[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

civil 64

عضو جدید
همون طوری که یکی از همکارا اعلام فرموده بودن ، هر کس به شماره **** که زنگ می زد و شماره پرسنلی را می گفت ، نتیجه مصاحبه اش را می گفتن . ظاهرا همه هم SPGC نبودن و تعدادی برای انتقال گاز و سایر پالایشگاهها افتادن . البته در وهله اول به اولویت درخواستی نگاه می کردن . اگر spgc بود و مصاحبه هم خیلی بد داده بودن ، می روفتن روی سایر شرکت ها . البته نا گفته نماند دوستانی هم بودن که مصاحبه را خوب داده بودن ، بازم قبل از اعلام نتایج از گاز استان زنگ میزدن بهشون و ازشون می پرسیدن که تمایل دارن برن انتقال گاز یا نه .
شایعات هم زیاده ، خیلی ها می گن اختیاریه . در هر صورت آموزش جذب شده های آزمون spgc که مهر شروع می شه . شنیده ها و زمزمه ها بر این بود که برای بچه های جذب شده از pogc هم 4 ماه دوره می گذارن . (تاکید می کنم شنیده ها ، صحبت بچه های spgc مستقر در فاز ها . خودشون هم می گفتن"ما درست نمی دونیم برای شما چی میشه ، اما روال این بوده و تا حالا اینجوری جذب نیرو نداشتیم ")

سلام
شماره را حداقل میگذاشتی تا ما هم زنگ بزنیم ببینیم نتیجه مصاحبه مان چی شده

pasefic

عضو جدید
سلام
شماره را حداقل میگذاشتی تا ما هم زنگ بزنیم ببینیم نتیجه مصاحبه مان چی شده
اینم شماره ها : 2121 و 2124 - معمولا جواب نمی دن . البته اعلام نتایج مال خیلی وقت پیش بود . تو تاپیک هم اعلام شده بود .
اینم لینکش :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306699-مصاحبه-ی-علمی-عقیدتی-شرکت-نفت/page1649

mahpok

عضو جدید
سلام مهندس لطفا منو راهنمايي كنيد
من كارداني برق قدرت هستم
بنظرتون از كدوم قسمت تخصصي سوال ميكنن و كدام قسمت بيشتر واسشون مهمه كه بلد باشيم
ممنونم

دوست عزیز مقطع من کارشناسی ارشد بود و در مورد کاردانی اطلاع زیادی ندارم
ولی معمول مصاحبه اینه که در مورد سوابق کاری سوال میکنن و در مورد کارهایی که انجام میدادی
درمورد کاراموزی سوال میکنن
در مورد درسهای تخصصی مثل مدار، سیستم های قدرت موتور زنراتور پست های فشار قوی و سوال هایی از این دست
کامپیوتر و زبان هم حتما سوال میکنن

civil 64

عضو جدید
اینم شماره ها : 2121 و 2124 - معمولا جواب نمی دن . البته اعلام نتایج مال خیلی وقت پیش بود . تو تاپیک هم اعلام شده بود .
اینم لینکش :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306699-مصاحبه-ی-علمی-عقیدتی-شرکت-نفت/page1649

pasefic جان اون شماره را که من خودم تو تاپیک گذاشتم فکر کردم شماره جدیدی هست که باید تماس بگیریم من خودم یک ماه پیش تماس گرفتم ولی اسم هر کی را گفتم گفتند که اسمش نیست

pasefic

عضو جدید
pasefic جان اون شماره را که من خودم تو تاپیک گذاشتم فکر کردم شماره جدیدی هست که باید تماس بگیریم من خودم یک ماه پیش تماس گرفتم ولی اسم هر کی را گفتم گفتند که اسمش نیست

سلام
شرمنده عزیز ، دقت نکردم خودتون شماره را گذاشتین . به هر حال بچه ها زنگ زده بودن و همینطور که گفتم ، اونایی که مصاحبه داده بودن را تو لیست چک کردن . و همه هم SPGC نبودن . بعضی درخواست اولشون استانی یا پالایشگاه بوده ، اونجا افتادن و اونایی هم که مصاحبه را خیلی بد داده بودن انتقال گاز (هرچند اولویت اولشون SPGC بوده) . چند نفر از فاز های مختلف تماس گرفته بودن . از بچه ها شنیدم که نامه اش ام به فاز ها داره ارسال می شه و به اداری شماری از فاز ها رسیده .

honestman

عضو جدید
پاییز مبارک باشه

برقرار باشید همیشه ، تقدیم به همه ی دوستان خوب تاپیک:

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
من و تو قلبت نگهدار مثل شعله تو زمستون

نزار از تو دور بشم من بی تو قلبم میشه داغون

golgolak

عضو جدید
من ارشد یکی از دانشگاههای تهران میخونم .میخام برم مصاحبه نفت ومدرکمو بهم نمیدن .میگن در صورتی میدیم ک شناسنامتو بذاری.شناسنامم میخام برا مصاحبه.چیکاااااااااااااار کنم.موقع ثبت نام دانشگاه ازم تعهد گرفتن ک کار نکنم.نمیتونم بکم میرم مصاحبه.
اگه سوالمو جای مناسب نپرسیدم ببخشید.ممنون میشم ک راهنماییم کنید.
شما سه تا راه داری
1- بری مدرکت را بگیری ببری محضر کپی برابر اصلش کنی و بعد تحویل دانشگاه بدی و کپی بربر اصل شده ها را ببری نشون بدی . البته یه سری مراحلی داره که فکر کنم یه سری ه بری دادگستری و ...
2- را دیگه اینه که کپی مدرک را ببری و بگی مدرک را گم کردم ازت تعهد میگیرند که مثلا تا 15 روز اصل مدرک را ببری تهران بهشون نشون بدی که اون موقع می تونی اصل مرک را بگیری و ببری
3- راه سوم اینه که بری ثبت احوال بگی شناسنامم را گم کردن یه 20 30 تومن میکرند و المثنی میدند شما هم المثنی را بزار تو دانشگاه و مدرک را بگیر
ایول خودم کیف کردم شیطونم درس میدم;)

mr.sijal

عضو جدید
شما سه تا راه داری
1- بری مدرکت را بگیری ببری محضر کپی برابر اصلش کنی و بعد تحویل دانشگاه بدی و کپی بربر اصل شده ها را ببری نشون بدی . البته یه سری مراحلی داره که فکر کنم یه سری ه بری دادگستری و ...
2- را دیگه اینه که کپی مدرک را ببری و بگی مدرک را گم کردم ازت تعهد میگیرند که مثلا تا 15 روز اصل مدرک را ببری تهران بهشون نشون بدی که اون موقع می تونی اصل مرک را بگیری و ببری
3- راه سوم اینه که بری ثبت احوال بگی شناسنامم را گم کردن یه 20 30 تومن میکرند و المثنی میدند شما هم المثنی را بزار تو دانشگاه و مدرک را بگیر
ایول خودم کیف کردم شیطونم درس میدم;)
فقط راه اول امکان انجامش هست،اونم 50 درصد اگه پرسیدن پس اصل مدرک باید بگی به هر دلیلی مفقود شده
راه دوم روز مصاحبه دنبال بهانه هستن که نداشتن اصل مدرک بهترین بهانه ست
راه سوم زمان 45 روز تا 60 روز جهت المثنی گرفتن زمان میبره(البته تو شهر ما)

FAMINE RIAN

عضو جدید
فقط راه اول امکان انجامش هست،اونم 50 درصد اگه پرسیدن پس اصل مدرک باید بگی به هر دلیلی مفقود شده
راه دوم روز مصاحبه دنبال بهانه هستن که نداشتن اصل مدرک بهترین بهانه ست
راه سوم زمان 45 روز تا 60 روز جهت المثنی گرفتن زمان میبره(البته تو شهر ما)
روز مصاحبه کسی دنبال بهونه نیست!!! چرا اینو میگی برادر من
مگه ما هممون مصاحبه ندادیم دو سال پیش
خیلی ریلکس باشین
اونجا هرکس هر مدرکیش نبود ازش تعهد میگرفتن که بیاری

mr.sijal

عضو جدید
روز مصاحبه کسی دنبال بهونه نیست!!! چرا اینو میگی برادر من
مگه ما هممون مصاحبه ندادیم دو سال پیش
خیلی ریلکس باشین
اونجا هرکس هر مدرکیش نبود ازش تعهد میگرفتن که بیاری
امیدوارم که بدین صورت باشه
اما بنده به نقل از یک مسئول نقل کردم چون خودم هم مشکل رو داشتم.

AMIN_XCD

عضو جدید
سلام

من یک سوال دارم ؛ ممنون می شوم دوستانی که سالهای قبل رقتن مصاحبه( مخصوصاً کسانی که اهواز مصاحبه داشتند ) به من لطف کنند و جواب بدهند :

این حرف که در سایت آزمون شرکت نفت آمده است ، چقدر درست است ؟

تذکر مهم:
پيش بيني مي شود زمان انجام مصاحبه ها تا ساعت 18 بعدازظهر روز مصاحبه به طول بيانجامد لذا لازم است داوطلبان بر اين اساس نسبت به تنظيم برنامه زماني حضور خود اقدام نمايند.

من برای زمان بندی جهت اقامت در اهواز می پرسم (چون باید از شمال ایران بروم جنوب ایران ) ؟ یعنی همه کسانی را که برای مصاحبه دعوت می کنند تا ساعت 6 بعدازظهر نگه می دارند و یا اینکه ممکن است هر کی کارش زودتر تمام شد ، زودتر ولش کنند تا برود ؟

بابت پاسخگویی شما یک دنیا ممنوم.

mr.sijal

عضو جدید
سلام

من یک سوال دارم ؛ ممنون می شوم دوستانی که سالهای قبل رقتن مصاحبه( مخصوصاً کسانی که اهواز مصاحبه داشتند ) به من لطف کنند و جواب بدهند :

این حرف که در سایت آزمون شرکت نفت آمده است ، چقدر درست است ؟

تذکر مهم:
پيش بيني مي شود زمان انجام مصاحبه ها تا ساعت 18 بعدازظهر روز مصاحبه به طول بيانجامد لذا لازم است داوطلبان بر اين اساس نسبت به تنظيم برنامه زماني حضور خود اقدام نمايند.

من برای زمان بندی جهت اقامت در اهواز می پرسم (چون باید از شمال ایران بروم جنوب ایران ) ؟ یعنی همه کسانی را که برای مصاحبه دعوت می کنند تا ساعت 6 بعدازظهر نگه می دارند و یا اینکه ممکن است هر کی کارش زودتر تمام شد ، زودتر ولش کنند تا برود ؟

بابت پاسخگویی شما یک دنیا ممنوم.
اگر زمان مصاحبه شما 1نیم بعد ازظهر باشه احتمالا تا 6عصر طول بکشه
اگر هم 8صبح باشه که تا عصر طول نمیکشه

AMIN_XCD

عضو جدید
خدا خودش بخیر بگذرونه !

یعنی مدت زمان هر مصاحبه چیزی در حدود 4 ساعت است ........ !

پس چه مصاحبه ای در انتظار داریم ........ :(

FAMINE RIAN

عضو جدید
نهایتش 30-40 دقیقه
هرکس هم مصاحبه میده میتونه بره
اصلا تو فکر سختی یا آسونی نباشید انشااله قبول میشین همه دوستان خوب

farhad d

عضو جدید
دوستان کسی هست درباره سوالات تخصصی مصاحبه در رشته بازرسی فنی اطلاعاتی داشته باشه؟ درضمن این تاپیک خیلی پراکنده شده، ادم به هزار امید میاد ولی دست خالی برمیگرده بس که بی نظمه

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی هست درباره سوالات تخصصی مصاحبه در رشته بازرسی فنی اطلاعاتی داشته باشه؟ درضمن این تاپیک خیلی پراکنده شده، ادم به هزار امید میاد ولی دست خالی برمیگرده بس که بی نظمه
سلام مهندس خوبی؟
آقا کدوم شرکتی ؟ سوالایی که از من پرسیدن راجع بع خواص مکانیکی و نمودارهای تنش کرنش و اطلاعات پیزامون اون بود به علاوه ی بازرسی جوش و NDT البته خیلی کلی که بدونن چیزی میدونم یا نه ! البته من مدرک هم داشتم شما هم اگه میتونی تا زمان مصاحبه ات دوتا دوره برو که بتونی به زبون خودشون حرف بزنی

farhad d

عضو جدید
سلام مهندس خوبی؟
آقا کدوم شرکتی ؟ سوالایی که از من پرسیدن راجع بع خواص مکانیکی و نمودارهای تنش کرنش و اطلاعات پیزامون اون بود به علاوه ی بازرسی جوش و NDT البته خیلی کلی که بدونن چیزی میدونم یا نه ! البته من مدرک هم داشتم شما هم اگه میتونی تا زمان مصاحبه ات دوتا دوره برو که بتونی به زبون خودشون حرف بزنی

از توجهت و پاسخت بسیار سپاسگزارم مهندس.
فلات قاره است و مصاحبش هم پسفردا است، یه دوره بازرسی PT داشتم، که اونم مدرکشو نگرفتم. در ورد سوالات چیزی با جزییات بیشتر خاطرت هست؟ من ارشد خوردگی دارم در ضمن

saman3sot

عضو جدید
من هم اهواز مصاحبه دارم کسی نمیدونه چه سوالاتی از شیمی میپرسن بیشتر از چه چیزایی میپرسن؟

AMIN_XCD

عضو جدید
من هم اهواز مصاحبه دارم کسی نمیدونه چه سوالاتی از شیمی میپرسن بیشتر از چه چیزایی میپرسن؟

سلام

شما عملیات بهره برداری هستید ؟

شما باید چندم اهواز باشید ؟

ممنون میشوم اگر مطالبی درمورد سوالات پیدا کردید به من هم بگویید ؟

saman3sot

عضو جدید
بله من هم عملیات بهره برداریم والا خودمم میخوام از بچه های اینجا کمک بگیرم من 21 همین برجی مصاحبه دارم

hkmg

عضو جدید
دوستان کسی نیست تو این مدت مصاحبه رفته ب اشه بیاد بگه چه خبره؟

class pad seller

عضو جدید
فقط خالی نبندین و استرس نداشته باشین
دو مرحله داره
1 شایسته محوری که یک نوعی روانشناسی و روانکاوی هس! و تست هوش و ارزیابی قابلیت ها!
2 تخصصی شغلی هم بسته به سطحطون سوال پرسیده میشه
مدارکی هم که خواسته همراه داشته باشین!

mr.sijal

عضو جدید
افزایش شانس استخدام فرزندان نفتی تا خدمات جدید درمانی
ارائه تسهیلات جدید درمانی و دارویی به کارکنان شاغل در پارس جنوبی، بازگشایی رستوران خانوادگی شهرک‌های توحید و شهید تندگویان در جم و افزایش شانس استخدام فرزندان بازنشستگان صنعت نفت با توجه ضوابط و معیارهای جدید انتخاب و استخدام نیروی انسانی در صنعت نفت 3 خبر خوب برای کارکنان نفتی به‌ویژه در منطقه عسلویه است.

alireza2022

عضو جدید
ارائه تسهیلات جدید درمانی و دارویی به کارکنان شاغل در پارس جنوبی، بازگشایی رستوران خانوادگی شهرک‌های توحید و شهید تندگویان در جم و افزایش شانس استخدام فرزندان بازنشستگان صنعت نفت با توجه ضوابط و معیارهای جدید انتخاب و استخدام نیروی انسانی در صنعت نفت 3 خبر خوب برای کارکنان نفتی به‌ویژه در منطقه عسلویه است.

شانس ما رو ببین خداییش تا ما خواستیم بریم مصاحبه شانس فرزندان صنعت نفت میخوان ببرن بالا
خدا خودت

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

منبع خبر؟!!!

ahmadpashaei

عضو جدید
من یکشنبه هفتم اهواز مصاحبه داشتم برای عملیات حفاری نرفتم. حالا دیگه باطل شده؟

بالا