هرکس هر دانشگاهی میره بیاد تو...

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا از دانشگاه خوشم نمیومد و نمیاد... الان هم که دیگه واقعا آبکی شده ...

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که چهارتا دانشگاه درس خوندم ..دل تنگه کارگاهای فنی هستم................
گفتن شنبه باید بیایید.....من نفر اول میرم........

m.khos

عضو جدید
من که چهارتا دانشگاه درس خوندم ..دل تنگه کارگاهای فنی هستم................
گفتن شنبه باید بیایید.....من نفر اول میرم........

من برای سر کار گذاشتن استاداش دلم تنگه میشه.گفتن دیگه نیام دانشگاه

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم واسه دوستام و شلوغ بازی سرکلاس تنگ شده .........چندتاسوژه خنده توکلاس داشتیم اسماشون اینابود: زبل خان .مخمل. پسر شجاع. زی زی گولو.........دلم واسه این چهارتا تنگ شده ......:redface:
از هفته اینده میرم یونی..........یونی هم دانشگاه مشهده.........:D

Z.ANSARI

کاربر فعال
من برای سر کار گذاشتن استاداش دلم تنگه میشه.گفتن دیگه نیام دانشگاه

بابا استاد ها گناه دارند...فقط اونایی رو اذیت کنین که اذیتتون میکنند......با مظلومان اونا کاری نداشته باشید...
حالا مگه چیکارشون کردید که گفتن دیگه نیاین؟؟؟؟؟:eek:

m.khos

عضو جدید
بابا استاد ها گناه دارند...فقط اونایی رو اذیت کنین که اذیتتون میکنند......با مظلومان اونا کاری نداشته باشید...
حالا مگه چیکارشون کردید که گفتن دیگه نیاین؟؟؟؟؟:eek:
نه دیگه.یه قانون نا نوشته ای هست که میگه اگه استادا رو اذیت نکنی اونا حتما شماها رو اذیت می کنن سر همین من همیشه پیش قدم بودم تو این امر خطیر :Dهیچی کاریشون نکردم، فقط نامردا تند تند نمره بالابهم دادن، منو فارغ التحصیل کردند:cry:

Z.ANSARI

کاربر فعال
نه دیگه.یه قانون نا نوشته ای هست که میگه اگه استادا رو اذیت نکنی اونا حتما شماها رو اذیت می کنن سر همین من همیشه پیش قدم بودم تو این امر خطیر :Dهیچی کاریشون نکردم، فقط نامردا تند تند نمره بالابهم دادن، منو فارغ التحصیل کردند:cry:

دستشون درد نکنه..............خدا بده از این نامردا ............ووووووووااااااااالللللللللللاااااااااااا............
ما که از این اساتید نامرد تا حالا ندیدیم.........خداوندچشم ما رو به جمال اساتید نامرد روشن کنه....

m.khos

عضو جدید
دستشون درد نکنه..............خدا بده از این نامردا ............ووووووووااااااااالللللللللللاااااااااااا............
ما که از این اساتید نامرد تا حالا ندیدیم.........خداوندچشم ما رو به جمال اساتید نامرد روشن کنه....

اره دیگه،اگه جایزه شما هم بعد از 16سال درس خوندن نامه معرفی به خدمت باشه.اون وقت حالتون می پرسیدم:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
اره دیگه،اگه جایزه شما هم بعد از 16سال درس خوندن نامه معرفی به خدمت باشه.اون وقت حالتون می پرسیدم:biggrin:

آره .........این دیگه واقعا نامردیه..............ولی شما میتونستید بازم درس بخونید تا بالاخره یه قانونی برای معافیت که به درد شما بخوره تصویب بشه........

حالا یه فضولی.........مدرکتون مگه چیه که 16 سال طول کشیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m.khos

عضو جدید
آره .........این دیگه واقعا نامردیه..............ولی شما میتونستید بازم درس بخونید تا بالاخره یه قانونی برای معافیت که به درد شما بخوره تصویب بشه........

حالا یه فضولی.........مدرکتون مگه چیه که 16 سال طول کشیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تنها قانون معافیتی که به دردم می خوره ازدواج با دختر معلول بود که متاسفانه پیدا نشد.منم لج کردم رفتم خدمت.لیسانس دیگه از دبستان شمردم

Z.ANSARI

کاربر فعال
تنها قانون معافیتی که به دردم می خوره ازدواج با دختر معلول بود که متاسفانه پیدا نشد.منم لج کردم رفتم خدمت.لیسانس دیگه از دبستان شمردم

اولا یه وقت خسته نشید از دبستان شمردیداااااااا
دوما واقعا که......دختر معلول........سو استفاده.........
بعیده به خدا.......

m.khos

عضو جدید
منم جای شما بودم میخندیدم..............خنده هم داره...........:smile::D:biggrin:

خب من که مقصر نیستم.تازه من با اینکار می خواستم امار ازدواجو بالا ببریم.اینجوری روحیه دخترا بهتر تر می شود.تازه 16 سالم تحصیل کردم:biggrin:;)

Z.ANSARI

کاربر فعال
خب من که مقصر نیستم.تازه من با اینکار می خواستم امار ازدواجو بالا ببریم.اینجوری روحیه دخترا بهتر تر می شود.تازه 16 سالم تحصیل کردم:biggrin:;)

خسته نباشید.............:surprised:
این همه شما از خودگذشتگی میکنید یه وقت از بین میریدااا .............. نکنید این همه فداکاری...........;)

Z.ANSARI

کاربر فعال
چیکار کنم از بچگی عاشق دهقان فداکار بودم:biggrin:

پس تصمیم کبری و روباه و ... چی میشه؟؟؟؟مگه اونام توی کتابهای بچگی تون نبودند.................پس اینجوری زندگی تون کتابهای آموزش و پرورش میشه که..........
:biggrin:

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر کسی از هر دانشگاهی در هر کجای این کشور هست خوش اومده...

یه سوال اساسی ازتون دارم؟؟؟

دلتون واسه چیه دانشگاه تنگ شده یا میشه یا خواهد شد؟؟؟؟؟

چه روزی به عنوان اولین روز میرید دانشگاه....؟

:smile::biggrin::D

دل تنگی برای دانشگاه؟

هرگز...

دانشگاه وقت گیره من دیگه الان یعنی از مهر میخوام راحت شروع کنم به مطالعه و پژوهش راجب ایده هام و فیکس شم رو کار...

m.khos

عضو جدید
پس تصمیم کبری و روباه و ... چی میشه؟؟؟؟مگه اونام توی کتابهای بچگی تون نبودند.................پس اینجوری زندگی تون کتابهای آموزش و پرورش میشه که..........
:biggrin:

کبری که بنده خدا ازدواج کرد.روباهم که یه چند سالیه زندان بخاطر شکایت زاغ

Z.ANSARI

کاربر فعال
کبری که بنده خدا ازدواج کرد.روباهم که یه چند سالیه زندان بخاطر شکایت زاغ

پس ازشون خبر دارید...........سلام برسونید............پتروس چی؟کجاست؟چه کار میکنه................
نکنه دهقان فداکار و پتروس براتون کلاس خصوصی گذاشتند تا فداکاری یاد بگیرید؟؟؟؟؟

لیختن اشتاین

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم

دلم برا تایم های مجانی سالنهاش تنگ میشه
هر جا هستم خودمو با کله میرسونم ..... اخه مفتیه لامصب ....

بالا