سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
توی هاردم ی سری اطلاعات شخصی داشتم که اونا را با خود ویندوز encrypt سپس هیدن کرده بودم،حالا که ویندوزما عوض کردم اجازه باز کردنشونا نمیده بهم،انگار نه من ادمینم و نه owner.
ی سریش عکس بوده که از هیدن درمیاد ولی از رمز درنمیاد ولی فیلمام هم از رمز درمیاد هم از هیدن.
مشکل از کجاس؟
رمز هم توسط خود ویندوز بوده همونجا که هیدن میشه تیک encrypt رو زدم

younoss

عضو جدید
چجوری میشه این قسمت رو فعال کرد کهCapture1.jpg بالای این عکس قرار داره؟ بعضیا دارن و بعضیا ندارن.........

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
من با اس مشکل ندارم
یکی از بچه ها گفت باید برداشته بشه
الان مشکل من نداشتن مرورگر برای سرچ هستش
اینو چطور حل کنم؟

نخیر ، نباید برداشته بشه ، همون که هست درسته
برو تو این پیج و هر مرورگری که خواستی رو دانلود کن
http://www.softgozar.com/WebPage/Software.aspx?MCat=1&Id=29

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

اینجا سوال فیسبووکی هم میشه پرسید؟!!!
بله
والا این ویندوز روی سیستم خودم نصب کردم فقط با نصب avast قاتی کرد که حذفش کردم. درایورهای لپ تاپ رو نصب نکردیم روش.ممکنه مشکل از درایورها باشه؟
یبار دیگه مشکلتو میگی؟ کرک نکردن ویندوز 8 مشکلی بوجود نمیاره
چجوری میشه این قسمت رو فعال کرد کهمشاهده پیوست 170433 بالای این عکس قرار داره؟ بعضیا دارن و بعضیا ندارن.........

فیست فارسیه؟
Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

من با اس مشکل ندارم
یکی از بچه ها گفت باید برداشته بشه
الان مشکل من نداشتن مرورگر برای سرچ هستش
اینو چطور حل کنم؟

بیخیال اون اس شو. اون نشون میده مسیر سایتت امنه. از یکی از دانلود سنترها آخرین ورژن مرورگر رو دانلود و نصب کن

Reza_vc

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من تازه انتخواب رشته کردم و دارم میام مهندسی نرم افزار:)
میخوام بدونم فیلد های کاری که واسه یه مهندس نرم افزار وجود داره چیا هستن ؟
کلا ادمی هستم که اگه کاری رو شروع کنم تا تهش میرم ! واسه همین میخوام از الان رو یه فیلد خاص تمرکز کنم و دربارش اطلاعات و مهارت کسب کنم
خواهشا راهنمایی کنید ممنون از همه:smile:

masoodxl

عضو جدید
سلام
من فکر میکنم چند تا ویندوز دارم
ویندوزم 7 هست
وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم میتونم با علامت فلش انتخابشون کنم!!!
چطوری بقیه رو حذف کنم؟؟؟مرسی

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام
من فکر میکنم چند تا ویندوز دارم
ویندوزم 7 هست
وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم میتونم با علامت فلش انتخابشون کنم!!!
چطوری بقیه رو حذف کنم؟؟؟مرسی
فکر کنم یعنی چی ؟

توی Run عبارت msconfig بنویسید و توی تب بوت سیستم عامل های دیگه رو حذف کنید !

اونی که نباید حذف کنید معمولا رو به روش نوشته شده Default
سلام
یه تعداد عکس واسه بک گراند میخواستم.مرسی

http://www.downloadha.com/category/نرم-افزار/سایر/والپیپر/

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من از فیلتر شکن سایفون استفاده کردم نمیدونم تنظیماتش چطور شد که دیگه دیتا ندارم که وارد اینترنت بشم.....اینم از اروری که میده:

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.......پایین مانیتورم قسمت راست و گوشه کامپیوتر که برای اینترنت که هست رو کلیک میکنم میبینم که سایفون فعاله!!!!
چطوری میشه این فیلتر شکن رو غیر فعال کرد،اصلا نمیتونم وارد باشگاه شم

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام دوستان

من از فیلتر شکن سایفون استفاده کردم نمیدونم تنظیماتش چطور شد که دیگه دیتا ندارم که وارد اینترنت بشم.....اینم از اروری که میده:

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.......پایین مانیتورم قسمت راست و گوشه کامپیوتر که برای اینترنت که هست رو کلیک میکنم میبینم که سایفون فعاله!!!!
چطوری میشه این فیلتر شکن رو غیر فعال کرد،اصلا نمیتونم وارد باشگاه شم
از تسک منیجر پروسه شو غیرفعال کنید !

از تنظیمات اینترنت اپشن تب connection و قسمت lan setting تیک تمام گزینه ها رو بردارید !

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام .
فلش 16 گیگ مدل twvinmos وقتی میخوام فایلی رو دلیت یا کپی و یا فرمت کامل کنم امکانش وجود نداره و این ارورو رو میده . مشکلش با نرم افزار خاصی حل میشه ایا ؟؟؟
حذف.jpgکپی.jpg

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام .
فلش 16 گیگ مدل twvinmos وقتی میخوام فایلی رو دلیت یا کپی و یا فرمت کامل کنم امکانش وجود نداره و این ارورو رو میده . مشکلش با نرم افزار خاصی حل میشه ایا ؟؟؟
مشاهده پیوست 170578مشاهده پیوست 170579
امکانش هست که بدسکتور داشته باشه ! با HDD Regenerator اسکن کنید ! درست میشه !

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به مهندسین

من میخام پرینتر روی کامپیوتر خونه رو ک ویندوزشم xp هس روی لپ تاپم شیر کنم...ویندوز لپ تاپمم ویندوز8 هس!!
لپ تاپمم از طریق وایرلس به سیستم اصلی متصله!

پرینتر رو شیر کردم..علامت دستم کنارشه..ولی نمیدونم چجوری در ویندوز 8به اون فایل شیر شده دسترسی داشته باشم تا بتونم addکنم اونو؟؟؟؟؟

با تشکر

الان رفتم به قسمت add printer..سرچ کرد ولی پیدا نکرد پرینتر شیر شده رو زدم nextپنجره ای باز شد و چند گزینه داشت گزینه اولو که انتخاب فایل شیر شده بود باید مسیر میدادم..خودش مثال زده بود ک اول اسم کامپیوتر بعد نام پرینتر شیر شده...منم نام کامپیوتر اصلی رو با نام پرینتر شیر بود رو نوشتم ولی چنین پیغامی داد!!!:(

راهی رفتم اشتباه بوده؟؟

مشاهده پیوست 170086

کسی نبود در این مورد اطلاعاتی بدونه و کمکم کنه!!!!!!!!!!!!!!!؟؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-یه فلش دارم توش 5 گیگ اطلاعات دارم اما هیچ کدوم از فایلامو نشون نمیده
انتی ویروسمم شید هستش و اپدیته 100 بارم سیستممو اسکن کردم اما بازم نشون نمیده
درضمن فایلا مو هم هیدن نکردم
حالا چیکار کنم؟
2-نمیدونم سیستمم ویروسیه یا نه اما وقتی روی یه منو استارت کلید میکنم و میخام سیستممو رو استندبای بزارم نوشته هاشو نشون نمیده
یا مثلا وقتی یه عکس رو باز کردم روش راست کلید میکنم نوشته ها رو نشون نمیده؟
باید چیکار کنم؟
ممنون

درود..

1-شما برو تو قسمت runبزن cmdبعد نام اون فایلی ک فلشتون رو ی سیتم نشون میده رو مثلا Iاگه هس بزن i:بعد هم enterرو بزن...جلوی همین فایل این دستور رو بزن و چند لحظه صب کن!!

attrib -h -s /d /s

بعد همه ی فایل های تون در یک فولدر در فلاشتون موجوده و برمیگردن!!..فقط ی فایلم به اسم اتوران همراه فایلاتون میاد ک میتونین deleteش کنین!

2-منظورتون از اینک میگین نوشته هاشو نشون نمیده..غیر فعال بودنشه!!..یکم کامل تر توضیح بدین بهتر میشه راهنماییتون کرد..

موفق باشید

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
1-یه فلش دارم توش 5 گیگ اطلاعات دارم اما هیچ کدوم از فایلامو نشون نمیده
انتی ویروسمم شید هستش و اپدیته 100 بارم سیستممو اسکن کردم اما بازم نشون نمیده
درضمن فایلا مو هم هیدن نکردم
حالا چیکار کنم؟
2-نمیدونم سیستمم ویروسیه یا نه اما وقتی روی یه منو استارت کلید میکنم و میخام سیستممو رو استندبای بزارم نوشته هاشو نشون نمیده
یا مثلا وقتی یه عکس رو باز کردم روش راست کلید میکنم نوشته ها رو نشون نمیده؟
باید چیکار کنم؟
ممنون

با سلام خدمت دوست عزیز

فلش شما به ویروسی الوده شده که تمام فایل های اون رو به صورت Hidden در اورده ، و اگر سیستم رو از قسمت folder option به unhidden تبدیل کنید ، میتونید فایل هاتون رو ببینید ولی نمیتونید گزینه hidden رو غیر فعال کنید ، برای حل این مشکل ، کافیه یک نرم افزار anti hidden نصب کنید و فلشتون رو مدیریت کنید . خود من قبلا با این مشکل مواجه شدم ولی متاسفانه چون اطلاعی از این نرم افزار نداشتم، کل اطلاعاتمو از دست دادم .

براتون یک نمونه که خودم دارم رو اینجا میذارم .

مشاهده پیوست Anti Hidden.rar

با تشکر

maryam.raz

عضو جدید
بله

یبار دیگه مشکلتو میگی؟ کرک نکردن ویندوز 8 مشکلی بوجود نمیار
لپ تاپ خواهرم تازه گرفته ، بدون نصب کردن درایورها ویندوز8 نصب کردیم روش با یه سری نرم افزارها. بعد هر کاری کردیم خاموش نشد فقط با دکمش خاموش میشه. مشکل از نصب نکردن درایورهاست یا چیز دیگه ای هست؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
کسی نبود در این مورد اطلاعاتی بدونه و کمکم کنه!!!!!!!!!!!!!!!؟؟
با سلام،
شما باید کامپیوترهاتون رو شبکه کنید و از دامین مشترک استفاده کنید. بعد اگه فایروال تون اجازه بده و بتونید کامپیوتر دیگه رو پینگ کنید می تونید به پرینترش دسترسی داشته باشید اما باید درایورش رو روی 8 نصب کنید. اگه هر دو ویندوز یکی باشن نیازی به نصب درایور نیست!

masoodxl

عضو جدید
فکر کنم یعنی چی ؟

توی Run عبارت msconfig بنویسید و توی تب بوت سیستم عامل های دیگه رو حذف کنید !

اونی که نباید حذف کنید معمولا رو به روش نوشته شده Default

http://www.downloadha.com/category/نرم-افزار/سایر/والپیپر/
سلام
الان دو تا دارم
یکیش نوشته ویندوز سون
زیرش نوشته

ReadyDriver plus
اون دومی رو چجوری حذف کنم؟؟؟مرسی

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
شما باید کامپیوترهاتون رو شبکه کنید و از دامین مشترک استفاده کنید. بعد اگه فایروال تون اجازه بده و بتونید کامپیوتر دیگه رو پینگ کنید می تونید به پرینترش دسترسی داشته باشید اما باید درایورش رو روی 8 نصب کنید. اگه هر دو ویندوز یکی باشن نیازی به نصب درایور نیست!

اینکه میگین شبکه کنید از طریق کابل هس؟؟

اخه تو محل کار یکی از دوستانم بدون اتصال کابل با استفاده از رنج ای پی محل کار،ی فایل رو از سیستم اونجا شیر کرد رو لپ تاپ خودش..!!!:confused:

SuPpOrTeR

عضو جدید
چجوری عکس بگیرم؟؟؟
توی سون بلد نیستم
اول اونجایی که میخوایید ازش عکسبرداری کنید رو باز کنید !

کلید PrtScr رو بزنید ! حالا برنامه Paint رو باز کنید و کلید های ترکیبی Ctrl + v یا از منوی Home کلید Paste رو انتخاب کنید !

یه برنامه کم حجم و ساده هم برای این کار هست به نام PIC PIC که اگه با روش اول موفق نشدید اینو تست کنید !

بالا