همه اعضای باشگاه بیایین پاسخ دهند............

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahsa728

عضو جدید
چه قدر عشق زیبایی!
توی محل کار مامانم هم یه دختر و پسر بودن که با همدیگه دوست بودن(هر دو از لحاظ زیبایی و پول و شغلی با هم برابر و خانواده های مایه داری دارن) و قرار عقد و ازدواج هم گذاشته بودن بعدش قبل از عقد مشخص شد دختره کیست بدخیم داره ولی با این وجود پسره پای حرفش موند و با دختره عقد کرد...بعد از دو سال هم که دختره با انواع و اقسام شیمی درمانی ها و عمل ها خوب نشد بازم اینا با هم ازدواج کردن و پسره هر کاری کرد دختره خوب بشه ولی خب دو ماه بعد از ازدواج دختره فوت کرد و البته هنوزم بعد از دوسال که گذشته پسره هنوز هم توی همون محل کاره و داره زندگیشو بدون هیچ زنی و با وفاداری نسبت به زن گذشته اش ادامه میده....:cry:

Eastern Lady*

عضو جدید
مرسي كه اين همه اشتهات كمه (بازم بگو تعارف نكن)

منظورتونو نمیفهمم!من خودم دخترم بحثم درموردآقایونی بودک دختری رو بااین شرایط پیدامیکننوعین کنه بهش میچسبن

من کسیومیشناسم که تا فهمیدطرفش این ویژگی هاروداره عاشقش شد!

ستایش1991

عضو جدید
چه قدر عشق زیبایی!
توی محل کار مامانم هم یه دختر و پسر بودن که با همدیگه دوست بودن(هر دو از لحاظ زیبایی و پول و شغلی با هم برابر و خانواده های مایه داری دارن) و قرار عقد و ازدواج هم گذاشته بودن بعدش قبل از عقد مشخص شد دختره کیست بدخیم داره ولی با این وجود پسره پای حرفش موند و با دختره عقد کرد...بعد از دو سال هم که دختره با انواع و اقسام شیمی درمانی ها و عمل ها خوب نشد بازم اینا با هم ازدواج کردن و پسره هر کاری کرد دختره خوب بشه ولی خب دو ماه بعد از ازدواج دختره فوت کرد و البته هنوزم بعد از دوسال که گذشته پسره هنوز هم توی همون محل کاره و داره زندگیشو بدون هیچ زنی و با وفاداری نسبت به زن گذشته اش ادامه میده....:cry:
آدم اشکش در میاد

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختره نجابت حیا عفت کلام داشته یه خانواده فقیر اینا رو خوده مستجره برامون تعریف میکنه خیلی خانواده باحالین درک و سطحشون از خیلی های ما بالاتره بعدش یکی از فامیلایی ما که خیلی زیبا بود همشم پی خوشگلا بود که مهریه عروسو به تولد میلادیش سکه مهر کرد که 5 ماه بعد عروسی طلاق بخاطر مهر ربطی نداره همه جور ادم هست ادم های مثل برسیایی عابد و حر گناه کار همه نوع ادم هست

چه قدر عشق زیبایی!

خوب دو نکته عالی و کاملا مشخص

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه قدر عشق زیبایی!
هستن همیچین ادمایی
واقعا دمش گرم
ببین این خانوم چی بوده

arisa textile

عضو جدید
ببین آدم با کسی دوست میشه یا حتی ازدواج می کنه که اون آرامش و راحتی زندگیش بیشتر بشه نه این که دائما تو جنگ و دعوا باشه

عاشق شدم تو 19 سالگی تو 22 سالگیم باهاش ازدواج کردم تو 25 سالگیم ازش جدا شدم هنوزم دارم چوب گذشته رو می خورم بازم بگم

یک کاغذ A4 برات تایپ کنم

چرا نداشته باشه؟

ایول

كي اون كاغذ A4 رو واسم تايپ ميكني.؟جدي بگو آرامش از نظرت يعني چي؟

J.AVID

عضو جدید
موافقم اگه عشق وجود داشته باشه و آدم عاشق كسي باشه حاضره به خاطر عشقش همه كار كنه و مطمئنن راضي به اذيت يا تحميل كردن خواسته هاي خودش نميشه اما مشكل اينه كه اون عشق سراغت بياد

که توی ایران با توجه به برخورد های اجتماعی کم (خیابون یا مثلا دانشگاه یا حداکثر محل کار) واقعا روی بخت و اقباله!

Eastern Lady*

عضو جدید
دختره نجابت حیا عفت کلام داشته یه خانواده فقیر اینا رو خوده مستجره برامون تعریف میکنه خیلی خانواده باحالین درک و سطحشون از خیلی های ما بالاتره بعدش یکی از فامیلایی ما که خیلی زیبا بود همشم پی خوشگلا بود که مهریه عروسو به تولد میلادیش سکه مهر کرد که 5 ماه بعد عروسی طلاق بخاطر مهر ربطی نداره همه جور ادم هست ادم های مثل برسیایی عابد و حر گناه کار همه نوع ادم هست
اون آقا نجیب نبوده؟
اگه دختر زشت مریض باحیای قصه ما فقیربوده و آقاپسرخوشگل سالموپولدارمطمئنا الان باهم مشکل دارن
حداقل اینکه هم سطحوهم فرهنگ نیستن

arisa textile

عضو جدید
که توی ایران با توجه به برخورد های اجتماعی کم (خیابون یا مثلا دانشگاه یا حداکثر محل کار) واقعا روی بخت و اقباله!

احتمالش 1 به 1000هست كه با يكي آشنا بشيم كه اينجوري باشه محيط كار هم فايده نداره

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال از استارتر عزيز....بعد اون ماجراهاي كه عكسشونو گذاشتيد شده از كس ديگه اي خوشتون بياد يا ابراز علاقه كنيد..؟؟؟؟؟

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه قدر عشق زیبایی!توی محل کار مامانم هم یه دختر و پسر بودن که با همدیگه دوست بودن(هر دو از لحاظ زیبایی و پول و شغلی با هم برابر و خانواده های مایه داری دارن) و قرار عقد و ازدواج هم گذاشته بودن بعدش قبل از عقد مشخص شد دختره کیست بدخیم داره ولی با این وجود پسره پای حرفش موند و با دختره عقد کرد...بعد از دو سال هم که دختره با انواع و اقسام شیمی درمانی ها و عمل ها خوب نشد بازم اینا با هم ازدواج کردن و پسره هر کاری کرد دختره خوب بشه ولی خب دو ماه بعد از ازدواج دختره فوت کرد و البته هنوزم بعد از دوسال که گذشته پسره هنوز هم توی همون محل کاره و داره زندگیشو بدون هیچ زنی و با وفاداری نسبت به زن گذشته اش ادامه میده....:cry:
درک میکنم ...........

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا ببینین اون دختره چی بوده که پسره بهش وفاداربوده

شاید همون دختر و خیلی های دیگه بین بگن این کیه بابا ولش کم اما برای اون پسر عالیه

میخاستم بگم این همون ارامشیه ک میگفتی

هرکسی تعریفش از آرامش متفاوته

جان همون موتورت جواب بده اگه جواب ندي احساس ميكنم شعار دادي و الن توش موندي

نیازی به شعار دادن ندارم حوصله تایپ ندارم

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه سوال از استارتر عزيز....بعد اون ماجراهاي كه عكسشونو گذاشتيد شده از كس ديگه اي خوشتون بياد يا ابراز علاقه كنيد..؟؟؟؟؟
خیلیا اومدن دور پرم ......... تا یادمه دور قلبم یه حصار بستم یه حصار سنگی اگرم خوشم اومده همشو تو اون حصار زندانی کرده ............. ابراز علاقه میتونه دست نوازش روی کودک باشه تا غیره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا