کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشگاه کونگ فوتوآی فرهنگی ورزشی استقلال

باشگاه کونگ فوتوآی فرهنگی ورزشی استقلال

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]درگذشت یک هوادار پرسپولیس در سانحه تصادف دو اتوبوس جاده قم[/h]پرسپولیس نیوز : یکی از هواداران تیم پرسپولیس در سانحه تصادف دو اتوبوس در جاده تهران-قم دار فانی را وداع گفته است. این هوادار که محسن نام داشت در اکثر تمرینات و مسابقات پرسپولیس حضور فعالی داشت و در میان طرفداران همیشگی پرسپولیس هم چهره شناخته شده ای محسوب می شد.

به طوریکه،تماشاگران تمرین عصر روز سه شنبه پرسپولیس درباره فقدان این هوادار صحبت می کردند و از خاطرات او سخن می گفتند.

حسین فریدونی رئیس کانون هواداران در این باره عنوان کرد:درگذشت این هوادار و سایر سانحه دیدگان این حادثه را به خانواده آنها تسلیت می گوییم.به طور حتم باشگاه پرسپولیس در مراسم ترحیم این طرفدار حضور خواهد داشت.
دوستان عزیز خواهشا اگه میشه برای شادی روحش یک صلوات بفرستید

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درگذشت یک هوادار پرسپولیس در سانحه تصادف دو اتوبوس جاده قم

پرسپولیس نیوز : یکی از هواداران تیم پرسپولیس در سانحه تصادف دو اتوبوس در جاده تهران-قم دار فانی را وداع گفته است. این هوادار که محسن نام داشت در اکثر تمرینات و مسابقات پرسپولیس حضور فعالی داشت و در میان طرفداران همیشگی پرسپولیس هم چهره شناخته شده ای محسوب می شد.

به طوریکه،تماشاگران تمرین عصر روز سه شنبه پرسپولیس درباره فقدان این هوادار صحبت می کردند و از خاطرات او سخن می گفتند.

حسین فریدونی رئیس کانون هواداران در این باره عنوان کرد:درگذشت این هوادار و سایر سانحه دیدگان این حادثه را به خانواده آنها تسلیت می گوییم.به طور حتم باشگاه پرسپولیس در مراسم ترحیم این طرفدار حضور خواهد داشت.

روحش شاد ... :(

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز

پرسپولیس نیوز : یکی از هواداران تیم پرسپولیس در سانحه تصادف دو اتوبوس در جاده تهران-قم دار فانی را وداع گفته است. این هوادار که محسن نام داشت در اکثر تمرینات و مسابقات پرسپولیس حضور فعالی داشت و در میان طرفداران همیشگی پرسپولیس هم چهره شناخته شده ای محسوب می شد.

فاجعه ی وحشتناکی بوده خدا ایشاا... رحمتشون کنه:gol:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
............نیلسون...........
ماهینی(خانزاده)..سیدجلال.. بنگر..حسینی
..........حقیقی......... دهنوی(کفشگری)....
عالیشاه....صادقیان...... خلعتبری....
...............سیدصالحی..........

بهترین ترکیب برای بازی فردا ..
البته دهنوی یکی دو بازیه که اصلا خوب نبوده و شاید بد نباشه یه بازی بره نیمکت و کفشگری جاش بازی کنه ..
دوست دارم زودتر مثلث عالیشاه صادقیان و خلعتبری رو ببینم..
عالیشاه و حقیقی و حسینی هم باید خیلی مواظب باشن کارت نگیرن بازی بعدیمون با سپاهانه ..بازی قبل که همشون ناشیانه کارت گرفتن..بازیکن تو این سطح و اینقد غیرحرفه ای !!!؟؟؟؟؟؟؟..دایی باید گوششونو بپیچونه.. داورم که ترکی خدا رحم کنه ..
به امید برد پرسپولیس و صعود به رده دوم جدول ..

reynolds_nike1

عضو جدید

من هم این حادثه دلخراش رو هم به خانواده دوست پرسپولیسی و هم بقیه قربانیان باهر رنگ و سلیقه ای تسلیت میگم

reynolds_nike1

عضو جدید
پاسخ همسر ناصر حجازی به پيام علی كريمی

علی کریمی که نتوانست در مراسم یادبود ناصر حجازی شرکت کند، نامه ای در خصوص وی منتشر کرد که با واکنش همسر اسطوره فقید فوتبال ایران همراه شد.

متن نامه همسر حجازی به شرح زیر است:

وقتی فهمیدم طفل شیرین فوتبال ایران در مراسم دومین سالگرد درگذشت همسرم حاضر شده، اشک‌هایم را عاشقانه سر کشیدم. اندوهم را به طرف شادی شلیک کردم و با خود گفتم چه شیرین است وقتی اسطوره‌ای بی‌سر و صدا به ملاقات اسطوره دیگر می‌رود، در برابر مزارش به احترام خم می‌شود، اشک‌های پنهان می‌ریزد و زیر لب می‌گوید:‌ دوست دارم هر وقت به دیدارت می‌آیم، مخفیانه باشد… چرا که مثل خودت اهل تظاهر نیستم.

همیشه از بازی و شخصیت علی کریمی لذت می‌برم. او محبوب خاص و عام است. استقلالی و پرسپولیس دوستش دارند… درست مثل همسرم ناصر حجازی. علی کریمی غم‌های رهگذر هم داشت و شاید غم‌های ماندگار… درست مثل همسرم ناصر حجازی. او در جاده‌های پرعطش زندگی،‌ تشنه مهربانی، حقیقت و صداقت بوده… درست مثل همسرم ناصر حجازی.

علی کریمی عزیز… من قدمتی 62ساله دارم و 40سال آن را با ناصر حجازی زندگی کرده‌ام. تعریف و تمجید از دیگران و وابستگی به تیم و شخص، نه با خلق و خوی من جور می‌آید و نه با سن و سالم. اما سوگند به خاک پاک ناصر و قسم به هجرت پرستو‌ها، دلم می‌خواهد باقیمانده افتخارات گرفته‌نشده ناصر را تو بگیری و به افتخارات خود اضافه کنی… چون تو لایق آن هستی. دلم می‌خواهد آفتاب سرخ این‌بار از تبریز به تو و فوتبالت بتابد و در زمین بازی‌، گل‌های زیبایی همچون نیلوفر در پاهای خلاقت بچیند و برویند و گل‌های رنگی از سر و رویت ببارد.

با احترام، بهناز شفیعی، همسر ناصر حجازی

متن نامه علی کریمی:

اسطوره ها را می کشند اما آنها نمی میرند. این موضوعی است که بعد از پرواز ناصر حجازی عزیز بیشتر به آن پی بردم. ناصرخان از بین ما رفت اما افکاری که داشت هنوز هم در یاد دوستداران اوست. حجازی حرف هایی می زد که باب میل بعضی ها نبود ولی مردم حرف دل او را می فهمیدند و به همین خاطر است که هنوز برای تلفن او پیامک می فرستند.

حجازی از جنس مردم بود و برای همین احساسات آنها را درک می کرد و صدایشان را فریاد می زد. به واسطه همین منش و رفتارها مردم هم اسطوره شان را تا لحظه آخر تنها نگذاشتند و صحنه هایی در لحظه وداع مردم با ناصرخان در استادیوم آزادی رقم خورد که خودم شاهدش بودم.

حالا هم اسطوره در بین ماست و باید افکار او به درستی از سوی خانواده و دوستداران او منعکس شود.

یا حق. علی کریمی

واقعا ممنون از نوشتن این پست زیبا.من پرسپولیسیم ولی خوب عاشق حجازی.حتی با وجود اینکه بازیهاشو ندیدم.کسی که هم تو فوتبال کلی افتخار داشت و هم بیرون زمین فوتبال شهره عام و خاص هستش.خصوصا از لحاظ اخلاقی و با وجود اینکه پرافتخار ترین استقلالی بود ولی هیچموقع استقلال رو ملک شخصیش نمیدونست . من متاسفانه خیلی کم دیدم کسایی که تو این 2 زمینه ممتاز باشند. خدا رحمتش کنه

کلا کریمی برخلاف خیلی از استقلالیا یا دیگران که میگن خودشو میخواد نشون بده نیست.چون احتیاجی به این چیزا نداره انصافا .چون به اندازه کافی محبوبیت داره.الان من خودم نمیدونستم تو مراسم سالگرد ناصرخان شرکت کرده ولی اینو تازه الان فهمیدم.جدیدا مجیدی هم به تقلید از کریمی از این حرکات انجام میده که البته امیدوارم به خاطر خودش باشه نه بخاطر نشون دادن خودش.

reynolds_nike1

عضو جدید
............نیلسون...........
ماهینی(خانزاده)..سیدجلال.. بنگر..حسینی
..........حقیقی......... دهنوی(کفشگری)....
عالیشاه....صادقیان...... خلعتبری....
...............سیدصالحی..........

بهترین ترکیب برای بازی فردا ..
البته دهنوی یکی دو بازیه که اصلا خوب نبوده و شاید بد نباشه یه بازی بره نیمکت و کفشگری جاش بازی کنه ..
دوست دارم زودتر مثلث عالیشاه صادقیان و خلعتبری رو ببینم..
عالیشاه و حقیقی و حسینی هم باید خیلی مواظب باشن کارت نگیرن بازی بعدیمون با سپاهانه ..بازی قبل که همشون ناشیانه کارت گرفتن..بازیکن تو این سطح و اینقد غیرحرفه ای !!!؟؟؟؟؟؟؟..دایی باید گوششونو بپیچونه.. داورم که ترکی خدا رحم کنه ..
به امید برد پرسپولیس و صعود به رده دوم جدول ..

به نظرم این ترکیب بهترین ترکیب هستش.به نظرم خانزاده رو بزاره بهتره.چون تو خوب بازی میکنه.خصوصا تو بازی با فولاد که سانتراش عالی بود.ماهینی کمی افت کرده
دهنوی تو بازی با استقلال خوب نبود.بنظر میرسید استرسش خیلی بالا بود و سوتی زیاد داد.ولی چیزی هست که بازیش خیلی به چشم نمیاد چون هافبک تخریبی هستش.
البته امیدوارم رضایی رو تو ترکیب نزاره.ولی بنظرم میزاره!! امیدوارم این زوج 3 نفره جوری بازی کنند که دایی توجیه بشه که اگه نوری نباشه هم هیچ اتفاقی نمیوفته
ترکیب خلعتبری-صادقیان -عالیشاه خیلی عالیه و بنظرم باعث میشه سید صالحی موقعیت زیادی گیرش بیاد.خدا رو شکر که ما این 3 نفر رو تو لحظات آخر خریدیم وگرنه نمیدونم تکلیف چی بود.
ولی بنظرم الان ترکیبمون خیلی بهتر شده و میتونیم امیدوار باشیم.چون انصافا بازیکنامون خوب هستند.فقط میمونه که دایی که بتونه از این بازیکنای خوب درست و حسابی استفاده کنه .بنظر من دایی در صورتی که نتونه نتیجه بگیره هیچ بهانه ای نباید بیاره

mehrdad50

عضو جدید
عاليشاه صادقيان خلعتبری
عالی عالی عالی

فاز هجومی تيم هم مثل فاز دفاعی جا بيفته و بازيكنان هماهنگ بشن هيچ تيمی جلودار پرسپوليس نخواهد بود

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
خب خدا رو شکر بردیم .. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و گسترش فقط دفاع میکرد..
اولای نیمه دوم بد بودیم و رفتیم تو دفاع ..
از دقیقه 70 به بعد بازم خوب شدیم و میتونستیم حداقل یه گل دیگه بزنیم..
درکل موقعیتای خوبی داشتیم که متاسفانه نتونستیم گلای بیشتری بزنیم..
بایرامی هم بازیکن خوبیه هااا .. بازیکن جوانان و امید پرسپولیس بوده ..
من کل بازی رو حقیقی زوم کردم که کارت میگیره یا نه الان فارس زده حقیقی 3 اخطاره شد !!!!!!!!! من ندیدم کارت بگیره کارت گرفت ؟؟؟؟
بعد من نمیدونم این همه اعتراض برای چیه ؟ مثل اینکه چون هفته قبل عالیشاه بخاطر تمارض اخراج شده همه مربیا توقع دارن هر خطایی روش شد داور سریع کارت بده بهش !!! بازیکن گسترش پاشو کشید و صد در صد پنالتی بود دیگه اینقد اعتراض کردن برای چیه..
البته عالیشاه هنوز توجیه نشده که اینقد خودشو زمین نندازه و بهتره زودتر توجیحش کنن .. موقعتا رو به امید پنالتی میزنه بیرون !!!!!!! حیفه بازیکن با این استعداد اینطوری فوتبالشو خراب کنه بهتره سعی کنه خودش گل بزنه ..
چه میکنن این خلعت و صادقیان ..

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب خدا رو شکر بردیم .. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و گسترش فقط دفاع میکرد..
اولای نیمه دوم بد بودیم و رفتیم تو دفاع ..
از دقیقه 70 به بعد بازم خوب شدیم و میتونستیم حداقل یه گل دیگه بزنیم..
درکل موقعیتای خوبی داشتیم که متاسفانه نتونستیم گلای بیشتری بزنیم..
بایرامی هم بازیکن خوبیه هااا .. بازیکن جوانان و امید پرسپولیس بوده ..
من کل بازی رو حقیقی زوم کردم که کارت میگیره یا نه الان فارس زده حقیقی 3 اخطاره شد !!!!!!!!! من ندیدم کارت بگیره کارت گرفت ؟؟؟؟
بعد من نمیدونم این همه اعتراض برای چیه ؟ مثل اینکه چون هفته قبل عالیشاه بخاطر تمارض اخراج شده همه مربیا توقع دارن هر خطایی روش شد داور سریع کارت بده بهش !!! بازیکن گسترش پاشو کشید و صد در صد پنالتی بود دیگه اینقد اعتراض کردن برای چیه..
البته عالیشاه هنوز توجیه نشده که اینقد خودشو زمین نندازه و بهتره زودتر توجیحش کنن .. موقعتا رو به امید پنالتی میزنه بیرون !!!!!!! حیفه بازیکن با این استعداد اینطوری فوتبالشو خراب کنه بهتره سعی کنه خودش گل بزنه ..
چه میکنن این خلعت و صادقیان ..

با نا مردی و طرفداریه داور میبرین حالا اینجا دارین واسه بقیه کلاسشو میزارین؟

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
فک کنم این رتبه برای شما خیلی آشناست چون چند ساله بالاتر از این نیومدید

from samsung galaxy

محض اطلاع تو این لیگ صدر جدول هم بودیم (جایی که شما هنوز نبودید!)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب بازی بود
خیلی خوب بازی کردن به خصوص مثلثی که خلعتبری و صادقیان و عالیشاه آخر بازی باهم تشکیل دادن ، باید حداقل ی گل دیگه میزدن
عالی بودن
استقلالیا الان بدجور تو آمپاس رفتن :biggrin: 3 تا بازی 1 امتیاز ، پرسپولیس 3 بازی 7 امتیاز