نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed.yadollahi

عضو جدید
ممنون "Paradiso100
"
یه چیزه دیگه،الان بیشتر بچه های شیراز،انتخاب اولشون شیراز بوده بعد علوم تحقیقات فارس.(البته من فقط یه انتخاب داشتم).ممکنه کسی که الان انتخاب دومش رو مجاز شده بعد از اعلام نتایج،به دلیل داشتن اسکیس عالی،شیراز قبول بشه؟(منظرم تکمیله ظرفیت نیست)
شانس من توی قبولی چند درصد هست؟چون اصلا اسکیس تمرین نکردم.

saeed.yadollahi

عضو جدید
دوستان عزیز اگر بحث سر ظرفیت دانشگاه آزاده باید بگم که خب واضحه دیگه؛ هر واحد دانشگاهی رو که میخواید ؛به عنوان دانشجوی مهمان وارد سایتش بشید و از ظرفیت ها و نام اساتید و... مطلع بشید ...دیگه کلک نمیخوان بزنن که هرچی باشه اون تو زدن...............
ممنون چه روش خوبی.نمی دونستم.رفتم.ظرفیت کلاس ها بیشتر 20نفر بود.یعنی 20نفر میخوان؟

saeed.yadollahi

عضو جدید
1. منم دقیقا موافقم که شما فهمی از کلام بنده نداری .قائل به هیچ منطقی هم نیستی
2. شما احتمالا بجای معماری روانشناسی خوندی . یا لابد ادعای اینم داری ! که انقد تخصصی در مورد شناخت دیگران بحث میکنی. بابا یکم معماری بخون خوب پسر جان
3. خوبه که این ادعا رو هم قبول کردی که دیگه نداری
4. اگه این بحث انقد بچگونه بود که انقد دنبالش نمیکردی و حرص نمیخوردی قربونت . از دلت بپرس ;)
ممنون "
Paradiso100
"
یه چیزه دیگه،الان بیشتر بچه های شیراز،انتخاب اولشون شیراز بوده بعد علوم تحقیقات فارس.(البته من فقط یه انتخاب داشتم).ممکنه کسی که الان انتخاب دومش رو مجاز شده بعد از اعلام نتایج،به دلیل داشتن اسکیس عالی،شیراز قبول بشه؟(منظرم تکمیله ظرفیت نیست)

Paradiso100

عضو جدید
ممنون "Paradiso100
"

در مورد احتمال قبول شدنت که هیچ نظری نمیتونم بدم . چون بستگی داره بقیه چه اسکیسی داشته باشن
اما در مورد سوال اولت . ابدا کسی که اسکیسشم در حد 100 باشه توی این مرحله نمیتونه غیر واحدی که مجاز شده انتخاب منه . دانشگاه انتخاب شده الان . فقط توی تکمیل ظرفیت میشه

saeed.yadollahi

عضو جدید
نگفنین ؟Paradiso100 چی شدی؟
ببخشید با تاخیر جواب گرفتم.مرسی.الان کاملا متوجه شدم.شب همگی خوش.برام دعا کنیدمحتاجم به دعاهاتون

dj_manijak

عضو جدید
دعوت در انتخاب دوم

دعوت در انتخاب دوم

123.jpg
نمیرم امتحان بدم چون شاغلم و تمرین نکردم و احتمال قبولیم خیلی کمه.ارزوی موفقیت برای دوستان.

afshin360

عضو جدید
دوستان عزیز می خواستم بدونم کسایی که مردود شدن واسه تکمیل ظرفیت نمی تونن شرکت کنن ؟

hooman_archi

عضو جدید
دوستان اگر الان قبول شیم و نریم بعد میتونیم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟
یا حتما باید قبولی اول بریم بعد تو تکمیل ظرفیت دانشگاهمون عوض کنیم؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

pedimedi

عضو جدید
دوستان یه سوال :
واسه جلسه اسکیس چه پدافندی برای گرفتگی عضلات ببریم ؟ زیر انداز کافیه یا لحاف و پتو فراموش نشه ؟

mahfo

کاربر بیش فعال
دوستان ببخشید چن تا سوال داشتم:
1-اگه با خطکش بکشیم نمره منفی داره؟
2- مقیاس پلان رو خودشون تعیین میکنن؟
3-تخته رسم مجازه یا نه؟
4-اگر به جای ماژیک با مداد رنگی راندو کنیم نمیشه؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ببخشید چن تا سوال داشتم:
1-اگه با خطکش بکشیم نمره منفی داره؟
2- مقیاس پلان رو خودشون تعیین میکنن؟
3-تخته رسم مجازه یا نه؟
4-اگر به جای ماژیک با مداد رنگی راندو کنیم نمیشه؟
1. خط کش امتیار منفی اصلا نداره واگر دستتون برای خط آزاد خیلی خوب وعالی نیست بهتره برای کار اول با خط کش با مداد یا اتود بکشیند خطوط مد نظر رو بعدش با روان نویس روش رو بکشیند تا خط آزاد هم به چشم بیاد وکج هم دیده نشه. در کل خط کش امتیاز منفی نداره واین دروغه
2.بله مقیاس رو خودشون مشخص میکنند
3.هر وسیله ای که بخوایند مجازه ببریند مشکلی نداره
4. استفاده از هر وسیله طراحی در اسکیس مجاز است اما با ماژیک کار شیک تری میشه در کل
- پلان رو اصلا با دست آزاد نکشیند
-نکات مهم طرحتون رو حتما با رنگ های خاص بنویسیند تا به چشم بیاد
-با خط معمولی به هیچ عنوان چیزی در برگه های اسکیستون ننویسیند وخطوطتون معمارانه باشه( البته اسم وفامیلتون دیگه با خودکاره اون رو معمولی بنویسیند:D)
-طرح های سیاه سفیدی که از تک رنگ های دیگه هم تویه نوشتن وحتی راندو استفاده میشه بسیار به چشم میاد همون تک رنگ به خاطر کار سیاه سفید بودنش
-حتما فرچه با خودتون ببرید که کارایی که پاک میکنید با دستتون جابه جا نکنید رو برگه که کثیف بشه
-حتما حتما برگه هاتون رو از منگنه خارج کنید(خودشون میچسبونن اخر کار براتون) چون اینجوری احتمال داره برگه های زیریتون کثیف بشه
-با خودتون یه زیر انداز ببریند چون اگر خسته شدین بشینید رو زمین راحت کارتون رو بکشیند
استرس اصلا نیگیریند وبه کارهای بغلیتون اصلا نگاه نکنید تا روحیه شما خیلی الکی بره بالا یا الکی بیاد پایین چون شاید به چشم شما زیبا یا زشت به نطر بیاد اما شما داور نیستین داوران باید تصمیم بگیرن چه کاری زیبا وچه کاری زشته
-تحلیل سایت ورسم دیاگرام وایده های طراحی تو کار بسیار مهمه پس اگر تو برگه سوال حتی ازتون نخواست شما انجام بدین چون نمره بالایی میگیرین
باز اگر نکته ای به چشمم بیاد بهتون میگم دوستان تا روز جمعه
به امید موفقیت شما

mahfo

کاربر بیش فعال
1. خط کش امتیار منفی اصلا نداره واگر دستتون برای خط آزاد خیلی خوب وعالی نیست بهتره برای کار اول با خط کش با مداد یا اتود بکشیند خطوط مد نظر رو بعدش با روان نویس روش رو بکشیند تا خط آزاد هم به چشم بیاد وکج هم دیده نشه. در کل خط کش امتیاز منفی نداره واین دروغه
4. استفاده از هر وسیله طراحی در اسکیس مجاز است اما با ماژیک کار شیک تری میشه در کل
-با خط معمولی به هیچ عنوان چیزی در برگه های اسکیستون ننویسیند وخطوطتون معمارانه باشه( البته اسم وفامیلتون دیگه با خودکاره اون رو معمولی بنویسیند:D)
-طرح های سیاه سفیدی که از تک رنگ های دیگه هم تویه نوشتن وحتی راندو استفاده میشه بسیار به چشم میاد همون تک رنگ به خاطر کار سیاه سفید بودنش
-حتما فرچه با خودتون ببرید که کارایی که پاک میکنید با دستتون جابه جا نکنید رو برگه که کثیف بشه
-حتما حتما برگه هاتون رو از منگنه خارج کنید(خودشون میچسبونن اخر کار براتون) چون اینجوری احتمال داره برگه های زیریتون کثیف بشه
-با خودتون یه زیر انداز ببریند چون اگر خسته شدین بشینید رو زمین راحت کارتون رو بکشیند
استرس اصلا نیگیریند وبه کارهای بغلیتون اصلا نگاه نکنید تا روحیه شما خیلی الکی بره بالا یا الکی بیاد پایین چون شاید به چشم شما زیبا یا زشت به نطر بیاد اما شما داور نیستین داوران باید تصمیم بگیرن چه کاری زیبا وچه کاری زشته
-تحلیل سایت ورسم دیاگرام وایده های طراحی تو کار بسیار مهمه پس اگر تو برگه سوال حتی ازتون نخواست شما انجام بدین چون نمره بالایی میگیرین
به امید موفقیت شما

ممنون آقا کوروش از توضیحات کاملتون:smile:
راستی من اکثر کارای بچه ها رو که دیدم پلاناشون مربع مستطیل بود یعنی انحنا نداشتن اکثرا...میشه بگید دلیل خاصی داره یا نه؟

معمارباشی

عضو جدید
راستی من اکثر کارای بچه ها رو که دیدم پلاناشون مربع مستطیل بود یعنی انحنا نداشتن اکثرا...میشه بگید دلیل خاصی داره یا نه؟

برای این که بردن منحنی به پرسپکتیو مشکلات خاص خودشو داره و به دردسرش نمی ارزه !!!

pedimedi

عضو جدید
به امید موفقیت شما

دقیقا . حتی اگه خطوط ساده هست اونم نباید به چند تا نقطه گریز بره که کار سخت بشه
ببینم توی هر صفحه فقط باید یک چیز درخواستی رسم بشه یعنی پلان جدا تو یه ورق پرسپکتیو یه صفحه و ...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم دوستان دلایلش رو گفتند منم یه دلیل اضافه کنم کلا طرح های با خطوط زاویه دار بیشتر جلب توجه میکنه مثل این عکس. راستی اگر یه خط شکسته هم تو این زوایای راست گوشه 90 درجه ای کار کنید خیلی میتونه کمکتون کنه چون جلب توجه میکنه به خوبی
IMAG0751.jpg

mahsa_archi_arch

عضو جدید
ای بابا. من ک بالاخره نفهمیدم!

دوستان چیزی که من متوجه شدم و سوال کردم این که اسکیسی که قراره برگزار شه فقط شما در انتخاب مجاز شده می سنجه ..
در صورت قبولی در واحد دانشگاهی مجاز شده که هیچ .. دیگه نمیشه تکمیل ظرفیت شرکت کرد
ولی اگر در واحد مجاز شده مردود بشیم میشه در تکمیل ظرفیت مهر شرکت کرد .. :w09:
فکر کنم اینطوریه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چیزی که من متوجه شدم و سوال کردم این که اسکیسی که قراره برگزار شه فقط شما در انتخاب مجاز شده می سنجه ..
در صورت قبولی در واحد دانشگاهی مجاز شده که هیچ .. دیگه نمیشه تکمیل ظرفیت شرکت کرد
ولی اگر در واحد مجاز شده مردود بشیم میشه در تکمیل ظرفیت مهر شرکت کرد .. :w09:
فکر کنم اینطوریه
نه اینجوری نیست فکر کنم دوست عزیز تو تکمیل ظرفیت هر واحدی رو چه قبول شده باشین چه نشده باشین میتونید شرکت کنید.البته اینم نظر شخصیمه دانشگاه آزاد خیلی گنگ داره عمل میکنه:w20::w20:

fereshte1111

عضو جدید
نه اینجوری نیست فکر کنم دوست عزیز تو تکمیل ظرفیت هر واحدی رو چه قبول شده باشین چه نشده باشین میتونید شرکت کنید.البته اینم نظر شخصیمه دانشگاه آزاد خیلی گنگ داره عمل میکنه:w20::w20:

اره کوروش. تمامی پذیرفته شدگان و پذیرفته نشدگان نوشته بود.

mahfo

کاربر بیش فعال
دوستان کسی میدونه فرق پردیس علوم تحقیقات با علوم تحقیقات چیه؟

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزمپردیس معمولا یعنی یه واحددانشگاهی زیرمجموعه دانشگاه اصلی با گروه اساتید نزدیک به همون مثل همینایی که دانشگاه تهران تو کیش و کرج و قم راه انداخته و بهشتی و علم و صنعتم از امسال راه انداختن.

far gol

عضو جدید
دوستان عزیز می خواستم بدونم کسایی که مردود شدن واسه تکمیل ظرفیت نمی تونن شرکت کنن ؟

من از روابط عمومی مرکز ازمون پرسیدم گفتن افراد دعوت نشده به ازمون عملی اسکیس یعنی کسانی که مردود شدن در تکمیل ظرفیت نمی تونند شرکت کنند !!!

النازا

عضو جدید
من از روابط عمومی مرکز ازمون پرسیدم گفتن افراد دعوت نشده به ازمون عملی اسکیس یعنی کسانی که مردود شدن در تکمیل ظرفیت نمی تونند شرکت کنند !!!

من ازاد قبول شدم ولی نمیدونم کی باید برا اسکیسس اقدام کنم تو سایت ازادم که اخه چیزی نزده

arezooo82

عضو جدید

واحدای علوم تحقیقاتی که هنوز مجوز ندارن رو با کلمه پردیس،از سایر واحدا جدا کردن.وقتی مجوزشون رو بگیرن دوباره میشن علوم تحقیقات.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا