کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آبش هم حتما آی لوله کشی و با یه لیوان قرمزها بود اون موقع ها .... همون یکی هم باشه که همه ازش بخورند ...

نه نه...امکانات خیلی بالاست...
خودم ی شیلنگ اب میگیرم دستم میام تو مجلس.تمام عزیزان دستاشونو میارن جلو و خودم سر شیلنگو کج میکنم اب میریزم تو دستاشون
ما خیلی برا مهمان احترام قائلیم
قدم مهمان روی تخم دماغ ما جا داره

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه خوب....شما خودتونم باید بخونین...

مرسی فدات..آره میگفت خانومام باید بخونن...دیگه معلوم نیست خانوما کیان..مث آقا غریبه ک آقا بودن!!!:D

خودمم بخونم؟؟؟؟؟؟ خوه دیگه چی؟؟؟؟
همینم مونده با این ریشها و عظمت و مقام بلند عرفانی دست بزنم تولد تولد بخونم
خدایا همونطور که منو هدایت کردی بقیه رو هم هدایت کن

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
آبیتهــــــــ...
.
.
.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودمم بخونم؟؟؟؟؟؟ خوه دیگه چی؟؟؟؟
همینم مونده با این ریشها و عظمت و مقام بلند عرفانی دست بزنم تولد تولد بخونم
خدایا همونطور که منو هدایت کردی بقیه رو هم هدایت کن

نه بابا دست چیه سرود ملی میخونین!!
آبیتهــــــــ...
.
.
.

سیلام حنا خانومی!!
پلیمر میگه صدای خانوما شنیده نشه!

خو دیگه ب آقای جهان باید گفت....نظرایشون بوده...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا دست چیه سرود ملی میخونین!!

سیلام حنا خانومی!!

خو دیگه ب آقای جهان باید گفت....نظرایشون بوده...

سرود ملی؟؟؟ چشم
میگم موقع باز کردن کادوها نبینم کسی دست بزنه هاااااا.هر کادو که باز شد جمعیت تکبیر میگن و شعار مرگ بر امریکا سر میدن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قراره آقای جهان شعرشو بگن!:)

باشه
ببینین شعر تکراری نباشه..ی نفرو بیارین در وصف مقاماتم فی البداهه شعر بگه...شما هم ضجه بزنین..ی چند نفرم برا احتیاط بیهوش بشن خوبه
پسرا رو هم بگین مو پریشان کنن

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
براستی سعید پلیمر که بود؟؟
آیا او یک فرد عادی بود؟؟
در 13 مهر 1368 شمسی وقتی که سیاهی و ظلمت تمام جهان را فراگرفته بود و کسی از مردم دیگری امیدی به آینده نداشت،گاوها نمی زاییدند،درختان موز حتی خیار هم نمی دادند چه برسد به موز،قحطی و گرسنگی سراسر زمین و حتی کرات دیگر را فراگرفته بود،خانواده ها قرعه می انداختند تا به قید قرعه یکی از اعضایشان را ببلعند،ستم و ناعدالتی بیداد میکرد،در این زمان نوزادی از سلاله آفتاب با صورتی نورانی و لبی خندان،ساعت 8 صبح در یکی از بیمارستانهای خوزستان متولد شد.
چند ماه انتظار این نوزاد را کشیده بودند.بالاخره صبح زود لحظه موعود فرا رسید.صدای وق وق پسرکی زیبارو و نورانی فضای کثیف بیمارستان را پر کرد.دکتر با برقی که از چشم و گوشش و دماغش از شدت ذوق بیرون زده بود فریاد زد:سعید پلیمر به دنیا آمد! البته عجیب بود با اینکه هنوز والدین پسر تصمیمی برای نام او نداشتند ان دکتر چگونه اسم پسر را می دانسته؟ عده ای بر این باورند که ان دکتر یکی از ملائکه الله بوده و نام سعید نیز وحی منزل میباشد.لنگ راست سعید در حالیکه در دست دکتر بود،لنگ چپش سعی داشت .
.
.
.

این جملات نیز در وصف شما آمده :
فراموش کردید بنویسید :

گوته شیطان ادبیات:
روزی دلیری از سرزمین پارس به تصرف جهان خواهد پرداخت و کسی نمیتواند جلویش قد علم کند... (در محافل مختلف از نام شما یاد کرده اند)

ناپلئون بناپارت:
اگر نیمی از لشگریانم از خاندان آقای سعید پلیمر بودند تمام دنیا را فتح میکردم...
...
آدولف هیتلر:
اگر مهندسان اسلحه ساز من از خوزستان بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد

بن لادن:
اگر دنبال مردانی هستی که تا پای خونشان از عهدشان دفاع کنند در سرزمین پارس به کاوش بپرداز ... (گفته شده نام شما هم بوده ک به قول خوتون جلبک بسته بود)

:d:d:d:d:d:d

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نه نه...امکانات خیلی بالاست...
خودم ی شیلنگ اب میگیرم دستم میام تو مجلس.تمام عزیزان دستاشونو میارن جلو و خودم سر شیلنگو کج میکنم اب میریزم تو دستاشون
ما خیلی برا مهمان احترام قائلیم
قدم مهمان روی تخم دماغ ما جا داره

آفرین .. آفرین .. می خاید تلمنبه بیارید .. برکتشم بیشتره .... :d
:d:d
:d

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جملات نیز در وصف شما آمده :
فراموش کردید بنویسید :

گوته شیطان ادبیات:
روزی دلیری از سرزمین پارس به تصرف جهان خواهد پرداخت و کسی نمیتواند جلویش قد علم کند... (در محافل مختلف از نام شما یاد کرده اند)

ناپلئون بناپارت:
اگر نیمی از لشگریانم از خاندان آقای سعید پلیمر بودند تمام دنیا را فتح میکردم...
...
آدولف هیتلر:
اگر مهندسان اسلحه ساز من از خوزستان بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد

بن لادن:
اگر دنبال مردانی هستی که تا پای خونشان از عهدشان دفاع کنند در سرزمین پارس به کاوش بپرداز ... (گفته شده نام شما هم بوده ک به قول خوتون جلبک بسته بود)

:d:d:d:d:d:d

متاسفانه مغولهای بی وجدان که حمله کردند،تمام روایات درباره منو اتیش زدن....وگرنه بنده عظمتی هستم که نگو و نپرس
همین ناپلئون هست که اسمشو بردین،دختر عمومو میخاست ندادیمش...گفتم باید فرانسه رو بزنی پشت قبالش...اونم بدبخت زد پشت قبالش...ولی نمیدونم کدوم نامردی قبالشو از پشت سوراخ کرد فرانسه رو دزدید!!!