اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pishy

عضو جدید
من هم دارم تمام تلاشم رو واسه اين مصاحبه انجام مي دم واسه شنبه صبح بايد قرار بزاريم...چون جمعه كه احتمالا تعطيلن ...لطفا هماهنگ شين و نظر بدين ...

m_uniquee

عضو جدید
بچه ها لطفا جواب بدید و هماهنگ شید من چون مشکلی دارم کم میام تاپیک ولی دارم تلفنی هماهنگ میشم با بچه ها لطفا به agin - dar be dar - pishy پیغام بدید با من تماس میگیرن هر کسی میتونه بیاد برا شنبه صبح هماهنگ بشه مرسی از همه دوستای خوبم

m_uniquee

عضو جدید
بچه ها درضمن اینو در نظر داشته باشید که بعضی افراد به نیت پاشیدن این گروه و همچنین تخریب و تفرقه افکنی در این تاپیک پیغام های منفی میگذارند لطفا به اینگونه افراد توجه نکرده و به فعالیت خود ادامه دهید چون اونها از فعالیت ما احساس خطر میکنند و میترسند

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از وزیرای مرتبط کسی هست که مدرکش معماری باشه؟
از نماینده های مجلس چی؟
هر کیو میشناسین که معماری باشه با ذکر پستش لطفا اعلام کنید.ممنونم

وزرای کابینه جدید آقای زنگنه عمرانن(وزیر نفت) محمود حجتی عمرانن( کشاورزی) عباس احمد آخوندی کارشناسی ارشد عمرانن( راه و شهرسازی)
هیچ کدوم معماری نیستن

و اینکه فقط دو تا از نماینده های مجلس معماری خوندن که هنوز اسمشونو پیدا نکردم!
چقدر زیادیم ها.... حتی تو مجلس هم!!!!!!

آخرین ویرایش:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نامه تظلم خواهی دانشجویان معماری به "علی مطهری"

نامه تظلم خواهی دانشجویان معماری به "علی مطهری"

[h=1]نامه تظلم خواهی دانشجویان معماری به "علی مطهری"[/h]
صادق رشیدی فرد ، دبیر انجمن علمی معماری "پیمون" با ارسال نامه تظلم خواهی به "علی مطهری" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواست تا جلوی قانون گریزی های دولت و سازمان نظام مهندسی گرفته شود.

در این نامه که در اختیار معماری نیوز قرار گرفته آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکترعلی مطهری
سلام علیکم

چندی پیش در هیاهوی انتخابات مجلس ، چشمم به بنری افتاد که بر آن نام "صدای ملت" به چشم میخورد ، در آن نام تعدادی از کاندیداهای مجلس و از جمله نام جنابعالی وجود داشت .

اکنون که شما و برخی دیگر از یارانتان با نام "صدای ملت " وارد خانه ملت شده اید ، امیدوارم که اگر ما دانشجویان را جزوی از ملت میدانید و اگر آن خانه را خانه ما ، لطفا صدای ما را به نمایندگان ما برسانید .

صدای کسانی که از فرط فریاد و فغان ، گرفته ، و جز از چاه بی کسی و بی یاوری جوابی نشنیده .

صدای جوانان این مملکت که بنا به جبر تاریخ در این جغرافیای زمانی و سیاسی به دنیا آمده اند و تاکنون جز پرداخت هزینه و از دست دادن نقد جوانی ، دریافتی نداشته اند .

صدای مارا که در هنگامه جنگ ملت شهید پرور بودیم و در همه انتخابات ها ملت بیدار ، و اکنون با مهر (( دانشجوی مرتبط )) فاقد صلاحیت طراحی !!!

صدای کسانی که اگر در دانشگاههای خارج از این مملکت تحصیل میکردند هم مجوز طراحی داشتند و هم مجوز نرفتن به سربازی !!!؟؟

صدای دانشجویانی که در جمهوری اسلامی در شرایطی وارد عرصه تحصیل شده اند و اکنون پس از فارغ التحصیلی برایشان شرایط دیگری را وضع کرده اند .

جناب آقای علی مطهری ، "یادگار دوست"، ما جمعی از دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی ، آزاد اسلامی و تکنولوژی معماری هستیم که در هنگام ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی معماری ، سازمان نظام مهندسی مدرک کارشناسی دانشگاههای ما را قبول داشت و برای فارغ التحصیلان مجوز طراحی صادر میکرد ، اما همینک با تغییر رویه ای مرموز و فاقد وجاهت قانونی دیگر برای ما فارغ التحصیلان کارشناسی معماری ، مجوز طراحی صادر نمیکند .

جناب مطهری اگر اهل تحقیق و تفحص باشید ، نیازی به اطاله کلام از طرف این حقیر نیست که در رسانه ها پر است از رنجنامه ها و اخباری که شما را از ماوقع با خبر خواهد کرد .

دوستان شما در " انجمن علمی معماری پیمون" و دیگر تشکلها ، آب و آینه و عرفان در دست ، چشم انتظارند تا باقی دوستان خود را در کنار خویش بیابند .

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس کی قراره ماها به خودمون بیایم ؟

اینهمه راه هست چرا هیچ کاری نمیکنیم ما؟ مثل نامه به نمایندگان مجلس
میتونیم به نماینده شهرمون رد مجلس نامه بدیم.وقتی چند تا از نماینده ها نامه رو دریافت بکنن میفهمن قضیه جدیه و در مجلس عنوان میکنن

http://www.fardanews.com/fa/news/200462

dar be dar

عضو جدید
پس کی قراره ماها به خودمون بیایم ؟

اینهمه راه هست چرا هیچ کاری نمیکنیم ما؟ مثل نامه به نمایندگان مجلس
میتونیم به نماینده شهرمون رد مجلس نامه بدیم.وقتی چند تا از نماینده ها نامه رو دریافت بکنن میفهمن قضیه جدیه و در مجلس عنوان میکنن

سلام بچه ها
منم اومدم
به نظر من ما خیلی کاراست که میتئنیم از خونه انجام بدیم و دادیم و باید بازم انجام بدیم
مثل فکس و ایمیل و تماس دایم با خبر گزاریا که کلافه شن
بازم باید انجام بدیم
اما دوستمون الان نماینده مجلس بیان کردن باور کنید جواب میده و 100 درصد هست
خواهش میکنم متن بیانیه ها رو به نمایندگان مجلس برسونید
هر شهر و استانی که هستین
در ضمن دستانی هستن که همه اینکارا رو انجاک میدن اما تاپیک نمیکنن
الان نیاز از سایه بیاین بیرون که دل ما هم قرص شه
هر خبری دارین نظری دارین تاپیک بزارین بدونیم جز ما هم کسای دیگه میان این تاپیک/ممنونم
این درد مشترک هست
خواهش میکنم دست بدید حلش کنیم
چیزی که از دست نمیدیم
جز اینکه 4تا دوست مثل خودتون پیدا میکنید
ممنونم

• Like
واکنش ها: agin

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910330000536

اینم مدرک همه نمایندگان مجلس

2 سید محمد بیاتیان بیجار فوق لیسانس معماری و فوق لیسانس مدیریت تحول استراتژیک مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت شهر صنعتی البرز و مشاور رئیس مدیرکل روابط عمومی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی عضو هیأت مدیره آزمایشگاه کاسپین (قطعات خودرو) عضو هیأت مدیره انبارهای عمومی البرز، عضو کمیته صنایع استان قزوین

3 سید مهدی هاشمی تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر فوق لیسانس معماری دانشگاه آزاد مجری پروژه‌های عمرانی، قائم‌مقام وزارت راه و ترابری، معاون عمرانی و سرپرست وزارت کشور، رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، عضو هیأت علمی دانشگاه امام رضا، ادوار هشتم، کمیسیون عمران

dar be dar

عضو جدید
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910330000536

اینم مدرک همه نمایندگان مجلس

2 سید محمد بیاتیان بیجار فوق لیسانس معماری و فوق لیسانس مدیریت تحول استراتژیک مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت شهر صنعتی البرز و مشاور رئیس مدیرکل روابط عمومی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی عضو هیأت مدیره آزمایشگاه کاسپین (قطعات خودرو) عضو هیأت مدیره انبارهای عمومی البرز، عضو کمیته صنایع استان قزوین

3 سید مهدی هاشمی تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر فوق لیسانس معماری دانشگاه آزاد مجری پروژه‌های عمرانی، قائم‌مقام وزارت راه و ترابری، معاون عمرانی و سرپرست وزارت کشور، رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، عضو هیأت علمی دانشگاه امام رضا، ادوار هشتم، کمیسیون عمران

سلام
هر جونی دادم این دو تارو پیدا نکردم
اما این صفحه تماس با ما واسه جناب دکتر لاریجانی ریس مجلس
هرکی میتونه هر چی میتونه محترمانه بفرسته
بچه ها خواهش میکنم این فقط یه دقیقه وقت میگیره پس هر چی میتونید بفرستید
من خودم 9 بار پیامهای مختلف یا نام مختلف گزاشتم
کم لطفی نکنید

http://www.larijani.ir/Contact.aspx

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر میکنم بهتره هر کدوممون بریم با نماینده مجلس شهر خودمون یه دیدار داشته باشیم
یه متن مشخص بنویسیم و بدیم بهشون.اینجوری لازم نیست هممون تهران بیایم هر چند واقعا لازمه که حضوری یه کاری بکنیم

من دیگه صبرم تموم شده ، اگر نتایج اعتراضات مثل قبل باشه واقعا میزنم به سیم آخر

بیاید تا نتایج نیومده یه کاری بکنیم

بچه ها نتیجه خبر گزاری چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دکتر هوایی مصاحبه میکنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pishy

عضو جدید
ايسنا رو در جريان نيستم ولي خبرگزاري جوان رو امروز زنگ زدم بخش علمي نبودن فردا باز زنگ مي زنم ...شما هاهم زنگ بزنيد كه بتونيم واسه مصاحبه شنبه صبح هماهنگ كنيم فقط ١٠ يا ١٥ نفر بايد باشن واسه مصاحبه ...

pishy

عضو جدید
اي بابا يعني غير ما چند نفر همه راضي بودن ؟؟؟؟چرا نمي جنبين ؟؟؟اگر كاري نكنيم اين نحوه آزمون گرفتن و نمره دادن هر بار تكرار مي شه .... به خودتون بياين ...

dar be dar

عضو جدید
من فکر میکنم بهتره هر کدوممون بریم با نماینده مجلس شهر خودمون یه دیدار داشته باشیم
یه متن مشخص بنویسیم و بدیم بهشون.اینجوری لازم نیست هممون تهران بیایم هر چند واقعا لازمه که حضوری یه کاری بکنیم

من دیگه صبرم تموم شده ، اگر نتایج اعتراضات مثل قبل باشه واقعا میزنم به سیم آخر

بیاید تا نتایج نیومده یه کاری بکنیم

بچه ها نتیجه خبر گزاری چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دکتر هوایی مصاحبه میکنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بچه ها
نمیدونم چرا دوستان درک نمیکنن که این یه کاره جمعی هست
همشون با خودشون حتما میگن حالا من یکی نیام مگه چی میشه؟
میخاین بدونید چی میشه؟
انشالا فردای اعلام نتایج اذز 92 میفهمین که تنها گذاشتن امروز ما چه بهایی داره و چی میشه.
ما چند نفر هم کنار شما امتحان میدیم.تو این مدت ما سعی خودمونو کردیم
هر کاری ازمون بر میومد انجام دادیم....امیدوارم اونایی که هم درد ما بودنو هرگز نبودن هم انجام داده باشن.چون بهای این بیتفاوتی خیلی زیاده....خیلی

بچه ها اینم سایت لاریجانی هست
ریاست مجلس
اگه تونستین هر چنتا نامه بفرستین /ایشالا که یه اتفاقی بیفته/از بیکاری بهتره
1 دقیقه هم طول نمیکشه.ممنونم

http://www.larijani.ir/Contact.aspx

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه ذره به خودتون بیاین

میدونم میاین اینجا سر میزنین.....همتون میاین......رد پاهاتون پیداست

اما چرا چراغ خاموش میاین و میرین؟

به خدا بی تفاوتی و نومیدی از رحمت خداوند بدترین چیزه

تو رو خدا بیدار بشین

ما حالا به هم نیاز داریم

منم به خودم میگم بذار بشینم برای امتحان آذر حسابی بخونم ، فلان کنم و بهمان کنم

اما به خداوندی خدا برای اسفند هم خیلی خیلی خوندم و تمرین کردم
تمام تاپیکهای سایت رو زیر و رو کردم و نکته و نوشته های اونا و حتی افراد قبولی رو جمع کردم و توی نقشه هام رعایت کردم.حتی شب آخر نوشته هامو به یکی از همکارام دادم که اصلا نخونده بود و اون با 25 قبول شد
به خداوندی خدا رعایت کردم
برای همین پا شدم رفتم تهران
رفتم به آ.نور محمدی گفتم " من این همه راه اومدم تا شما بگین من و امثال من چی بکشیم؟" خندید گفتم " جدی میگم من طبق ضوابط اعلام شده شما کشیدم همه مبحث هاتونو رعایت کردم ریز به ریز خوندم و نمرم شده این، حالا فقط برای این اومدم که شما بهم بگین چی بکشم تا قبول بشم چون با اینا قبول نمیشم "
یکی از بچه های همین سایت، با من توی تاپیکها بود همه تاپیکها ، و حالا با 36 قبول شده
اونوقت حق من چیه ؟
حق من و امثال من کجاست؟

حال همه ما برای آذر هم همینه

دوباره همین بازیه

دوباره خیلی ها میشینن مثل من کتابها رو زیر و رو میکنن نکته برداری میکنن رعایت میکنن و بعد می افتن دوباره

بچه ها بیاین به خودمون بیایم

dar be dar

عضو جدید

تو رو خدا بیدار بشین

ما حالا به هم نیاز داریم

تمام تاپیکهای سایت رو زیر و رو کردم و نکته و نوشته های اونا و حتی افراد قبولی رو جمع کردم و توی نقشه هام رعایت کردم.حتی شب آخر نوشته هامو به یکی از همکارام دادم که اصلا نخونده بود و اون با 25 قبول شد
رفتم به آ.نور محمدی گفتم " من این همه راه اومدم تا شما بگین من و امثال من چی بکشیم؟" خندید گفتم " جدی میگم من طبق ضوابط اعلام شده شما کشیدم همه مبحث هاتونو رعایت کردم ریز به ریز خوندم و نمرم شده این، حالا فقط برای این اومدم که شما بهم بگین چی بکشم تا قبول بشم چون با اینا قبول نمیشم "
یکی از بچه های همین سایت، با من توی تاپیکها بود همه تاپیکها ، و حالا با 36 قبول شده
اونوقت حق من چیه ؟
حق من و امثال من کجاست؟

دوباره همین بازیه

دوباره خیلی ها میشینن مثل من کتابها رو زیر و رو میکنن نکته برداری میکنن رعایت میکنن و بعد می افتن دوباره

سلام بچه ها
یه خودتون بیاین
بابا نمیخوام برین دم مقررات ملی
نمیخاد برین جایی
همینجا بگین هستین همین کافیه
نکنه فقط ما 4 نفر این تاپیک قبول نشدیم؟؟؟؟
یه دست صدا نداره
من از الان واسه امتحان اذر اماده ام
اما درد همینه که اصلا ملاک تصحیح چیزایی که ما فک میکنیم نیست
ملاک فقط شانسه/اشکالی نداره که خوشانس باشیم اما هممون میدونیم که اذر داستان همینه
اگه الان وا نستیم جلوشون تو اذر ماه سر میبرن
از ما گفتن.گوشی که نمیخواد بشنوه نمیشنوه....ربطی به بلندی صدا نداره
یا حق

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها و دوستانی که برنامه های این تاپیک رو دنبال میکردن، واقعا ازتون ممنون هستم .من این تاپیک رو برای بچه های معماری زدم فکر کردم همشون دلشون میتپه برای هم
فکر کردم هوای همو دارن حتی اگر آزمون ندادن

اما اشتباه کردم

پارسال برای نظارت یکی دوتا بودیم اما همه کار کردیم و نتیجه گرفتیم

حالا هم ممنونم از همه ، چه اونایی که اهمیت دادن چه اونایی که چسبیدن به زندگیشو نو فقط میان اینجا سوک سوک میکنن....و چه اونایی که بحث راه انداختن و مارو کوبیدن.....ممنونم از همه

راستش خیلی بهم برخورده انگار دارم ازتون گدایی میکنم و شماها توانایی پرداختش رو ندارین

موفق و پیروز باشین دوستان

آخرین ویرایش:

dar be dar

عضو جدید
بچه ها و دوستانی که برنامه های این تاپیک رو دنبال میکردن، واقعا ازتون ممنون هستم .من این تاپیک رو برای بچه های معماری زدم فکر کردم همشون دلشون میتپه برای هم
فکر کردم هوای همو دارن حتی اگر آزمون ندادن

اما اشتباه کردم

پارسال برای نظارت یکی دوتا بودیم اما همه کار کردیم و نتیجه گرفتیم

حالا هم ممنونم از همه ، چه اونایی که اهمیت دادن چه اونایی که چسبیدن به زندگیشو نو فقط میان اینجا سوک سوک میکنن....و چه اونایی که بحث راه انداختن و مارو کوبیدن.....ممنونم از همه

راستش خیلی بهم برخورده انگار دارم ازتون گدایی میکنم و شماها توانایی پرداختش رو ندارین

موفق و پیروز باشین دوستان

دوستان سلام
حرف من حرف دوست خوبم agin عزیز هست
باور کنید همه کار کردیم/تواناییمون همین بود/ممنونم از همه بخاطر نظر مثبت و منفیشون
همین که واسه چند نفر اهمیت داشتیم که تاپیکو بخونن و از ما انتقاد کنن یا حمایت واسه من و دوستایی که باهاشون اشنا شدم یه دنیاست
صمیمانه واسه همه ارزوی موفقیت میکنم/ایشالا امتحان اذر هر کی حقشه قبول شه
امیدوارم به ارزوهای خوبتون برسید.
یا حق

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچکس
زاغچه ای را
سر یک مزرعه جدی نگرفت .....

SBARZEGAR

عضو جدید

تو رو خدا بیدار بشین

ما حالا به هم نیاز داریم

اونوقت حق من چیه ؟
حق من و امثال من کجاست؟

دوباره همین بازیه

من آذرماه واس اولین بار میخام شرکت کنم طراحیو...........بچه ها!! نترسونیدم!!!
یعنی اینجوریه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز...
من برای اولین میخوام نظارت شرکت کنم و در آزمونی شرکت نکردم و اگه شرایطشو داشتم حتما باهاتون میومدم هر جا بود برای گرفتن حقتون...
الانم با دیدن این همه زحمت و تلاشتون واقعا آرزو میکنم به نتیجه برسه این همه پشتکار عزیزان...
دعا میکنم به حقتون برسید و ما هم در آینده به این چیزا دچار نشیم.
موفق باشید ان شالله

Papari20

عضو جدید
خدا یار و یاورتون باشه..ایشاللا که این حق کشی ها بی جواب نمونه و این اعتراضا به نتیجه برسه :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.