نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

pasha_m

عضو جدید
دوستان موافق هستید یه تاریخی رو مشخص کنیم و به منطقه بریم؟؟

سلام دوست عزیز

فکر خیلی خوبیه منم خیلی خوشحال می شدم بتونم با شما بیام ولی برای من مقدور نیست . چون از محل سکونت من تا اصفهان حدود 12 ساعت راه میشه.

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوستان
من هم منطقه 10 از ارديبهشت شروع به كار كردم و منتظر دوره هستم. ولى خوبيش اينه كه حداقل حقوقمونو بهمون ميدن. خونمون هم به ستاد منطقه2 نزديكه. الان هم توى رست هستم.
هر موقع خواستيد بريد اونجا به من هم خبر بديد حتما سعى مى كنم خودمو برسونم.فقط يه چيزى نﮔر ان كنندست و اون اينه كه بر خلاف ياردها كه پاييز و زمستون كارشون كمه سر ايستﮔاهها خيلى شلوغه و ممكنه به اين دليل نفرستنمون دوره
در مورد بودجه هم اينقدر ريخت و پاش و پول توى اين مدت از طرف وزارت نفت ديدم كه حقوق 60 نفر آدم پيشش هيچه. فكر نمى كنم بحث كمبود حقوق اونم براى تازه استخدامها چيز مهمى براشون باشه

mds_eng

کاربر فعال
بچه هاى منطقه 5 اسفند ماه رفتن دوره و ما از ارديبهشت شروع به كار كرديم. معمولا 5-6 ماه طول ميكشه تا حكم پيمانيمون بياد و براى دو سال اول حكممونو امضا كنيم و قرارداد دوساله بسته بشه. راى منطقه پنجى ها كه دو ماه زودتر شروع كردن حكمشون اومده و براى ما تازه اين ماه قراره بياد. به همين دليله كه حقوقشون بيشتره
يه چيزى رو توى اين مدت توى اين شركت ياد ﮔﺮفتم و اون اينه كه اﮔﺮ كارى توى روال خودش بيافته حتما انجام ميشه. حالا ممكنه جون آدمو به لبش برسونه اما حتما انجام ميشه. فقط نبايد زياد حساس بشيد

payam699

عضو جدید
بچه هاى منطقه 5 اسفند ماه رفتن دوره و ما از ارديبهشت شروع به كار كرديم. معمولا 5-6 ماه طول ميكشه تا حكم پيمانيمون بياد و براى دو سال اول حكممونو امضا كنيم و قرارداد دوساله بسته بشه. راى منطقه پنجى ها كه دو ماه زودتر شروع كردن حكمشون اومده و براى ما تازه اين ماه قراره بياد. به همين دليله كه حقوقشون بيشتره
يه چيزى رو توى اين مدت توى اين شركت ياد ﮔﺮفتم و اون اينه كه اﮔﺮ كارى توى روال خودش بيافته حتما انجام ميشه. حالا ممكنه جون آدمو به لبش برسونه اما حتما انجام ميشه. فقط نبايد زياد حساس بشيد

دوست عزیز،من نظرم روی سه شنبه صبح ساعت 8:30 هست. حالا شما هم اگه نظری دارید بگید.

signout

عضو جدید
در کل نیاز به نیرو دارن و نمیان نیرویی که بعد از طی این همه مراحل جذب کردن از نو جذب کنن ولی طولانی شدن پروسه باعث شده دو تا از دوستام که همه کارشون رو کرده بودن انصراف بدند برن دنبال کار دیگه.

NINJA

عضو جدید
پیشنهاد من اینه که اگه طی 2 روز آینده خبری نشد مستقیما به وزارت نفت یا برج گاز یا در نهایت اداره انتقال گاز در تهران مراجعه کنیم چراکه اگه مثلا رئیس آموزش منطقه 2 را در اصفهان ببینیم بعد اون میگه: چشم به تهران رئیس آموزش گاز یا مثلا منابع انسانی تهران منعکس میکنم. پیشنهاد من اینه که به قول معروف "کدخدا رو ببینیم" که نتونن پاس کاری مون بکنن هرچند 8-9 ساعت تا تهران فاصله دارم و اصفهان رفتن خیلی واسم راحت تره ولی من تا امروز از 3-4 مرتبه صحبت با آقای رزاقی و خانم قدیری (یا غدیری) و 2 بار مراجعه حضوری به آقای رزاقی نتیجه ای نگرفته ام. امروز توسط یکی از کارکنان برج گاز این طور راهنمایی شدم که با آقای نصیری مدیر منابع انسانی شرکت انتقال گاز و آقای حکیمی آموزش ملی گاز صحبت کنم. تلاش کردم با آقای فاقدی هم صحبت کنم که مرخصی بودن و گفتن 2شنبه میاد. با اون2 نفر هم ایشاا... فردا موفق میشم و صحبت میکنم.

آخرین ویرایش:

signout

عضو جدید
پیشنهاد من اینه که اگه طی 2 روز آینده خبری نشد مستقیما به وزارت نفت یا برج گاز یا در نهایت اداره انتقال گاز در تهران مراجعه کنیم چراکه اگه مثلا رئیس آموزش منطقه 2 را در اصفهان ببینیم بعد اون میگه: چشم به تهران رئیس آموزش گاز یا مثلا منابع انسانی تهران منعکس میکنم. پیشنهاد من اینه که به قول معروف "کدخدا رو ببینیم" که نتونن پاس کاری مون بکنن هرچند 8-9 ساعت تا تهران فاصله دارم و اصفهان رفتن خیلی واسم راحت تره ولی من تا امروز از 3-4 مرتبه صحبت با آقای رزاقی و خانم قدیری (یا غدیری) و 2 بار مراجعه حضوری به آقای رزاقی نتیجه ای نگرفته ام. امروز توسط یکی از کارکنان برج گاز این طور راهنمایی شدم که با آقای نصیری مدیر منابع انسانی شرکت انتقال گاز و آقای حکیمی آموزش ملی گاز صحبت کنم. تلاش کردم با آقای فاقدی هم صحبت کنم که مرخصی بودن و گفتن 2شنبه میاد. با اون2 نفر هم ایشاا... فردا موفق میشم و صحبت میکنم. راستی کسی از دوستان تا به حال با خانم بختیاری (آموزش انتقال گاز) صحبت کرده؟

اینجور که من فهمیدم اینا تو دادن حقوق مشکلی ندارن چون حقوق رو مستقیم وزارت می ریزه. مشکل منطقه برای برگزاری آموزشه چون هزینه آموزش نیروها رو از بودجه داخلی باید بده.

mds_eng

کاربر فعال
من چند روز پيش برج ﮔاز بودم. اونجا مى ﮔفتن محول شده به منطقه 2. ستاد خودمون هم رفتم همينو ﮔفتن.
ساعت 8.5 صبح تازه ستاديا بربرى به دست بساط صبحونشونو پهن كردن. خيلى زوده. يه جور بايد بريم كه 10 صبح اونجا باشيم و كسايى كه مى خوايم ببينيمشون اونجا باشن. چهارشنبه ها هم آخرين روز كاريه و بعضيا مرخصى هستن.

mds_eng

کاربر فعال
وزارت نفت و شركت انتقال ﮔاز توى اين مورد دخالتى ندارن. فقط برج ﮔازه كه آموزش رو تعيين مى كنه

NINJA

عضو جدید
شما توی برج گاز با مسولین آموزش برخورد کردین؟
تصور من اینه که اونا یه جای دیگه هستن چون شماره شون با 8131شروع میشه ولی برج گاز با 8487

payam699

عضو جدید
این مطلب رو منم دیدم. اینا دارن 16 روز اردو برگزار کنن برای 500 تا از فرزندان کارکنان، بعد بودجه ندارن یه دوره آموزش برا ما بزارن؟؟؟!

king_

عضو جدید
دوستان، نظرتون درباره سه شنبه صبح ساعت 10، درب منطقه 2 چیه؟؟

amin392

عضو جدید
باسلام
من خودم هفته پيش با خنم غديري صحبت كردم .صحبت از دعوت تو مهر و ابان بود ولي حرفي از "حالاحالا كه دوستمون گفت نبود" دوباره چي شده رو نميدونم
با اين جمع شد نا به نتيجه نميرسين .اينا مشكلشون بودجه نداشتنو اين چيزا نيست حالا چيه منم نميدونم . حالا جمع شدين دم در راهتون نميدن داخل .فكر ميكنين نميدونن كه الان دو ساله كه منتظرين ..مسئولين تو وزارت اگه ندونن .مسئولين منطقه خوب ميدونن كه چه وضعيتي دارين . من خودم فكر ميكنم مشكلشون اينه كه اينا ما رو استخدام كردن ولي جا كه مارو جا بدن رو ندارن چون اينو كه مطمعنم و از يكي از كار كنان منطقه شنيدم كه ميگفت :ايستگاهي رو كه خودم انتخاب كردم از سال گذشته ساختش متوقف شده كه اين به اين معني كه يا بايد جاي ديگه اي مشغول بشيم( كه اين خوب نيست ولي بدم نيست) يا خيلي بدتر بري اموزش و بعد سه ماه بيايي و بشيني خونه ومنتظر باشي كه دو باره بهت زنگ بزنن (اين مورد توي بچه هايي كه تو شركت نفت استخدام شدن دقيقا پيش اومده كه طرف رفته اموزش و بعد الان سه ماهه كه بدون حقوق تو خونه نشسته.) اين يكي برا امثال من كه بعد اين بدبختيا و بيكاري يه شغل تازه پيدا كرده فاجعه اس. كه دوباره بيكار بشه.

من ميگم كه بگذاريم كاراشون همينطور اروم طي بشه .و دوستاني كه بيكارن برن دنبال يه كار بگردن(ميدونمم كه كار گير نمياد ولي تاكي ميخواين منتظر اينا باشين ) ولي اينم كه اونا برا رفع تكليف بيان و يه دوره بگذارن و دوباره بريم تو فاز خونه نشيني و انتظار(بلايي كه سر دوستان نفتي اومده) كه ايا زنگ ميزنن يا نه كه چاره كار نيست كه .

دوستان نظري اگه دارن بدن شايد من اشتباه ميگم.

آخرین ویرایش:

NINJA

عضو جدید
این مطلب رو منم دیدم. اینا دارن 16 روز اردو برگزار کنن برای 500 تا از فرزندان کارکنان، بعد بودجه ندارن یه دوره آموزش برا ما بزارن؟؟؟!

جالب اینه که به ما گفتن مرکز آموزش پل کله، پر هست و بخاطر همین دوره از اول شهریور شروع نشده. برای چی پر بوده؟ برای اینکه این دوره رو برا فرزندان کارکنان بسیجی شرکت ملی گاز برگزار کنه. ما کشک هستیم که تیر 90 آزمونمون بوده و هنوز سرکار نرفتیم. اگه فرزندان پرسنل منطقه2 بود یه چیزی! آدم از اینجا ناراحت میشه که فرزندان پرسنل شرکت انتقال گاز هم نبودن. فرزندان پرسنل کل ملی گاز هستن. اگه منطقه2 اینقدر زرنگه که میزبان کل ملی گاز باشه پس چرا 6 ماهه نمیتونه 65 نفر پرستل خودش رو آموزش بده

NINJA

عضو جدید
دوستان، نظرتون درباره سه شنبه صبح ساعت 10، درب منطقه 2 چیه؟؟

اگه منظورتون کرسنگ بین اصفهان و نجف آباد هست من هم میتونم بیام. نفر اول منابع انسانی منطقه2 "عبدیزدان" هست. ایشون مافوق رزاقیه. کسی اطلاع داره محل کارش اصفهانه یا تهران؟ آخه من تا حالا2 بار با رزاقی ملاقات حضوری داشتم. حرف یا قول خاصی ازش نشنیدم انگار که کاره ای نیست. اگه عبدیزدان اصفهانه بهتره باهاش صحبت کنیم و بهتر از همه اینه که با خود مهندس خلیقی مدیر منطقه هم ملاقات کنیم.
در ضمن من در حال تلاش برای صحبت با آقای نصیری، مدیر منابع انسانی انتقال گاز هستم چون لزوما نباید کار ما با آموزش شروع بشه. میتونن با یه دوره ایمنی یک هفته ای مارو به ایستگاه ها بفرستن. مثل 25 نفری که اسفند91 دعوت به کار شدن.

آخرین ویرایش:

NINJA

عضو جدید
باسلام
من خودم هفته پيش با خنم غديري صحبت كردم .صحبت از دعوت تو مهر و ابان بود ولي حرفي از "حالاحالا كه دوستمون گفت نبود" دوباره چي شده رو نميدونم
با اين جمع شد نا به نتيجه نميرسين .اينا مشكلشون بودجه نداشتنو اين چيزا نيست حالا چيه منم نميدونم . حالا جمع شدين دم در راهتون نميدن داخل .فكر ميكنين نميدونن كه الان دو ساله كه منتظرين ..مسئولين تو وزارت اگه ندونن .مسئولين منطقه خوب ميدونن كه چه وضعيتي دارين . من خودم فكر ميكنم مشكلشون اينه كه اينا ما رو استخدام كردن ولي جا كه مارو جا بدن رو ندارن چون اينو كه مطمعنم و از يكي از كار كنان منطقه شنيدم كه ميگفت :ايستگاهي رو كه خودم انتخاب كردم از سال گذشته ساختش متوقف شده كه اين به اين معني كه يا بايد جاي ديگه اي مشغول بشيم( كه اين خوب نيست ولي بدم نيست) يا خيلي بدتر بري اموزش و بعد سه ماه بيايي و بشيني خونه ومنتظر باشي كه دو باره بهت زنگ بزنن (اين مورد توي بچه هايي كه تو شركت نفت استخدام شدن دقيقا پيش اومده كه طرف رفته اموزش و بعد الان سه ماهه كه بدون حقوق تو خونه نشسته.) اين يكي برا امثال من كه بعد اين بدبختيا و بيكاري يه شغل تازه پيدا كرده فاجعه اس. كه دوباره بيكار بشه.

من ميگم كه بگذاريم كاراشون همينطور اروم طي بشه .و دوستاني كه بيكارن برن دنبال يه كار بگردن(ميدونمم كه كار گير نمياد ولي تاكي ميخواين منتظر اينا باشين ) ولي اينم كه اونا برا رفع تكليف بيان و يه دوره بگذارن و دوباره بريم تو فاز خونه نشيني و انتظار(بلايي كه سر دوستان نفتي اومده) كه ايا زنگ ميزنن يا نه كه چاره كار نيست كه .

دوستان نظري اگه دارن بدن شايد من اشتباه ميگم.

با سلام و احترام. با نظر شما موافق نیستم. تو ایستگاه پتاوه کمبود نیرو هست. دوراهان وبقیه رو نمیدونم. اگه اشتباه نکنم تو استخدام گاز
اسفند91 هم منطقه2انتقال هرچند کم اعلام نیاز کرد.
در مورد اینکه بعد آموزش خونه نشین بشیم شرکت از روزی که آموزش یا کار شما شروع بشه حقوق رو میده دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداشته تا به حال. حتی اگه بنا به دلایلی شما رو بفرسته خونه و اگه حقوق نده خلاف قانون عمل کرده

NINJA

عضو جدید
باسلام به همه دوستان
لحظاتی پیش با آقای عبادی (آموزش تهران) صحبت میکردم. گفتن که 30 شهریور شروع به کار خواهید کرد و نامه هم به منطقه ارسال شده. با منطقه2 تماس گرفتم و پرسیدم آیا موضوع صحت داره خانم غ(ق)دیری گفتن که ظرف یکی دو روز آینده باهاتون تماس میگیریم و تاریخ شروع به کار رو بهتون اطلاع میدیم. باز پرسیدم آیا نامه صحت داره؟ چیزی نگفتن ولی مشخص بود یه خبرایی هست گفتن که ایشاا... هفته آینده شروع به کار(یا همون آموزش) خواهید کرد. امیدوارم صادق باشن

amin-tech

عضو جدید
باسلام به همه دوستان
لحظاتی پیش با آقای عبادی (آموزش تهران) صحبت میکردم. گفتن که 30 شهریور شروع به کار خواهید کرد و نامه هم به منطقه ارسال شده. با منطقه2 تماس گرفتم و پرسیدم آیا موضوع صحت داره خانم غ(ق)دیری گفتن که ظرف یکی دو روز آینده باهاتون تماس میگیریم و تاریخ شروع به کار رو بهتون اطلاع میدیم. باز پرسیدم آیا نامه صحت داره؟ چیزی نگفتن ولی مشخص بود یه خبرایی هست گفتن که ایشاا... هفته آینده شروع به کار(یا همون آموزش) خواهید کرد. امیدوارم صادق باشن

با سلام
دقیقاً خانم غدیری به من هم همین حرفارو زد و خیلی با اطمینان گفتن که یکی دو روز آینده با هاتون تماس می گیریم.

پناه به خدا

king_

عضو جدید
سلام دوستان. لحظاتی پیش با آقای قربانی مسول آموزش منطقه 2 صحبت کردم گفتن که از 30 شهریور باید برید سر کار!!!!!!:surprised::surprised::surprised::w33: گفتم شوخی نمیکنید؟!!! گفت نه کاملا جدیه!!!!!

mds_eng

کاربر فعال
يكم مشكوكه!!! آخه ما دو هفته دوره رفتيم كه شماها نرفتيد! پس اﮔه شما 1 مهر بريد ماها حتما 15 مهر بيايم.
فردا هم تماس بﮔيريد ببينيم چى ميشه. ا ﮔه فردا قطعى شد لازم نيست سه شنبه بريم.

hassa1

عضو جدید
سلام دوستان شركت گازي
ميشه لطفا منم راهنمايي كنيد
من شركت نفت با مدرك فوق ديپلم برق قبول شدم
رتبم از 50 نفر 6 شده
خاستم بدونم شما وقتي ازتون مصاحبه گرفتن حول نشديد؟ سوال پيچتون كردن؟ رتبه هم تاثير داره تو مصاحبه؟ سابقه كار چطور ؟
مصاحبه من 1مهره
لطفا راهنماييم كنيد مثه داداشتون
ممنونم

oilandgas

عضو جدید
با سلام

نمیدونم صحت و سقم این حرفی که میگم چقدر هست و نمیخام خبر الکی داده باشم اما یکی از دوستام که پدرش ردیس امور اداری یکی از مناطق عملیاتی هست بهم گفت که پدرش گفته احتمال زیاد هست که دی ماه تعداد محدودی رو دوباره جذب و استخدام کنه.... امیدوارم این خبر حقیقت داشته باشه.... اگر باز هم خبر جدیدی شنیدم خبرتون میدم

NINJA

عضو جدید
سلام دوستان شركت گازي
ميشه لطفا منم راهنمايي كنيد
من شركت نفت با مدرك فوق ديپلم برق قبول شدم
رتبم از 50 نفر 6 شده
خاستم بدونم شما وقتي ازتون مصاحبه گرفتن حول نشديد؟ سوال پيچتون كردن؟ رتبه هم تاثير داره تو مصاحبه؟ سابقه كار چطور ؟
مصاحبه من 1مهره
لطفا راهنماييم كنيد مثه داداشتون
ممنونم

سلام دوست عزیز
مطمئنا شما باید سعی کنی که حول نشی و برای شرایط مختلف خودت رو آماده کنی ممکنه یه مصاحبه آسون، معمولی یا سخت در انتظار تو و بقیه باشه. یقینا یکی از پارامترهایی که برای اونا مهم هست اینه که میزان اعتماد به نفس شما رو بسنجن. قرار نیست شما جواب همه سوال ها رو بدونی. اغلب یه روانشناس یا بیشتر سر جلسه مصاحبه حضور داره. اگه سابقه کار داری و مرتبط هست مطمئن باش بیشتر از کارت میپرسن تا مطالب تئوری و دانشگاهی. امتیاز نهایی شما هم به امتیاز آزمون کتبی بستگی داره هم مصاحبه. مصاحبه تاثیرش زیاده. تو استخدام سال90 نفت کسی که مصاحبه کمتر از 40 از 100 میشد حتی اگه نفر اول آزمون کتبی بود رد میشد. اگه مدرک زبان، گواهی فنی حرفه ای، دوره تخصصی و این جور چیزا داری حتما با خودت ببر و کپی هم از قبل داشته باش چرا که شاید ازت بخوان که ضمیمه پروندت کنن. اگه دانشجوی کارشناسی هم هستی نگران نباش و به نظر من نیازی به پنهان کاری نیست. زبان هم در حد اینکه یه بیوگرافی 2 دقیقه ای از خودت بگی یا در مورد کارت یا پروژه یا کارآموزیت یکم صحبت کنی آمادگی داشته باش. این تجارب من هست از چند مصاحبه از جمله نفت و گاز. امیدوارم موفق باشی

NINJA

عضو جدید
سلام به همه دوستان
خانم قدیری با من تماس گرفتن و گفتن که شنبه 8 صبح کرسنگ باشم.

بالا