بررسی کارنامه آزمون ارشد معماری داشگاه آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

curly_architect

کاربر فعال
سلام بچه ها! نتایج آزاد هم که بالاخره اومد! لطفا تراز، درصد ها و محل قبولیتونو بذارید تا ببینیم چه درس هایی تاثیر بیشتری در قبولی داشته. درصد های خودم:
زبان: 10
دروس فنی: 11/7
دروس تاریخ و مبانی نظری: 15
درک عمومی معماری: 16/7
نمره کل: 5285
من امسال 2 تا انتخاب داشتم علوم تحقیقات البرز و قزوین که هیچ کدوم رو قبول نشدم. تراز آخرین فرد قبول شده البرز 5864 و قزوین هم 5721 هست. به نظرتون ممکنه تکمیل ظرفیت قبول بشم؟

sora66

عضو جدید
سلام زبان:8.4 فنی:18.4 تاریخ:40 درک:26.7 نمره کل:6115 تهران غرب انتخاب سومم بوده .که احتمالا شمال و جنوب را هم میاوردم که بعد غرب زدم:(

saeed.yadollahi

عضو جدید
زبان: 50
فن:15
تاریخ:16.7
درک عمومی: 21.7
بازسازی پس از سانحه:26.7
شیراز-رتبه 80
دوستان کسی میدونه ظرفیت هر دانشگاه حدودا چند نفره؟یعنی چند درصد من قبول میشم؟

curly_architect

کاربر فعال
ظرفیت پارسال رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید دوست عزیز اما این ظرفیت اعلام شده هست و ظرفیت واقعی نیست چون تا اونجایی که می دونم دانشگاه آزاد خیلی بیشتر از اینا دانشجو می گیره مخصوصا تو تکمیل ظرفیت.
http://uplod.ir/wlpecj9bwir8/memari.pdf.htm

saeed.yadollahi

عضو جدید
ممنون که جواب دادین،دوست عزیز.یعنی با این وضع من قبول نمیشم؟چون نوشته بود 18نفر.نرم اسکیس بدم؟

lilibit2

عضو جدید
معمولا تو تکمیل ظرفیتها به همون تعداد دوباره میگیرن شما نمره بازسازی رو براتون حساب نکردن و نیازم نبوده که جواب بدین
زبان 13.8 فنی 20 تاریخ 48.8 درک 38.8
35 شیراز
6760

curly_architect

کاربر فعال
احتمال قبولیتون هست اما مطمئنن اگر اسکیس بدید بهتره تا اینکه براتون کلا نمره ای از اسکیس منظور نشه. اگر هم احیانا نشدید تو تکمیل ظرفیت قبول می شید.

saeed.yadollahi

عضو جدید
معمولا تو تکمیل ظرفیتها به همون تعداد دوباره میگیرن شما نمره بازسازی رو براتون حساب نکردن و نیازم نبوده که جواب بدین
زبان 13.8 فنی 20 تاریخ 48.8 درک 38.8
35 شیراز
6760
شما هم شیرازی هستین؟شما از ظرفیت دانشگاه شیراز خبر دارین؟من رتبم 80شده ترازم 6440.چون فقط یه انتخاب داشتم نگرانم.شما فکر میکنید قبول بشم؟

آگرین

عضو جدید
شما هم شیرازی هستین؟شما از ظرفیت دانشگاه شیراز خبر دارین؟من رتبم 80شده ترازم 6440.چون فقط یه انتخاب داشتم نگرانم.شما فکر میکنید قبول بشم؟
با توجه به تجربیات سالها ی قبل اره احتمال قبولی شما هست ...ولی امسال هم یه مقدار تغییرات دادن تو روش پذیرش دانشجو...به هر حال با توجه به تکمیل ظرفیت و احتمالا انتخاب شهر رشته جدید احتمال قبولی شما هست

آگرین

عضو جدید
من 6143 شدم و رتبه ام 500 شده امیدی برای قبولی تهران جنوب هست؟////به نظرتون اسکیس باید چند درصد بشه که حدا اقل تو تکمیل ظرفیت هم بتونم یکی از واحدهای تهران رو قبول بشم.....:cry:

curly_architect

کاربر فعال
چون تراز خودت خوبه فکر می کنم اسکیسو اگه تا 40% هم بزنی قبولی.
من 6143 شدم و رتبه ام 500 شده امیدی برای قبولی تهران جنوب هست؟////به نظرتون اسکیس باید چند درصد بشه که حدا اقل تو تکمیل ظرفیت هم بتونم یکی از واحدهای تهران رو قبول بشم.....:cry:

lilibit2

عضو جدید
نه من بوشهریم ! نمیدونم وضعیت دانشگاه چطور هست ولی اگه اسکیس رو خوب بزنی حتماً دور اول قبول میشی اگر هم نشد تو تکمیل ظرفیت شرکت کن چون شیراز متقاضی زیاد داره ترازش به نسبت مثله تهرانه ولی ترازت خوبه نگران نباش علوم تحقیقات رو قطعا میاری اگه رفت واسه کمیل ظرفیت ! کلا شیراز میمونی نگران نباش !!!!;)

curly_architect

کاربر فعال
اخه رتبه من 500 و تو این 500 نفر که جلوترن خیلیها میتونن اسکیس بالا بزنن...قبلا اسکیس 50 درصد هم داشتم
درسته اما منظور من گلا تهران بود اگر تهران جنوب نشد تهران غرب احتمالش هست که قبول بشی. تکمیل ظرفیت پارسال مرحله دوم تهران تا 6050 هم گرفته بود من فکر می کنم اگر هم قبول نشدی تکمیل ظرفیت با این ترازی که آوردی 100% قبول می شی اگر اسکیست هم اینجوری که می گی بتونی تا 50% بزنی مطمئنم که قبول می شی. خیالت راحت :smile:

Paradiso100

عضو جدید
من 7549 ترازمه
رتبه 5
انتخاب اول علوم و تحقیقات تهران
درصد ها :
زبان : 13.4
دروس فنی : 28.4
تاریخ و مبانی نظری : 56.4
درک عمومی معماری : 60

اما خودم میدونم با این رتبه و تراز خوب اسکیس ردم میکنن . اسکیس داغونه

curly_architect

کاربر فعال
من 7549 ترازمه
رتبه 5
انتخاب اول علوم و تحقیقات تهران
درصد ها :
زبان : 13.4
دروس فنی : 28.4
تاریخ و مبانی نظری : 56.4
درک عمومی معماری : 60

اما خودم میدونم با این رتبه و تراز خوب اسکیس ردم میکنن . اسکیس داغونه
ترازت عالیه. حتی اگه اسکیستو 10 هم بزنی ، یعنی فقط کاغذ اسکیسو هم پر کنی باز هم تهزان قبولی. نمی تونم با اطمینان بگم علوم و تحقیقات اما تهران شمال یا تهران غرب حتما قبولی.

Paradiso100

عضو جدید
ترازت عالیه. حتی اگه اسکیستو 10 هم بزنی ، یعنی فقط کاغذ اسکیسو هم پر کنی باز هم تهزان قبولی. نمی تونم با اطمینان بگم علوم و تحقیقات اما تهران شمال یا تهران غرب حتما قبولی.

مرسی واقعا امید میدی بم :) خیلی نگران اسکیسم . اما باید همون علوم تحقیقات بیارم نه تهران غرب :( این رتبه حق من نبود البته . D:

afshin360

عضو جدید
دوستان عزیز می خواستم بدونم کسایی که مردود شدن واسه تکمیل ظرفیت نمی تونن شرکت کنن ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.