نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arch 1 teh

عضو جدید
من که حدسم اینه که کارای که راندو و پرزانته خوبی داشته باشن،درصد بالایی بگیرن،چون معمولا اساتید بزرگ و این محدودیت زمانی به بررسی دقیق نپردازن و کلی در یک نگاه نمره بدن،من خودم که از دیاگرام و پروسهو دونه بندی و.....تارسیدن پلان رو انجام دادم،ولی حس میکنم دقت نکنن و لی پرسپکتیوم خوب نشد،در کل موضوع موزه بیشتر فرمال و کمی موضوع موزه دفاع مقدس کانسپت چوال بود،یعنی کسایی که یه المان خوب با یه ایده خوب طراحی کرده باشن،درصد بالایی بیارن،البته این نظره منه
یه صحنه های سر جلسه آزمون دیدم که سیستمم بهم ریخت،بعضی ها به راحتی با پوستی و.....کپی میزدن،حس میشد بعضی افراد عمران خوندن تا معماری،سریع یه پلان بدون اسکیل وبدون پروسه و مبله و.....کشیدن با یه نما و برش ساده،تحویل دادن،یکی کنار من بود فک میکرد اومده امتحان انشا بده،ماشالا 3 صفحه با خودکار آبی و قرمز و ناخوانا توضیح میداد در هر زمینه از خواسته های طرح
موندم قبول میشم یا نه؟اگر یه دانشگاه ضعیف بیارم چی؟اگه با این عزیزانی که نمیشه اسمشون رو گذاشت معمار بخوام سر یه کلاس برم چی؟سربازی؟؟؟دوباره بخونم واسه 2 رقمی؟؟با 700 معماری و 200منظر و 1 سال تلاش اوضای سراسریم شده این،امیدوارم هر چه خیریت ماست اتفاق بیفتد
راستی سوالم با خودم بیرون اوردم اگه خاستید بگید تا بذارم واستون

آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان شما دیاگرام اینا کشیدین؟ ایده طرحتونو گفتین؟ من که هیچ توضیحی ندادم فقط همون چیزایی رو که خواسته بودن رو کشیدم:) با خودم گفتم اینا اگه ایده رو میخواستن مثل پارسال جز خواسته ها شون میخواستن پارسال ایده رو گفته بودن توضیح بدین روش هم کلی تاکید کرده بودن که ایده براشون مهمه ولی امسال مثل اینکه این طور نیس. من شنیدم که تو اسکیس سراسری هم گفته بودن هیچ توضیحی برا طرحتون ندید طرح باید خودش گویا باشه:)
من که کشیدم دیاگرام و ایده ها رو تجربه ثابت کرده که همیشه علاوه بر موارد خواسته شده کار دیگه ای انجام بدی به نمرت اضافه میشه طرح باید خودش گویا باشه یعنی اینکه شیتت باید شلوغ باشه تا داور فکر کنه خیلی حالیته !

من صفحه اولو اثر انگشت نزدم چی میشه؟فقط کارت رو زدم اصلا نشنیدم اینو بگن.چیکار کنم؟
نگران نباش هیچ طوری نمیشه همه ما هم فقط به کارتمون اثر انگشت زدیم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من صفحه اولو اثر انگشت نزدم چی میشه؟فقط کارت رو زدم اصلا نشنیدم اینو بگن.چیکار کنم؟
چیزی نمیشه این یارو نمیدون چرا به من گفت اثر انگشت رو برگه اول بزن آخه من جای مراقب نشسته بودم:biggrin:

orkideh

عضو جدید
مردم از استرس حتی داشتم به این فکر میکردم فردا از شمال بیام تهران برم مرکز ازمون.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم از استرس حتی داشتم به این فکر میکردم فردا از شمال بیام تهران برم مرکز ازمون.
نه بابا اگه به این چیزاست پس چرا خودشون رو عکس ا مهر نزده بودن؟ این چیزا کشکه همون برگه ورود به جلسه کافیه واسه اینکه بفهمند حاضز بودی

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مشخص نشد کسانی که سری اول مردود شدن می تونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن یا نه ؟

هنوز چیزی مشخص نیست هیچ کس از کار دانشگاه آزاد سر در نمیاره مرکز آزمون که زنگ زدم پرسیدم گفت مشخص نیست شاید بشه ولی باید منتظر بمونی تا آخر هفته که قراره تکمیل ظرفیت بزنن ببینم تبصره ای جدید ندادن که مشخص بشه اونایی که مردود شدن هم میتونن توی تکمیل ظرفیت شرکت بکنند یا خیر

fanus_hf

عضو جدید
سلام بچه ها
چطور بود امتحان؟ من وال سکشن نکشیدم اصلا انتظار همچین چیزی نداشتم

نتایج رو کی میدن بچه ها؟یه عده میگن 15 مهر یه سری هم میگن 31 شهریور

خیالت راحت ،تا اونجایی که من از بچه ها پرسیدم کسی نکشیده اینو ،پارسال هم همچین چیزی داده بودن کسی توجه نکرده بود،

erfan4877

عضو جدید
سال قبل 2 بار تکمیل ظرفیت گرفت. یکی مهر و یکی هم بهمن. به نظر شما ما که مردود شدیم احتمال داره قبول بشیم؟؟؟؟
دوستم پارسال تکمیل ظرفیت دوم پردیس کردستان قبول شد. :(

Paradiso100

عضو جدید
سال قبل 2 بار تکمیل ظرفیت گرفت. یکی مهر و یکی هم بهمن. به نظر شما ما که مردود شدیم احتمال داره قبول بشیم؟؟؟؟

فکر نکیم دوست عزیز . بین کسایی که اسکیس دادنه فقط

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه نمیشه تکمیل ظرفیت شکرت کنید چون اسکیس ندادین

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
چطور بود امتحان؟ من وال سکشن نکشیدم اصلا انتظار همچین چیزی نداشتم

نتایج رو کی میدن بچه ها؟یه عده میگن 15 مهر یه سری هم میگن 31 شهریور
سلام دوست عزیز نتایج آخر شهریور میاد 15 مهر واسه اعلامن نتایج تکمیل ظرفیته

آگرین

عضو جدید
اگر کسی سوال اسکیس رو بیرون اورده لطف کنه و تو تاپیک بزاره ببینیم...ممنون

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر کسی سوال اسکیس رو بیرون اورده لطف کنه و تو تاپیک بزاره ببینیم...ممنون
تو حوزه ای که ما بودیم با برگه های اسکیس هر نفر سوال و حتی چک نویسشم میگرفتن بعید میدونم کسی اورده باشه بیرون

Tanin_hd

عضو جدید
سلام
دوستان میشه بگین به نظرتون علوم تحقیقات بهتره یا تهران مرکز؟:w20:دلیلتون رو هم بگین.ممنون.

_*Bahar*_

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون با تراز 6151 و اسکیس که زیاد جالب نیست؛ برای تکمیل ظرفیت کدوم دانشگاه رو بزنی بهتره؟ یا بهتره که توی شهر خودت باشی (با اینکه حتی یه استاد خوب نداره که حداقل وقتی یه سوال برات پیش میاد بتونی رو کمکش حساب کنی!) ؟ اصلا دانشگاه آزاد ارزشش رو داره دانشگاهت رو تغییر بدی؟ یا بهتر اینه که یه بار دیگه بخونی برای سراسری؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان میشه بگین به نظرتون علوم تحقیقات بهتره یا تهران مرکز؟:w20:دلیلتون رو هم بگین.ممنون.
از نظر علوم تحقیقات درسته که تراز بالاتری میخواد وواز نظر کلی بهتره تو تمام رشته ها ولی تهران مرکز تو زمینه معماری اساتید بهتری داره

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون با تراز 6151 و اسکیس که زیاد جالب نیست؛ برای تکمیل ظرفیت کدوم دانشگاه رو بزنی بهتره؟ یا بهتره که توی شهر خودت باشی (با اینکه حتی یه استاد خوب نداره که حداقل وقتی یه سوال برات پیش میاد بتونی رو کمکش حساب کنی!) ؟ اصلا دانشگاه آزاد ارزشش رو داره دانشگاهت رو تغییر بدی؟ یا بهتر اینه که یه بار دیگه بخونی برای سراسری؟
اولا باید صبر کنی ببینی تکمیل ظرفیت کدوم دانشگاه ها برمیدارن وصبر کنی نتایج اسکیس بیاد ببینی ترازت چند شده وبه کجا میخوره یه 3 الی4 روز تحمل کنی دوست عزیزم. در مورد دانشگاه شهرتون هم نظری ندارم اصلا نمیدونم کجاست. اما در مورد سراسری خوندن باید بگم سراسری هم مثل آزاد سوالات تئوریش جزیی از عجایب 7گانه است ونمیشه تشخیص داد با خوندن حتما قبول میشی یا مثلا بشی هم تو اسکیس میدونی دیگه. اما من با همه این تفاسیر دوباره شرکت کردم امسال وخدا رو شکر قبول شدم سال دوم یه بار امتحان کردن سخت نیست اما شرایط خودت رو بسنج. در کل دانشگاه مهم نیست دانشجو وتلاش خودت مهمه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو حوزه ما حتی نمیذاشتن بچه ها برن دستشویی!!!!!

واقعا! ما که راحت بودیم میرفتیم و میومدیم

سلام
والا ما واسه یه اسکیس رفتیم علوم تحقیقات خدا رو شکر کردیم که اونجا رو نزدیم انتخاب اول جا نبوده رو کوه دانشگاه زدن تا برسی اونجا سرویس شدی بی خود نبود دوستم دو ترمه تمومش کرد و داره الان پابان نامشو کار میکنه (همون دوستم که پارسال با 60 سراسری قبول نشد) همون تهران مرکز رو بزن استاد های خوبی هم داره مرکز تهران هم هست !

الان دیگه کلا مدرک ارزش نداره چه دولتی چه آزاد شما باید کار بلد باشی حالا مدرکت میخواد هر چی باشه آزاد رو برو وقتت رو واسه سراسری دیگه تلف نکن سال دیگه این موقع داری واسه پایان نامه ارشدت کار میکنی نه اینکه تازه بری سر کلاس ارشد بشینی تازه اگه قبول شده باشی

اولا باید صبر کنی ببینی تکمیل ظرفیت کدوم دانشگاه ها برمیدارن وصبر کنی نتایج اسکیس بیاد ببینی ترازت چند شده وبه کجا میخوره یه 3 الی4 روز تحمل کنی دوست عزیزم. در مورد دانشگاه شهرتون هم نظری ندارم اصلا نمیدونم کجاست. اما در مورد سراسری خوندن باید بگم سراسری هم مثل آزاد سوالات تئوریش جزیی از عجایب 7گانه است ونمیشه تشخیص داد با خوندن حتما قبول میشی یا مثلا بشی هم تو اسکیس میدونی دیگه. اما من با همه این تفاسیر دوباره شرکت کردم امسال وخدا رو شکر قبول شدم سال دوم یه بار امتحان کردن سخت نیست اما شرایط خودت رو بسنج. در کل دانشگاه مهم نیست دانشجو وتلاش خودت مهمه
البته منم با کورش موافقم که اگه بخوای میتونی سال بعدم شرکت کنی و مطمئنا وضعیتت بهتر میشه سال بعد همون طور کی یکی از دوستای ما 3 سال امتحان داد تا بالاخره دانشگاه تهران قبول شد یکی هم پارسال قبول نشد و امسال امتحان داد و تهران قبول شد از این دست افرادم هستن شما ببین وضعیت خودت چطوره اگه میخوای زودتر وارد بازار کار شی آزاد رو همین امسال برو اگه عجله ای برای کار کردن نداری و میخوای ادامه تحصیل تو یه دانشگاه بهتر بدی بشین با قدرت بخون

آخرین ویرایش:

khishi

عضو جدید
سلام دوستان-من این سوالو ی جا دیگه هم پرسیدم نمیدونم جای کدوم درسته

اینجا پرسیدم اگه سوتی دادم بگین برم بپاکمش تا دعوام نکردن
:cry:
◄◄◄اخبار مربوط به تحصیلات تکمیلی►►►

میخواستم بدونم زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92 کسی میدونه کیه؟؟!!

و اینکه چجوریه-مثه همون ثبت نام اولیست؟یعنی باید بری تو سایت آزمون و ی قسمت داره واسه تکمیل ظرفیت بری و دانشگاهو انتخاب کنی و اینا

میشه راهنماییم کنید لطفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا