کلوپ آبیدلان.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااامــــــــــــــ

خاکبرسرشون با این بازی کردنشون!!!( ببخشید این از دیشب تو ذهنم مونده بود باید میگفتم!!)

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااامــــــــــــــ

خاکبرسرشون با این بازی کردنشون!!!( ببخشید این از دیشب تو ذهنم مونده بود باید میگفتم!!)

سلام.حق با شماست اوضاع تيم با اين بازيهاي اخير نگران كننده است

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
موافقم.اميدوارم زودتر يه فكري واسه اين اوضاع آشفته بكنن.

من که بعید میدونم که قلعه نوعی رو کنار بذارن... باید امیدوار باشیم که قلعه نوعی خودش طرز فکرشو عوض کنه!!

دیشبم کنار بازی با اون حرکتاش تماشاگرا رو تحریک کرد و باز به داور فش دادن!!!!
شانس بیاریم باز ازمون امتیاز کم نکنن!!!!
والا تا جایی که ما یادمونه مربی همیشه بازیکنا رو اروم میکرد.......... دیشب تیموریان اومده بود قلعه نوعی رو گرفته بود!!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
سلامممم ب همگی ........

عاقا قییافه ی منو شطرنجی کنید میخوام دو کلوم درمورد اس اس بحرفم !!!!!!:D بخدا آبرومونو بردن زیر رادیکال آ :دی
این چ وضه بازی بود آخه ! بترکن همشون ازدم !

حالا گفتن نداره اما اونجا ک محمدمهدی نظری اعتراض میکرد میگف توپ گل شده ! یکی از بازیکنای ذوب آهن اومد بهش ی حرفه بدبد زد ! حالا دیگه من تونستم لب خونی کنم :D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامممم ب همگی ........

عاقا قییافه ی منو شطرنجی کنید میخوام دو کلوم درمورد اس اس بحرفم !!!!!!:D بخدا آبرومونو بردن زیر رادیکال آ :دی

حالا گفتن نداره اما اونجا ک محمدمهدی نظری اعتراض میکرد میگف توپ گل شده ! یکی از بازیکنای ذوب آهن اومد بهش ی حرفه بدبد زد ! حالا دیگه من تونستم لب خونی کنم :D

علیکم السلام

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرمنده چرا؟؟؟!!
ی تشکر خشک و خالی که این حرفا رو نداره!!!
منم تا جایی که تشکر دارم از همه تشکر میکنم تا تموم شه!!!
:D

خیلی خوبه
کاشکی این اخلاقتونو به بقیه جاها بسط میدادین
مثلا اینقدر بهم پول میدادین تا نفستون بگیره

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلامممم ب همگی ........

سلام تسنیمچه!

اصن دیگه ابرویی نمونده که بخوان ببرن!!!

مگه هزار بار نگفتم داری فوتبال میبینی خودت جاهای بدشو فیلتر کن برا خودت؟؟؟!!!!!

سلاااااام!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامممم ب همگی ........

اگه راست میگی بگو ببینم، چی گفت؟ :D