کلوپ آبیدلان.

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعن؟خوبه که...

کنترل رو نگه دار...

اون بالا سمت چپ delete دکمه رو بزن.....اتفاقی نمیفته....از کله صفحه عکس میگیره...

برو تو فتوشاپ پیس اش کن....

دمت گرم محمد جان...........من عکس گرفتم ولی اپلود نشد..........البته از بکگراند کامپیوتر بود............بهتر که نشد..........خخخخخخخخخ

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقدير باشگاه استقلال از اقدام جالب مدافع استقلال

مدافع سابق تيم فوتبال استقلال در اقدامي جالب بخشي از طلبش را به آبي ها بخشيد تا نامش در باشگاه استقلال به ثبت برسد.
به گزارش افکارنیوز، هادي شکوري مدافع تيم فوتبال استقلال با شرايط خاصي روبرو شد زيرا وي پس از گذشت چند فصل از حضورش در تيم استقلال با اوضاع خاصي روبرو شده است.

گفتني است، باشگاه استقلال از اين بازيکن تقدير کرده است و اعلام شده که نام هادي شکوري در باشگاه استقلال به عنوان بازيکن خاص و مورد نظر باشگاه که در کمک به اين تيم نهايت تلاش خود را کرده مطرح شده است.

شايان ذکر است، اين بازيکن ۵۰ درصد از طلب چند ساله اش را به باشگاه استقلال بخشيد تا فتح اله زاده و تمامي اعضاي اين تيم از وي تقدير کنند.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون ک هیچی.....قراره پسرا شعر بخونن..البته فعلن ب آقاسعید نگینا پوستمونو میکنن!!

خب بخونن مشکلی نیست...........منم میشم رهبر گروه سرود...........شعرشم خودم میگم مشکلی نیست........خخخخخخخ
البته من تو گروهم از خانم ها هم استفاده می کنمااااااااا...............گفته باشم...........
سعید بفهمه کاری نمی تونه بکنه.........دست و پا شو می بندیم میندازیمش این وسط تا آخر برنامه میشنیه جیکم نمی زنه خیالت راحت.........خخخخخخخخخ

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]گزارش سایت thesubsbench درباره جی لوید ساموئل / الماس سیاه استقلال[/h]
سایت thesubsbench در گزارشی به بررسی آخرین وضعیت بازیکن ترینیدادی استقلال پرداخته است.
به نوشته این سایت،ساموئل ۳۲ ساله نام آشنایی برای هواداران فوتبال در انگلیس است. او بیش از ۲۴۰ بار در لیگ جزیره به میدان رفته و برای تیمهای آستون ویلا و بولتون بازی کرده است.
ساموئل در سال ۲۰۱۱ به ایران رفت تا در باشگاه استقلال تهران فوتبالش را ادامه دهد. او در اولین سال حضورش در استقلال موفق به کسب جام حذفی شد و در سال بعد، با استقلال قهرمان لیگ برتر ایران شد.
ساموئل که با پیراهن استقلال بازی در لیگ قهرمانان آسیا را هم تجربه کرده، ۵۷ بار برای تیمش به میدان رفته و ۶ گل زده است.
قرارداد او با استقلال تا آخر این فصل اعتبار دارد. عملکرد ساموئل برای تیمش به گونه ای بوده که هواداران این تیم به او لقب الماس سیاه داده اند.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بخونن مشکلی نیست...........منم میشم رهبر گروه سرود...........شعرشم خودم میگم مشکلی نیست........خخخخخخخ
البته من تو گروهم از خانم ها هم استفاده می کنمااااااااا...............گفته باشم...........
سعید بفهمه کاری نمی تونه بکنه.........دست و پا شو می بندیم میندازیمش این وسط تا آخر برنامه میشنیه جیکم نمی زنه خیالت راحت.........خخخخخخخخخ

خودتونم میخونید دیگه ها؟!!
نه دیگه تولد ی آقاست آقایون باید بخونن!!!
ایول خوب خدارو شکر...

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیرمن منطورم سمیرابقیه بودببخشیدخو

خبری نیس اخه اینجا
خواهش میکنم تکرارا نشه................خخخخخخخخ:biggrin:
شما هم مثل مسئولین صدا و سیما می مونیاااااااااااا...........تا مهران رجبی نباشه به فیلم مجوز پخش نمی دن.........!!!!!!!!!!!!
شما هم تا سمیرا نباشه بقیه رو باقالی حساب می کنی؟؟؟؟؟؟؟:D
باز که میگی خبری نیست؟؟؟؟؟
آیاااااااا الان بچه ها دارن تیله بازی می کنن؟؟؟؟؟؟خب دارن خبر می دن تولد سعیده دیگه.............

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم تکرارا نشه................خخخخخخخخ:biggrin:
شما هم مثل مسئولین صدا و سیما می مونیاااااااااااا...........تا مهران رجبی نباشه به فیلم مجوز پخش نمی دن.........!!!!!!!!!!!!
شما هم تا سمیرا نباشه بقیه رو باقالی حساب می کنی؟؟؟؟؟؟؟:D
باز که میگی خبری نیست؟؟؟؟؟
آیاااااااا الان بچه ها دارن تیله بازی می کنن؟؟؟؟؟؟خب دارن خبر می دن تولد سعیده دیگه.............

بله بله میدونم اماماروکه توگروه سرود راه نمیدن شرمنده اخلاق ورزشی اق سعیدم میشیم اینطوری
ولی خب چه میشه کرد

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتونم میخونید دیگه ها؟!!
نه دیگه تولد ی آقاست آقایون باید بخونن!!!
ایول خوب خدارو شکر...
من مشکلی با خوندن ندارم.............یه عمری تو گروه سورد بودیم...........الان پا بده نوحه واسه اهل بیت می خونیم.............از بابت خوندن مشکلی ندارم............خخخخخخخخ
دماغ سوخت؟؟؟؟؟؟؟؟:w01:دستت رو خوب خوندماااااااااا...........خخخخخخخخخخ
نخیر خانم ها هم می خونن اینجا دختر پیسر قاطی...........فرقی نداره...........همه با هم به یک صدا جاویدان کلوپ عزیز مااااااااا................:w32:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بله میدونم اماماروکه توگروه سرود راه نمیدن شرمنده اخلاق ورزشی اق سعیدم میشیم اینطوری
ولی خب چه میشه کرد
چرا راه میدیم مشکلی نیست...........مراجعه شود به جوابی که مهنا خانم دادم..........
سلام دوستای آبیه خودم
سلام آبجی الهام خودم.............باز با این چشای مثل طالبیش اومد..........وایسا برم لیوارن بیارم بعد گریه کن............خخخخخخخخخخ