و اینگونه است ک خداوند دو چشم را برای دو چشم آفریده است پیوندتان مبارک

دکتر مهدیه

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست پیاده یا سواره بودنت فرقی نمی کنه، اما اگه همراهی داشته باشی که تنهات نذاره ،بی انتها بودن جاده برات آرزو میشه

[h=1]جرقه مرگ[/h]

عاشق کسی بودن به انسان قدرت و نیرو میبخشد و معشوق کسی بودن به انسان شجاعت پس ازدواج به شما هم قدرت میدهد هم شجاعت. پیوندتان مبارک تبریک میگم امیر جان و آرزوی خوشبختی دارم براتون

و چشمانت رازِ آتش است.

و عشقت پیروزیِ آدمی‌ست

هنگامی که به جنگِ تقدیر می‌شتابد.

در ثانیه‌های بودنت می‌مانم. در فصل شکست خوردنت می‌مانم

یک سال نه ده سال چه فرقی دارد. تا لحظه دل سپردنت می‌مانم

عاشق همه دنیا را در چشم معشوق میبیند و به هر جای دنیا که مینگرد معشوق را میبیند و اینگونه است که خداوند دو چشم را برای دو چشم آفریده است

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol:خوشبختی من در بودن باتو است و روز رسیدن به تو تقدیر خوشبختی ماست. تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریایی ات به وصال قلبم نشاندی. زیباترین گلهای دنیا تقدیم به تو ، بهترین عشق دنیا. بیستم شهریور روز یکی شدنمان را از صمیم قلب تبریک میگویم و به تکرار تپشهای قلبم دوستت دارم.:gol:

:heart:مبارک باشه اقا امیر ایشالا خوشبخت بشین:heart:

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از لطف همتون دوستان.
انشاا...همه به عشقشون برسند.

شا دوماد ...اولا که کاری نکردیم وظیفه بود:) دوما قربون دستت عکس دامادی ت رو بذاررو اواتار ببینیم.:d.. این شبه داس به دست :|

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام ............

بنده هم به شما دوست عزيز تبريك ميگم.......................... انشا.. ا... هميشه عاشق بماني ..........................و قدر هم رو بدونيد............... و از زندگي لذت ببريد................

*وروجک

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
داداش امير جونم از صميم قلب بهت تبريك ميگم...

واست دنيا دنيا آرامش و دنيا دنيا شادي در كنار همسر گلت آرزو دارم...

ايشالا در كنار هم ب آرزوها و اهداف قشنگتون برسين...

:love:

بالا