كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

صحنه ای که نکونام بااستوک میذاره توصورت خلعتبری این مورد هم ازترکیبات بهترین سرمربی ایرانه و اینکه اغای نکونام بهترین بازیکن اخلاق زمین میشه
-----
صحنه ای که پژمان دنباله خلعت بدو آی بدو اگر پژمان توپ رو بادست نمیزد که الان نتیجه اینجوری نمیشد دقیقه70 بازی پژمان باید حتما یکی از بهترین بازیکن های زمین انتخاب میشد چون تو فوتبال اگر کسی تو موقعیت حمله توپ رو بادست بزنه تو سایت آمار وارقام معروف استغلال میشه بهترین بازیکن آسیا
-----
دوصحنه پشت هم حنیف عمران زاده به صورت کاملا انسانی وبادوتکل کاملا صحیح در10 دقیقه پایانی روی خلعتبری کاری کرد که باید حتما خلعتبری به خاطر تمارض اخراج میشد اصلا چرا وقتی حنیف تکل میزنه بازیکن حریف میخوره زمین اغای حنیف تو فوتبال شناخته شدستتو سایت بزرگ ارقام معروف استغلال جز 5دفاعه برتر جهانه حتی از راموس هم بالاتر........
-----
...دیگه صحنه ها ازین مشخص تر که نمیگم4بازیکن 100درصد 2بازیکن باید اخراج میشدند واغای فغانی به قاطعیت این بازی رو برای تیم ترسو استغلال با سوت های مکرر و اشتباه درآورد

واقعا میخوای دربارش حرف بزنی؟ :surprised:
من کل بازی رو حفظ نکردم، ولی اینا رو یادم مونده:
تو نیمه اول، اونجایی که تیموریان بازیکن شما رو رد کرد، و بازیکنتون روی زمین افتاد میخواست با دست هاش پاهای تیموریان رو بگیره، ولی دست هاش نرسید! :|
تو نیمه دوم، محمد نوری زیرپا انداخت واسه ساموئل که تیم نتونه ضد حمله رو تشکیل بده ...
و یا همونجایی که پیام صادقیان نکونامِ بدون توپ رو تکل کرد ...
و خیلی چیز های دیگه!
و درباره چیزایی که گفتی: صحنه ای که پای نکونام رفت رو صورت خلعتبری؛ واقعا از قصد بود؟
کامران بی انصاف نباش، ندیدش!
اونجایی که پژمان منتظری، توپ خلعتبری رو تکل کرد، بعدش افتاد رو توپ، اصلا توپ رو بادست نگرفت! :surprised:
مگه صحنش رو از جلو ندیدی؟
در رابطه با عکس هم، چیزی نمیتونم بگم، چون حق با شماست ....

اتفاقا من نظر عکس شما رو دارم.شما خودتون اقرار میکنید که حرفاتون بی ربطه ولی من اعتقاد دارم کاملا مرتبط با موضوع دارم جواب میدم .

دلیل اینکه بحث با شما سخته به خاطر اینه که واقعیت رو قبول ندارید که اونم مثلا به خاطر کم نیووردن هست که کاملا طبیعی هستش و قابل درک

من اگه اشتباهی کنم اقرار میکنم.تو مملکت ما این شیوه مرسوم نیست.همه اشتباه میکنند ولی کسی نیست بگه من اشتباه کردم.البته دلیلش اینه که بقیه دنبال همین اقرار هستند تا طرف رو محکوم کنند در حالی که خودشون در اشتباهاتشون غوطه ور هستند. ولی من اینطوری نیستم. در ضمن خوشحال میشم بقیه اشتباهاتم بگی تا منم بفهمم کجاش اشتباه بوده.پس خواهشا بقیه رو هم رو کن

شما با یک جواب من کلا بی خیال شدی بعدش میگی از من یکی یکی سوال میکنی.ممنون که به فکر منی ولی بهتره اول به فکر خودت باشی نه من

لطفا توضیح بده که من کجا از ملی پوشای کنونی پرسپولیس صحبت کردم؟؟!!! شما ملی پوشاتون رو به رخ من کشیدی و من جواب دادم که اکثر ملی پوشاتون از تیم ملی به استقلال رسیدند.میتونی بری نظرمو ببینی.من از ملی پوشای کنونی پرسپولیس چیزی نگفتم.در ضمن من اشاره کردم که وقتی میتونی از ملی پوشای تیمت حرف بزنی که محصول خود استقلال باشند و از استقلال به تیم ملی رسیده باشند در حالی که اکثرشون اینطوری نیستند و من تو پست قبلی همینو ذکر کردم.پس دقت کن.من ادعا نکردم که بازیکنای ملی پوشمون از پرسپولیس رفتند تیم ملی ولی شما ادعا کردی و جوابشم گرفتی ولی خوب نخوندی!!! و مثالم زدم که وقتی میشه ادعا کرد که اکثر بازیکنان تو تیم ملی هستند که از تیم برن تیم ملی .در حالی که جز 2-3 تا بقیه محصول تیمای دیگه هستند و اسمم اوردم.و اشاره به پرسپولیس دهه 70 کردم که نزدیک 7- 10 تا پرسپولیسی از تیم به تیم ملی رسیدند نه از تیم ملی به پرسپولیس.پس خواهشا ادعا نکنید که سازنده ملی پوشاتون استقلال بوده!!!

در کل پست قبلیم کامل بود و جواب همه چزارو به طور واضح توش قید کرده بودم و اینا رو دوباره تکرار کردم.چون تکرارش لازم بود به شرطی که بخونی و منطقی باشی و فکر کنی
ولی چیزی که مشخصه بحثاتون توجیه منطقی نداره و یه کل کل بیشتر به نظر نمیرسه که بهتون حق میدم

شما صحبت نکردی، من صحبت کردم!
من میخوام ملی پوشای 2 تیم رو مقایسه کنم!
ببینیم کدومشون بیشتر ملی پوش دارن
اصلا، کدومشون از استقلال و پرسپولیس رفتن تیم ملی؟

عاقا فقط همین رو بگو!
بذار یه بحثمون نتیجه داشته باشه!
شما چیزی واسه گفتن نداری، الکی شلوغش میکنی، که بحث ما این وسط گم بشه، و تو به اون چیزی که میخوای برسی!
الان فقط درباره همون رنگ قرمز تو حرف های من بحث کنیم، بعدش من قول میدم که هر بحثی رو که گفتی من قبول میکنم!
ولی الان فقط به اون جواب بده!
جوابش هم 12 خط نمیشه!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا میخوای دربارش حرف بزنی؟ :surprised:
یعنی منم اگه داوری به نفعمون بود اصن صحبتش رو نمیکردم..:دی
من کل بازی رو حفظ نکردم، ولی اینا رو یادم مونده:
تو نیمه اول، اونجایی که تیموریان بازیکن شما رو رد کرد، و بازیکنتون روی زمین افتاد میخواست با دست هاش پاهای تیموریان رو بگیره، ولی دست هاش نرسید! :|
خوب میخواست پاهاش رو بگیره ولی اینکارو نکرد که اگه انجام داده بود مطمئن باش که بهش کارت میداد
تو نیمه دوم، محمد نوری زیرپا انداخت واسه ساموئل که تیم نتونه ضد حمله رو تشکیل بده ...
یعنی هر جا پرسپولیسی ها خطا میکردن میخواستن که شما حمله نکنید عجب اونوقت بازکن شما تکل دو تا میزنه و توپ رو با دست میگیره هیچی نیست..:دی
و یا همونجایی که پیام صادقیان نکونامِ بدون توپ رو تکل کرد ...
و خیلی چیز های دیگه!
خوب اونم که دیدی یه کارت زرد گرفت توقع داشتی مراسم اعدام برای پیام بزارن؟ جریمش یه کارت بود که گرفت تازه نکونام هم بزرگ نمایی کرد
و درباره چیزایی که گفتی: صحنه ای که پای نکونام رفت رو صورت خلعتبری؛ واقعا از قصد بود؟
کامران بی انصاف نباش، ندیدش!
یعنی یاسین میخوای بگی از عمد نبود؟ یعنی هر کی هر کی رو تو بازی زد و دستش رو گرفت بالا یعنی عمدی نبوده؟!!!
اونجایی که پژمان منتظری، توپ خلعتبری رو تکل کرد، بعدش افتاد رو توپ، اصلا توپ رو بادست نگرفت! :surprised:
مگه صحنش رو از جلو ندیدی؟
یعنی اینو شک نکن که باید اخراج میشد چون وقتی دید نمیتونه برسه به خلعتبری خودش رو انداخت رو توپ خیلی تابلو بود ..
در رابطه با عکس هم، چیزی نمیتونم بگم، چون حق با شماست ....

[/QUOTE]
خوب هنوز جای شکرش باقیه این یه دونه رو قبول کردی..:دی

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

1_خوب میخواست پاهاش رو بگیره ولی اینکارو نکرد که اگه انجام داده بود مطمئن باش که بهش کارت میداد

2_یعنی هر جا پرسپولیسی ها خطا میکردن میخواستن که شما حمله نکنید عجب اونوقت بازکن شما تکل دو تا میزنه و توپ رو با دست میگیره هیچی نیست..:دی 3_خوب اونم که دیدی یه کارت زرد گرفت توقع داشتی مراسم اعدام برای پیام بزارن؟ جریمش یه کارت بود که گرفت تازه نکونام هم بزرگ نمایی کرد
4_یعنی یاسین میخوای بگی از عمد نبود؟ یعنی هر کی هر کی رو تو بازی زد و دستش رو گرفت بالا یعنی عمدی نبوده؟!!!

5_یعنی اینو شک نکن که باید اخراج میشد چون وقتی دید نمیتونه برسه به خلعتبری خودش رو انداخت رو توپ خیلی تابلو بود ..

1_ این کارو نکرد، یا دستش نرسید؟ :|
2_خب جلوی ضد حمله رو گرفت دیگه، اونجا استقلال داشت حمله میکرد!
3_ من نگفتم اعدامش کنن، خواستم بگم که پرسپولیس از استقلال حاشیه اش بیشتر نبود، کمتر هم نبود!
4_ نگاه کن، خلعتبری یه ساعت داشت اون وسط قل میخورد، اصلا تو زمین دیگه جای خالی نبود که نکونام بذاره، خوب شد فقط پای اون رفت! :D
5_وقتی توپ رو تکل کرد، دیگه توپ زیر پای خلعتبری نبود! توپ از پاش جدا شده بود، که بعدش هم پژمان افتاد رو توپ!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

ايني هم كه اومده اينجا هي "تيم ملي تيم ملي" ميكنه يه سوال ازش دارم؛ اصلا كل بازيكناتون ملي پوش، پرسپوليس هم يه دونه ملي پوش نداره! ديروز چه كار كرديد با ملي پوشاتون؟
با همه این ملی پوشا آخرشم یه بازیکن 21 ساله بهترین بازیکن زمین شد :|

mahdi 2

عضو جدید
آقا واقعیت عمر اینه که استقلال ترسیده بود از اون اول تا اون آخر ضایع بود اومده بود برای تساوی حتی خود قلعه نوعی هم گفتخداروشکر مساوی شد........................
دومانامردا نزاشتین خلعتبری تکون بخوره بد بخت هر حرکت میزدیدش...نامردا این جه وضع بازیه....خجالت داره بی جنبه بازیدرنیارید که
سوما.پیام صادقیانم کم مونده بود بکشیدش بااستوک یکی شده بد بخت....درست بازی کنید دیگه...از سر تا پا صادقیان رو با استوک زدید خلعتبری همین طور شانس آورد عالی شاه......بعدش انتظلر دارید مساوی نکنید...................................
با9تا ملی پوش........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!زشته به مولا تا آخر لیگ نباید حرفی بزنید./

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از امروز قرار تو این تایپیک مسابقه هم برگزار کنیم تازه اس تق لا لی ها هم میتونن شرکت کنن و حالا عکس مربوط به مسابقه :

به نظرتون این 3 نشانه چیست؟

1- دسته سه

2- سه گلی که ایمون زاید زد

3- سه گل هادی نوروزی

darab64

عضو جدید
داربی های تاریخی :

داربی 4 تایی
: سال 1350 .... پرسپولیس 4 - 1 استقلال ... در این داربی پرسپولیس در طول 90 دقیقه 4 بار دروازه استقلال را باز کرد .

داربی 6 تایی : سال 1352 .... پرسپولیس 6 – 0 استقلال ... ( تاریخی ترین داربی ) .... پرسپولیس در این داربی در طول 90 دقیقه 6 بار توپ را درون دروازه استقلال قرار داد و استق لال را به 6 میخ کشوند . این بازی تاریخی ترین داربی بین پرسپولیس و استقلال شده است .

داربی 9 نفره : سال 1378 .... پرسپولیس 0 - 0 استقلال .... پرسپولیس از دقیقه 30 بازی 9 نفره شد . ولی استقلال نتوانست پرسپولیس 9 نفره را شکست دهد و بازی بدون گل به پایان رسید !!!

داربی 3 - 10 - 10 : سال 1390 .... پرسپولیس 3 - 2 استقلال .... در حالی که استقلال تا دقیقه 82 از تیم 10 نفره پرسپولیس با 2 گل جلو بود . ایمون زاید در 10 دقیقه یه هت تریک داغ زد و در نهایت پرسپولیس این بازی را 3 - 2 برد !!!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداییش قضاوت با بقیه ...!!

من یه چی بگم؟ :D
من فیلم بازی رو دارم، ببین قبلش داشت میدویید، اونجا نتونست خودش رو کنترل کنه، پاشو گذاشت رو صورت اون بنده خدا! :D
به جون خودم جانب داری نمیکنم، ولی تو که خودت فوتسال بازی میکنی، میدونی که وقتی سرعت بالا باشه، دیگه سخت میشه خودت رو کنترل کنی ...
حالا باز نمیدونم، بقیه هم بیان بگن
البته میشه صبر کرد تا دوشنبه، 90 میگه دیگه
:D

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
من یه چی بگم؟ :D
من فیلم بازی رو دارم، ببین قبلش داشت میدویید، اونجا نتونست خودش رو کنترل کنه، پاشو گذاشت رو صورت اون بنده خدا! :D
به جون خودم جانب داری نمیکنم، ولی تو که خودت فوتسال بازی میکنی، میدونی که وقتی سرعت بالا باشه، دیگه سخت میشه خودت رو کنترل کنی ...
حالا باز نمیدونم، بقیه هم بیان بگن
البته میشه صبر کرد تا دوشنبه، 90 میگه دیگه
:D

موافقم ... خود عادل هم فکر کنم گفتش عمدی نبود ..

reynolds_nike1

عضو جدید
شما صحبت نکردی، من صحبت کردم!
من میخوام ملی پوشای 2 تیم رو مقایسه کنم!
ببینیم کدومشون بیشتر ملی پوش دارن
اصلا، کدومشون از استقلال و پرسپولیس رفتن تیم ملی؟

عاقا فقط همین رو بگو!
بذار یه بحثمون نتیجه داشته باشه!
شما چیزی واسه گفتن نداری، الکی شلوغش میکنی، که بحث ما این وسط گم بشه، و تو به اون چیزی که میخوای برسی!
الان فقط درباره همون رنگ قرمز تو حرف های من بحث کنیم، بعدش من قول میدم که هر بحثی رو که گفتی من قبول میکنم!
ولی الان فقط به اون جواب بده!
جوابش هم 12 خط نمیشه!

مشکل اینه که شما بعد اینهمه مدت که بازیکنای ملی پوش نداشتین و جدیدا ملی پوشتون بیشتره و یه جورایی از گذشته کینه دارید.و الان دارید تازه بحث تعداد ملی پوش رو مطرح میکنید!!و این برای من جالبه!!
جالب اینه که بحثی رو میخوای جواب بدم که مثلا فکر کنی بحث به نفع شما بوده و حالا مثلا شما بیشتر ملی پوش دارید .پس از دید امثال شما استقلال پر افتخار تره!!!شما بحث خودتم گم کردی!!!
اول گفتی که افتخارات پرسپولیس رو بگیم.البته سوالت یجورایی تمسخر آمیزه و من گفتم بزار برای شما رو بگم چون راحت تر هستش. و جواب دام و تو پستای بعدیم و بحوه قهرمانیتو کاملا تشریح کردم.ولی الان گیر دادی به تعداد ملی پوش و رتبه کذایی!!! حالا انگار هرچی بازیکن ملی پوش داشته باشید افتخاراتتون هم زیاد تر میشه.سعی کن کمی منطقی باشی و دنبال حاشیه نری
جالب اینه که من اشاره کردم که من از ملی پوش صحبت نکردم.ولی الان میگی من گفتم.پس مثل اینکه بحث اصلی به نفعت نیست وگرنه به پستای قبلیم جواب درست حسابی میدادی ولی ندادی.چون واقعیت برات تلخ بود
البته اگه میخوای مثلا کم بیاری و اینو پرسیدی بگم که استقلال ملی پوشش بیشتره.اینو گفتم تا خوشحال بشی.ولی چیزی که هست شما برای بحثای تخصصی تر ساخته نشدی و دنبال رتبه باشگاهی و ملی پوشای تیمت هستی.پس این بحث جایی نمیرسه.چون نمیخوای برسه و دوست داری رو چیزای بی ارزش که ظاهرا به نفعت هست مانور بدی.خوش باش
اگه ببینم جوابات بازم بی ربط به موضوع باشه جواب نمیدم .چون از بحث الکی خوشم نمیاد

آخرین ویرایش:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مشکل اینه که شما بعد اینهمه مدت که بازیکنای ملی پوش نداشتین و جدیدا ملی پوشتون بیشتره و یه جورایی از گذشته کینه دارید.و الان دارید تازه بحث تعداد ملی پوش رو مطرح میکنید!!و این برای من جالبه!!
جالب اینه که بحثی رو میخوای جواب بدم که مثلا فکر کنی بحث به نفع شما بوده و حالا مثلا شما بیشتر ملی پوش دارید .پس از دید امثال شما استقلال پر افتخار تره!!!شما بحث خودتم گم کردی!!!
اول گفتی که افتخارات پرسپولیس رو بگیم.البته سوالت یجورایی تمسخر آمیزه و من گفتم بزار برای شما رو بگم چون راحت تر هستش. و جواب دام و تو پستای بعدیم و بحوه قهرمانیتو کاملا تشریح کردم.ولی الان گیر دادی به تعداد ملی پوش و رتبه کذایی!!! حالا انگار هرچی بازیکن ملی پوش داشته باشید افتخاراتتون هم زیاد تر میشه.سعی کن کمی منطقی باشی و دنبال حاشیه نری
جالب اینه که من اشاره کردم که من از ملی پوش صحبت نکردم.ولی الان میگی من گفتم.پس مثل اینکه بحث اصلی به نفعت نیست وگرنه به پستای قبلیم جواب درست حسابی میدادی ولی ندادی.چون واقعیت برات تلخ بود
البته اگه میخوای مثلا کم بیاری و اینو پرسیدی بگم که استقلال ملی پوشش بیشتره.اینو گفتم تا خوشحال بشی.ولی چیزی که هست شما برای بحثای تخصصی تر ساخته نشدی و دنبال رتبه باشگاهی و ملی پوشای تیمت هستی.پس این بحث جایی نمیرسه.چون نمیخوای برسه و دوست داری رو چیزای بی ارزش که ظاهرا به نفعت هست مانور بدی.خوش باش
اگه ببینم جوابات بازم بی ربط به موضوع باشه جواب نمیدم .چون از بحث الکی خوشم نمیاد

:surprised:اجازه بدین من سرامو بکوبم به میز:eek:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

رفیق، بحث بازیکن هایی که از یه تیم به تیم ملی رفتم، بحث تخصصی نیست؟!
باور کن، من اصلا بحث ملی پوش ها رو مطرح نکردم، من در جواب اونی که این بحث رو پیش کشید، اون حرف رو زدم!
خب دیگه، از اول اشکال کار ما این بود!
من یه سوالی از شما در باره پرسپولیس میپرسم، بعد شما میای استقلال رو وسط میکشی!
خب داداش من، افتخارات استقلال رو من خودمم میدونم!
میخواستم واسه پرسپولیس رو بدونم!
تازه شما میای میگی، استقلال فقط تو آسیا جام داره :|
خب این حرف یعنی چی؟ :|

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی واقعا الان طرفدارهای استقلال و پیروزی حرفی برا گفتن دارند؟؟؟؟؟
شماها خجالت نمی کشید؟؟؟؟
شماها شرم نمی کنید؟؟
شما حیا ندارید؟؟؟
شما؟؟؟
بعد اون بازی افتضاح اومدین کل کل می کنین ؟؟؟
حداقل تا 2 هفته بعد اون همه کل کل کردن نباید میومدین نت ...واقعا که آبروی هرچی لنگی و لیفی بردین ....

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یعنی واقعا الان طرفدارهای استقلال و پیروزی حرفی برا گفتن دارند؟؟؟؟؟
شماها خجالت نمی کشید؟؟؟؟
شماها شرم نمی کنید؟؟
شما حیا ندارید؟؟؟
شما؟؟؟
بعد اون بازی افتضاح اومدین کل کل می کنین ؟؟؟
حداقل تا 2 هفته بعد اون همه کل کل کردن نباید میومدین نت ...واقعا که آبروی هرچی لنگی و لیفی بردین ....

:surprised:تو هنوز زنده ای؟

خوش به حالتون انقدر باختین و بازی بد کردین،عادت دارین....

dejbanan

اخراجی موقت
بعد از 1610 صفحه و16098 پست نمیدونم باز دارید با چه امیدی کل کل میکنید:D رو رو برم هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــییی

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:تو هنوز زنده ای؟

خوش به حالتون انقدر باختین و بازی بد کردین،عادت دارین....
نه واقعا ....وجدانن ....ایمانا ...میخوام یه بازی فوتبال که تا حالای عمر ات دیدی و از این بازی بدتر بوده نام ببری ؟؟؟ یکی ؟؟؟ فقط یکی ؟؟؟
باور کن من به چشم خودم بازی بچه های کلاس اول رو دیدم از این هیجانش بیشتر بوده ... اونا حداقل هر یک دقیقه نمیفتادن زمین .....

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد چیزی بهش نگو، گناه داره!
خدا بچت رو سپاهانی میکنه ها :w25:
فکر میکنی استقلال یا پیروزی جلو تیم کودکان زیر 12 سال بازی کنه می تونن به خوبی خلق موقعیت کنند یا نه توی اونجا هم سعی می کنن ادا مصدوم ها رو در بیارن ؟؟؟ شاید هم همه رو بزنن داغون کنن یکی سرش بشکنه ....سر یکی رو لگد کنن ....هم به قصد کشت بزنن.....یکی مصدوم بشه از بازی بکشنش بیرون...یکی بیفته رو زمین عرض زمین مسابقه رو چند مرحله طی کنه 3 میلیارد هم قیمتش باشه ؟؟؟
بعد از 1610 صفحه و16098 پست نمیدونم باز دارید با چه امیدی کل کل میکنید:D رو رو برم هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــییی
والا

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه واقعا ....وجدانن ....ایمانا ...میخوام یه بازی فوتبال که تا حالای عمر ات دیدی و از این بازی بدتر بوده نام ببری ؟؟؟ یکی ؟؟؟ فقط یکی ؟؟؟
باور کن من به چشم خودم بازی بچه های کلاس اول رو دیدم از این هیجانش بیشتر بوده ... اونا حداقل هر یک دقیقه نمیفتادن زمین .....

ببین حساسیت و فشار عصبی روانی میدونی یعنی چی؟

100 هزار نفر فوت کنن،میتونی جلوشون وایسی؟

dejbanan

اخراجی موقت
موشت اول 100 تومن (تا قبل گرونی 50 بود دیگه تورمه منم زیادش کردم:هه)

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین احسان جان، باور کن فوتبال خیلی سخته! :D
اونم جلوی صد هزار نفر! :|
تازه اون همه هم حساسیت!
البته این رو هم بگما، به نظر من یکی از دلایل اینکه بازی خیلی خشک بود، وجود علی دایی و قلعه نویی بود :|
این دوتا تاحالا تو دربی باخت ندادن، واسه همین با احتیاط بیشتری تیم رو هدایت میکنن
البته این نظر من بود ...

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین حساسیت و فشار عصبی روانی میدونی یعنی چی؟

100 هزار نفر فوت کنن،میتونی جلوشون وایسی؟
اوه اوه ....جون من ؟؟؟؟ یعنی یک بازیکن حرفه ای با اون همه سابقه بازی باید همچین فشاری روش باشه ؟؟؟ یه حرف هایی میزنید ...نمیگم فشار روانی نیست هست خیلی هم بالاست اما بازیکن نتونه اون کنترل کنه به درد نمی خوره که .... پس فردا میره برزیل جام جهانی میخواد چیکار کنه ؟؟؟ فشار روانی اون کمتر از بازی های داخل ایران یا بیشتر؟؟؟
ببین احسان جان، باور کن فوتبال خیلی سخته! :D
اونم جلوی صد هزار نفر! :|
تازه اون همه هم حساسیت!
البته این رو هم بگما، به نظر من یکی از دلایل اینکه بازی خیلی خشک بود، وجود علی دایی و قلعه نویی بود :|
این دوتا تاحالا تو دربی باخت ندادن، واسه همین با احتیاط بیشتری تیم رو هدایت میکنن
البته این نظر من بود ...
نه من می گم آسونه ؟؟؟
من می گم بازیکن حرفه ای البته به قول خودشون ....بازی حرفه ای ... وسبک حرفه ای این حرف ها حالیشه ؟؟؟ یادم یه زمان هندبال بازی می کردیم مربی بهمون می گفت رفتین تو سالن جو نگیرتتون ....ما هم اولین بار بود آدم دیده بودیم حدود 5 هزار نفری میشدن هول کردیم اما نهایتش 10 مین بودا .....بعدش به شرایط زمین عادت کردیم ....
من می گم لقب حرفه ای رو حذف کنید ...بیاید با هم مهربون باشید و قبول کنید که جفت تیمتون با هم نتونست به اندازه 5 دقیقه فوتبال بازی کنه ....

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اخی بمیرم جای شما بودم وقتی نتیجه ارا رو میدیمو یاد شیش تا گلی ک خوردین می افتادم
محو و ناپدید میشدم
:biggrin:

بالا