نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهریه دانشگاه آزاد چقدره بچه ها؟
ثابت و متغییرش؟؟؟

simai

عضو جدید
یه پیشنهاد دارم: یه چند تا موضوع که فکر می کنیم باشه رو بگیم تا یکم ذهنمون واسه طرح اماده بشه.لطفا نظر بدین

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهریه دانشگاه آزاد چقدره بچه ها؟
ثابت و متغییرش؟؟؟

ثابتش یک ملیون صد و خورده ای هسش متغیر هم حدودا همین مقدار بستگی به تعدادواحد های عملی تون داره و تعداد واحد های اخذ شده ...........در شهرهای مختلف هم یک نوساناتی داره مثلا تهران یه کم بیشتره

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
علوم تحقیقات اقتادم نرفتم تا حالا اونجا کسی میتونه بگه مسیر دسترسیش چطوره واسه منی که از مترو میام

ff_z

عضو جدید
بچه اگه نمونه کار از اقلیم معتدل مرطوب دارین بزارین بیبینیم مرسی

آخرین ویرایش:

arch 1 teh

عضو جدید
علوم تحقیقات اقتادم نرفتم تا حالا اونجا کسی میتونه بگه مسیر دسترسیش چطوره واسه منی که از مترو میام
سلام مهندس،منم اونجام دانشکده علوم پایه،مسیر دسترسی به مترو نداره،شما از چند مسیر میتونی بیای1.از طریق مترو بیا میدان رسالت(ایستگاه گلبرگ)پیاده شو،بعد با تاکسی بیا به سمت میدان پونک از اونجا بایه کورس میتونی بیای علوم تحقیقات2.بیا میدان صنعت( شهرک غرب) بعد پونک بعد علوم تحقیقات3.اگرم با ماشین اومدی بیا به سمت سعادت آباد،میدان صنعت(شهرک غرب)بزرگراه همت به طرف غرب 3تا تقاطع باید رد کنی (1.یادگار امام2.اشرفی اصفهانی3.ستاری)ستاری که رسیدی برو به طرف شمال میرسی به حصارک(علوم تحقیقات)

arch 1 teh

عضو جدید
میتونیم mp3 player بیاریم؟

آره چون دختری،راحت مییتونی ی بیاری کسی هم به این چیزا گیر نمیده،بیشتر روی گوشی و ماشین حساب حساسن ما اونم بردیم واسه سراسری و برگه سوالم بیرون اوردم،فقط واسه رو کم کنی،آخه خیلی مسخرس،گوشی؟ماشین حساببببببببببببببببببببب؟؟؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم علوم تحقیقات واحد علوم پایه فکر کنم آقایون اونجا هستن. اونقدر جو دادین میخوام منم جمعه بیام شرکت کنم اسکیس یکم دور هم شاد باشیم:D وسیله ساکی چیزی داشته باشین باید تحویل بدین البته منظورم بچه های شهرستان هست که با خودشون شاید لباسی چیزی میارند وگرنه کلیه وسایل طراحی آزاده اصلانم نمیگردند. موبایل ووسایل صوتی تصویری هم ممنوعه اما یکی از دوستان 2 سال پیش واسه سراسری موبایل رو گذاشت تو جورابش برد تو تا عکس بگیره:biggrin:

sora66

عضو جدید
منم تهران مرکز....حس میکنم یه موضوع مفهومی -نمادی.. میدن که کلی هم توش عدد و ارقام دارن..و یکم با مقیاس یا خواسته های عحیب مثل سراسری که بعدنم کسایی که رعایتش نکردن و بقولی جسارت داشتن نمره ی خودشونو داشته باشتن..کاش یکم اصلاح بشه این کنکور معماری:mad:..

النازا

عضو جدید
منم علوم تحقیقات واحد علوم پایه فکر کنم آقایون اونجا هستن. اونقدر جو دادین میخوام منم جمعه بیام شرکت کنم اسکیس یکم دور هم شاد باشیم:D وسیله ساکی چیزی داشته باشین باید تحویل بدین البته منظورم بچه های شهرستان هست که با خودشون شاید لباسی چیزی میارند وگرنه کلیه وسایل طراحی آزاده اصلانم نمیگردند. موبایل ووسایل صوتی تصویری هم ممنوعه اما یکی از دوستان 2 سال پیش واسه سراسری موبایل رو گذاشت تو جورابش برد تو تا عکس بگیره:biggrin:

منم اگه اسکیس توشهرخودم بود میرفتم اسکیسمو میدادم ولی دیگه واقعا از این روندا خسته شدم همون غیرانتفاعی رومیرم

النازا

عضو جدید
ترم اول تو پردیس قزوین،10 واحد شد 1800000
الان که ترم دو رو ثبت نام کردم،12 واحد شد 2037000 تومن
ترم آخر هم 12 واحد میمونه که 6 واحدش پایان نامست..قیمت پایان نامه 2020000 تومنه فقط!!!!!

من فکرمیکردم پردیسا خیلی بیشترازاین شهریش میشه وگرنه شرکت میکردم الان توغیرانتفاعی هم همین حدودا دادم تازه استادای پردیس هم خیلی بهترن

albaloo_66

عضو جدید
من فکرمیکردم پردیسا خیلی بیشترازاین شهریش میشه وگرنه شرکت میکردم الان توغیرانتفاعی هم همین حدودا دادم تازه استادای پردیس هم خیلی بهترن

منم پردیس قزوین مجاز شدم برا اسکیس؟شما تفاوت پردیس و واحدا رو میدونی؟

pedram131

عضو جدید
دانشگاه علوم تحقیقات
خیابان ستاری میدان دانشگاه اول حصارک

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا