اگه به خوای از خودت ایراد بگیری اون چیه؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ایرادای من زیادن اما اگه بخوام خلاصع ای از این فهرست رو رو کنم اینا میشن:
لجبازم
زیاده از حد عاقلم اما وقتی احساسی بشم میزنم به سیم آخر و به قول بقیه دیوونه میشم:eek:
بیشتر وقتا احساسم رو در نطفه خفه کردم:(
توی هر اتفاقی همیشه حواسم به احساس طرف مقابل بوده (چه دختر چه پسر فک نکنین این موردا فقط شامل پسره:D)اما وقتی به خودم اومدم دیدم خودم ضربه خوردم
دیگه اینکه
زیاده از حد حواسم به اخلاق و احترام و روابط و اصول و درست و غلط و خلاصه اینجور چیزا هست اما مطمئنم اصلا توی همچین دوره ای اصلا احتیاج نیست انقد محتاط باشم:confused:
و در موارد خاص درجه حسادتم تا سقف میره:biggrin:

مهندس خرده پا 2

کاربر بیش فعال
زیاده از حد عاقلم اما وقتی احساسی بشم میزنم به سیم آخر و به قول بقیه دیوونه میشم:eek:
توی هر اتفاقی همیشه حواسم به احساس طرف مقابل بوده (چه دختر چه پسر فک نکنین این موردا فقط شامل پسره:d)اما وقتی به خودم اومدم دیدم خودم ضربه خوردم
دیگه اینکه
زیاده از حد حواسم به اخلاق و احترام و روابط و اصول و درست و غلط و خلاصه اینجور چیزا هست اما مطمئنم اصلا توی همچین دوره ای اصلا احتیاج نیست انقد محتاط باشم:confused:

مهندس خرده پا 2

کاربر بیش فعال
ایرادای من زیادن اما اگه بخوام خلاصع ای از این فهرست رو رو کنم اینا میشن:
لجبازم
بیشتر وقتا احساسم رو در نطفه خفه کردم:(
توی هر اتفاقی همیشه حواسم به احساس طرف مقابل بوده (چه دختر چه پسر فک نکنین این موردا فقط شامل پسره:D)اما وقتی به خودم اومدم دیدم خودم ضربه خوردم
دیگه اینکه
لاییییییییییییییک اجی جونم....
منم تقریبا خصوصیات تو رو دارم ولی از خدا میخوام ک کمکم کنه ک ترکشون کنم...

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کم کم دارم احساس میکنم رو راستیمو بقیه به حساب سادگیم که چه عرض کنم خریتم میذارن

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتها زور از کوره در میرم و اصلا خودمو نمیشناسم!!!!بعد که فکر میکنم میگم باورم نمیشه این تو بودی!!!!