دانشگاه تبریز

straxico

عضو جدید
سلام ...مثلا این دانشگاه ۲۰ هزارتا دانشجو داره ها...جز من کسی اینجا نیست آیا!

straxico

عضو جدید
Re: دانشگاه تبریز

ترم اول همش همین جوریه...منم ترم اولم.
ایشالا از ترم بعد همه چیز درست میشه

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر یه زمانی دانشجویه دانشگاه تبریز بودم
چه روزایه خوبی بود دلم برا دانشگاه تبریز یه ذره شده

SanazT

عضو جدید
سلام دوستان از برق تبریز کسی اینجا هست ؟ لطفن اطلاع بدین ممنون

ASILTASH

عضو جدید
سلام به همه هم دانشگاهی های عزیز ::)

منم تو دانشگاه تبریز علوم کامپیوتر میخونم.;)

وقتی این تاپیکو دیدم خوشحال شدم.:D

ولی چرا فقط یه چند نفر اینجا هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Taimi

عضو جدید
دوستان کسی نمیدونه تراز دانشگاه کشاورزی تبریز چنده (ارشد زراعت)؟؟؟ اگه میشه و میدونید به من بگید مر30

مریمs

عضو جدید
اینجا چقدر خلوت حقم دارید تازه از یونی و از دست نمره ها رها شدیم .............:surprised:
ولی من ترم تابستونی هم برداشتم ایشالله تابستونم در خدمت دانشگاهیم.........:confused::D:)

sh7394

عضو جدید
یه سوال خیلی مهم دارم !!!!
اگه یه درسی که پیشنیاز درس دیگه باشه رو حذف اضطراری کنی ، میتونی ترم بعد هم نیازش کنی ؟؟؟؟
مثلا من فیزیک 2 رو حذف اضطراری کردم ، الان می تونم این ترم با الکترومغناطیس و مدار 1 هم نیازش کنم ؟؟؟؟؟؟
مثل این که تو دانشکده های مختلف فرق داره...
کسی از یونی برق خبر داره که میشه یا نه ؟؟؟؟

nastaran1r

عضو جدید
یه سوال خیلی مهم دارم !!!!
اگه یه درسی که پیشنیاز درس دیگه باشه رو حذف اضطراری کنی ، میتونی ترم بعد هم نیازش کنی ؟؟؟؟
مثلا من فیزیک 2 رو حذف اضطراری کردم ، الان می تونم این ترم با الکترومغناطیس و مدار 1 هم نیازش کنم ؟؟؟؟؟؟
مثل این که تو دانشکده های مختلف فرق داره...
کسی از یونی برق خبر داره که میشه یا نه ؟؟؟؟

بهتره با مدیر گروه تون صحبت کنید احتمالا امکانش باشه به درس حذف شده کمی گیر میدن من شنیدم اگر درسیو حذف کنید ترم بعد نمیشه درسایی که این درس براش پیش نیازه رو برداری .خوب من فقط شنیدم مطمئنا مدیر گروهتون بهتر میتونه راهنمایی بکنه ازش بپرسید

آخرین ویرایش:

bardiaxavi

عضو جدید
بچه ها من ارشد هوافضا تبریز قبول شدم، گروه هوافضا با گروه مکانیک یکیه؟ آخه تو سایت که اثری از هوافضا پیدا نکردم!

xywz

عضو جدید
سلام به دوستان ....

منم ارشد ریاضی (شبانه) دانشگاه تبریز قبول شدم ....

چند تا سوال دارم از دوستانی که تجربشو دارن

ثبت نام اینترنتی برای دانشگاه چه جوریه قضیش و اینکه وضعیت اسکان در این مرحله معلوم میشه یا نه ...
و سوال دوم اصولاً به شبانه ها خوابگاه خودگردان یا همچین چیزی میدن یا نه ، باید خونه گرفت ؟ چجوریاست تبریز و دانشگاه تبریز؟

عطیه 67

عضو جدید
سلام به دوستان ....

منم ارشد ریاضی (شبانه) دانشگاه تبریز قبول شدم ....

چند تا سوال دارم از دوستانی که تجربشو دارن

ثبت نام اینترنتی برای دانشگاه چه جوریه قضیش و اینکه وضعیت اسکان در این مرحله معلوم میشه یا نه ...
و سوال دوم اصولاً به شبانه ها خوابگاه خودگردان یا همچین چیزی میدن یا نه ، باید خونه گرفت ؟ چجوریاست تبریز و دانشگاه تبریز؟

سلام منم امسال تبریز قبول شدم (ارشد)
برو تو سایت دانشگاه تبریز اطلاعیه زده با قیمتاش
خواابگاه خودگردان میدن

• Like
واکنش ها: xywz

xywz

عضو جدید
سلام منم امسال تبریز قبول شدم (ارشد)
برو تو سایت دانشگاه تبریز اطلاعیه زده با قیمتاش
خواابگاه خودگردان میدن

تبریک میگم قبولیتون رو

بله . اون اطلاعیه رو دیدم .... طبق معمول همه بودن به چز پسرهای ارشد!!!

به وضوح نوشته شبانه های دختر و روزانه های پسر میتونن از خودگردان استفاده کنند!

و بنده باز هم در این مملکت چوب پسر بودنم رو می خورم!

پی نوشت :
البته با اون قیمتهایی که خوابگاهای خودگردان نوشتن حتی اگه بدن هم نمیگیرم ! 600 تومن در ترم برای اتاق 4 نفره!!!!

حتی اگه ترمها رو 6 ماهه حساب کنیم(که نیست ) باز میشه ماهی 100 تومن! با این پول 4-5 نفری یه واحد آپارتمانی تمیز اجاره میشه کرد (کمی پول پیش بیشتر میدی نسبت به خودگردان)

straxico

عضو جدید

بچه ها من ارشد هوافضا تبریز قبول شدم، گروه هوافضا با گروه مکانیک یکیه؟ آخه تو سایت که اثری از هوافضا پیدا نکردم!

تا اون جایی که من میدونم خبری از هوا و فضا نیست.... ما 3 تا ساختمون داریم که ماله مکانیکه... اولیش ساختمون 8 هست که دانشکده مکانیکه و رشته های مکانیک صنایع و مواد رو پوشش میده... دومیش ساختمون 14 هست که مخصوص مکانیکاست و پر آزمایشگاهه...سومیش هم ساختمون ساخت و تولیده که از اسمش همه چی معلومه.... هر گونه سوالی داشتی در خدمتم

Sent from my MK16i using Tapatalk 4

حافظ CRAZY

عضو جدید
سلام ميكنم خدمت همه برو بچه هاي دانشگاه تبريز
همين چند ساعت پيش جواباي كنكور اومد و من دانشگاه تبريز رشته مهندسي مكانيك قبول شدم
هيچي ديگه خواستم بگم خودتون آماده كنيد چون يه بچه تخس پاچه خوار خرخون عينكي سوسول جاسوس كلاسي داره مياد
تا حالا روز خوبتون بوده از اين به بعد مي فهميد بلال زير اون سنگ بزرگ چي ميكشيده
قربان همتون

straxico

عضو جدید

سلام ميكنم خدمت همه برو بچه هاي دانشگاه تبريز
همين چند ساعت پيش جواباي كنكور اومد و من دانشگاه تبريز رشته مهندسي مكانيك قبول شدم
هيچي ديگه خواستم بگم خودتون آماده كنيد چون يه بچه تخس پاچه خوار خرخون عينكي سوسول جاسوس كلاسي داره مياد
تا حالا روز خوبتون بوده از اين به بعد مي فهميد بلال زير اون سنگ بزرگ چي ميكشيده
قربان همتون

سلام خوش اومدی

Sent from my MK16i using Tapatalk 4

حافظ CRAZY

عضو جدید
با تو يكي كلي كار دارم ... به به عكستم كه گذاشتي....عجب گردني....جون ميده واسه تبر زدن
شوخي كردم اينجوريا نيستم

حافظ CRAZY

عضو جدید
سلام ببخشيد يه سوال داشتم
فرق دانشكده فني و مهندسي ميانه با دانشكده مهندسي مكانيك چيه؟
استادا يكين؟