[تایپیک جامع پرسش و پاسخ در مورد انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد ](سراسری)

[تایپیک جامع پرسش و پاسخ در مورد انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد ](سراسری)

• دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چرا عصبانی میشی؟!:D
عصبانی چیه؟؟؟طرف تاپیک زده رفته...... زحمت اینکه ایشون چه سوالی داره و چی میخواد اوفتاده گردن من............ منم که ضعیف و حسااااااااااسسسس:d

بله اما شما کاردانی هم ناپیوسته بودی
کاردانی ناپیوسته سراسری
بله اما بازم سوال دوستمون این نبود:cry::confused:

payam 1234

عضو جدید
سلام
نه پس نگاش کن تا بعد حسرتشا بخوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAJROBE

عضو جدید
/

/

بستگی به مدرک کارشناسیت داره.
برا استخدامی آخرین مدرک رو ازت میخوان که فارغ التحصیلان دانشگاه دولتی معدل 14 و بالاتر و آزاد و غیر دولتی معدل16 و بالاتر رو استخدام میکنن تازه بعضی از ارگانها مدرک غیرانتفایی و پیام نور رو قبول ندارن. مگر اینکه بخوای آزاد کار کنی

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام ....
فرقی بین هنرستانی و ریاضی نیست....از رشته ریاضی هم میشه ناپیوسته خوند
ایشون فرق بین کسی که از هنرستان اومده با کسی که از ریاضی اومده رو پرسیدن!!!!

خانوم مهندس گل ، بین بچه های عزیز هنرستان و ریاضی فرق هست ، هنرستانی ها نمیتونند مستقیم کارشناسی بخونن ولی ریاضی ها هم میتونن کاردانی بخونن ، هم کارشناسی !!
هنرستانی ها نمیتونن غیر از رشته ای که تو هنرستان خوندن توی انتخاب رشته ی دانشگاه ، رشته ی دیگه بخونن ، یعنی اونیکه تو هنرستان کارهای عمومی ساختمون خونده ، فقط میتونه کاردانی عمران بخونه و نمیتونه مثلا کاردانی برق بخونه !!

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی این دوتا لیسانس میگیرن هیچ فرقی با هم ندارن
هنرستانی ها ک منم جزوشونم ی پیش دانشگاهی کمتر دارن ، یعنی 1 سال زودتر میرن دانشگاه ، مدرک فوق دیپلم هم که میگیرن بعد از 5 سال اجازه محاسبه و نظارت رو تا 400 متر زیربنا و 8 متر ارتفاع بهشون میدن ، موندم چطور میگی اجازه طراحی داده نمیشه
بعد از اون هنرستانی ها با ریاضی ها یکی میشن و لیسانس میگیرن که برای اون یه درس بارگذاری رو میخونیم و مجوز محاسبه هم داده میشه

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز

خانوم مهندس گل ، بین بچه های عزیز هنرستان و ریاضی فرق هست ، هنرستانی ها نمیتونند مستقیم کارشناسی بخونن ولی ریاضی ها هم میتونن کاردانی بخونن ، هم کارشناسی !!
هنرستانی ها نمیتونن غیر از رشته ای که تو هنرستان خوندن توی انتخاب رشته ی دانشگاه ، رشته ی دیگه بخونن ، یعنی اونیکه تو هنرستان کارهای عمومی ساختمون خونده ، فقط میتونه کاردانی عمران بخونه و نمیتونه مثلا کاردانی برق بخونه !!
مهندس عمرانی ها هم موقع انتخاب رشته کاردانی دوتا رشته دارن : 1 کارهای عمومی ساختمان 2- ساختمانهای بتنی

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرسی از نظرت دوستی.....ولی نیست ایشون این سوالو پرسیده (فرق مهندس عمرانی که ار رشته فنی وارد دانشگاه شده و مدرک گرفته با مهندس عمرانی که از رشته ریاضی وارد دانشکاه شده و مدرک گرفته چیه؟)
من فک کردم منظورشون تو مدرکیه که میگیرن...به فکرم نرسید که منظورشون قسمت سبز باشه....ولی به نکته خوبی اشاره کردی.....کلا اون قسمت یادم رفته بود.....:D

civil.saze

عضو جدید
حتما
صد در صد
به دکترا فکر کنید
این فرصت رو خدا براتون رسونده از دستش ندید.

h.samane

عضو جدید
سلام دوستان
من کاردانی فنی عمران قبول شدم به نظر شما فرق کارشناسی پیوسته با کارشناسی ناپیوسته چیه؟
از نظر حق امظا یا مدرک (چون داخل مدرک پیوسته و ناپیوسته بودنش قید میشه) فرقی داره؟
شنیدم تعداد واحدای ناپیوسته بیشتره از نظر زمانی این تعداد واخدا چقد میشه؟
چون خودم راضی نیستم احتمالا سال بعد دوباره کنکور شرکت کنم بهتره تا 4سال درس بخونم و پشیمون بشم

mahdi.z8

عضو جدید
درخواست کمک فوری برای انتخاب دانشگاه

درخواست کمک فوری برای انتخاب دانشگاه

سلام . من امسال کنکور دادم و رتبه 4200 آوردم و تو انتخاب رشته سراسری مهندسی عمران دانشگاه علم و فرهنگ قبول شدم
توی انتخاب آزاد هم عمران تهران جنوب انتخاب اولمه که هنوز جوابش نیومده . ولی خب به احتمال زیاد انشالله قبول میشم .
میخواستم مهندس های عمران منو راهنمایی کنند که کدوم دانشگاه برم . مخصوصا اگه کسایی هستند که تو این دو تا دانشگاه تحصیل میکنند درباره استاد ها و .... و کلا خوبیها و بدی های دانشگاه مذکورو اعلام کنند و آخرش هم نظر نهایی خودشون رو بدند
از نظر مالی هم مشکلی وجود نداره برای رفتن به دانشگاه آزاد . اگه واقعا ازاد بهتر باشه .
لطفا همه نظراتشونو بگند . خیلی فوریه عزیزان .
پیشاپیش از راهنماییتون سپاس گذارم

delpier0

کاربر بیش فعال
سلام . من امسال کنکور دادم و رتبه 4200 آوردم و تو انتخاب رشته سراسری مهندسی عمران دانشگاه علم و فرهنگ قبول شدم
توی انتخاب آزاد هم عمران تهران جنوب انتخاب اولمه که هنوز جوابش نیومده . ولی خب به احتمال زیاد انشالله قبول میشم .
میخواستم مهندس های عمران منو راهنمایی کنند که کدوم دانشگاه برم . مخصوصا اگه کسایی هستند که تو این دو تا دانشگاه تحصیل میکنند درباره استاد ها و .... و کلا خوبیها و بدی های دانشگاه مذکورو اعلام کنند و آخرش هم نظر نهایی خودشون رو بدند
از نظر مالی هم مشکلی وجود نداره برای رفتن به دانشگاه آزاد . اگه واقعا ازاد بهتر باشه .

اقا میدونی جواب ازاد کی میاد ؟

قطعا برو دانشگاه علم و فرهنگ - ازاد دیگه ارزش نداره ...

mahdi.z8

عضو جدید
تو سایت دانشگاه آزاد هیچی ننوشته . هیچ کس خبر نداره . اطلاع رسانیشون افتضاحه

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این دانشگاه های غیر انتفاعی آبروی دانشجو و دانشگاه رو بردن.... مسخره بازی راه انداختن واسه خودشون...

saeed13522006

عضو جدید
سلام.من کارشناسی ریاضی روزانه دولتی دارم . مهندسی عمران پیام نور قبول شدم آیا یک سری واحدها که دوره ریاضی پاس کردم قبول میکنند؟ در مورد حق طراحی ونظارت چی؟ راحت میدن یا باید امتحان داد؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام.من کارشناسی ریاضی روزانه دولتی دارم . مهندسی عمران پیام نور قبول شدم آیا یک سری واحدها که دوره ریاضی پاس کردم قبول میکنند؟ در مورد حق طراحی ونظارت چی؟ راحت میدن یا باید امتحان داد؟

با سلام
منظورتون از مهندسی عمران ، کارشناسی ارشد هست ؟؟

اگر کارشناسی ارشد باشه ، بهتون حق طراحی یا نظارت نمیدن ، چون رشته ی کارشناسیتون غیر مرتبط هست .

ازمون نظام مهندسی اجباری هست . اگر مجدد دارید کارشناسی عمران میخونید ، مشکلی برای حق امضا نخواهید داشت ، و سه سال بعد اخذ مدرکتون ، میتونید امتحان بدید .

با تشکر

saeed13522006

عضو جدید
ممنون.کارشناسی عمران پیام نور وآزاد قبول شدم .و ارشد عمران گرایش سازه پردیس دانشگاهی امکان داره قبول بشم به نظر شما کدام مفید تره؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
ممنون.کارشناسی عمران پیام نور وآزاد قبول شدم .و ارشد عمران گرایش سازه پردیس دانشگاهی امکان داره قبول بشم به نظر شما کدام مفید تره؟

آیا ارشد عمران را با کارشناسی ریاضی میتونم تمام کنم؟خوندنش سخت نیست؟

البته نمیدونم برای شما کدوم بهتره ، تصمیم نهایی با خودتونه ، ولی اگر کارشناسی عمران بخونید ، میتونید حق امضا بگیرید ، ولی ارشد عمران با کارشناسی ریاضی ، حق امضا نداره . این قسمت مهم هست ، اگر عمران رو برای حق امضاش میخوایید ، با کارشناسی عمران میتونید بگیرید !!ولی اگر فقط برای علاقه خودتون میخونید ، ارشد عمران بهتره به شرطی که توی دانشگاه دچار مشکل نشید چون اگر به مسائل پایه ی عمران اشنایی نداشته باشید یکم براتون سخت خواهد بود و خودتون باید تا قبل از شروع دانشگاه ، درسهای اصلی مثل مقاومت مصالح ، تحلیل سازه ها ، بتن و فولاد رو بخونید و تا حدودی هم به مسائل اجرایی اشنایی پیدا کنید .

حالا چرا عمران ؟؟

delpier0

کاربر بیش فعال

4200 که خیلی جاهای بهتر میتونستی قبول بشی ؟؟؟!!

چرا غیرانتفاعی ؟!!!

raziye.n

عضو جدید
خبری خوش برای تمامی دانشجویان مهندسی مدیریت پروژه
رشته مهندسی مدیریت پروژه در لیست رشته های مهندسی عمران در وزارت علوم قرار داده شده است.
امید است با تلاشی که در حال انجام است با اصلاح 9 واحد از دروس ، توقع های نظام مهندسی
برای اخذ مجوز پروانه نظام مهندسی هر چه زودتر برآورده گردد.
سایت زیر را ملاحظه نمایید ...
http://gostaresh.msrt.ir/frmGrade.aspx
بعد از وارد شدن بر روی گروه "فنی و مهندسی" کلیک نمایید بعد "کارشناسی پیوسته" و بعد گروه "مهندسی عمران"
که نام رشته "مهندسی مدیریت پروژه" را مشاهده خواهید کرد ...

مهندسی مدیریت پروژه ایران
www.pme.blogveb.com
mamnon man emsal in reshtaro ghabol shodammm,kode nezam mohandesi gerefte ya na?

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
سلام دوستان
من کاردانی فنی عمران قبول شدم به نظر شما فرق کارشناسی پیوسته با کارشناسی ناپیوسته چیه؟
از نظر حق امظا یا مدرک (چون داخل مدرک پیوسته و ناپیوسته بودنش قید میشه) فرقی داره؟
شنیدم تعداد واحدای ناپیوسته بیشتره از نظر زمانی این تعداد واخدا چقد میشه؟
چون خودم راضی نیستم احتمالا سال بعد دوباره کنکور شرکت کنم بهتره تا 4سال درس بخونم و پشیمون بشم
الان توی نظام مدرک های ناپیوسته هم میتونن حق امضا داشته باشن.

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
به نظر من برو غیر انتفاعی چون علم و فرهنگ بسیار دانشگاه خوبیه و بعد از فارغ التحصیلی دانشجوهاش رو معمولا جذب میکنه و ازشون کمک میگیره با این که انتفاعیه اما دانشگاهه موسسه نیست هر چی باشه از تهران جنوب بهتره خیلی خیلی بهتره
دانشگاه علم و فرهنگ دانشگاه خوبی هم از نظر جو درسی و هم امکانات مطمئن باش

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنکوری هاااااااااااااااااا بشتابیددددد...بودجه بندی ریاضی ارشد

کنکوری هاااااااااااااااااا بشتابیددددد...بودجه بندی ریاضی ارشد

:gol::gol::gol:امیدوارم مفید واقع بشه درس خونا :gol::gol::gol:

بچه ها میتونید درخواست هاتونم بگید شاید بتونم کمک کنم.

منتظر تاپیک بعدی برا بودجه ها باشید

پیوست ها

• بودجه بندی سوالات کنکور کارشناسی ارشد عمران.pdf
    141.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

elishn

عضو جدید
تعداد شرکت کننده های کنکور در سالهای مختلف

تعداد شرکت کننده های کنکور در سالهای مختلف

سلام دوستان
می تونم بپرسم کسی اطلاع داره که تعداد کل شرکت کننده های دانشگاه آزاد و سراسری و همچنین ریاضی فیزیک سال
86 و شرکت کننده های کل و گرایش عمران سراسری 91 چند نفر بوده؟
ممنون
:smile:

بالا