ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

علی منتهایی

عضو جدید
سلام رتبتون چند شده مگه؟ در دانشگاههای خوب بعید میدونم کسی قبول بشه و نره بیشتر روی دانشگاههای درجه دو حساب باز کنید

Reza753

اخراجی موقت
سلام دوستان

خواستم بدونم که کسی که روزانه قبول شده ،میتونه برای تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟؟؟؟؟

parandme

کاربر بیش فعال
بچه ها تکمیل ظرفیت چه موقس؟
اونایی که تکمیل ظرفیت قبول میشن ترم بهمن ثبت نام میشن دیگه؟

سلام
تکمیل ظرفیت شاید اصلا مکانیک نداشته باشه و اگر هم داشته باشه خیلی بعیده دانشگاهای خوب توش باشن معمولا غیر انتفاعی و پیام نور و دوره های مجازی و بین الملل دانشگاهای دولتی

خیلی از دانشگاها مخصوصا دانشگاهای خوب چون بخاطر اجبار وزرات علوم دانشجو بیش از ظرفیت میگیرن حتی اگه ظرفیت خالی هم داشته باشن تو تکمیل ظرفیت اعلام نمی کنن

parandme

کاربر بیش فعال
سلام
تكميل ظرفيت آزاد
چه موقع هست؟

دانشگاه آزاد تا جایی که من خبر دارم همه رو گرفته که:smile:

امسال خیلی بعیده تکمیل ظرفیت داشته باشن چون تو مرحله اول به اندازه کافی گرفته مثلا امسال مدیریت تهران جنوب تا رتبه 600 رو گرفته یا مکانیکش تو همین تایپک با 250 یا بالاتر قبول شدن (رتبه اخرین فرد قبول) پارسال اول 23 نفر گرفت تو تکمیل ظرفیت اول کردش 44 و تو تکمیل ظرفیت نهایی فک کنم 194
پس امسال به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت برای واحد های معتبر نداشته باشیم و واحد هایی که ظرفیتشون پر نشده شاید تکمیل ظرفیت بدن

mech.mech

عضو جدید
یکی بیاد بم کمک کنه!!:(
قبلا که انتخاب رشته کردم سیستم انرژی زده بود با ضرایب تبدیل انرژی و جز زیر گروه مکانیک بود.حتی موقع اعلام نهایی واسم نوشته بود گروه مهندسی مکانیک-سیستم انرژی
اما الان تو دانشگاه تو سامانه نوشته گروه صنایع!!
دارم دیوونه میشم.چیکار کنم....

sheykh_bahaee

عضو جدید
یکی بیاد بم کمک کنه!!:(
قبلا که انتخاب رشته کردم سیستم انرژی زده بود با ضرایب تبدیل انرژی و جز زیر گروه مکانیک بود.حتی موقع اعلام نهایی واسم نوشته بود گروه مهندسی مکانیک-سیستم انرژی
اما الان تو دانشگاه تو سامانه نوشته گروه صنایع!!
دارم دیوونه میشم.چیکار کنم....

گروه زیاد مهم نیست
از بچه های دانشگاتون بپرس ببین رو مدرکت چی میزنه؟
اگه سیستم بزنه که زیاد فرقی نمیکنه گروه مکانیک باشی یا صنایع!

من الان خودم خواجه نصیرم بعضی گرایش ها رو تو مدرک فقط مکانیک خالی میزنه

respina_518

کاربر فعال
دوستان من معدل کاردانی مو 0.07 درصد بیشتر زدم. تاثیری داره بعد از ثبت نام که عدم مغایرت معدل میزنن تو ثبت نام؟؟

انیشتن

عضو جدید
بچه ها من کتاب ترمو 2 می خوام راهیان باشه کسی داره بهم قرض بده؟خواهشا جواب بدین بی زحمت هرکی داره بهم پیام بده.

respina_518

کاربر فعال
دوستان من معدل کاردانی مو 0.07 درصد بیشتر زدم. تاثیری داره بعد از ثبت نام که عدم مغایرت معدل میزنن تو ثبت نام؟؟​

mori1365

عضو جدید
بچه ها من کتاب ترمو 2 می خوام راهیان باشه کسی داره بهم قرض بده؟خواهشا جواب بدین بی زحمت هرکی داره بهم پیام بده.
مگه قیمتش چنده برو بیگر دیگه ان همه اینجا هم منت این و اون رو نکش بعضیا همه چیو راحت میخوان بقیه دو دستی بهشون تقدیم کنن!!!!:D

djbehrouz

عضو جدید
سلام.کسانی که میخواهند امسال در آزمون های آزمایشی تعاونی سنجش یا سایر موسسات شرکت کنند می توانند از طریق سایت زیر با تخفیف ویژه ثبت نام کنند.چون با تخفیف ارائه شده تعداد محدودی ارائه می شود پس اگر میخواهید خودتان را در این آزمون ها محک بزنید و از طرفی از خدمات مشاوره ای و تخفیفات ویژه تعاونی سنجش استفاده کنید از طریق سایت زیر جهت ثبت نام استفاده نمائید.

سامانه آزمون کارشناسی ارشد
ثبت نام آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد آموزشگاه ها و موسسات با تخفیف ویژه

توضیج بیشتر اینکه مثل ثبت نام آزمون های سازمان سنجش و دانشگاه آزاد که ابتدا باید کارت ثبت نامی حاوی شناسه و رمز عبور تهیه کنید و سپس به سامانه آزمون آنها مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل کنید.سایت سامانه آزمون هم به این صورت عمل می کند.کارت ثبت نام که حاوی شناسه و رمز عبور می باشد از طریق تعاونی سنجش برای ما ارسال شده است و پس از اعمال تخفیف شما آن را از سایت ما خریداری کرده و سپس به لینک زیر مراجعه می کنید و پس از وارد کردن اطلاعات شناسه و رمز عبور وارد قسمت ثبت اطلاعات فردی و آزمون می شوید.
http://92.242.195.129/regtasalot/NewLogin.aspx

اینکار دو مزیت دارد: 1-اطلاعات محرمانه شما فقط از طریق تعاونی سنجش گرفته می شود و کسی نمیتواند از آن سوءاستفاده نماید.2-صفحه ثبت نام تعاونی سنجش همان سیستم سازمان سنجش می باشد و از نظر امنیتی تایید می شود و از طرفی پروسه ثبت نام سریع تر و قابل اعتماد تر می باشد.
این روش را به سایر موسسات پیشنهاد داده ایم و انشاا..بزودی سایر خدمات و آزمون موسسات را به سایت اضافه خواهیم کرد.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان یه سوالی برام پیش اومده که چند روزه ذهنم رو درگیر کرده شدیدا.
دوستان هیچکدوم از شما پشیمون نیست که رشته ی فنی مهندسی و به خصوص مکانیک رو انتخاب کرده.
اگه الآن بتونید دوباره انتخاب کنید.کسی از شما سراغ پزشکی میره؟
به سرم زده نرم سراغ ارشد و بشینم یه بار دیگه درسای دبیرستان رو بخونم و واسه کنکور تجربی شرکت کنم.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان هیچکدوم از شما پشیمون نیست که رشته ی فنی مهندسی و به خصوص مکانیک رو انتخاب کرده.
به سرم زده نرم سراغ ارشد و بشینم یه بار دیگه درسای دبیرستان رو بخونم و واسه کنکور تجربی شرکت کنم.
مهندس جان این افکار منفی سراغ هر کسی میره ولی مقطعی و سطحیه.رشته های پزشکی و دندون پزشکی(خصوصا) درسته از لحاظ پرستیژ اجتماعی و درآمد رشته های خیلی خوبی هستن ولی بشدت نیاز به ممارست دارن و واقعا نیاز به پشتکار داره کسی بخواد مسیری رو که مدتهاست طی کرده عقبگرد کنه و یه مسیر جدید اونهم سعب العبور رو انتخاب کنه.چون از نزدیک با شرایط دوران دانشجویی و دروس پزشکی و دندون آشنایی کمی دارم به نظرم تصمیم درستی نیست.شما با یه پشتکار قوی و کمی صبرو البته هوش اقتصادی حتی میتونی چند برابر یک پزشک متخصص یا دندانپزشک درآمد داشته باشی

آخرین ویرایش:

136870

عضو جدید
دوست عزيز اگه خدمت رفتي و قصد ازدواج نداري شك نكن كه بهترين راه همينه
اگر پايان خدمت داشتم بخدا 1 ثانيه هم درنگ نمي كردم و..........
كاش كارت پايان خدمت داشتم
ب قول يكي از استادامون مكانيك مثل مومناي پوسيدست فقط بدرد پز دادن و افتخار كردن ب قدمتش ميخوره
ايران صنعت و برنامه اي واسه پيشرفت صنعت نداره
رفتن هم خخخخخخخخخخخخيلي سخته

آخرین ویرایش:

mahde1818

عضو جدید
از ما که گذشت ! من برادرم رو مجبور کردم بره تجربی اخه رشته ریاضی اخرش یه مهندسیه مهندسی هم آخرش کارگریه با حقوق 500 تومن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا