کلوپ آبیدلان.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
اصلا مریمی عنوانا رو نمیتونی پر رنگ کنی من امتحان کردم ... اصلا برو تو ی تالار ببین همه ی جور هستن هیچکدوم پررنگ نیستن

نه باو مثلا برو مناسبت ها روببین یه تعدا پررنگن یه تعدادکم رنگ طبق توجهات من بعضیا از همون اول عنوانشون پررنگه بعضیاکم رنگ :w20:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه باو مثلا برو مناسبت ها روببین یه تعدا پررنگن یه تعدادکم رنگ طبق توجهات من بعضیا از همون اول عنوانشون پررنگه بعضیاکم رنگ :w20:

نه مریمی طبق توجهات من اون تاپیکایی که رفتی توش عنوانشون کم رنگ میشه فداتشم :D
من برم فعلا بعدم میام سوالاتو جواب میدم :biggrin::biggrin:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
نه مریمی طبق توجهات من اون تاپیکایی که رفتی توش عنوانشون کم رنگ میشه فداتشم :D
من برم فعلا بعدم میام سوالاتو جواب میدم :biggrin::biggrin:

من به همه ی این نکات توجه کردم :دی
فرقی نداره شرکت کرده ها ونکرده ها نمونه جفتش هس که کم رنگ پر رنگه..
به تعداد بازدیدکنندگانم توجه نمودم به اینم نیس:دی
باشه فدات برو عزیزم..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]تغییرات احتمالی در ترکیب استقلال/شایدبرهانی فیکس شود[/h]
دوراز ذهن نیست که دربازی آینده استقلال آرش برهانی جای قاضی در خط حمله بازی کند و پژمان نوری به خط میانی منتثل شده و درپستی ایفای نقش کند که در اختیار اکبرپور بود...
به گزارش شفقنا ورزشی، استقلال در اجرای تاکتیک‌های تیمی در دربی هفتاد و هفت آنقدر دست و پا بسته‌ نبود که امیر قلعه نویی اکنون بخواهد ترکیب تیمش در بازی آتی مقابل ذوب آهن را شخم بزند. اگر امروز پرسپولیس به واسطه آن نمایش ضعیف که حتی منتج به ایجاد یک موقعیت گل روی حرکات تیمی هم نشد، مستلزم چنین تغییراتی است و برای دایی برخی جا به جایی‌ها یک ضرورت است اما برای قلعه نویی لااقل در بازی هفته آینده مقابل ذوب آهن چنین اجباری وجودندارد.
تنها ممکن است ترکیب استقلال دچار تغییراتی جزیی در قیاس با دربی 77 بشود. تغییراتی که از جهاتی استراتژیک هم هست. برای مثال این احتمال وجود دارد که آرش برهانی بعد از مدت‌ها دوباره به ترکیب اصلی بازگردد.
بازگشت آرش به راس پیکان هجومی استقلال می‌تواند 2 دلیل داشته باشد. نخست اینکه محمد قاضی در دربی 77 عملکرد چشمگیری نداشت و امیر قلعه نویی می‌تواند عملکرد ضعیف این مهاجم در دربی را دلیلی بر نیمکت‌نشینی‌اش کند و دوم اینکه برهانی اکنون از انگیزه لازم برای بازگشت به روزهای اوج برخوردار است و قلعه نویی نیز برای تقسیم انگیزه میان شاگردانش بایستی تغییراتی این چنینی را در ترکیب تیمش لحاظ کند.
بازگشت برهانی به ترکیب اصلی از سوی مربیان استقلال مطرح شده، تنها مانده تایید نهایی امیر قلعه نویی که ممکن است امیر بی توجه به کدورت‌هایی که با آرش دارد باردیگر فرصت برای عرض اندام بیشتر را در اختیار شماره 9 خود قراردهد.
ترکیب استقلال اما یک تغییر اجباری خواهد داشت. مصدومیت سیاوش اکبرپور، امیر قلعه نویی را متوجه دیگر مهره‌های تیمش خواهد کرد. او پیش‌تر از پژمان نوری در این پست بهره گرفته بود وبا توجه به اینکه سیاوش نمی‌تواند به خاطر مصدومیت در ترکیب استقلال قرار بگیرد این احتمال وجود دارد که امیر قلعه نویی از نوری به جای اکبرپور استفاده کند. البته نوری در بازی با رقیب سنتی آبی‌ها در پست دفاع چپ بسیار خوش درخشید و بهترین بازیکن تیمش هم بود اما بازگشت هاشم بیک زاده می‌تواند خیال امیر قلعه نویی را بابت دست زدن به این نقطه آسوده کند چراکه بیک زاده هم از تجربه کافی برخوردار است و هم اینکه قلعه نویی باید یک گزینه مناسب را برای جانشینی اکبرپور در خط میانی انتخاب کند.
نوری از جنگندگی لازم برخوردار است و اگر به پستی منتقل بشود که در دربی در اختیار اکبرپور بود استقلال با همان قوای دلخواه در این بازی حاضر خواهد شد.
دیگر تغییراتی را هم می‌توان در ترکیب بازی هفته نهم استقلال مقابل ذوب آهن متصور شد. دور از ذهن نیست که امیر قلعه نویی برای حفظ قوای تیمی به یکی از مدافعان تیمش استراحت بدهد.
برای مثال امیر حسین صادقی که با وجود مصدومیت در دربی 77 به میدان رفت. چنانچه این تغییر ایحاد بشود آنگاه باید منتظر بازگشت فردین عابدینی به ترکیب اصلی بود. بازیکنی که تا کنون عملکرد خوبی در ترکیب استقلال نداشته و بخشی از گل‌هایی که استقلال دریافت کرده مربوط به زمانی است که او در پست دفاع راست استقلال به میدان رفته است.
نوری از جنگندگی لازم برخوردار است و اگر به پستی منتقل بشود که در دربی در اختیار اکبرپور بود استقلال با همان قوای دلخواه در این بازی حاضر خواهد شد.
دیگر تغییراتی را هم می‌توان در ترکیب بازی هفته نهم استقلال مقابل ذوب آهن متصور شد. دور از ذهن نیست که امیر قلعه نویی برای حفظ قوای تیمی به یکی از مدافعان تیمش استراحت بدهد.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]عمران‌زاده: صادقیان پیراهنم را یادگاری می‌گرفت/ اگر مُهر حضورش در پرسپولیس خشک شد حرف بزند[/h]
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: صادقیان در ذوب‌آهن که بود پیراهن من را یادگاری می‌گرفت حالا درباره من حرف می‌زند.
به گزارش شفقنا ورزشی، حنیف عمران‌زاده در خصوص صحبت‌هایی که پیام صادقیان انجام داده و اعلام کرده در مورد فوتبالیست‌ها صحبت می‌کند نه مدافع استقلال، ‌گفت: خودتان ببینید کار به کجا رسیده که یک بچه این‌گونه حرف می‌زند و در دوره جدید و نسل جدید بازیکنانی که هنوز به جایی نرسیده‌اند چگونه علیه دیگران حرف می‌زنند.
وی افزود: این بچه (صادقیان) در بازی استقلال و ذوب‌آهن در جام حذفی پیراهن من را یادگاری گرفت اما حالا در حالی که هنوز مهر حضورش در پرسپولیس خشک نشده درباره من حرف می‌زند. در این چند روز هر خبرنگاری در مورد این بازیکن از من سؤال می‌کرد می‌گفتم حرفی ندارم چون صادقیان جوان است ولی این بار این گونه جوابش را می‌دهم. مطمئن باشید دفعه بعد طوری حرف می‌زنم که سن شناسنامه‌اش یادش بیاید!
مدافع استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: این جوان تازه مطرح شدن به دهانش مزه کرده چون در ذوب‌آهن که بود سالی یک بار هم هیچ خبرنگاری به او زنگ نمی‌زد و آرزویش این بود عکسش در روزنامه‌ها چاپ شود. مصاحبه امروز او را خواندم و متوجه شدم آن خبرنگاری که از صادقیان این سؤال را پرسیده دقیقا اظهارنظر من را به او نگفته است. تمام حرف من در طول هفته این بود. صادقیان (جوان است، انگیزه دارد و جوابش را نمی‌دهم همانطور که وقتی من تازه به استقلال آمدم انگیزه داشتم) اما از او پرسیده‌اند عمران‌زاده گفته تو بچه هستی و خوب نیست برایت به زندان بروی. من کی چنین حرفی زده‌ام؟ نمی‌دانم چرا حرف‌هایی از قول آدم نقل می‌کنند که اصلا صحت ندارد.
عمران‌زاده افزود: بعد از بازی مصاحبه کردم و گفتم شاید ما زندان بودیم که پرسپولیس موقعیت گل داشت اما هرگز نگفتم برای صادقیان زود است که به زندان برود. او قبلا در ذوب آهن بود و به من زنگ می‌زد که از هر 10 تماس 2 تای آن را جواب می‌دادم. بهتر بود قبل از اینکه آن حرف‌ها را بزند این بار هم این کار را می‌کرد و از صحت این مصاحبه مطلع می‌شد و بعد اینگونه صحبت‌ها را انجام می‌داد.
وی در خصوص اینکه سرانجام تکلیف وضعیت ممنوع‌الخروج بودنش چه شد، گفت: همین الان از اداره مالیات بیرون آمدم و پاسپورتم را گرفتم و تحویل مقامات باشگاه دادم. خوشبختانه دو سه تن از دوستانم خیلی بامن همکاری کردند که اگر امروز پاسپورتم را به هر طریقی نمی‌گرفتم نمی‌توانستم با استقلال به تایلند بروم.
براساس گزارش فارس، وی در پایان در خصوص دیدار استقلال و ذوب‌آهن گفت: با توجه به اینکه در بازی قبل مساوی کردیم و مقابل استقلال خوزستان شکست خوردیم از دیدار مقابل ذوب‌آهن سه امتیاز را می‌خواهیم و مطمئن باشید به این هدف خواهیم رسید.

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها حالتون چه طوره؟
راستی صندلی داغ محمد امروز تموم میشه نظرسنجی بعدی رو کی بذاریم و دوس دارین کیا حضور داشته باشن؟

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها حالتون چه طوره؟
راستی صندلی داغ محمد امروز تموم میشه نظرسنجی بعدی رو کی بذاریم و دوس دارین کیا حضور داشته باشن؟

سلام
یه هفته دیگه باشه و سعید پلیمر خودتون جهان پهلوان نرگس تسنیم امالیا سمیرا 71 سمیرا (عقرب خاتون) و غیره
:)

فرزانه....

نرگس...

شما....

مجید...

سلام:)

:razz:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فرزانه به من گفت از لج محمد نمیخوام بشینم رو صندلی داغ ....خخخخخ

من خودمو میکشم که تو نظرسنجی فرزانه رأی بیاره....راضیش کنید مثله مرد بیاد بشینه تا من اندک زمانی که هستم رو مثله بچه خوب بشینم زمین و صدام در نیاد :)