نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
دوست گلم اسم این شهر هایی رو گفتی, همشون کلانشهر هستن....برای مثال کدوم استادی اومده خوزستان, ایلام,کرمانشاه و....؟؟؟؟؟ ما اینجا عملا هییییچ امکاناتی نداریم, باز مشهد و اصفهان و.. 100 پله از اینجا بهترن

گفتم که کم کم داره فراگیر می شه ... تا 3 سال پیش فقط تهران کلاس بود ! الان رسیده به کلان شهر ها ... کم کم همین ها که الان شاگرد سروش نیا و ... هستند کم کم میان تو شهر هاشون و کلاس می زارند ...

تا حالا شده بری ببینی از همشهری هات کی ارشد قبول شده ... بعد چند نفر بشین پولاتونم رو هم بزارید و ازش بخواهید براتون کلاس بزاره ؟
واقعا این کار نشده ؟؟؟

النازا

عضو جدید
ماشاالله انواع و اقسام سهمیه هم داریم
سهمیه خانواده شهید و جانباز
سهمیه رزمندگان
سهمیه بسیج
سهمیه فرزندان هیئت علمی
سهمیه اموزش پرورش ...
و ............

همه سهمیه ها یه طرف ... سهمیه بچه های هیئت علمی هم یه طرف ! (البته خدا رو شکر فقط تو لیسانس می تونستن استفاده کنن)
اخه بابات هیئت علمی ... بچشون رو سَنَنَ ؟؟

منو خیلی از دوستام این سهمیه رو داشتیم ...
یادمه زمان ما هر جا قبول می شدن سه سوته باباشون می اوردشون دانشگاه خودش !
فقط کافی بود قبول بشن !
حتی برای ازاد هم این سهمیه برقرار بود ...
طوری که خیلی از بچه ها معماری ازاد زاهدان زدن ولی حتی برای دادن ازمون هم به اونجا سر نزدن و مستقیم رفتن بهترین دانشگاه های ازاد (مثل خوراستگان) ثبت نام کردن ...

حتی کسایی رو می شناسم که دامپزشکی قبول شد (همون زاهدان فکر کنم) بعد منتقل شد یکی از شهر های بزرگ و الان هم سال های اخر پزشکیه !!! یعنی نه تنها جابجا شده ... تغییر رشته هم داده !!!

توارشد هم هیت علمی سهمیه داره فکرکنم فقط لیسانس نیست.

bahar 7

عضو جدید
امروز شنیدم طرح مرمت بازار تبریز جایزه اول اقا خان رو برد
به همه معمارای اینجا تبریک میگم
.......................................
امیدوارم هر چه رسریع تر این بازار مرمت صحیح بشه و جایزه این بازار خرج خود بازار هم بشه
.......................................
در مورد سهمیه هم بحث زیاده حالا کجای این پذیرش کنکور درسته که ما بخوایم بیخود وقت خودمون رو سر بحث سهیمه بگذرونیم......من دوران تحصیل ام رو هم رو با بچه های ایثارگر طی کردم حدود هجده سال از زندگی ام رو باهاشون توی مدرسه درس خوندیم وقتی که نوبت کنکور شد اختلاف فاحشی بین ما که سهمیه نداشتیم با اونا که سهمیه داشتند رو توی سطح بودیم افتاد
مثلا دوست صمیمی ام که یک معدل رو داشتیم من رفتم ازاد اون رفت هوا و فضا امیرکبیر
اوایل برام خیلی سخت بود ولی دیگه الان با این موضوع کنار اومدم......فقط کاش راه پدراشون رو ادامه بدند نه اینکه فقط کیف سهیمه شون رو ببرند...

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو چه تیزی بابا تیماج ....:eek:

من که اصلا اسم بچه‌های کلاسمونم نمیدونم تو چطوری فهمیدی ۴ تاشون سهمیه رزمنده دارن....البته من روز دوم رفتم خلوت بود به من میگه چرا دیر اومدی....کلا برخورد بی‌ ادبانه همراه با طنز بی‌ مزه شون منو به این نتیجه رسوند که ... (ولش کن) ....البته من که خندیدم بالاخره کارم بهشون گیره ولی‌ خدایی یه کم بفرمایید شام و آکادمی موسیقی نگاه میکردن واسه اصلاح رفتارشون خوب بود... دیگه اونور میز نمیشستن هر رفتاری ازشون سر بزنه...

اون گروه خونی تو فرم دوم منو کشته بود... تو این هاگیر واگیر رفتم خون دادم ریا نشه...نیس سادم:razz:

پس اگه کسی واسه هر رتبه ای میخونه لابد باید نصف یا یک سوم این رتبه رو بیخیال شه یعنی؟ تو دفترچه هم 8-9 نفر بودین؟ حالا دفعه ی بعد که رفتی ببین چند نفر هستین، ببین بازم کسی اضافه میشه به کلاستون...آخه بعضی دانشجوها دیرتر میان ....

من این اطلاعات رو از تو لیستی که دست مسئوله بود دیدم فکرکردی رفتم دونه دونه از بچه ها سهمیه و رتبه و رشته شون رو پرسیدم؟؟؟!!!:smile:
اره خب دیر رفتی دیگه الهه جان ! برا پردیس هنرهای زیبا تو جدول زده بود سه ش بیایید!

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم راجع به این حرفتون اطلاع دقیق ندارم اما به نظرم یکم غیر منطقیه که دانشگاه و شهر بچه ها از قبل برنامه ریزی شده باشه.دوست تهرانی من بعد از 5 سال فارغ التحصیلی از کارشناسیش با اطلاعات صفر رفت مرکز معماری و ایوانخانه جزوه های اساتید برتر رو خوند(که شهرستانی ها به این جزوه ها و کلاس ها دسترسی ندارن)رتبش شد 250 بعد اسکیس کار کرد(با استادای مرکز)و الان علم و صنعت قبول شده.این یعنی اینکه با اطلاعات صفر و با امکانات کلاس کنکور های تهران دانشگاه های تهران تضمینه.
اینجا ایرانه جواب من تنها همین اینجا ایرانه دنبال منطقید؟:smile:

بوطیقا 5

عضو جدید
دوستان قبولی شهرستان ، روزهای کلاساتون مشخص شده؟ حدودا چند روز در هفتس؟ راستش یکی بهم گفت من ترم 1 ارشد 4روز برام گذاشتن یعنی هر درس 1 روز:surprised:یعنی نهایت مردم ازاری بوده این کار....:eek:من یه کار نیمه وقت دارم ،تو ثبت نام اینترنتی وضعیت اشتغال پرسیده بنظرتون اگه پر کنم تاثیری داره تو کلاسا ؟یا هدفشون چیزه دیگه ایه از پرسیدنش!

mahdooneh

عضو جدید
دوستان قبولی شهرستان ، روزهای کلاساتون مشخص شده؟ حدودا چند روز در هفتس؟ راستش یکی بهم گفت من ترم 1 ارشد 4روز برام گذاشتن یعنی هر درس 1 روز:surprised:یعنی نهایت مردم ازاری بوده این کار....:eek:من یه کار نیمه وقت دارم ،تو ثبت نام اینترنتی وضعیت اشتغال پرسیده بنظرتون اگه پر کنم تاثیری داره تو کلاسا ؟یا هدفشون چیزه دیگه ایه از پرسیدنش!

برنامه ریزی دانشگاه ها برای دانشجوهای روزانه اینه که یا کار یا درس!و دانشجویان شبانه هم با این آتیش می سوزن!برای همین کلاسا رو طوری می ذارن که دانشجو به کارش نرسه.برای ما هم از شنبه کلاس گذاشتن تا 3 شنبه.ارشدم فرقی با کارشناسی نداره دیگه

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه من اگر این برنامه رو بدن همون جا میگم خداحافظ ونمیام میرم آزاد

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از اشناها تو ارشد ابهر قبول شد رفت تهران

ابهر اصلا دانشگاه سراسری داره؟
بعضیا سطح برخوردشون با موضوعات مختلف و نوع پست دادنشون انقدر چیپ و سطح پایین هست که آدم شک میکنه طرف دیپلمشو گرفته یا نه، اونوقت همه دنبال ارشد و دکتری افتادن. سطح این تاپیک و انجمن رو انقدری پایین آوردید که خیلیا رغبت نمیکنن اصلا واردش بشن.

------------------------------------------------------------
تو دکتری ولی سهمیه های جالبی داریم:

یکی برای اونایی که رفتن خارج بخونن، ولی تو گل موندن و برگشتن ایران:D
یکی برای اونایی که تو یه روستایی جایی هیات علمی هستن و الان میخوان دکتری بخونن:D
یه سهمیه هم هست برای کسایی که تو ابتدایی همیشه معدلشون 20 بوده و تو لیسانس هم بچه خوبی بودن:D

جدی بود اینایی که گفتم.

النازا

عضو جدید
ابهر اصلا دانشگاه سراسری داره؟
بعضیا سطح برخوردشون با موضوعات مختلف و نوع پست دادنشون انقدر چیپ و سطح پایین هست که آدم شک میکنه طرف دیپلمشو گرفته یا نه، اونوقت همه دنبال ارشد و دکتری افتادن. سطح این تاپیک و انجمن رو انقدری پایین آوردید که خیلیا رغبت نمیکنن اصلا واردش بشن.

------------------------------------------------------------
تو دکتری ولی سهمیه های جالبی داریم:

یکی برای اونایی که رفتن خارج بخونن، ولی تو گل موندن و برگشتن ایران:D
یکی برای اونایی که تو یه روستایی جایی هیات علمی هستن و الان میخوان دکتری بخونن:D
یه سهمیه هم هست برای کسایی که تو ابتدایی همیشه معدلشون 20 بوده و تو لیسانس هم بچه خوبی بودن:D

جدی بود اینایی که گفتم.

خانم یا اقای محترم من نگفتم که رشتشون معماری بوده که جنابعالی اینقد بد برخورد میکنید این خانم که انتقالی گرفتن از زیر گروه علوم انسانی بودن شما اول متوجه شو بعد جواب بقیه رو بده

kaghazz

اخراجی موقت
یه چیز بی ربط ولی جالب......من سال پیش رتبه ی منظرم 300 بود...یکی ار بچه های همین باشگاه بهم گفت خیلی امیدوار نباش نمیتونی کاری بکنی...حالا خودش امسال با 300 و خورده ای تهران قبول شده...کلا به حرف هر کسی اعتماد نکنید....
در کل من خوشحال شدم که قبول شده... ولی اون موقع که به من گفت نمیتونی ..شاید اطلاعاتش ناقص بوده....پس نتیجه میگیریم خودتون برا خودتون تصمیم بگیرید....و با افراد حرفه ای مشورت کنید..البته ایشون این حرف رو از روی نا آگاهی از تاثیر اسکیس بر روی رتبه ی نهایی گفتن چون خودش هم 240 منظر بود ولی باز امیدی به منظر نداشت و جالبه امسال با بیشتر از 300 یه جای تاپ قبول شد........و گرنه از روی تخریب روحیه این حرف رو نزدند.

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم یا اقای محترم من نگفتم که رشتشون معماری بوده که جنابعالی اینقد بد برخورد میکنید این خانم که انتقالی گرفتن از زیر گروه علوم انسانی بودن شما اول متوجه شو بعد جواب بقیه رو بده

زیرگروه انسانی یا حیوانی رو کاری ندارم، ابهر اصلا دانشگاه سراسری نداره! دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی و پیام نور داره.

شما که قوانین رو نمیدونی، برو تحقیق کن یاد بگیر، میای اینجا الکی با یه حرف غلط و بیربط به موضوع جو میدی که چی بشه. حتی نمیدونی آشنات تو چه دانشگاهی درس میخونه! این پستی که میدی 2 نفر قراره بخونن، اندازه 2 ثانیه قبلش فکر کن، مجبورت نکردن که یه حرفی رو هوا بندازی.

ma.dbqn

عضو جدید
والا هم پدر من فرهنگی بوده هم مادرم نه از سهمیه خبری بود نه تونستم به بهونه بازنشستگیشون وارد آموزش پرورش بشم

اون موقع که خدا ب همه شانس مد داد ما تو صف بد بختی بودیم به غرآن

النازا

عضو جدید
زیرگروه انسانی یا حیوانی رو کاری ندارم، ابهر اصلا دانشگاه سراسری نداره! دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی و پیام نور داره.

شما که قوانین رو نمیدونی، برو تحقیق کن یاد بگیر، میای اینجا الکی با یه حرف غلط و بیربط به موضوع جو میدی که چی بشه. حتی نمیدونی آشنات تو چه دانشگاهی درس میخونه! این پستی که میدی 2 نفر قراره بخونن، اندازه 2 ثانیه قبلش فکر کن، مجبورت نکردن که یه حرفی رو هوا بندازی.

من نگفتم دانشگاه سراسری خونده اقای محترم.اصلا حرفی از دانشگاهش نیاوردم

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز

دنفی جان من نه شمارو میشناسم نه این دوستمون رو اما یکم مودب تر هم میشه برخورد کرد حتی اگه این دوستمون اشتباه هم بگن شما نباید اینجوری به کسی بی احترامی کنی

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی آدم یه پستایی تو این باشگاه می‌بینه که ... میگه خدایا جواب بدم ندم ... اگه ندم بقیه حرفشو باور می‌کنن اگه بدم باز باید بیام بحث الکی‌ کنم ... ولی‌ خوب این جواب رو میدم و فقط به قول معروف توکل می‌کنم به خدا و. در این مواقع پیش خودم میگم مردم باهوش و با شعورند و حقیقت همیشه درست و به جا خودشو نشون میده چون معمولا این دنیا تا اینجا که من دیدم اصلا بی‌ حساب کتاب نیست و به طور حیرت آوری آدمارو میبره به یه جاهایی که ...واقعا حقشونه ... حتی‌ اگه دیگران با حرفاشون بخوان یه چیزی بهش بچسبونند ....و خرابش کنن...:smile:

آخرین ویرایش:

النازا

عضو جدید
چرا باید بری ثبت نام ببینی روزی 2ساعت برات کلاس گذاشتن؟ 4روز در هفته باید بکوبم از تهران برم این ظلمه نامردیه آخه مثلا میخواند چی رو ثابت کنند؟:mad:

ای وای مخصوصا اینکارومیکنندکه بچه ها بین درس وکار یکیش روانتخاب کنند.واسه ماهنوز برنامه ندادن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای وای مخصوصا اینکارومیکنندکه بچه ها بین درس وکار یکیش روانتخاب کنند.واسه ماهنوز برنامه ندادن
آخه چه مرضیه با این سن دیگه نه موقعیت شغلی پیش میاد نه درسی که آدم بخواد از یکیش بگذره. آخه خیلی از رشته ها اصلا اینجوری نبود. باز هم معماری وباز هم یک بچه سر راهی

mahdooneh

عضو جدید
چرا باید بری ثبت نام ببینی روزی 2ساعت برات کلاس گذاشتن؟ 4روز در هفته باید بکوبم از تهران برم این ظلمه نامردیه آخه مثلا میخواند چی رو ثابت کنند؟:mad:

دقیقا.............روزی دو ساعت گذاشتن که هیچ.بین روزا هم بی کاری گذاشتن برامون.خب آخه این چه وضع برنامه ریزیه؟برای 8 واحد باید 4 روز بریم یه شهر دیگه

mahdooneh

عضو جدید
آخه چه مرضیه با این سن دیگه نه موقعیت شغلی پیش میاد نه درسی که آدم بخواد از یکیش بگذره. آخه خیلی از رشته ها اصلا اینجوری نبود. باز هم معماری وباز هم یک بچه سر راهی
آدم میخواد بره کار کنه میگه از درسم میمونم.بعد توی یه شهر دیگه هم کار کردن فایده نداره.میخواد بره درس بخونه دو سال باید علاف شه که آیا بعد از دو سال کاری هست یا باید بچه داری کنیم!:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا