا که امسال مد شده ! خیلی گنگ و مبهمه.
یه نکته ایی درباره دیتیل ها رو در نظر داشته باشید.من دو جور نمونه سوال دیدم.تو امتحان جزییات بصورت تستی 4 تا دیتیل داده بودن گفته بودن کدوم درسته.تو امتحان ترسیمی هم یه نما و یه سکشن داده یودن از چند جاش دیتیل خواسته بودن.حالا اصل کاری اینه که اصلا این دو تا امتحان چیه؟!! دوستان خواهشا کمکککک
سلام
دوست عزیز امتحان ترسیمی 4 سال پیش جرو آزمون بود که خدارو شکر همون سال بر چیده شد...چند تا سوال جزئیات میاد که به راحتی از نشریه 92 و کتاب ساعد سمیعی میشه پاسخش رو پیدا کرد

respina

عضو جدید
سلام
دوست عزیز امتحان ترسیمی 4 سال پیش جرو آزمون بود که خدارو شکر همون سال بر چیده شد...چند تا سوال جزئیات میاد که به راحتی از نشریه 92 و کتاب ساعد سمیعی میشه پاسخش رو پیدا کرد

سلام
میشه اسم کتاب ساعد سمیعی رو بگید؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مرسی بابت راهنماییتون اما تو سوالات 2-3 سال اخیر که من هر چی نگاه کردم دیتیل جزو سوالا نبوده.فک کنم بعد از شاهکار امتحان ترسیمی تا پارسال دیتیل رو تو امتحان جزییات میدادن امسالم که امتحان اجرا رو اختراع کردن که خودشونم دقیقا نمیدونن چیه!

zazar5414

عضو
نکنه تو امتحان اجرا بنا باشه دیتیل ترسیم کنیم؟ مطمئنید امتحان اجرا 4 گزینه ایه؟؟؟یه سوال دیگه دیتیل رو از نشریه 92 بخونیم کافی نیس-کتاب ساعد سمیعی 30تومنه..نمی صرفه برا 2 تا سوال بخریم که:(

بالا