کلاس برای برنامه نویسی کجا بهتره ؟ جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران ؟ یا مجتمع فنی ؟؟؟؟؟؟

blue sky-24

عضو جدید
سلام بچه ها خوبید میخواستم اینجا یه بحثی بکنیم راجع به این که کجا بهتره کلاس برنامه نویسی بریم آخه هرجا میریم استاداش هیچی حالیشون نیست !!!!!!!!!!!!!!!!
یه جایی رو بگید که اگه نتیجه خوبی گرفتید با رفتن به اونجا ؟؟؟؟
من دانشگاه تهران جهاد دانشگاهیش رو شنیدم
یه سری هم مجتمع فنی رو میگن
شما کجا رو پیشنهاد میکنین؟؟؟؟/:redface:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
هیش کدوم :D خودت شروع کن :gol:

deansam

عضو جدید
فني حرفه اي برو
مجاني ياد بگير
هم پولت حروم نمي شه هم ياد مي گيري
چون كلا به عقيده ي من،براي برنامه نويسي فقط خودت بايد كار كني حالا اگه تنبلي ات مي آيد تنهايي بخوني برو فني حرفه اي

Sarp

مدیر بازنشسته
دوست عزیز اگه پولت اضافیه بده من
بهتر از اینه که بندازی دور
کلی هم دعات میکنم

en.mahak

عضو جدید
خب شما یه منبع کامل و جامع که آدم گیج نشه و تمرین و مثال هم داشته باشه و در ضمن فارسی باشه سراغ دارین؟اگه تصویری هم بود چه بهتر:d
مثلا واسه c#

آخرین ویرایش:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
تو امضای من لینک دانلود کتاب ها هست. صفحه آخرش هم کتاب های 2010 رو میتونی پيدا کنی :gol: البته لاتین :smile:

Sarp

مدیر بازنشسته
لاتینش رو که بخوای نگین خانوم گذاشته و لینکش تو امضاش هست
فارسی هم بخوای برو از تو سایت آغازه کتاب هاشمیان رو دانلود کن .
هم فارسیه و هم خوب توضیح داده . با مثال
خب شما یه منبع کامل و جامع که آدم گیج نشه و تمرین و مثال هم داشته باشه و در ضمن فارسی باشه سراغ دارین؟اگه تصویری هم بود چه بهتر:d
مثلا واسه c#

b0y

عضو جدید
لاتینش رو که بخوای نگین خانوم گذاشته و لینکش تو امضاش هست
فارسی هم بخوای برو از تو سایت آغازه کتاب هاشمیان رو دانلود کن .
هم فارسیه و هم خوب توضیح داده . با مثال
میشه لینک دانلوش رو بزاری؟

Sarp

مدیر بازنشسته
این لینکی گذاشتی باز نمی شه چرا ؟؟:mad::mad::mad::surprised:
حالا بیا یه دست کتک بزن بی حساب شیم :sweatdrop:

فهرستفهرست کتاب آموزش سی شارپفصل 1به ویژوال C# 2005 خوش آمدید فصل 2چارچوب .NET و ارتباط آن با C# فصل 3نوشتن نرم افزارفصل 4کنترل روند اجرای برنامهفصل 5 کار کردن با ساختارهای داده ایفصل 6 ایجاد برنامه های ویندوزی فصل 7 نمایش کادر های مهاوره ایفصل 8منوها فصل 9ساختن اشیافصل 10مباحث پیشرفته برنامه نویسی شی گرافصل 11اشکال زدایی و کنترل خطا در برنامهفصل 12ایجاد کتابخانه های کلاسفصل 13 ایجاد کنترل های سفارشیفصل 14ایجاد برنامه های گرافیکیفصل 15استفاده از بانکهای اطلاعاتی فصل 16 برنامه نویسی بانک اطلاعاتی با SQL Server و ADO.NET فصل 17برنامه های مبتنی بر وب فصل 18تشخیص هویت در برنامه های تحت وب فصل 19XML و ویژوال C# 2005 فصل 20وب سرویس ها و .NET Remoting فصل 21توزیع برنامه های کاربردی فصل 22 ایجاد برنامه های موبایل

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
حالا بیا یه دست کتک بزن بی حساب شیم :sweatdrop:

فهرستفهرست کتاب آموزش سی شارپفصل 1به ویژوال C# 2005 خوش آمدید فصل 2چارچوب .NET و ارتباط آن با C# فصل 3نوشتن نرم افزارفصل 4کنترل روند اجرای برنامهفصل 5 کار کردن با ساختارهای داده ایفصل 6 ایجاد برنامه های ویندوزی فصل 7 نمایش کادر های مهاوره ایفصل 8منوها فصل 9ساختن اشیافصل 10مباحث پیشرفته برنامه نویسی شی گرافصل 11اشکال زدایی و کنترل خطا در برنامهفصل 12ایجاد کتابخانه های کلاسفصل 13 ایجاد کنترل های سفارشیفصل 14ایجاد برنامه های گرافیکیفصل 15استفاده از بانکهای اطلاعاتی فصل 16 برنامه نویسی بانک اطلاعاتی با SQL Server و ADO.NET فصل 17برنامه های مبتنی بر وب فصل 18تشخیص هویت در برنامه های تحت وب فصل 19XML و ویژوال C# 2005 فصل 20وب سرویس ها و .NET Remoting فصل 21توزیع برنامه های کاربردی فصل 22 ایجاد برنامه های موبایل
اگه منظورت کتاب #C هاشمیان هست این لینکشه
http://mds-soft.persianblog.ir/post/111

x-nik

عضو جدید
فني حرفه اي برو
مجاني ياد بگير
هم پولت حروم نمي شه هم ياد مي گيري
چون كلا به عقيده ي من،براي برنامه نويسي فقط خودت بايد كار كني حالا اگه تنبلي ات مي آيد تنهايي بخوني برو فني حرفه اي

Sarp

مدیر بازنشسته
ببخشید من هم میخوام کلاسای برنامه نویسی برم ولی نمیدونم کجابرم!!:(
میشه بگین منظورتون از فنی حرفه ای کجاس؟؟:redface:
عزیز من کلاسای برنامه نویسی چیزی واسه یادگیری ندارن
مثلا میری واسه سی شارپ !
یه پروژه کوچیک رو انتخاب میکنن و اونو باهات کار میکنن و تموم:surprised:

x-nik

عضو جدید
ینی خودم بخونم بهتره؟؟:surprised:
اخه اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم!!!

Sarp

مدیر بازنشسته
ینی خودم بخونم بهتره؟؟:surprised:
اخه اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم!!!
واسه چه زبانی ؟
به نظر من اگه خودت از کاب شروع کنی و اشکالاتت رو همین جا برطرف کنی بهتر از کلاسه

چون کلاسهای آزاد واقعا ازش ندارند !
به جز عده معدودی !

x-nik

عضو جدید
واسه چه زبانی ؟
به نظر من اگه خودت از کاب شروع کنی و اشکالاتت رو همین جا برطرف کنی بهتر از کلاسه

چون کلاسهای آزاد واقعا ازش ندارند !
به جز عده معدودی !
من ترم 4کامپیوترم ترم اول پاسکال داشتم ترم 2هم c++
اما خب فقط در حد امتحان بلدم!!!!!
:cry:
میخواستم اگربشه اول c++ ام رو قوی کنم بعد...
:question: :question:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من ترم 4کامپیوترم ترم اول پاسکال داشتم ترم 2هم c++
اما خب فقط در حد امتحان بلدم!!!!!
:cry:
میخواستم اگربشه اول c++ ام رو قوی کنم بعد...
:question: :question:
اگه بخای #C کار کنی یه کلاس اینجا هست:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown: زود بیا ظرفیت داره کامل میشه :thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown::thumbsup2:

sara_j90

عضو جدید
سلام بچه ها خوبید میخواستم اینجا یه بحثی بکنیم راجع به این که کجا بهتره کلاس برنامه نویسی بریم آخه هرجا میریم استاداش هیچی حالیشون نیست !!!!!!!!!!!!!!!!
یه جایی رو بگید که اگه نتیجه خوبی گرفتید با رفتن به اونجا ؟؟؟؟
من دانشگاه تهران جهاد دانشگاهیش رو شنیدم
یه سری هم مجتمع فنی رو میگن
شما کجا رو پیشنهاد میکنین؟؟؟؟/:redface:

من کلاس های استاد پارسائی رفتم یک سال باشون تو آپتک کلاس داشتم اس کیو ال و سی شارپ تا آخر دات نت ... خیلی یاد گرفتم ازشون . منتها باید قبلش خودت یک مقدار کار کنی چون سطح کلاساش خیلی بالا. الان شنیدم مرکز شریف درس می دن .البته برنامه نویسی نیاز به کار خود آدم هم داره و خیلی هم مهمه

RIG

متخصص C#.net
بهترین راه یادگیری همین سوالا هایی هست که پرسیدی ....
اینترنت بهترین راهش هست چون باعث شده کل دنیا با هم در ارتباط باشه پس اگه من یا یکی دیگه و یا تو و ... چیزی به هم یاد میدیم ویاد میگیریم بهترین راه همین اینترنت هست. باید خودت کار کنی و از هر جایی که به دانشت اضافه میکنه چه پولی و چه غیز پولی رو یاد بگیر

mehrdad090

عضو جدید
دوست خوبم..... تا نری اموزشگاه چیزی یاد نمیگیری از راه کتابم هیچ چیزی یاد نمیگیری فقط وقتتو و اعصابتو داغون میکنی...درسته کلاس یکم هزینه داره.. ولی ارززششو داره.. من بیشتر دوره های مجتمع فنی رو رفتم استادای خوبی داره من خودم دوره های برق و شبکه رو گذروندم .. و واقعا رازیم.......
خوبیش میدونی چیه.. از صفر بهت میگن چکار کنی بعد هر جا به مشکل بخوری استاد بالاسرته.. بچه های کلاسم هستن.. همون بچه های کلاس هرکدومشون دوره های مختلفی رفتن که با هم تبادل اطلاعات میکنید...
بازم این نظرات من بود

Syd Barrett

عضو جدید
دوست خوبم..... تا نری اموزشگاه چیزی یاد نمیگیری از راه کتابم هیچ چیزی یاد نمیگیری فقط وقتتو و اعصابتو داغون میکنی...درسته کلاس یکم هزینه داره.. ولی ارززششو داره.. من بیشتر دوره های مجتمع فنی رو رفتم استادای خوبی داره من خودم دوره های برق و شبکه رو گذروندم .. و واقعا رازیم.......
خوبیش میدونی چیه.. از صفر بهت میگن چکار کنی بعد هر جا به مشکل بخوری استاد بالاسرته.. بچه های کلاسم هستن.. همون بچه های کلاس هرکدومشون دوره های مختلفی رفتن که با هم تبادل اطلاعات میکنید...
بازم این نظرات من بود
خود من و تمام دوستانی که دارم و برنامه نویس هستن هیچکدوم آموزشگاه نرفتن .... شما برق و شبکه رو با برنامه نویسی مقایسه نکنید .... اونها نیاز به تجهیزات داره برای یادگیری .
برای برنامه نویسی هیچ آموزشگاهی بهتر از اینترنت نیست ، و هیچ استادی هم بهتر از گوگل نمیتونه شما رو برای رسیدن به جواب سوالتون وقتی به مشکل میخورید راهنمایی کنه . هزینه ای هم نداره .. اگه مشکل برنامه نویسی شما رو اینترنت نتونست حل کنه ، از این 2 مورد خارج نیست : یا بلد نیستید سرچ کنید ، یا جواب اون سوالتون رو هیچکس نمیتونه بده .

saeedsds

عضو جدید
خود من و تمام دوستانی که دارم و برنامه نویس هستن هیچکدوم آموزشگاه نرفتن .... شما برق و شبکه رو با برنامه نویسی مقایسه نکنید .... اونها نیاز به تجهیزات داره برای یادگیری .
برای برنامه نویسی هیچ آموزشگاهی بهتر از اینترنت نیست ، و هیچ استادی هم بهتر از گوگل نمیتونه شما رو برای رسیدن به جواب سوالتون وقتی به مشکل میخورید راهنمایی کنه . هزینه ای هم نداره .. اگه مشکل برنامه نویسی شما رو اینترنت نتونست حل کنه ، از این 2 مورد خارج نیست : یا بلد نیستید سرچ کنید ، یا جواب اون سوالتون رو هیچکس نمیتونه بده .

دوستمون درست میگن ! برنامه نویسی فقط نیاز به تمرین داره و با هرچیزی میشه یادگرفتش ! تو آموزشگاه که همه چیز رو یاد نمیدن !
من خودم دانشجوی نرم افزار هستم ولی تو دانشگاه هیچی یاد ندادن و فقط منبع خوب ! معرفی کردن که من خوندم والان هم برنامه نویسیم خوبه .
فقط اینو بگم که باید بنویسی تا برنامه نویس خوبی بشی !

m@hs@

عضو جدید
من برنامه نویسی سی شارپ رو خودم شروع کردم به یاد گیری . اولش تو یادگیری خوب پیش رفتم تونستم برنامه های ساده مثل پازل سودوکو تتریس ... رو بنویسم ولی در همین حد موندم آخه تو این منابعی که هست چیز زیادی یاد نمی ده . الانم که برنامه نویسی آنرویدو یه چن وقتیه شروع کردم بازم تا این چیزای ابتدایی رو یاد گرفتم دارم درجا می زنم. نمی دونم الان باید چیکار کنم لطفا راهنمایییییییییییییییییییم کنییییییییییییییییییییییییییید من واقعا خوردم به در بسته

www.bitasoft.ir

عضو جدید
برای برنامه نویسی سه شرط لازمه

1- تمرین
2- هوش و استعداد
3- خلاقیت

اگر اینها رو ندارین نروید برنامه نویسی بهتر است

m@hs@

عضو جدید
برای راهنمایی کردن هم چن تا چیز لازمه که یکیش یکمی تواضعه​
نصیحت یه برنامه نویسه خوب به مبتدیا میتونه عنوان کردن سرفصل هایی باشه که برای پیشرفت کردن تو برنامه نویسی باید بدونه
تا برنامه هایی بنویسه که کاربرد داشته باشه

تو برنامه نویسی هوش و استعداد مهمه ولی مطمئن باشید هوش و استعداد لازم برای تبدیل شدن به یه برنامه نویس در همه وجود داره اونی که برای برنامه نویس شدن لازمه علاقه و عشق به برنامه نویسیه که باعث میشه نهایتا راهشو پیدا کنه البته یه چیز مهم الان یاد گرفتم اونم اینه که نباید انتظار راهنمایی از دیگران رو داشت​