مشاوره ازدواج با دختری که مادرم راضی نیست!!!

J.AVID

عضو جدید
مگه نگفتی داری میری !؟؟!!؟ اصلا هم به نفعش نیست اون بیچاره اگه این آقا باهاش ازدواج نکنه داغون میشه .شایدم خودکشی بکنه خدای نکرده........سنگ دل

ایشون هم هیچی پول نداره. مادرش هم دیکتاتور خونواده است خیلی هم کلا با ازدواج پسرهاش ظاهرا مشکل داره. اون دختر خانم هم خیلی بلاتکلیفه بیچاره.

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
داغون میشه؟ دختر اصلن نباید طرف پسر کوچیکتر از خودش بره دختر اگر 3 سال بزرگتر باشه یعنی حداقل 8 سال از پسر بزرگتره اینجا همه چیز به نفع دخترس ... عادلانه نیست

دیگه من گفتنیا رو گفتم خدا حافظ :razz:
حرف ات از لحاظ علمی کاملا دقیق و انکار ناپذیر .... اما اینجا یه جوونی وجود داره که میخواد پای همه این چیزها واسته ....هرکسی به هرحال یه سری ایده آل ها تو زندگیش داره دیگه ....مثلا شما ایده آل ات اینه که تا آخرین لحظه خانم ات بچه بیاره 40 تایی دور خودت جمع کنی( توهین نیست از سن ها گفتی که البته منطقی ترین حرف..اما وجدانی 73 به بعد نگیر بدبخت میشی) .....یکی هم مثل دوستمون در نظر داره حالا یدونه یا دوتا بچه بیاره یا فوقش بره بچه رو از پرورشگاه برداره ....

امیر753

عضو جدید
چرا نیست؟ برای مرد مهمه که سنش از زن بیشتر باشه بنده خدا 40 سالش بشه زنش یائسه بشه باید چیکار کنه بره یه زن دیگه بگیره ؟ اگر زن 8 سال کوچیکتر بگیره تازه 32 سالش میشه؟
آدمو مجبور میکنی یه چیزایی بگه ها:razz::D

این دختر سید هست،از بچگی از سیدا خوشم میامد شانسمون هم شد،سیده ها 60 سالگی یائسه میشن،صرفا جهت اطلاع گفتم،ولی اصلا برم مهمه نیست،

امیر753

عضو جدید
خدای من اگه با هاش ازدواج نکنی بیچاره داغون میشه......:(

ولی من لجن نیستم:(رابطمون کنترل شده بود،خودشم خوشش آمد،خیلی احساس دخیل بود برامون،من و آن اولین بارمون بود یعنی خودمون اینکاره نبودیم:(اصلا نفهمیدم چی شد که اینطوری شد:(،همه چی دست به دست هم داد که اینطور شد.

امیر753

عضو جدید
داغون میشه؟ دختر اصلن نباید طرف پسر کوچیکتر از خودش بره دختر اگر 3 سال بزرگتر باشه یعنی حداقل 8 سال از پسر بزرگتره اینجا همه چیز به نفع دخترس ... عادلانه نیست

تو کارای پولی و اقتصادی فوق العاده ضعیفه و من بهش کمک میکنم،کارای دانشگاه هم من براش انجام میدم،جسارت نباشه برای این خانم صدق نمیکنه،

J.AVID

عضو جدید
فعلا همون مشاوره برو ببین چی میشه.
فرضا اگه مادرت رو تونستی راضی کنی بعد از ازدواج حتما باید ازش دور باشی و دور زندگی کنی و کار و درامد هم از همین الان هرچه زودتر باید بری دنبالش.

امیر753

عضو جدید
ببین امیرجان من میخوام دوستانه بهت بگم این موارد رو ....خانواده ات از اینکه تو و اون رابطه داشتید مطلع اند ...به همین دلیل دیدشون به اون نامناسبه ...اما چون تو هدف دیگه ای داشتی که به ازدواج ختم میشه خانوادت فکر می کنن یه جوری تو اسیر اون شدی و باید کمک کنند تو از اسارت در بیای ....
بهت اصلا پیشنهاد نمی کنم بدون مادر یا خانواده بری چون مطمین باش آینده تضمین شده ای نداری چون نمونه بارزش رو خودم شخص ان دیدم ....یه راه مناسب باید پیدا کنی ....به عبارتی باید نشون بدی بزرگ شدی .....
نمی دونم چطور می تونی اعتماد خانواده ات به خودت جلب کنی اما مهمترین چیز اون اعتماد است .....اینکه اون دختر رو توی تصور اون ها بشکنی و یه تصور جدید بزاری ..
من پیشنهادم اینه که یه برنامه بنویسی ...مثلا 10 پله داره ....پله اول رو آسون بزار پله آخر رو نیمه سخت ....همه بدونن تو این برنامه رو داری ...وقتی دو پله ر و بری اونا بهت اعتماد می کنن ...کم کم می تونی حرفی برای گفتن داشته باشی ....

ممنون از راهنماییتون،ولی متاسفانه یا خوشبختانه فعلا ازین رابطه ج.ن.س.ی فقط خودمون میدونیم و مشاورا.....همین که مادرم میدونه یه مدت باهاش بودم(چون الان دروغکی به مادرم گفتم که با دختر خانم کات کردم)کلی بی اعتماد شده،حالا ازین رابطه هم بگم دیگه معلوم نیست چی بشه!!!!!
تو همین فکر هم هستم،شاید ارشد رو بگیرم برام یه پله خیلی اساسی باشه و بعد ازدواج،نمیدونم باید مشاورا بیشتر مشورت کنم

2216261

عضو جدید
خب مشاورا چی میگن؟نظر اونا چیه؟من شماره یه مشاوره ازدواج رو دارم اگه میخای بفرستم برات؟

mansuor

عضو جدید
یه نظرم اگه می دونی که تنها عشق زندگیته و تو این 3 سال همیشه عاشقش بودی و اونم بوده اصلا شک نکن که باهاش خوشبخت میشی.. و به مامانت راحت بگو که روش غیرت داری و نمی تونی اینجوری ولش کنی و دختر مردمه و این حرفا... بعدشم اگه باز قبول نکرد حتما باهاش برو پیش یه فامیلی که مامانت خیلی قبولش داره و از قبل هم با طرف حرفهاتو زده باش و بدون با توئه و طرفتو میگیره نه برعکس....در گل بدون که قرار نیست مامانت باهاش زندگی کنه و اونیکه این وسط مهمه توئی! مامانا همیشه نگرانی هایی دارن که از روی دوست داشتن خیلی زیاده و متاسفانه غیر منطقیشون می کنه ولی باید رگ حوابشونو پیدا کنی...

AFSl-lIN

عضو جدید
همیشه با مامانم می گم به تو هیچ ربطی نداره با کی ازدواج می کنم
دارم زمینه سازی می کنم برا بعد البته الان موردی ندارم
می تونی نا جوانمردانه راضیش کنی
یه جوری باهاش رفتار کن که تو فکر می کنی مامانت ازت متنفره دوست نداره شادیت رو ببینه سریع جواب میده ولی نامردیه
البته تا ازدواج کردی می تونی براش توضیح بدی که همه اش فیلم بود
اگه بخوای بیشتر توضیح بدم بگو تا توضیح بدم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه جوری باهاش رفتار کن که تو فکر می کنی مامانت ازت متنفره دوست نداره شادیت رو ببینه سریع جواب میده ولی نامردیه
فکرتون به چه جاهایی که نکشیده ... ماشالا .... واقعا امتحانش هم بده ... بیچاره مادره با چه امیدی بزرگت کرده حالا شما اینقدر با نامردی جوابشو میخوای بدی ...
.
.
.
به نظر خانواده ات احترام بذار

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
به نظر من اگه شما با این دوستتون ازدواج کنید ، حتمن بعدها بین خانومت و مامانت مشکلاتی پیش میاد!

m.m2

کاربر فعال
سلام........کلا بگم بیچاره شدم هر کاری کردم مادرم راضی نمیشه و همه چی رو بهونه میکنه،میگه سربازم میگه دختره سه سال ازت بزرگتره،میگه راه خونشون دوره در حالی که کمتر از دو ساعت راهه،خسته شدم هر جوری بود خواستم مادرم رو راضی کنم ولی نشد که نشد!!!
دختره به خدا ازون دخترایی هست که سنش کم نشون میده خیلی کم نشون میده خیلی،الانم تو این دوره زمونه کسی بیشتر از یه بچه که نمیاره،خودمم مراقبشم،چرا مادرم اینطوریه،همه کاره خونمونم مادرمه،خسته شدم خیلی با مادرم بحث کردم،هر طوری بگی حرف زدم ولی نشد که نشد!!!خسته شدم،من این دختر رو میخوام و میدونم باهاش خوشبخت میشم،دختری هست که به ایده هام و خانوادم خیلی نزدیکه،خستم خسته......
مادرم میترسه با این دختر بدبخت شم،قبلا دوست داشت ارشد قبول شم قبولم شدم ولی باز حرفش عوض نشد که نشد،دارم دیوونه میشم،چکار کنم؟ما تقریبا3 ساله پنهانی با هم هستیم،جدا بشم دختره دیوونه میشه خودمم داغون میشم من دوسش دارم:(
سلام شاید بشه از مادرتون خواهش کنید بدون در نظر گرفتن سن و....... بقیه مواردی که گفتین خودش در مورد این دختر خانم وخانوادش تحقیق کنه وبعد اگر مشکلی جز سن نبود نامزد کنین نامزدی که اسمی تو شناسنامه ها نره تا ببینین واقعا هون کسی که میخواین

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
با اجازه بزرگترا من چند جمله حرف بزنم:redface:
این روزا معنی دختر و پسر خوب فرق کرده
داشتن همجین رابطه ای در شان یه دختر خانوم پاک و نجیب نیست
پس لطفا انقد نگین پاک پاک پاک کسی که نامشروع همچین رابطه ای داشته پس دیگه پاک نیست حتی اگه تحت بدترین شرایط بوده و برام جالبه خانوم سنش یعنی حداقل 25سال بوده که این اتفاق افتاده و در این شرایط من ارور میدم
نمیگم خانوم خوبی نیستن یا هر چیز دیگه ای چون من نمیشناسمشون اما کارتون (دوتاتون رو میگم)از روی سادگی بوده یا اجبار یا اختیار یا هرچی اشتباه محض بوده
بچه ها من خیلی از پست ها رو خوندم و برام جالبه اشتباه به این بزرگی رو ندیده گرفتین برام عجیبه
اما به نظرم برای تصمیم همون مشاور برین بهتره
به نظر مادرتون احترام بذارین اما یادتون باشه شما مسئول اون خانوم هستین و مسئولیت کمی هم نیست
به نظرم به مادرتون نگین همچین رابطه ای داشتین داغون تر میکنه وضعو
موفق باشید

dejbanan

اخراجی موقت

نه بابا حاجی این چه کاریه! این کارتون که بدتره!

امیر753

عضو جدید
پس لطفا انقد نگین پاک پاک پاک کسی که نامشروع همچین رابطه ای داشته پس دیگه پاک نیست حتی اگه تحت بدترین شرایط بوده و برام جالبه خانوم سنش یعنی حداقل 25سال بوده که این اتفاق افتاده و در این شرایط من ارور میدم
نمیگم خانوم خوبی نیستن یا هر چیز دیگه ای چون من نمیشناسمشون اما کارتون (دوتاتون رو میگم)از روی سادگی بوده یا اجبار یا اختیار یا هرچی اشتباه محض بوده
بچه ها من خیلی از پست ها رو خوندم و برام جالبه اشتباه به این بزرگی رو ندیده گرفتین برام عجیبه
به نظر مادرتون احترام بذارین اما یادتون باشه شما مسئول اون خانوم هستین و مسئولیت کمی هم نیست
موفق باشید

آره من کثافتم،من بی غیرتم ولی دیگه نمیخوام باشم...... میخوام جبران کنم........نمیدونم چطوری؟!!!خسسسسسستم،دیگه از بحث و حرف تو خونه خسته شدم،شاید جدا شدیم و قضیه رو تموم کنم،میدونم داغون میشه...................خدا منو ببخش...،

به همه کاربرا که اینجا هستن توصیه اکید میکنم این دوستیا بدرد نیمخوره،اگه هم میخواین با کسی دوست شین پنهانی نباشه و حتما خانواده ها خبر داشته باشن و یه بزرگتری رابطتونو کنترل کنه،در این دوستیا کسی که از همه بیشتر ضربه میخوره دختر هست.......................شاید فک کنین این حرفام شعار باشه ولی من تک تک این کلماتو حس کردم،هر طور مایلین......من وجدانم داغونه،من این دختر رو دوست دارم،کاش با وجود چنین مادری این رابطه رو شروع نمیکردم،همه تقصیرها رو من دارم،من گناهکارم،من کثثثثثثثثثافتم......ولی دیگه آدمم...............فهمیدم اشتباه کردم ..دارم دیوونه میشم

امیر753

عضو جدید
موفق باشید

اینم بگم دختر عاطفی هست،زود دل میبنده آنم بدجور،منم چون از همه لحاظ بهش میخورم،حالا به هر حال از اخلاق و شکل و قیافم خوشش آمد و عاشقم شد،تقصیر آن دختر نیست،آن دختر پاک و نجیبه،شما اشتباه میکنین من پاک و نجیب نیستم و من کثافتم،آن پاکه،آن سیده،درموردش درست حرف بزن کاربر محترم!!!!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
به نظر من شما مسئولید در قبال اون خانم بعد یه مدتی مادرتون مجبور میشه با قضیه کنار بیاد به مادرتون به احترامی نکنید فقط اینقده مرد باشید که برید یه کار پیدا کنید دختری رو که به خودتون وابسته کردید باهاش ازدواج کنید مادر هم جز خوشبختی شما چیزی نمیخواد اگه فکر میکنی باهاش خوشبختی لحظه ای درنگ نکن اون دختره محدودتره این درک کنید تو جامعه ما دخترا یا لاقل زنا دست و پپا شکسته ترن فکر کن فردا چه بلایی سرش میاد میتونید با عذاب وجدانش زندگی کنی؟!
درست فکر کن مرد باش هر چیزی یه تاوانی داره نکن با دختر مردم کاری که بعد پپشیمون شی
خدا سرت میاره ها

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
اینم بگم دختر عاطفی هست،زود دل میبنده آنم بدجور،منم چون از همه لحاظ بهش میخورم،حالا به هر حال از اخلاق و شکل و قیافم خوشش آمد و عاشقم شد،تقصیر آن دختر نیست،آن دختر پاک و نجیبه،شما اشتباه میکنین من پاک و نجیب نیستم و من کثافتم،آن پاکه،آن سیده،درموردش درست حرف بزن کاربر محترم!!!!

ببینید بحث پاکی یا ناپپاکیشون نیست
ادمی جایزالخطاست با گفتن اینکه پاکه چیزی درست نمیشه دوسش داری به فکر ایندش باش

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
به نظر من اگه شما با این دوستتون ازدواج کنید ، حتمن بعدها بین خانومت و مامانت مشکلاتی پیش میاد!

شاید هم نیاد اگه دختر با سیاست باشه همه چیز درست میکنه اگه اینا کنا رهم خوشبخت باشن مادرم کم کم همه چیز فراموش میکنه
اما اگه این پسر اون دختر ترک کنه چی میشه
اون دختر باید چیکار کنه

امیر753

عضو جدید
به نظر من شما مسئولید در قبال اون خانم بعد یه مدتی مادرتون مجبور میشه با قضیه کنار بیاد به مادرتون به احترامی نکنید فقط اینقده مرد باشید که برید یه کار پیدا کنید دختری رو که به خودتون وابسته کردید باهاش ازدواج کنید مادر هم جز خوشبختی شما چیزی نمیخواد اگه فکر میکنی باهاش خوشبختی لحظه ای درنگ نکن اون دختره محدودتره این درک کنید تو جامعه ما دخترا یا لاقل زنا دست و پپا شکسته ترن فکر کن فردا چه بلایی سرش میاد میتونید با عذاب وجدانش زندگی کنی؟!
درست فکر کن مرد باش هر چیزی یه تاوانی داره نکن با دختر مردم کاری که بعد پپشیمون شی
خدا سرت میاره ها

ولی آن از من راضی هست...... میدونه خانوادم مخالفه......من خیلی تلاش کردم ....بدون حمایت خانواده نمیشه......آن دختر نفرینم نمیکنه خودش گفت من ازت راضیم......چون میدونه چقدر سختی کشیدم تا این لحظه

امیر753

عضو جدید
ببینید بحث پاکی یا ناپپاکیشون نیست
ادمی جایزالخطاست با گفتن اینکه پاکه چیزی درست نمیشه دوسش داری به فکر ایندش باش

مادرم منو تهدید کرده که اگه با این دختر ازدواج کنم از ارث منو محروم میکنه و کمکی بهم نمیکنه،من دستم خیلی خالی هست....:( درکم کنین

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ولی آن از من راضی هست...... میدونه خانوادم مخالفه......من خیلی تلاش کردم ....بدون حمایت خانواده نمیشه......آن دختر نفرینم نمیکنه خودش گفت من ازت راضیم......چون میدونه چقدر سختی کشیدم تا این لحظه
ای خدا اون دوست داره چیزی نمیکه به فکر خودش نیست ولی شما چی شما چرا به فکرش نیستی ایندش خراب کردی میدونی چه ها باید بکشه تا اخر عمر
اگه شما چند مدت سختی کشید اون باید از این به بعد همیشه سختی بکشه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
مادرم منو تهدید کرده که اگه با این دختر ازدواج کنم از ارث منو محروم میکنه و کمکی بهم نمیکنه،من دستم خیلی خالی هست....:( درکم کنین
باشه محروم کنه مردی میری کار میکنی
بعدشم مادرا هزارتا حرف میزنن اینکار نمیکنه
تو مردی نمیتونی رو پات واستی زندگی بچرخونی انتظارت از اون دختر چیه ایندش چطور میشه چطور باید زندگی کنه تو این جامعه هان

امیر753

عضو جدید
ای خدا اون دوست داره چیزی نمیکه به فکر خودش نیست ولی شما چی شما چرا به فکرش نیستی ایندش خراب کردی میدونی چه ها باید بکشه تا اخر عمر
اگه شما چند مدت سختی کشید اون باید از این به بعد همیشه سختی بکشه

از چه لحاظ میگین آن تا آخر عمر سختی میکشه؟من که باهاش کاری نکردم و چیزیش نشد......فقط از نظر عاطفی آره حق با شماست

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
از چه لحاظ میگین آن تا آخر عمر سختی میکشه؟من که باهاش کاری نکردم و چیزیش نشد......فقط از نظر عاطفی آره حق با شماست

خب من بد متوجه شدم اگه اینطوری باشه مشکلی نیست
بهتر از هم فاصله بگیرید این بهترین راه البته خیلی اذیت میشید خیلی و مطمئن باش تا اخر عمر فراموشش نمیکنی هیچوقت

امیر753

عضو جدید
باشه محروم کنه مردی میری کار میکنی
بعدشم مادرا هزارتا حرف میزنن اینکار نمیکنه
تو مردی نمیتونی رو پات واستی زندگی بچرخونی انتظارت از اون دختر چیه ایندش چطور میشه چطور باید زندگی کنه تو این جامعه هان

شما درست میگین،من تو ارشد دنبال کار میرم حتما،ولی ولی تا کی این دختر رو منتظر بزارم.....هیچ تضمینی نیست که مادرم راضی بشه.....شرایطی که من دارم این دختر رو بدبخت کامل میکنه