همه اعضای باشگاه بیایین پاسخ دهند............

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز

بومادران

عضو جدید
من واقعا خودم تجربه نکردم اما دوستان زیادی داشتم که ضربه شدید روحی خوردن و من واقعا از اونها درس گرفتم که حواسم به روابطم باشه.اینکه دختر پسرها قبل از ازدواج باید با هم حرف بزنند و با روحیات هم آشنا بشن کاملا درسته اما این مسئله توی کشور ما فقط به سوء استفاده تبدیل شده حالا دختر و پسرش فرق نداره هر دو طرف ضربه میخورن.کاش یاد میگرفتیم توی روابطمون جنبه داشته باشیم.

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
ممنون از دعوت استارتر
تا حالا دوز پسر نداشتم ، :|... ینی خودم نخواستم ک داشته باشم ! :cool:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته تا حالا چندتا دختر رو درس خوبی بهشون دادم :D

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
تا حالا دوستی خلاف جنس خودم نداشتم
البته توی دانشگاه که همه نود درصدشون آقا بودن خب با هم همکلاسی بودیم و خیلی چیزا بود که باعث ایجاد رابطه میشد
اما دوستی که شما دارین میگین نداشتم...متاسفانه
نه اینکه بخوام این رابطه رو رد کنم یا جبهه بگیرم نه اصلا...به خاطر اینکه کسی تا حالا چشمو نگرفته:D
اما بچه ها من هم برام سواله این جور رابطه درسته؟تاکجا درسته؟
تاحالا مواردی بودن که رد کردم
اما همین الان که دارم پیام میذارم یه موردی برام پیش اومده به نظرتون چیکار کنم؟
حدودا میدونم بچه خوبیه:biggrin:اما باید بیشتر بشناسمش
22سالمه اما تا حالا اینجور رابطه رو نداشتم که با یه مرد غریبه برای مدت طولانی از دوست داشتن و احساس حرف بزنم
بچه ها چیکار کنم؟:redface:خصوصا اینکه مدتیه احساس تنهایی میکنم:(و گاهی به خودم بدوبیراه میگم که چرا انقد در این جور روابط سختگیرم:D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا دوستی خلاف جنس خودم نداشتم
البته توی دانشگاه که همه نود درصدشون آقا بودن خب با هم همکلاسی بودیم و خیلی چیزا بود که باعث ایجاد رابطه میشد
اما دوستی که شما دارین میگین نداشتم...متاسفانه
نه اینکه بخوام این رابطه رو رد کنم یا جبهه بگیرم نه اصلا...به خاطر اینکه کسی تا حالا چشمو نگرفته:D
اما بچه ها من هم برام سواله این جور رابطه درسته؟تاکجا درسته؟
تاحالا مواردی بودن که رد کردم
اما همین الان که دارم پیام میذارم یه موردی برام پیش اومده به نظرتون چیکار کنم؟
حدودا میدونم بچه خوبیه:biggrin:اما باید بیشتر بشناسمش
22سالمه اما تا حالا اینجور رابطه رو نداشتم که با یه مرد غریبه برای مدت طولانی از دوست داشتن و احساس حرف بزنم
بچه ها چیکار کنم؟:redface:خصوصا اینکه مدتیه احساس تنهایی میکنم:(و گاهی به خودم بدوبیراه میگم که چرا انقد در این جور روابط سختگیرم:D

ما آخر نفهمیدیم شما با کسی بودی یا نبودی...

جواب شفاف و واضح بده یا بودی یا نبودی... دیگه اینکه برای مدت طولانی نبودم اما واسه مدت کم بودم یا با مرد غریبه نبودم اما با پسرخاله و همکلاس و پسر همسایه و پسر بغالی محل و داداش سمیرا و ... بودم دیگه چی چیه؟!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اتفاقن پیشنهاد زیاد داشتم اما من پا نمیدم :|

اووووف ... بابا واسه هر پسر یا دختری هزارتا پسر یا دختر هست که دلشون میخواد باهاش باشن ... اما مهم اینه که اون هزار تا پسر و دختر کی هستن و در چه سطحی هستن ... من الان راه بیوفتم تو شهر ممکنه 1000 تا دوست دختر پیدا کنم اما اون دختری که من میخوام ممکنه تو بین این هزار تا یا حتی ده هزارتا نباشه...

mech.shima

کاربر ممتاز
ما آخر نفهمیدیم شما با کسی بودی یا نبودی...

جواب شفاف و واضح بده یا بودی یا نبودی... دیگه اینکه برای مدت طولانی نبودم اما واسه مدت کم بودم یا با مرد غریبه نبودم اما با پسرخاله و همکلاس و پسر همسایه و پسر بغالی محل و داداش سمیرا و ... بودم دیگه چی چیه؟!
ئه گفتم که ندارم جناب و نداشتم
شما با همکلاسی خانومتون برای هیچ مورد درسی در ارتباط نبودین؟به خاطر شرایط و رشته تحصیلیم با آقایون زیادی در ارتباط بودم فقط و فقط وفقط در حد همکلاسی
اینکه میگم مدت طولانی منظورم اینه که به فرض یه آقایی میاد درخواست میده برای جواب نه دادن بهش باهاش حرف زدم همین!!!!!!نکنه اینا هم جزء کوچیکی از این جور روابطن
من که گفتم نداشتم اما الان یه موقعیتی دارم که میخوام روش فکر کنم
اما مطمئنم اگه بخوام جواب نه رو بهش ندم باید یه مدتی باهاش باشم الان من میخوام بگم این جور رابطه رو شروع کنم یا نه که دقیقا اسمش میشه همون چیزی که استارتر فرمودن

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو که ادمها وقتی میگن دوستت دارن احساس همون لحظه شون هس......نمیدونم.... دوباره از این تایپیک ها که آخرشم حذف میشه وهمه میمونن با تفکرای خودشون... هیچ کس عوض نمیشه....

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خوب منم بودم پا نمی دادم:| آخه دست دادن موربانه تره:redface: :p

اووووووووووگی :دی

اووووف ... بابا واسه هر پسر یا دختری هزارتا پسر یا دختر هست که دلشون میخواد باهاش باشن ... اما مهم اینه که اون هزار تا پسر و دختر کی هستن و در چه سطحی هستن ... من الان راه بیوفتم تو شهر ممکنه 1000 تا دوست دختر پیدا کنم اما اون دختری که من میخوام ممکنه تو بین این هزار تا یا حتی ده هزارتا نباشه...

اوکی درسته ! چیزی ک ریخته دختر و پسری هستن ک منتظر اشارن !:دی

کلن خودمو درگیر اینجور رابطه های تهی نمیکنم:|

آخرین ویرایش:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما با همکلاسی خانومتون برای هیچ مورد درسی در ارتباط نبودین؟به خاطر شرایط و رشته تحصیلیم با آقایون زیادی در ارتباط بودم فقط و فقط وفقط در حد همکلاسی
اینکه میگم مدت طولانی منظورم اینه که به فرض یه آقایی میاد درخواست میده برای جواب نه دادن بهش باهاش حرف زدم همین!!!!!!نکنه اینا هم جزء کوچیکی از این جور روابطن
اما مطمئنم اگه بخوام جواب نه رو بهش ندم باید یه مدتی باهاش باشم الان من میخوام بگم این جور رابطه رو شروع کنم یا نه که دقیقا اسمش میشه همون چیزی که استارتر فرمودن

آره، دلیل اصلی دانشگاه اومدنتون هم این بود که مادام کوری بشین دیگه؟

شما ف بگیر ما میریم فریدون کنار

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوره لیسانس یادمه 3 تا دختره بودن خیلی درسشون خوب بود اما نمیدونم چرا سایر دخترای کلاس وقتی سوال یا مشکل درسی ای چیزی داشتن میرفتن از پسرای کلاس میپرسیدن ! احتمالا شما هم جز همون دسته ها هستین :biggrin: البته دارم شوخی میکنم...

در مورد رابطه دوست دختر و دوست پسر اگه بخوام توضیح کامل بدم یه کتاب میشه اما بطور خلاصه میگم :
بنظرم هیچ عیبی نداره ارتباط دختر یا پسر البته با رعایت بعضی از مسائل ... هر کدوم از ما عقل داریم باید عاقلانه عمل کنیم... تو سنی هم هستیم که بد و خوب رو تشخیص میدیم... تو این جور روابط بنظرم باید با خودمون رو راست باشیم یعنی اگه چیزی بده, چیزی به ضرر ما یا طرف مقابل هست باید ازش دوری کنیم نه اینکه خودمون رو گول بزنیم...
آدم اومده یه 60 70 سال زندگی کنه و بره ... جوونی یعنی 20-30 سالگی هم یکی از بهترین دوران زندگی و البته مهمترین دوره زندگی هست ... چه خوبه که این دوره رو بجای افسردگی و تنهایی با لذت و هیجان ولی عاقلانه و منطقی سپری کنیم...

mech.shima

کاربر ممتاز
دوره لیسانس یادمه 3 تا دختره بودن خیلی درسشون خوب بود اما نمیدونم چرا سایر دخترای کلاس وقتی سوال یا مشکل درسی ای چیزی داشتن میرفتن از پسرای کلاس میپرسیدن ! احتمالا شما هم جز همون دسته ها هستین :biggrin: البته دارم شوخی میکنم...

در مورد رابطه دوست دختر و دوست پسر اگه بخوام توضیح کامل بدم یه کتاب میشه اما بطور خلاصه میگم :
بنظرم هیچ عیبی نداره ارتباط دختر یا پسر البته با رعایت بعضی از مسائل ... هر کدوم از ما عقل داریم باید عاقلانه عمل کنیم... تو سنی هم هستیم که بد و خوب رو تشخیص میدیم... تو این جور روابط بنظرم باید با خودمون رو راست باشیم یعنی اگه چیزی بده, چیزی به ضرر ما یا طرف مقابل هست باید ازش دوری کنیم نه اینکه خودمون رو گول بزنیم...
آدم اومده یه 60 70 سال زندگی کنه و بره ... جوونی یعنی 20-30 سالگی هم یکی از بهترین دوران زندگی و البته مهمترین دوره زندگی هست ... چه خوبه که این دوره رو بجای افسردگی و تنهایی با لذت و هیجان ولی عاقلانه و منطقی سپری کنیم...

ما 6تا دختر بودیم خودمم از همشون زرنگتر بودم اما برای هرگروه بندی با اقایون قاطی میشدیم:biggrin:
حرفاتون رو قبول دارم اما من دقیقا مطمئن نیستم که بهشون علاقه دارم یا نه
اگه این رابطه رو شروع کنم ممکنه به این نتیجه برسم به هم نمیخوریم یا هرچیز دیگه ای اونوقت بعد از اتمام این رابطه به نظرتون دو طرف ضربه نخوردن یا حداقل شخص مقابلم؟:redface: این چه جوری جبران میشه که با احساسش بازی کردم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما 6تا دختر بودیم خودمم از همشون زرنگتر بودم اما برای هرگروه بندی با اقایون قاطی میشدیم:biggrin:
حرفاتون رو قبول دارم اما من دقیقا مطمئن نیستم که بهشون علاقه دارم یا نه
اگه این رابطه رو شروع کنم ممکنه به این نتیجه برسم به هم نمیخوریم یا هرچیز دیگه ای اونوقت بعد از اتمام این رابطه به نظرتون دو طرف ضربه نخوردن یا حداقل شخص مقابلم؟:redface: این چه جوری جبران میشه که با احساسش بازی کردم

خب اگه بهت پیشنهاد داد بهش همینا رو بهش بگو...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینو گفتین یاد دوره لیسانس خودم افتادم که با اینکه شاگرد خوبامون پسر بودن اکثرن ، چند تا از پسرا کلاسمون کتاباشونو میگرفتن دستشون از دخترا اشکال میپرسیدن:biggrin::biggrin:

mech.shima

کاربر ممتاز
من میگم همه مسئولیم در مقابل قلب خودمون و قلب کسی که داریم درگیرش میکنیم
برای شروع یه رابطه باید از خودمون و احساسمون انقد مطمئن بشیم که کمترین ضربه رو در صورت به سرانجام نرسیدن به طرفین وارد شه
و حتما حتما حتما در چهارچوب اصول باشه
عشق یه هدیه اس از طرف خدا که بیشتر ماها اشتباها کوچیکترین احساسمون رو عشق تقی میکنیم بدون اینکه معنی واقعی عشق رو درک کرده باشیم

فریاد خاموش

عضو جدید
کاش منم ی دوس پسر گرفته بودم تا حالا ک الان اینجوری شرمنده دوستانی نشم ک از تجربیاتم سوال میکنن......:(

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که خوشبختانه تا حالا نداشتم ونخواهم داشت. موقع تحصیل هم خوشبختانه هیچ دختری نداشتیم.....الان که وقت ازدواج هست خانواده راضی نیست برای من زن بگیره....

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم همه مسئولیم در مقابل قلب خودمون و قلب کسی که داریم درگیرش میکنیم
برای شروع یه رابطه باید از خودمون و احساسمون انقد مطمئن بشیم که کمترین ضربه رو در صورت به سرانجام نرسیدن به طرفین وارد شه
و حتما حتما حتما در چهارچوب اصول باشه
عشق یه هدیه اس از طرف خدا که بیشتر ماها اشتباها کوچیکترین احساسمون رو عشق تقی میکنیم بدون اینکه معنی واقعی عشق رو درک کرده باشیم

ببین قلب ها از نگفته ها میشکنن. اگه همون اول دو طرف خیلی راحت حرفاشون و عقایدشون رو بگن همه چی حله ... آدم نباید خودش رو اذیت کنه یا تو منگنه بذاره.. باید راحت حرفش رو بزنه خیلی منطقی , نه باکسی پدر کشتگی داشته باشیم و نه اینکه به کسی الکی خوبی کنیم... تو گام اول و مرحله آشنایی که به عقیده من از 3 تا 6 ماه هست همه چیز باید بر اساس منطق باشه تو اینجور روابط حالا بعد از این دوره اگه طرف مقابل همه جوره تایید شد و رابطه حالت نرمال و اوکی داشت اون موقع هست که باید احساس , ایثار, محبت وارد رابطه بشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا