سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

firebingo

عضو جدید
رشته شما به آی تی نزدیکه و با توجه به گرایشی از آی تی که قبول بشین پیشنیاز میخورین،فک نکنم بیشتر از سه واحد پیشنیاز بدن
ارشد آی تیم 32 واحده(منهای آموزش محور که کمتره)
فقط تو دروس اختیاری میتونین مانور بدین..حالا به کدوم گرایش آی تی علاقه مندین؟

میخوام شبکه های کامپیوتری بخونم ولی سیستمهای اطلاعاتی هم بد نیست....راستش دو دلم هنوز!

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من به تازگی نتیجه ی کنکورو دریافت کردم و بین نرم افزار و آی تی موندم.خودم آی تی رو دوس دارم ولی خیلیا می گن برو نرم افزار چون پایه ای تره
آیا شما که مهندس آی تی هستید تا حالا به تغییر رشته به نرم افزار فکر کردید؟
در ضمن من می خوام برای فوق برم خارج آیا آی تی رشته ی خوبی در این زمینه هست؟
ببخشید سوال زیاد پرسیدم

سلام
شما بر چه اساسی آی تی رو دوست دارید؟ به نظرم به طور کامل گرایش های ارشد این دو رشته رو بررسی کنید
مثلا اگه به برنامه نویسی علاقه دارید خب برید کامپیوتر بهتره ولی اگه به شبکه و امنیت و تجارت الکترونیک علاقه دارید بیاین آی تی بنظرم بهتر هست...
به نظرم این دو رشته رو به طور کامل باهم بررسی کنید بعدش خودتون میتونید تصمیم گیری کنید..
در پست های قبل هم یه سری بحث ها درباره ی رشته ی آی تی شده میتونید مطالعه کنید تا شناخت بهتری داشته باشید...
برای ارشد هم اگه 100% میرید خب به نظرم باید ببینید به چه کشوری میخواین برید و وضعیت این رشته رو در اون کشور بررسی کنید( راستش من خ از وضعیت این رشته در کشورهای دیگه خبر
ندارم پس ترجیح میدم راهنمایی اشتباه نکنم)
موفق باشيد

فاطیما5653

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
لطفن میشه کتاب سیستم های چند رسانه ای نوشته سویچ تر مایکل رو برای دانلود بزارین؟
ممنون

h@m3d

عضو جدید
سلام کسی مقاله یا کتابی درباره ی تبدیل داده های خام به تصویر در ماهواره های سار (sar) داره ممنون میشم کمک کنید

reza.arshan

عضو جدید
سلام خوبین؟ یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین درمورد اجرای برنامه c++ در ویژوال استیدیو

سلام خوبین؟ یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین درمورد اجرای برنامه c++ در ویژوال استیدیو

وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم این پیامو میده
the system cannot find the file specified:(

تاراتا

عضو جدید
اطلاعاتی در مورد بیت کوین

اطلاعاتی در مورد بیت کوین

با سلام
لطفا اگر اطلاعاتی در مورد بیت کوین دارید خبر دهید
با تشکر فراوان

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی میخوام برنامه رو اجرا کنم این پیامو میده
the system cannot find the file specified:(
سلام بهتره از این به بعد سوالاتتون رو در این تاپیک مطرح کنید...
من تا حالا به این مشکل برنخوردم ولی الان سرچ کردم به این رسیدم این دستورات رو انجام بدید اگه مشکلتون حل نشد در همون تاپیکی که بالا گذاشتم سوالتون رو مطرح کنید..
موفق باشید..

آخرین ویرایش:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
لطفا اگر اطلاعاتی در مورد بیت کوین دارید خبر دهید
با تشکر فراوان

سلام
اینطور که معلومه همیشه با یه سرچ کوچیک در نت میشه اطلاعات خوبی بدست اورد...(شما هم امتحان کنید دوست عزیز و قبل از پرسیدن سوال یه سرچ کنید..)
من سایتای مختلفی رو الان مطالعه کردم روان ترین توضیح رو در این سایت و این صفحه پیدا کردم...
برای خودم هم بیت کوین جالب بود..
==========
دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارید بگید تا ما هم یاد بگیریم...
ممنون..

raviar

عضو جدید
مهندسين و همكاران عزيز
به سريال نرم افزار kepserver ex v5 نياز دارم .
اگه كسي هم بتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام کسی مقاله یا کتابی درباره ی تبدیل داده های خام به تصویر در ماهواره های سار (sar) داره ممنون میشم کمک کنید
توی دیتابیس هایی نظیر IEEE،Elsevier و... سرچ کنین حتما" هس.اینجوری مطالب معتبری به دستتون میرسه که خیلی قابل استنادتر هست.

MOHANDES Asal20

عضو جدید
سلام...
برای نصب برنامه ی ویژوال استدیو 2010 تو قسمتvisual studio ultimate.... ارور میده و دیگه نصب ادامه نمیده
به نظرتون مشکل چیه؟؟؟ چطور میشه رفعش کرد؟؟؟

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام...
برای نصب برنامه ی ویژوال استدیو 2010 تو قسمتvisual studio ultimate.... ارور میده و دیگه نصب ادامه نمیده
چه اروری میده؟عکسشا بذار

امیرحسین.

اخراجی موقت
سلام...
سلام
ویندوزتون چیه؟
از ارور عکس بگیرید بزارید اینجا.
شاید درایوتون پر باشه

sanam.r

عضو جدید
آیا مشکل با ویروسه؟

آیا مشکل با ویروسه؟

سلام به همه دوستان

دوستم می گه: خیلی وقت بود ویندوز نصب نکرده بودم و ویندوز هم بعضی از فایلها رو باز نمی کرد منم فکر کردم تقصیر ویندوزه و ویندوز نصب کردم.
اما ویندوز جدیدبه غیر از فایلهای موزیک و ویدئو و pdf هیچ یک از فایلهایی که قبلا ایجاد ,دانلود یا وجود داشت رو باز نمی کنه حتی با open with (فاجعه)
همه این فایلها یک سایز دارند.(به خاطر همین فکر می کنم ویروسه)
از طرف دیگه فایلهایی که با این ویندوز جدید دانلود یا ایجاد میشن راحت باز میشن هیچ مشکلی ندارند
سیستم با نود 32 ویروس یابی شده اما هیچ تاثیری نداشته.

آیا مشکل از ویروسه؟
چه جوری میشه این مشکل رو حذف کرد؟
آیا فایلهای قبلیم که باز نمیشن از بین رفتن؟
ما باید چیکار کنیم؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

دوستم می گه: خیلی وقت بود ویندوز نصب نکرده بودم و ویندوز هم بعضی از فایلها رو باز نمی کرد منم فکر کردم تقصیر ویندوزه و ویندوز نصب کردم.
اما ویندوز جدیدبه غیر از فایلهای موزیک و ویدئو و pdf هیچ یک از فایلهایی که قبلا ایجاد ,دانلود یا وجود داشت رو باز نمی کنه حتی با open with (فاجعه)
همه این فایلها یک سایز دارند.(به خاطر همین فکر می کنم ویروسه)
از طرف دیگه فایلهایی که با این ویندوز جدید دانلود یا ایجاد میشن راحت باز میشن هیچ مشکلی ندارند
سیستم با نود 32 ویروس یابی شده اما هیچ تاثیری نداشته.

آیا مشکل از ویروسه؟
چه جوری میشه این مشکل رو حذف کرد؟
آیا فایلهای قبلیم که باز نمیشن از بین رفتن؟
ما باید چیکار کنیم؟
سلام
احتمالش هست که ویروس به فایلها آسیب زده باشد.

با یک آنتی ویروس به روز شده ی دیگری ویروس کشی کنید. مثلا Kaspersky.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی در مورد زبان اسکالا (Scala) چیزی میداند؟

مثلا کاربردش چیست و چه تفاوتی با جاوا یا زبانهای دیگر دارد؟ با توجه به نقشش ارزش یادگیری دارد؟

smahdih

عضو جدید
نحوه تاسیس دفاتر پیشخوان و پست بانک

نحوه تاسیس دفاتر پیشخوان و پست بانک

با عرض سلام و درود

دوستان خیلی علاقه مندم که بدونم برای تاسیس پست بانک چه مدارکی احتیاج است، کسی هست که بتونه کمک کنه؟

همچنین واسه دفاتر پیشخوان چطور؟

f-chakavak

عضو جدید
با سلام به همگی
وقتتون بخیر

یه درخواستی ازتون داشتم مبنی بر اینکه یه گزارش کارآموزی در آموزشگاه فنی حرفه ای در قالب word نیاز مبرم دارم تا سه روز دیگر، خواهش میکنم بهم کمک کنید، گزارش خودم ناقص مونده میخوام کاملش کنم:(
با سپاس :gol:

mb206

عضو جدید

m1113

عضو جدید
من یه سوال دارم من رشته ریاضی هستم امسال کنکور دادم 21 شهریور هم جواب نهایی میاد سال چهارم یک درس افتادم شهریور هم امتحان دادم هنوز جوابش نیومده نمیدونم قبول میشم یا نه میخواستم بدونم اگه این یه درس قبول نشدم (تک ماده هم ندارم) دانشگاه قبول شدم (فقط غیر انتفاعی زدم ) چی میشه بهم وقت میدن که یه درست رو قبول بشم یا نه؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه سوال دارم من رشته ریاضی هستم امسال کنکور دادم 21 شهریور هم جواب نهایی میاد سال چهارم یک درس افتادم شهریور هم امتحان دادم هنوز جوابش نیومده نمیدونم قبول میشم یا نه میخواستم بدونم اگه این یه درس قبول نشدم (تک ماده هم ندارم) دانشگاه قبول شدم (فقط غیر انتفاعی زدم ) چی میشه بهم وقت میدن که یه درست رو قبول بشم یا نه؟
این سوال مربوط به این تاپیک نبود دوست من. ولی با توجه به تازه وارد بودنتان مسئله ای نیست.

بستگی به ریاست دانشگاه دارد. ممکن است فقط برای ترم 1 به شما مرخصی تحصیلی بدهند تا این درس را جبران کنید. (مرخصی تحصیلی: پرداخت شهریه ثابت + درخواست کتبی و پر کردن فرم مرخصی تحصیلی)

حتما با ریاست دانشگاه یا مسئول ذیربط دیگری صحبت کنید تا ببینید امکانش هست یا خیر.

یک راه دیگر این است که بپرسید ببینید این دانشگاه در نیم سال دوم، ورودی میگیرد یا خیر. اگر ورودی میگیرد احتیاجی به ثبت نام و مرخصی تحصیلی ندارید. میتوانید با خیال آسوده درستان را پاس کنید و برای نیم سال دوم ثبت نام کنید.

موفق باشید.

m1113

عضو جدید
اين رتبه هاي كه توي سايت كانون زده واقعي هستش؟

http://up.vbiran.ir/uploads/137865112929618_untitled.JPG

يعني من با رتبه 37000 ميتونم اونم منطقه 3 ميتونم قبول بشم توي دانشگاه خيام يا بين اللملي امام رضا؟؟؟

اگه به اين آدرس بريد
http://www.kanoon.ir/Public/MainUniCourse.aspx?roid=18#!
حتي دانشگاه سجاد مشهد هم زده 24 هزار منطقه 1 و 29 هزار منطقه 2 يعني اينجا هم امكان قبولي دارم
http://www.kanoon.ir/Public/MainUniCourse.aspx?roid=18#!

it_solver

عضو جدید

برای یکی از دوستان من که غیرانتفاعی هم قبول شده بود همین شرایط پیش اومدرفت دانشگاهی یه ثبت نام اولیه انجام داد بعدش تا دی ماه صبر کرد و اول درس تجدیدی رو امتحان داد و قبول شد سپس رفت دانشگاه.

ptmehdi

عضو جدید
با سلام...چند وقتی هست می خوام لپ تاپ بخرم ولی متاسفانه دچار سردرگمی شدم هر کسی یه مدل یا یه برند خاص میگه.کسی کامل راهنمایی نمی کنه.مبلغی که می خوام هزینه کنم 1600000 تا 1800000 تومان هست؟کسی می تونه کمک کنه؟؟؟؟؟بالاخره چی بخرم؟کار خاصی نمی خوام باهاش بکنم نهایت برنامه نویسی و کارهای نرم افزاری مرتبط با شبکه هست؟؟ممنون دوستان

SuPpOrTeR

عضو جدید
با سلام...چند وقتی هست می خوام لپ تاپ بخرم ولی متاسفانه دچار سردرگمی شدم هر کسی یه مدل یا یه برند خاص میگه.کسی کامل راهنمایی نمی کنه.مبلغی که می خوام هزینه کنم 1600000 تا 1800000 تومان هست؟کسی می تونه کمک کنه؟؟؟؟؟بالاخره چی بخرم؟کار خاصی نمی خوام باهاش بکنم نهایت برنامه نویسی و کارهای نرم افزاری مرتبط با شبکه هست؟؟ممنون دوستان
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/67763-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF/page123?p=6848899&viewfull=1#post6848899

Roya_rk

عضو جدید
دوستم سلام
من هم مشکل شمارو داشتم لپ تاپ های زیادی بررسی کردم
چند مدل مشهور هس که من بررسی کردم هرکدوم یه مشکلی دارن
مثلن Asus مشکل usb داره ، مثل انتن انقدر باید باهش ور بری تا متصل بشه
Dell هنگ می کنه
acer مشکل cd rom داره
اما مارکی که من خریدم و ازش راضیم lenovo هستش وزن کم کارایی بالا و با کیفیت خوب
مدلهای زیادی داره مثلن سری thinkpad که مدیریتی و تجاریه
سری ideapad مصرف خانگی و دانشجویی داره مخصوصن مدل z500 cori7 قیمتش هم مناسبه
اما سعی کنید بیشتر بپرسید و متناسب با حرفه و مصرفتون خرید کنید.

ahb6695

عضو جدید
کمک

کمک

سلام.دوستان در زمینه نصب و پیکربندی شبیه ساز اندروید در لینوکس اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه.
کتاب،وب سایت و یا هرچیز دیگه ای است خوبه.
ممنون.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا