نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paradiso100

عضو جدید
بچه آرزوی موفقیت واسه همتون :)
من دیگه رفتم ترمینال که حرکت کنم .
واسم دعا کنید .
ممنون . . .

Paradiso100

عضو جدید
وقتی استرس بر من غلبه میکنه !! رفتم ترمینال اتوبوسا همه تا شب رزرو شده :( میترسم منم تصادف کنم شب به کنکور نرسم !

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تهرانه....ما الان رسیدیم...فردا ازمون اسکیس ازاد داریم...خدا بخیر بگذرونه:w21:
به ضرس قاطع میتونم بگم
اینجا همه چی درهمه.....:cool:
تهران همیشه همه چیش درهمه:biggrin: عادت میکنید خوش اومدین;) به امید موفقیت همه شما دوستان در آزمون فردا
منم تا 2 کار دارم میخوابم امیدوارم بتونم پاشم که بیام اه این مسیرش واسه من زیاد خوب نیست اونم جمعه صبح اونم بدون ماشین وااای ماشین های خطی:razz:

mahboooobeh

عضو جدید
تهران همیشه همه چیش درهمه:biggrin: عادت میکنید خوش اومدین;) به امید موفقیت همه شما دوستان در آزمون فردا
منم تا 2 کار دارم میخوابم امیدوارم بتونم پاشم که بیام اه این مسیرش واسه من زیاد خوب نیست اونم جمعه صبح اونم بدون ماشین وااای ماشین های خطی:razz:
مسیرش به من که نزدیکه....تهران مرکز,مجتمع ولیعصر....بهتر از این نمیشه
=========
برای همه بچه های ناکام از دولتی که در حقشون اجحاف شده ارزوی موفقیت دارم....
======
مهم این نیست که کدوم بهتره , مهم اینه که کدوم بهتر خواهدشد
:)

تهرنگ

عضو جدید
منم رسیدم خونه.....نکته جالب اینکه سوال لو رفته بود خیلیا میدونستن موضوع امتحان موزه است منم توی مسیر فهمیدم... استادهای اسکیس همشون میدونستن

mahfo

کاربر بیش فعال
ای جانم من اولین نفری که اومدم:)
موضوع بسیار اسونی بود فقط مدارکش به نظرم یکم زیاد بود نسبت به وقت نمیدونم شایدم من دستم کند:cry: ینی میخواستم این مراقب لعنتی بکشمممممم..هردوثانیه یکبار انگار الزایمر داشت هی به من گیر میداد..چرا چکنویس داری چرا رو کارت مینویس...اخه رو کاغذ چکنویس که برنامه فیزیکی نوشتم شما تقلبی میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:انشالله انساهایی با ای کیو بالای 70 حداقل قراربدن به عنوان مراقب;)

موضوش آسون بود...چقد تعدادمون زیاد بود...تازه نصفیام که مجاز نشده بودن:eek: اون دیتیله که با مقیاس 1:20 میخواستو کشیدین؟

mahfo

کاربر بیش فعال
منم رسیدم خونه.....نکته جالب اینکه سوال لو رفته بود خیلیا میدونستن موضوع امتحان موزه است منم توی مسیر فهمیدم... استادهای اسکیس همشون میدونستن

دیگه امتحانی که بخوان یه هفته ای جوابشو بدن بهتر از این نمیشه...کدوم استادا گفته بودن؟:(ما که راضی نیستیم:biggrin:

تهرنگ

عضو جدید
توی علوم تحقیقات یه بنر بزرگ زده بودن که نوشته بود از این شماره تا این شماره کلاس فلان.... ظرفیت کلاس فلان قدر.... من نشستم ظرفیت کلاسها رو با هم جمع کردم شد 2051 نفر یعنی معلوم شد توی کل ایران 2051 نفر پسر مجاز شدن.. توی کلاس ما ظرفیت 40 نفر بود و 11 نفر نیومده بودن امتحان بدن. با یه درصد ذهنی میشه گفت حدودا 25 تا 30 درصد نیومدن. فک کنم 1400 1500 نفر پسرا اومده بودن

تهرنگ

عضو جدید
دیگه امتحانی که بخوان یه هفته ای جوابشو بدن بهتر از این نمیشه...کدوم استادا گفته بودن؟:(ما که راضی نیستیم:biggrin:
حالا اسماشون محفظ ولی تو تهران تعدادشون از 5تا که بیشتر نمیشن:child: راحت پرتغال فروش رو پیدا میکنی :w15::w15:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جانم من اولین نفری که اومدم:)
موضوع بسیار اسونی بود فقط مدارکش به نظرم یکم زیاد بود نسبت به وقت نمیدونم شایدم من دستم کند:cry: ینی میخواستم این مراقب لعنتی بکشمممممم..هردوثانیه یکبار انگار الزایمر داشت هی به من گیر میداد..چرا چکنویس داری چرا رو کارت مینویس...اخه رو کاغذ چکنویس که برنامه فیزیکی نوشتم شما تقلبی میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:انشالله انساهایی با ای کیو بالای 70 حداقل قراربدن به عنوان مراقب;)
مدارکش زیاد بوددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی کم بود مدارکش بابا یه پلان یه پرسپکیتو با 3 تا مقطع زیاد بودددددددد؟؟؟؟ پارسال 3 تا مقطع پلان 3 پرسپکتیو پرنده داخلی ناظر و2 تا نما وسایت پلان بوده. به نظرم مدارکش فوق العده کم بود زمانش 3ساعتم زیاد بود چه برسه به 4 ساعت:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی دوستانی که میگفتن ظرفیت ازاد 20 نفره حالا 40 نفر واسه اسکیس مجاز کرده این جمعیتی که من دیدم ماشالااااااا. در مورد این که موضوع رو میدونستن فکر نکنم مثلا خود من پرسپکتیوی رو تا حدودی تو ذههنم داشتم تا بکشم شاید اونها هم این طوری بودن

mahboooobeh

عضو جدید
زمانش که زیاد بووووووووود...وسطش یه چرتی هم زدم
چرا اینقد مراقبای دانشگاه ازاد بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووقن!!!!!!!
طرف پوستی اورده,روش کاملا پر از پلان و پرسپکتیو اماده,فقط کپی میکرد:wallbash:
یکی کتاب اسکیس صدیقو اورده بود....باز کرده بود نیگاه میکرد:wallbash:
این چه وضعشه دیگهههههههههههههه......
================
ولی درکل موضوع خوبی بود...بدون هیچ جای ابهام و چیزی...مقیاسش عالی بود,خیلی حال کردم

mahboooobeh

عضو جدید
راستی دوستانی که میگفتن ظرفیت ازاد 20 نفره حالا 40 نفر واسه اسکیس مجاز کرده این جمعیتی که من دیدم ماشالااااااا. در مورد این که موضوع رو میدونستن فکر نکنم مثلا خود من پرسپکتیوی رو تا حدودی تو ذههنم داشتم تا بکشم شاید اونها هم این طوری بودن
رشته های دیگه هم بووووووووووووووودن....مجموعه هنر بودن

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

تازه امسال منم ک اصلا نیومدیمو بگو...مجاز شدیم اما به روی خودمونو و خونواده نیوردیم:biggrin:

تهرنگ

عضو جدید
من میگم همه بیرون میدونستن موزه هست شما میگی فک نکنم!!!! توی کلاس اسکیس هم استادمون گفت موضوع موزه هست ما جدی نگرفتیم

mahfo

کاربر بیش فعال
زمانش که زیاد بووووووووود...وسطش یه چرتی هم زدم
چرا اینقد مراقبای دانشگاه ازاد بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووقن!!!!!!!
طرف پوستی اورده,روش کاملا پر از پلان و پرسپکتیو اماده,فقط کپی میکرد:wallbash:
یکی کتاب اسکیس صدیقو اورده بود....باز کرده بود نیگاه میکرد:wallbash:
این چه وضعشه دیگهههههههههههههه......
================
ولی درکل موضوع خوبی بود...بدون هیچ جای ابهام و چیزی...مقیاسش عالی بود,خیلی حال کردم

واقعا برا خودم متاسفم :(حتی تو ساکارم نمیگشتن...لابد اونایی که سوالو میدونستن چیزایی که کشیده بودنو آوردن از روش کشیدن دیگه:razz:مراقب مام که علنا گفت من نمیدونم جریان چیه؟! لابد اون وسط کتاب احسان طایفه رم در می آوردیم فک میکرده مربوط به کارمونه دیگه...

آخرین ویرایش:

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها من حوزم تهران مرکز تو خیابان دماوند بود...کسی میدونه همه اونجا معماری بودن یا طراحی شهری اینام بودن؟واقعا جمعیت زیاد بود:confused:

mahboooobeh

عضو جدید
بچه ها من حوزم تهران مرکز تو خیابان دماوند بود...کسی میدونه همه اونجا معماری بودن یا طراحی شهری اینام بودن؟واقعا جمعیت زیاد بود:confused:
منم همونجا بودم.....اره رشته های دیگه هم بودن...منم اول جمعیتو دیدم ناامید شدم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم همه بیرون میدونستن موزه هست شما میگی فک نکنم!!!! توی کلاس اسکیس هم استادمون گفت موضوع موزه هست ما جدی نگرفتیم
متوجه نشدم دوست عزیز ا معذرت :smile: خیلی خب اسکیسی هم مثل بقیه کارهای دیگه ایران از پیش لو رفته و از پیش تعیین شده است بعضا شک میکنم نکنه چیدمان کنکور ونفرات انتخاب شده هم از پیش تعیین شده باشه:razz: درکل واقعا تاسف بار بوده یکی که میگه جزوه آوردن اون یکی پوسته شما هم که میگی اسکیس رو میدونستن واقعا باید به حال کل کنکور ایران هم آزاد وهم سراسری تاسف خورد امثال ما فقط بازیچه دست اینهاییم:mad: راستی sam sad عزیز بنده اگر واقعا حرفم باعث رنجش شما شد وحس کردین که شما رو مسخره کردم که البته اصلا اینجوری نیست جلوی همه بچه های باشگاه از شما عذر میخواهم دوست عزیز;)

آخرین ویرایش:

mahdi_ghavidel

عضو جدید
ای کاش سوال سراسری هم  مثل آدم میدادن.آدم میتونست هم به کانسپت فکر کنه هم پلان هم پرسپکتیو خوب بده امروز واقعا سوال به نسبت سراسری مناسب تر بود.نه یه موضوع مسخره مثل گنبد نما خدا ازشون نگذره با زندگی من وامثال من بازی کردن.اصلا کی گفته رشته هایی مثل معماری باید کنکور بدن .اسکیس مشخص میکنه کی معمار کی نیست؟بجای اینکارا بیان پذیرش بوسیله رزومه و پورتفولیو بگیرن استعداد طرف مشخص شه.والا کل دنیا دارن همین کارو میکنن هیچ کس هیچ چیزی نمیدونه فقط سازمان سنجش میدونه .

pedram131

عضو جدید
تو کلاس ما توی علوم تحقیقات 7 نفر نیومده بودن
فقط ساختمون علوم پایه مهندسی معماری بود
تو کلاس ما هم بچه ها کار داشتن کپی میزدن
همه چی هم اوردنش ازاد بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا