چه کسی رئیس جمهور ایران میشود ؟

چه کسی رئیس جمهور ایران میشود ؟

• محمد خاتمی

رای: 54 56.8%
  • محمود احمدی نژاد

رای: 30 31.6%
  • میر حسین موسوی

رای: 6 6.3%
  • مهدی کروبی

رای: 1 1.1%
  • قالیباف

رای: 4 4.2%

• مجموع رای دهندگان
    95
وضعیت
موضوع بسته شده است.
تاریخ ایران میگه هر رئیس جمهور مدت حکومتش 8 ساله است، مگر اینکه کشته بشه یا در لباس زن فرار کنه و یا به مقامی بالاتر برسه!!!
من نمیدونم این چه استدلالیه!!!
اولا که شما کلی حالات خاص رو ضمیمه کردین که بین این حالات دکتر کاملا توانایی صعود به مراتب بالاتر رو داره
بنی صدر هم با لباس زن فرار نکرد دوست من
هرچند چندان نکته ی مهمی هم نیست
اما در مورد اینکه در ایران همیشه روسای جمهور 8 ساله اند باید در نظر بگیریم هیچکدام از اون روسای جمهور در حد اقای احمدی نژاد به این کشور خدمت نکردند(!!)
و البته که در میان اون روسای جمهور هم بهتره خاتمی و تا حدی رفسنجانی رو مستثنی بدونیم(نخواستم از اون ور استثنا رو بگم!!!)

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها!
موسوی رسما اعلام کاندیداتوری کرده؟؟؟؟ البته شنیدم ولی منبع ناموثق( چه کلمه ای!!!)

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حالی که ما رای بدیم یا نه حدود 30-40 درصد حداقل تعداد رای دهنده هاست....

درسته هیچ وقت آمار واقعی رو نمیگن ولی من به شخصه بدون توجه به نتایج و عواقب این کار اگه رای بدم عذاب وجدان میگیرم .
خیلیا با این فکر که رای دادن وظیفه ی! (دقت کنین وظیفه نه حق) شرعی و دینی اونهاست می رن پای صندوق.... اونوقت رای ندادن ما چه فایده ای می تونه داشته باشه؟؟؟ می تونه مقبولیت انتخاباتو زیر سوال ببره؟؟؟
تا وقتی همینجوری فکر کنی وضعیت همینه که هست بالاخره یک نفر یک نفره که ...
با این اوصاف دوستایی که رای دادنو تقبیح می کنن راه بهتری سراغ دارن؟؟؟ نکنه باید انقلاب راه بیفته؟؟؟!!:surprised: ما که نمی تونیم انتظار داشته باشیم تحولات یه شبه اتفاق بیفته... به هر حال اصلاحات هم نیاز به زمان و پشتوانه ی مردمی داره...
قرار نیست یک شبه اتفاق بیافته این کار مقدمه ایه برای یک اعلام اعتراض .

دوست من من سؤالم در مورد حالاتی بود که استعفا در نبود
یعنی پرسیدم در چه صورت شما اون رو شایسته ی استعفا نمیدونین
پس استعفا که به کنار
اما در مورد باقی گفته هاتون
گفت نداریم ,پس چرا عملا داشتیم ?? صبح تا شب نمیگفتن مرگ بر آمریکا ؟ بازم صابت شد که نمیتونه عقایدشو پیاده کنه
خب بله البته
خاتمی باید گارد ریاست جمهوری و باقی بچه ها رو میریخت جلوی دهن "مرگ بر امریکا"گویان رو میگرفتن
کاملا درست میفرمایین

در مورد مردم هم بیا اجازه بدیم مردم خودشون تصمیم بگیرن

من باز هم سؤالی دارم
شما میتونین برای من مثال هایی از عقب نشینی های خاتمی بزنین؟
خاتمی کجا جلوی اقا و حاجی و سید کم اورد؟
کی حق اقا و حاجی رو به حق مردم ترجیح داد؟
نگو چاپلوسی اقا و حاجی و سید رو کرد که اونا حرفن و به قول خودت "گفت نداریم"
از عملش برام مثال بیار
در ضمن اگه میشه جواب سؤال من در مورد انتظاراتت رو واضح تر بگو
چون تو میگی باید رو اعتقاداتش وای میستاد، خب من میگم وایستاد
اینجوری نمیتونیم همدیگه رو قانع کنیم
اگر هم واضح تر گفتن سخته موردهای ساده اش رو بگی ممنون میشم
در ضمن
باید به یاد داشته باشیم که خاتمی برای وایستادن رو حرفهاش و اعتقاداتش لایحه ی اختیارات ریاست جمهوری رو فرستاد مجلس و شورای نگهبان طبق معمول بازی کرد
البته خاتمی تهدید کرده بود در صورت عدم تأییدش استعفا میده ولی خب اونها هم کار خودشون رو بلد بودن
این قضیه کشیده شد به اواخر دوره ی خاتمی و...

یه چیزی هم که خیلی دوست دارم یاداوری کنم اینه که خاتمی کارهایی کرد، حرفهایی زد و خیلی مواردی رو به سرانجام رسوند که ما الان یادمون نیست
اما خب با کمی تحقیق میشه یاداوری کرد

در مورد قتل های زنجیره ای چی؟
رفسنجانی با قدرتش جلوشون وایستاد یا خاتمی با اون همه ضعفی که شما میگین؟

راستی شمایی که میگی رفسنجانی قدرت داره و ای کاش الان میشد بیاد و ...
الان میدونی که اون تو خبرگان هم داره یه کارهایی میکنه
میخوام ازت بپرسم توی انتخابات خبرگان شرکت کردی یا نه؟
به رفسنجانی ای که از قدرتش دم میزنی و اعتقادات کنونیش رو ستایش میکنی رأی دادی یا نه؟

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسوی هنوز رسما اعلام نکرده ولی کاندید شدنش مثل احمدی نژاد 90 درصدیه فعلا فقط کروبی و خاتمی اعلام رسمی کردن.

قرار نیست یک شبه اتفاق بیافته این کار مقدمه ایه برای یک اعلام اعتراض .
میخوای دوباره انقلاب بشه؟
فکر کنم توی یکی از شعرای شاملوه

یه عده ای نشستن و یه سنگی روبروشونه که روش نوشته "اگر منو برگردونین خوشبخت میشین"، اونا کلی زور میزنن و برش میگردونن
میبینن اون روی سنگ هم نوشته "اگر منو برگردونین خوشبخت میشین"
اسم شعرش هم اگر اشتباه نکنم سنگ انقلاب بود

دوست من
توی ادبیات سیاسی
اصلا در علم سیاست
چپ بودن یعنی مخالف وضع کنونی بودن
چپ ها 2 تا گروهن
گروهی که اصلاح طلبن
و گروهی که انقلاب طلبن

پس بهتر بدونیم نفس چپ بودن طرفداران خاتمی به نوعی مخالفت با وضع کنونی نظام هست

موسوی هنوز رسما اعلام نکرده ولی کاندید شدنش مثل احمدی نژاد 90 درصدیه فعلا فقط کروبی و خاتمی اعلام رسمی کردن.
واقعا حس می کنی کاندیداتوری احمدی نژاد 90 درصدیه؟!!!
یعنی تبلیغات انتخاباتیش رو تا حالا ندیدی؟!!!!

در مورد میرحسین هم امروز میگفتن احتمالش بیشتر شده
قبل از اعلام خاتمی انگار صحبتهایی شده بود که مهندس موسوی گفته بوده تا اردیبهشت اعلام کاندیداتوری نمیکنه
در ضمن کارگزاران هم ممکنه کرباسچی رو معرفی کنن

~Bahar~

عضو جدید
حکومتی که یه نفر بتونه در مقابل 70 میلیون بله نه بگه...یه حکومت دیکتاتوریه...و اقای خاتمی همراه با دیگر کاندیداها پشتیبان و موافق ولایت فقیه هستند...پس دولت ما جمهوری نیست...و انتخابات کاملا فرمایشیه...اونی که قراره انتخاب شه از الان انتخاب شده!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
achilles جان... این اعتراضی که می گی قراره به کجا برسه؟ این یه طرح بی برنامه نیست؟(قصدم توهین نیستااااا) درصد زیادی از مردم ما جزو همونایین که گفتم... حالا حالاها هم امیدی نمی ره ورق به نفع اونایی که رای نمی دن برگرده... من حرف از ناامیدی نمی زنم... می گم باید اول این شرایط عوض شه.. باید مردم بدونن ارزش رایشون تا چه حده و ارزش خودشون... شاید اون موقع این راه حلها به کار بیاد... دوره ی خاتمی اگه هیچ دستاوردی هم نداشت حداقل تونست به مردم بفهمونه که باید رییس جمهورشون پاسخگو باشه... باید بتونن از منتخبشون سوال کننن, ازش انتقاد کنن بدون اینکه ترسی از عواقبش داشته باشن.... تحمل نقدپذیری اون دولت خیلی بالا بود.... من ندیدم با تخریب دیگری بخواد خودشو موجه جلوه بده... اینا نتیجه ی کمی نبود... ما امیدواریم این تغییر نگرش مردم خیلی چیزا رو تغییر بده... و اگه با رای ندادن ما نگرش دیگه ای بیاد روی کار جای تاسف داره

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من من سؤالم در مورد حالاتی بود که استعفا در نبود
یعنی پرسیدم در چه صورت شما اون رو شایسته ی استعفا نمیدونین
ای بابا ,گفته بودم که <<یا پای حرفهاش وای میستاد یا استعفا میداد>> قاعدتا اگه نمیخواست استعفا بده باید پای حرفاش وای میستاد و بلعکس;)

پس استعفا که به کنار
اما در مورد باقی گفته هاتون

خب بله البته
خاتمی باید گارد ریاست جمهوری و باقی بچه ها رو میریخت جلوی دهن "مرگ بر امریکا"گویان رو میگرفتن
کاملا درست میفرمایین
پس ریس جمهور یعنی چی ؟ اگه همچین اختیاری نداشته باشه مترسکه پس البته من نمیگم که نیروی انتظامی و بریزه و این حرفا که شما زدی ولی به هر حال میتونست حکم بده که این حرکت رو مثلا در نماز جمعه نکنید (اگه نمیتونست این کار رو بکنه هم میرسیم به همون قضیه مترسک و ..)

در مورد مردم هم بیا اجازه بدیم مردم خودشون تصمیم بگیرن

من باز هم سؤالی دارم
شما میتونین برای من مثال هایی از عقب نشینی های خاتمی بزنین؟
خاتمی کجا جلوی اقا و حاجی و سید کم اورد؟
کی حق اقا و حاجی رو به حق مردم ترجیح داد؟
نگو چاپلوسی اقا و حاجی و سید رو کرد که اونا حرفن و به قول خودت "گفت نداریم"
از عملش برام مثال بیار
مثال عملی برات میزنم : همون جا که به گفته خودت به آمریکایی ها نامه نوشت علیه لبنان و فلسطین و از طرف حزب الهی های تند رو به ذبح لبنان محکوم شد و جلوی اونها کم اورد و نتونست حرفش رو به کرسی بنشونه از این نمونه ها زیاد هست ولی اینی که خودت گفتی رو برات مثال زدم .
در ضمن اگه میشه جواب سؤال من در مورد انتظاراتت رو واضح تر بگو
چون تو میگی باید رو اعتقاداتش وای میستاد، خب من میگم وایستاد
اینجوری نمیتونیم همدیگه رو قانع کنیم
اگر هم واضح تر گفتن سخته موردهای ساده اش رو بگی ممنون میشم
به مثال بالا مراجعه شود!
در ضمن
باید به یاد داشته باشیم که خاتمی برای وایستادن رو حرفهاش و اعتقاداتش لایحه ی اختیارات ریاست جمهوری رو فرستاد مجلس و شورای نگهبان طبق معمول بازی کرد
البته خاتمی تهدید کرده بود در صورت عدم تأییدش استعفا میده ولی خب اونها هم کار خودشون رو بلد بودن
این قضیه کشیده شد به اواخر دوره ی خاتمی و...
یک نمونه دیگه از کم اوردن هاش جلوی سران مملکتی خودت برای خودت خوب مثال میزنیا:D
در مورد قتل های زنجیره ای چی؟
رفسنجانی با قدرتش جلوشون وایستاد یا خاتمی با اون همه ضعفی که شما میگین؟
اون که مربوط به قوه قضاییه میشه .

راستی شمایی که میگی رفسنجانی قدرت داره و ای کاش الان میشد بیاد و ...
الان میدونی که اون تو خبرگان هم داره یه کارهایی میکنه
میخوام ازت بپرسم توی انتخابات خبرگان شرکت کردی یا نه؟
به رفسنجانی ای که از قدرتش دم میزنی و اعتقادات کنونیش رو ستایش میکنی رأی دادی یا نه؟
نه نه اشتباه نکن من هیچ وقت نگفتم کاش رفسنجانی میشد و ... میگم از نظر قدرتی بهتر بود لااقل مترسک تو کشور نداشتیم اون الانم داره کارهاشو میکنه بلاخره شخص اول مملکت نباشه دوم هست.

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوای دوباره انقلاب بشه؟
فکر کنم توی یکی از شعرای شاملوه

یه عده ای نشستن و یه سنگی روبروشونه که روش نوشته "اگر منو برگردونین خوشبخت میشین"، اونا کلی زور میزنن و برش میگردونن
میبینن اون روی سنگ هم نوشته "اگر منو برگردونین خوشبخت میشین"
اسم شعرش هم اگر اشتباه نکنم سنگ انقلاب بود

دوست من
توی ادبیات سیاسی
اصلا در علم سیاست
چپ بودن یعنی مخالف وضع کنونی بودن
چپ ها 2 تا گروهن
گروهی که اصلاح طلبن
و گروهی که انقلاب طلبن

پس بهتر بدونیم نفس چپ بودن طرفداران خاتمی به نوعی مخالفت با وضع کنونی نظام هست
من توی اینها از همه بیشتر خاتمی رو قبول دارم ولی طبق حرفهایی که زدم متاسفانه ازش کاری ساخته نیست مشکل من هم با اینها مشکل بنیادی هست (طبق حرفهایی که اول صفحه 6 زدم),همین حرکت هم برای خودش انقلابیه اگه در سطح وسیع باشه که من مطمعنم حتی از دوره قبل هم کمتر رای دهنده ای میره پای صندوق رای اگه اون ده درصد جیره خور رو حذف کنیم 20 درصد بقیه که در انتخابات دوره قبل شرکت کرده بودن فقط برای مهر توی شناسنامه رفته بودن .

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
achilles جان... این اعتراضی که می گی قراره به کجا برسه؟ این یه طرح بی برنامه نیست؟(قصدم توهین نیستااااا) درصد زیادی از مردم ما جزو همونایین که گفتم... حالا حالاها هم امیدی نمی ره ورق به نفع اونایی که رای نمی دن برگرده... من حرف از ناامیدی نمی زنم... می گم باید اول این شرایط عوض شه.. باید مردم بدونن ارزش رایشون تا چه حده و ارزش خودشون... شاید اون موقع این راه حلها به کار بیاد... دوره ی خاتمی اگه هیچ دستاوردی هم نداشت حداقل تونست به مردم بفهمونه که باید رییس جمهورشون پاسخگو باشه... باید بتونن از منتخبشون سوال کننن, ازش انتقاد کنن بدون اینکه ترسی از عواقبش داشته باشن.... تحمل نقدپذیری اون دولت خیلی بالا بود.... من ندیدم با تخریب دیگری بخواد خودشو موجه جلوه بده... اینا نتیجه ی کمی نبود... ما امیدواریم این تغییر نگرش مردم خیلی چیزا رو تغییر بده... و اگه با رای ندادن ما نگرش دیگه ای بیاد روی کار جای تاسف داره
جاله بدونید اصلا بی برنامه نیست اگه یه کم به مشکلات خودمون نگاه کنیم میبینیم که واقعا با عوض شدن رییس جمهور چیزی عوض نمیشه (صفحه 6 اول صفحه) پس این چه رای دادنیه ؟

ای بابا ,گفته بودم که <<یا پای حرفهاش وای میستاد یا استعفا میداد>> قاعدتا اگه نمیخواست استعفا بده باید پای حرفاش وای میستاد و بلعکس;)
مرسی که هر جمله ای رو که واسش جواب داری گزینش میکنی
عزیزم ای بابا نداره که
اصلا حق با توه

مثال عملی برات میزنم : همون جا که به گفته خودت به آمریکایی ها نامه نوشت علیه لبنان و فلسطین و از طرف حزب الهی های تند رو به ذبح لبنان محکوم شد و جلوی اونها کم اورد و نتونست حرفش رو به کرسی بنشونه از این نمونه ها زیاد هست ولی اینی که خودت گفتی رو برات مثال زدم .
مطمئن باش انقدرا ابله نیستم که خودم مثال در اختیارت بذارم
در مورد اون قضیه میگن دولت بوش همکاری نکرده و حزب اللهی های مورد اشاره ی تو تازه الانه که متوجه این قضایا شدن و دارن داد و بیداد میکنن

یک نمونه دیگه از کم اوردن هاش جلوی سران مملکتی خودت برای خودت خوب مثال میزنیا:d
ببخشید اون سران حکومتی ای که میگی در اون زمان اسم نماینده ی مردم رو یدک میکشیدن
نماینده هایی که به خاطر رای ندادن من و تو شده بودن نماینده ی من و تو!!
در دوره ی ششم شورای نگهبان قضیه رو کش داد تا رسید به مجلس بعدی که خدا رو شکر انگار کاملا ما بر اساس خواسته هاشون رفتار کردیم و رای ندادیم و ...

اون که مربوط به قوه قضاییه میشه .
یعنی واقعا نمیدونی این موضوع حاصل دولت خاتمی بود؟
اصلا الان تو خیابون از یکی بپرسی خاتمی چیکارا کرد اولین موفقیتی که به نظرش میرسه همینه
واقعا نمیدونستی؟!!
انگار بحث رو جدی گرفتی و برای ضایع کردن من میخوای هرکاری بکنی!!!!;)

راستی
این هم 2 تا جمله ی گزینش شده از شما
کسی که قدرت داره مثل رفسنجانی هر کاری بخواد شک نکن که میکنه اگه با این افکاری که این چند سال اخیر داشت رییس جمهور میشد وضع ما این نبود :confused:
نه نه اشتباه نکن من هیچ وقت نگفتم کاش رفسنجانی میشد و ... میگم از نظر قدرتی بهتر بود لااقل مترسک تو کشور نداشتیم اون الانم داره کارهاشو میکنه بلاخره شخص اول مملکت نباشه دوم هست.
این که تو نگفته باشی کاش رفسنجانی الان رییس جمهور بود دقیقا معادل اینه که بگی من خوشحالم از اینکه وضعمون الان اینه!!!!;)

من توی اینها از همه بیشتر خاتمی رو قبول دارم ولی طبق حرفهایی که زدم متاسفانه ازش کاری ساخته نیست مشکل من هم با اینها مشکل بنیادی هست (طبق حرفهایی که اول صفحه 6 زدم),همین حرکت هم برای خودش انقلابیه اگه در سطح وسیع باشه که من مطمعنم حتی از دوره قبل هم کمتر رای دهنده ای میره پای صندوق رای اگه اون ده درصد جیره خور رو حذف کنیم 20 درصد بقیه که در انتخابات دوره قبل شرکت کرده بودن فقط برای مهر توی شناسنامه رفته بودن .
انتخابات دوره ی قبلی در نظرت فقط تهرانه؟
در کل کشور 60 درصد حضور داشتن و در تهران هم 40 درصد نه 30
اما اگر در مورد اون 20 ، 30 درصد میگی من خودم دوره ی قبل رای دادم
نه جیره خورشونم و نه به خاطر مهر رفتم
من خودم دوره ی هفتم مجلس ،اولین باری که میتونستم رای بدم،به قول اینها رای اولیها:)biggrin:) رای ندادم
پس قاعدتا نباید چندان به مهر اهمیت داده باشم
کلا هم نیازی بهش ندارم عزیز
پس بیا کلا به دیگران و رفتارشون توهین نکنیم
این که کسی بر خلاف تو فکر کنه و رای بده ،دلیل نمیشه که مستحق این القاب باشه

جاله بدونید اصلا بی برنامه نیست اگه یه کم به مشکلات خودمون نگاه کنیم میبینیم که واقعا با عوض شدن رییس جمهور چیزی عوض نمیشه (صفحه 6 اول صفحه) پس این چه رای دادنیه ؟
یعنی به نظر تو با عوض شدن رییس جمهور باز هم قراره میلیاردها میلیارد پول توی وزارت نفت گم شه یا خرج سفرهای استانی دکتر(بخوانید یوزارسیف!!;)) شه؟
یعنی باز هم قراره به اسم طرح های زودبازده بین فک و فامیل پول هایی رو تقسیم کنن که داره بانک هامون رو تا مرز ورشکستگی میبره؟
یعنی جدا قراره باز هم به مناسبت روز مادر هزاران سکه به مادر حسن نصر الله داده شه؟
یعنی ها فراوونن
میتونی خودت شروع کنی واسه خودت هی از این سؤال ها بپرسی دوستم

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم همه ازین تایپیک جان سالم بدر ببرن
آمین;)
//////////////////////////
جاله بدونید اصلا بی برنامه نیست اگه یه کم به مشکلات خودمون نگاه کنیم میبینیم که واقعا با عوض شدن رییس جمهور چیزی عوض نمیشه (صفحه 6 اول صفحه) پس این چه رای دادنیه
و با رای ندادن هم چیزی عوض نمی شه ( اگه بدتر نشه البته).... پس این چه رای ندادنیه؟؟؟
من گفتم اگه تغییر قوه مجریه نگرش مردم رو هم بتونه تغییر بده (گرچه اونی نیست که باید باشه) اما باز هم پیشرفت خوبیه.... شما می گی اونقدر اوضاع همینطوری باشه تا انفجار پیش بیاد.... خب ما با هم مخالفیم... ولی خیالی نیست... درود بر مخالف من;)

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی واقعا نمیدونی این موضوع حاصل دولت خاتمی بود؟
اصلا الان تو خیابون از یکی بپرسی خاتمی چیکارا کرد اولین موفقیتی که به نظرش میرسه همینه
واقعا نمیدونستی؟!!
انگار بحث رو جدی گرفتی و برای ضایع کردن من میخوای هرکاری بکنی!!!!;)
به جون خودم اصلا اینجوری نیست اصلا هم دوست ندارم اینجوری فکر کنی ,به هر حال مرسی که منطقی برخورد میکنی;)
راستی
این هم 2 تا جمله ی گزینش شده از شما

این که تو نگفته باشی کاش رفسنجانی الان رییس جمهور بود دقیقا معادل اینه که بگی من خوشحالم از اینکه وضعمون الان اینه!!!!;)
من منظورمو بد رسوندم میخواستم ثابت کنمم که بدون قدرت کاری نمیشه کرد الان وضعیت ما این نبود هم یعنی یه مترسک دیگه نداشتیم .

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخابات دوره ی قبلی در نظرت فقط تهرانه؟
در کل کشور 60 درصد حضور داشتن و در تهران هم 40 درصد نه 30
اما اگر در مورد اون 20 ، 30 درصد میگی من خودم دوره ی قبل رای دادم
نه جیره خورشونم و نه به خاطر مهر رفتم
من خودم دوره ی هفتم مجلس ،اولین باری که میتونستم رای بدم،به قول اینها رای اولیها:)biggrin:) رای ندادم
پس قاعدتا نباید چندان به مهر اهمیت داده باشم
کلا هم نیازی بهش ندارم عزیز
پس بیا کلا به دیگران و رفتارشون توهین نکنیم
این که کسی بر خلاف تو فکر کنه و رای بده ،دلیل نمیشه که مستحق این القاب باشه
من توی مصاحبه ای از رفسنجانی این اواخر خوندم که گفته بود انتخابات دور قبل 30 درصد در تهران شرکت داشتند ,اون درصد ها رو هم من همینجوری به صورت کنایی گفتم شما هم سخت نگیر و ناراحت نشو یه دو درصدی برای خودت بزار کنار:)

یعنی به نظر تو با عوض شدن رییس جمهور باز هم قراره میلیاردها میلیارد پول توی وزارت نفت گم شه یا خرج سفرهای استانی دکتر(بخوانید یوزارسیف!!;)) شه؟
یعنی باز هم قراره به اسم طرح های زودبازده بین فک و فامیل پول هایی رو تقسیم کنن که داره بانک هامون رو تا مرز ورشکستگی میبره؟
یعنی جدا قراره باز هم به مناسبت روز مادر هزاران سکه به مادر حسن نصر الله داده شه؟
یعنی ها فراوونن
میتونی خودت شروع کنی واسه خودت هی از این سؤال ها بپرسی دوستم
مشکل شماها اینکه که اصلا یک درصدم فکر نمیکنید میشه از ریشه ...
میترسم خدایی نکرده دعای ice dreim عزیز مستجاب نشه و هممونو کت بسته ببرن جایی که عرب نی انداخت :confused:ولی به خاطر باشگاه و مشکل ف.ی.ل.ت.ر هم که شده ترجیح میدم ادامه بحث رو تو پیغام خصوصی داشته باشیم.;)

ما اگه قراره انقدر بترسیم پس همون بهتره از رییس جمهورمون هم انتظارات خاص و شجاعانه نداشته باشیم
الان سایت هایی هستن که خیلی کارهای مهمتری نسبت به صحبت های ما میکنن و فیل تر نیستن
اما همین سایه ی فیل ترینگ هم ما رو به این روز انداخته!
هیچ وقت هم نفهمیدیم قصدشون از این کار دقیقا همین نتیجه ایه که ما داریم بر اساس اون رفتار میکنیم!!
ترساندن
راستی
مشکل شماها اینکه که اصلا یک درصدم فکر نمیکنید میشه از ریشه ...
مشکل ما به هیچ وجه این نیست اتفاقا
ولی مشکل ما اینه که مطمئنیم نمیشه یه روزه و یهو و با یه کارهایی مثل رای ندادن از ریشه ...
در ضمن از ریشه ...
میشه همون انقلاب دیگه!
فکر نمی کنم ملت و کشور ما تاب یه انقلاب دیگه رو داشته باشن
اما میشه مشکلات ریشه ای رو حل کرد
و من واقعا حس میکنم رای دادن یکی از ارکان این مسیر هست

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوستان بحث خصوصی شد
منم می رم شلغم بکارم:cry::cry::cool:
.....
persian من نمی دونم چرا واسه تthanks می زنم error می ده.... تقصیر شانس خودته:cool:... بگم که سو ء تفاهم نشه;)

خب دوستان بحث خصوصی شد
منم می رم شلغم بکارم:cry::cry::cool:
.....
persian من نمی دونم چرا واسه تthanks می زنم error می ده.... تقصیر شانس خودته:cool:... بگم که سو ء تفاهم نشه;)
دیگه کار از کار گذشته
سوء تفاهم شد رفت
منم الان دارم تمامی تشکرهام از تو رو حذف تشکر می کنم:redface:!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه کار از کار گذشته
سوء تفاهم شد رفت
منم الان دارم تمامی تشکرهام از تو رو حذف تشکر می کنم:redface:!!!
دلم شکست:cry::cry: یه جوونو از زندگیش نا امید کردی.... اگه افسردگی بگیرم خودمو بکشم خوبه؟؟؟؟
...
حالا سو ء تفاهم شد مهم نیست:D... دعوا نشه... قراره به زودی هممون با هم بریم(....)خوبیت نداره هم سلولیها دعوایی باشن:biggrin:

این تشکرو هم جدی نگیر...حالا یه دقیقه دلت خوش باشه... بعد میام حذفش می کنم:D
:biggrin: اینو عالی اومدی!!!
میگم راستی بیا در مورد موضوع تشکر ها و نرسیدنشون بحث کنیم تا وقتی میان تاپیک رو ببینن اون پستهای قبلیمون برن صفحات عقب و موارد مشکوک دیگه به چشم نیان!!!!ا

راستی تشکرهای من از تو خیلی زود میگیرن ها!!!
اصلا تشکرهام ته کشیده بود، اومدم اینجا تا ریفرش کردم و پستت اومد تشکر هام برگشتن!
خدا شانس بده!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: اینو عالی اومدی!!!
میگم راستی بیا در مورد موضوع تشکر ها و نرسیدنشون بحث کنیم تا وقتی میان تاپیک رو ببینن اون پستهای قبلیمون برن صفحات عقب و موارد مشکوک دیگه به چشم نیان!!!!:cool:
فکر خوبیه...
می شه هم غیبت این و اونو بکنیم....با خودشون می گی ازین خاله خانباجیهان ولمون می کنن.. نظرت چیه؟؟؟:cool: (تو هم عینکتو بزن شناسایی نشی:biggrin::D)
اگه غیبت استادامون باشه که دیگه من تا صبح هستم:biggrin::biggrin:

:biggrin:
:cool:
کاملا موافقم
عالیه!!
تازگیا این achilles رو دیدی؟!!
وای وای خبر نداری
وایستا برم تخمه بیارم شروع کنیم

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تشکرهای من از تو خیلی زود میگیرن ها!!!
اصلا تشکرهام ته کشیده بود، اومدم اینجا تا ریفرش کردم و پستت اومد تشکر هام برگشتن!
خدا شانس بده!
آمین...:)
شانس تو هم انگار برگشته هااااا....
یه چیز خطرناک الان کشف کردم!
همه ی تایپیکا ارور می ده جز این.... نظرت چیه؟؟؟:cry::cry:...:biggrin:

آهای achilles جونم کجایی؟
نیای ببینی ، فکر کنی واقعا داریم غیبتتو میکنیما!!!
نکنه جدی جدی رفتی داری تو پیام خصوصی بحث میکنی؟!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون دستت بادوم هندیم داشته باشه...
منم الان دوسه تا فیلم از شاهرخ خان میارم ببینیم حالشو ببریم:biggrin:... البته دوبله فارسی.... با
گزینش اخلاقی... خدای نکرده فکر نکنی ضد اخلاقیه....:cool:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.