من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

Z.ANSARI

کاربر فعال
عججججججججججججب ادمی هستیا.بزار برای بدست اوردن عشقشون تلاش کنن:biggrin:

چی؟؟؟.........بابا یه وقت سردیتون میشه......یه چای نبات بخورید.....این دوستان میخوان به شما کمک کنند که به عشقتون برسید..........آقا من معذرت میخوام ........ ایشون یه عیب دیگه هم دارند.....اینکه سر خودشون خیلی معطل اند.........دیگه من نمیتونم ضمانت بکنم......هر یه روز یه چیز جدید به دختر بدبخت باید اضافه بشه.....:D
هی یکی پیدا میشه شما یه مشخصه جدید میدید.........

m.khos

عضو جدید
آقای m.khos بهت التماس میکنم با ازدواج کن.....بی رحم چرا به من توجه نمیکنی؟

( این صرفا جهت شجاعت بنده میباشد و جنبه دیگری ندارد....لطفا ذوق زیاد نفرمایید.......دیدید چقدر مردتر از شمام)
نه نه نه امکان نداره.شما چی فکر کردید پیش خودتون چنین پیشنهادی به من دادید.حتی اگه خود کشیم کنید امکان نداره.اصرار نکنید.
حالت من:biggrin: حالت ز.انصاری:eek::cry:

m.khos

عضو جدید
چی؟؟؟.........بابا یه وقت سردیتون میشه......یه چای نبات بخورید.....این دوستان میخوان به شما کمک کنند که به عشقتون برسید..........آقا من معذرت میخوام ........ ایشون یه عیب دیگه هم دارند.....اینکه سر خودشون خیلی معطل اند.........دیگه من نمیتونم ضمانت بکنم......هر یه روز یه چیز جدید به دختر بدبخت باید اضافه بشه.....:D
هی یکی پیدا میشه شما یه مشخصه جدید میدید.........
:biggrin::biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
ز. انصاری تو خلاق بودی.این برای من بود.جدید بگو مثه همیشه

د نه د مثل اینکه آخر اون شجاعتی که اینجا نوشتم رو نخوندید......گفته بودم که جو گیر نشید......بابا جنبتون کوووووووو؟نمیبینمش.........
:biggrin:
بازم بگم یا همین بس بود؟

m.khos

عضو جدید
چرا میخندید؟فکر کردید برای چی این تاپیک رو ساختید
خوب با این کارهاتون که بهتون زن نمیدن.......حداقل بگید دلتون گیره یه جای دیگه که مردم مسخره نشند....
نه دیگه تا وقتی تو ضمانتم می کنی حله.دلم اصلانم گیر نیست

Z.ANSARI

کاربر فعال
نه دیگه تا وقتی تو ضمانتم می کنی حله.دلم اصلانم گیر نیست

مثل اینکه پست های قبلی رو نخوندید.....من ضمانتم رو پس گرفتم....مگه عقلم کمه دختر مردم رو بدبخت کنم وقتی دلتون یه جای دیگه است......در ضمن گیر هست....:biggrin:

m.khos

عضو جدید
د نه د مثل اینکه آخر اون شجاعتی که اینجا نوشتم رو نخوندید......گفته بودم که جو گیر نشید......بابا جنبتون کوووووووو؟نمیبینمش.........
:biggrin:
بازم بگم یا همین بس بود؟
اون تکه اخر الکی گذاشتی که من جواب نه دادم بهت ،بگی الکی گفتم .من که می دونم از ته دلت بوده:biggrin::biggrin:

m.khos

عضو جدید
مثل اینکه پست های قبلی رو نخوندید.....من ضمانتم رو پس گرفتم....مگه عقلم کمه دختر مردم رو بدبخت کنم وقتی دلتون یه جای دیگه است......در ضمن گیر هست....:biggrin:

ز.انصاری جنبه جواب نه شنیدن و داشته باش.اگه با این حرفا اروم میشی بگو.مهم نیست:biggrin:خیلی دوست داشتم الان چهره تو می دیدم.الان چهرت دیدنیه:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
ز.انصاری جنبه جواب نه شنیدن و داشته باش.اگه با این حرفا اروم میشی بگو.مهم نیست:biggrin:خیلی دوست داشتم الان چهره تو می دیدم.الان چهرت دیدنیه:biggrin:

نه بابا.....باشه ........ به من جواب نه بده........خدا بزرگه......چهره خودتون موقع ساختن این تاپیک دیدنی تر بوده ها........حتی همین الآن.......میخواین قیافه منو بدونید چه شکلیه پاشید الآن توی آینه یه نگاه به خودتون بندازید.......زیاد جدی نگیریدها..........حالا دست پاچه نشیدها.......مطمئن باشید منتظرتون نمیمونم.......ولی شما میتونید تا ابد منتظر من بمونید......آی اگه شجاعت انتخاب کنید.......

m.khos

عضو جدید
نه بابا.....باشه ........ به من جواب نه بده........خدا بزرگه......چهره خودتون موقع ساختن این تاپیک دیدنی تر بوده ها........حتی همین الآن.......میخواین قیافه منو بدونید چه شکلیه پاشید الآن توی آینه یه نگاه به خودتون بندازید.......زیاد جدی نگیریدها..........حالا دست پاچه نشیدها.......مطمئن باشید منتظرتون نمیمونم.......ولی شما میتونید تا ابد منتظر من بمونید......آی اگه شجاعت انتخاب کنید.......

دیدم چهره ادمیه که به یک دختر عاشق گفته نه.دخترم حسابی حرصش درومده.ای حرص می خوره ای حرص می خوره..عمرا اگه انتخاب کنم

Z.ANSARI

کاربر فعال
حالا که اصرار می کنی از همه چیز 2 تا.فقط تورو خدا دست پخته خودتو نیاریا.من غذا سوخته دوست ندارم:biggrin:

باشه....فقط زیادی چاق نمیشید؟اونوقت اونی که دلتون پیشش گیره منو میکشه ها......
دست پخت مامانتون خوبه.......بگید بیان تا براشون توضیح بدم......:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
دیدم چهره ادمیه که به یک دختر عاشق گفته نه.دخترم حسابی حرصش درومده.ای حرص می خوره ای حرص می خوره..عمرا اگه انتخاب کنم

آخ....من به وقتش آی حال کنم......چهره ی پسری که از دختره نه شنیده چی؟اونم دیدید.........آخی ........ الآن اون شکلی هستید.......سعی میکنم یکی بجای خودم براتون پیداکنم......راستی اونی هم که دلتون پیشش گیره هم که هست....نظرتون؟

m.khos

عضو جدید
آخ....من به وقتش آی حال کنم......چهره ی پسری که از دختره نه شنیده چی؟اونم دیدید.........آخی ........ الآن اون شکلی هستید.......سعی میکنم یکی بجای خودم براتون پیداکنم......راستی اونی هم که دلتون پیشش گیره هم که هست....نظرتون؟

نظرم اینک درکت می کنم.بگو بیشتر بگو اروم بشی

m.khos

عضو جدید
باشه....فقط زیادی چاق نمیشید؟اونوقت اونی که دلتون پیشش گیره منو میکشه ها......
دست پخت مامانتون خوبه.......بگید بیان تا براشون توضیح بدم......:biggrin:

نه خیالت راحت چاق نمی شم.مامانم مثل همه مامانا دست پختش عالیه

Z.ANSARI

کاربر فعال
نظرم اینک درکت می کنم.بگو بیشتر بگو اروم بشی

من آروم شدم.......قول میدم دیگه به ازدواج با شما فکر نکنم.....شما لطف کنید دیگه به من فکر نکنید.......البته میتونید ازم دوباره تقاضا کنید.......شاید درموردش فکر کردم:biggrin:
جان من هرکسی اینا رو میخونه یه وقت فکر نکنه ها..........از هیچ نوعی اش......

m.khos

عضو جدید
من آروم شدم.......قول میدم دیگه به ازدواج با شما فکر نکنم.....شما لطف کنید دیگه به من فکر نکنید.......البته میتونید ازم دوباره تقاضا کنید.......شاید درموردش فکر کردم:biggrin:
جان من هرکسی اینا رو میخونه یه وقت فکر نکنه ها..........از هیچ نوعی اش......

اینو به موقع یاد اوری کردی.

Z.ANSARI

کاربر فعال
تو به من پیشنهاد ازدواج دادی بعد می گی من به تو فکر کردم .عجب.عمرا همه چیز تموم شده است شما فقط بیا دفتر خونه

هه....فکر کردید......مهریه ام چی میشه؟
تازه اش هم کی عقد کردیم که من نفهمیدم
نامزد بودیماااا..........
فردا تا عصر دانشگاهم ..... بعدش میام دفترخونه
ببخشیدااااا......شما که زن داشتید چجوری این تاپیک رو ساختید؟؟؟؟؟؟؟؟

m.khos

عضو جدید
از دست شما......ببینید حالا تا فردا چیا اینجا مینویسند......
من چنین چیزی فکر نمی کنم.همه می دونن از اول این تاپیک رو حساب شوخی بوده.بچه های باشگاه با جنبه تر از این حرفها هستین که درباره شوخی های من نظری غیر از شوخی بدن.من اینجام از شما تشکر می کنم که جنبه یکم شوخی داشتین ابجی