اعتراف میکنم که ......

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم راهنمایی که بودم به شدت جو گیر بودم، همسایگیمون یه خانومه بود که تازه از شوهرش طلاق گرفته بود، شوهره هم هر روز میومد و جلو در خونش سر و صدا راه مینداخت، خیلی دلم واسه خانومه میسوخت. یه روز که طرف اومده بود عربده کشی، تصمیم گرفتم که برم و جلوش در بیام. رفتم تو کوچه و گفتم آهای چیکارش داری؟ یارو یه نگاه بهم انداخت و یه پوزخندی زد و به کارش ادمه داد، منم سه پیچش شدم، وقتی دید من بیخیالش نمیشم گفت اصلا تو چیکارشی؟ منم جوگیر، گفتم لعنتی زنمه!!:D:redface:

:biggrin:....حالا اینو گفتی آقاهه بیخیال شد یا نه؟!!!!!!!

Z.ANSARI

کاربر فعال
اعتراف میکنم دلم برای دانشگاه تنگ شده و خوشحالم که دوباره داره شروع میشه............;)

Z.ANSARI

کاربر فعال
وااااااااااااااااااای نگو که حوصله پسرای مزخرف کلاسمونو ندارم :hate:

خوشبختانه پسرهای ابله دانشگاه ما فقط توی دروس عمومی با ما هستند.....مجبور نیستیم همیشه ریختشون رو تحمل کنیم......
البته دور از جون عده ای عاقل..........:D

m.khos

عضو جدید
واقعا یه سوال دارم مگه پسر ابله وجود داره.نه واقعا دارررررررررریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

Z.ANSARI

کاربر فعال
واقعا یه سوال دارم مگه پسر ابله وجود داره.نه واقعا دارررررررررریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

پ نه پ..........
نکنه فکر کردین در آسمون باز شده و شما پسران آسمان افتادید روی زمین؟؟؟
اشتباه فکر کردید..........چون متاسفانه در جامعه امروز اونم توی دانشگاه آزاد پسرها افتضاح اند...........البته نمیگم همه........
بهتون بر نخوره............
حالا واقعا یه سوال دارم...........پسرها اااااایییییییییییننننننننننننققققققققققددددددددددرررررررررررررر که میگید خوب هستند و قابل احترام؟؟؟؟؟؟؟؟/:eek:

dejbanan

اخراجی موقت
پ نه پ..........
اشتباه فکر کردید..........چون متاسفانه در جامعه امروز اونم توی دانشگاه آزاد پسرها افتضاح اند...........البته نمیگم همه........
حالا واقعا یه سوال دارم...........پسرها اااااایییییییییییننننننننننننققققققققققددددددددددرررررررررررررر که میگید خوب هستند و قابل احترام؟؟؟؟؟؟؟؟/:eek:

از یه دانشگاه آزادی واحد#### بیش از این انتظاری نبود;)

Z.ANSARI

کاربر فعال
همون قضیه گربه و گوشته:D;)

قضیه ی گوشت و گربه کاملا متفاوت است بایجازتون............
در حال حاضر دختر ها گوشتندو پسرها گربه................احساس کردم اشتباه متوجه شدید..........

رفع ابهام شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Z.ANSARI

کاربر فعال
از یه دانشگاه آزادی واحد#### بیش از این انتظاری نبود;)

اولا دانشگاه ما آزاد هست ولی هم بین المللیه و هم رشته ما توی این دانشگاه از همه ی شما دولتی ها و پیام نوری ها بالاتره........

دوما اگه توانایی اش رو دارید خودی نشون بدید و حدس بزنید کدوم دانشگاهم بعدش به قول معروف کرکری بخونید وگرنه همونی میشه که من گفتم...........

آخه ما که مثل شما هر دانشگاهی نمیدیم که......

dejbanan

اخراجی موقت
اولا دانشگاه ما آزاد هست ولی هم بین المللیه و هم رشته ما توی این دانشگاه از همه ی شما دولتی ها و پیام نوری ها بالاتره........

دوما اگه توانایی اش رو دارید خودی نشون بدید و حدس بزنید کدوم دانشگاهم بعدش به قول معروف کرکری بخونید وگرنه همونی میشه که من گفتم...........

آخه ما که مثل شما هر دانشگاهی نمیدیم که......

چی بگم والا واحد جنوبیام انقدر ادعاشون نمیشه که فلان و ویساریم:D
بین المللی!!!!!!!!:biggrin:

بعضی هام چه دل خجسته ای دارنآ.............................................;)

Z.ANSARI

کاربر فعال

چی بگم والا واحد جنوبیام انقدر ادعاشون نمیشه که فلان و ویساریم:D
بین المللی!!!!!!!!:biggrin:

بعضی هام چه دل خجسته ای دارنآ.............................................;)

آقاجان به جای اینکه اینقدر وفتتون رو صرف کل کل با بنده کنید.....تشریف ببرید و یه تحقیق ساده کنید.....ببینید یه من ماست چقدر کره داره....

حداقل اینجوری اطلاعات درست رو میتونید انتقال بدید......

dejbanan

اخراجی موقت
آقاجان به جای اینکه اینقدر وفتتون رو صرف کل کل با بنده کنید.....تشریف ببرید و یه تحقیق ساده کنید.....ببینید یه من ماست چقدر کره داره....

حداقل اینجوری اطلاعات درست رو میتونید انتقال بدید......

آفرین دقیقا میخاستم همینو ازت بشنوم ;)
دوست عزیز به جای اینکه( تو اون پست )بیای از روی حالا هرچی که تو وجودت هس و من اسمشو نمیبرم شروع کنی توهین به بچه های دانشگاهتون که حالا هرجا میخاد باشه برو اول همشون رو تک به تک بشناس و از رفتاراشون و... مطمئن شو (یا به قول خودت یه من ماست چقدر کره داره)بعد بیا جمعیت حاضر رو از تزای فیلسوفانت بهره مند کن و اون علم و هوش سرشارتون رو به درستی انتقال بدین

موفق باشی;)

Z.ANSARI

کاربر فعال
آفرین دقیقا میخاستم همینو ازت بشنوم ;)
دوست عزیز به جای اینکه( تو اون پست )بیای از روی حالا هرچی که تو وجودت هس و من اسمشو نمیبرم شروع کنی توهین به بچه های دانشگاهتون که حالا هرجا میخاد باشه برو اول همشون رو تک به تک بشناس و از رفتاراشون و... مطمئن شو (یا به قول خودت یه من ماست چقدر کره داره)بعد بیا جمعیت حاضر رو از تزای فیلسوفانت بهره مند کن و اون علم و هوش سرشارتون رو به درستی انتقال بدین

موفق باشی;)

دیدید اشتباه کردید......گفتم عده ای ولی شما ندیدید.........به نظرم اول کامل پست ها رو بخونید.

شما هم موفق باشید;)

dejbanan

اخراجی موقت
پ نه پ..........

دیدید اشتباه کردید......گفتم عده ای ولی شما ندیدید.........به نظرم اول کامل پست ها رو بخونید.

شما هم موفق باشید

پیشنهاد میکنم زحمت یه بار خوندن نوشته هاتون رو به خودتون بدید تا اینجوری مایه آبروریزی نشید;) نمیخاد زحمت بگشید برید صفحه قبل فقط مردمک چشمتون رو چند درجه به سمت بالا بگیرید شاهکارتون رو بخونید ببینید کلمه ی "عده ای" میبینید
;)

m.khos

عضو جدید
پ نه پ..........

سلام ببین تو دانشگاه هم پسرا بدن هم دخترا.مخصوصا تو ترمای اول که اکثرا همه تو فکر تحولن ..........
درباره باز شدن در اسمون هم من دقیقا فکر می کنم دره اسمون باز شده پسرا افتادن زمین.

Z.ANSARI

کاربر فعال
سلام ببین تو دانشگاه هم پسرا بدن هم دخترا.مخصوصا تو ترمای اول که اکثرا همه تو فکر تحولن ..........
درباره باز شدن در اسمون هم من دقیقا فکر می کنم دره اسمون باز شده پسرا افتادن زمین.

با نظرتون کاملا موافقم........

و اما در مورد در آسمون سپاس;)

Z.ANSARI

کاربر فعال

پیشنهاد میکنم زحمت یه بار خوندن نوشته هاتون رو به خودتون بدید تا اینجوری مایه آبروریزی نشید;) نمیخاد زحمت بگشید برید صفحه قبل فقط مردمک چشمتون رو چند درجه به سمت بالا بگیرید شاهکارتون رو بخونید ببینید کلمه ی "عده ای" میبینید
;)

شما اون قسمتی رو که نوشتم (نه همه.......بهتون بر نخوره )رو دیدید؟؟؟
اگخ بخوایم به زبان فارسی صحبت کنیم منظورم رو درست رسوندم.......

اگر هم شما منظور من رو نفهمیدید من عذر میخوام ........... منظور من عده ای ارز جامعه ی پسران دانشجو بود......;)

موفق باشید:D

dejbanan

اخراجی موقت
شما اون قسمتی رو که نوشتم (نه همه.......بهتون بر نخوره )رو دیدید؟؟؟
اگخ بخوایم به زبان فارسی صحبت کنیم منظورم رو درست رسوندم.......

اگر هم شما منظور من رو نفهمیدید من عذر میخوام ........... منظور من عده ای ارز جامعه ی پسران دانشجو بود......;)

موفق باشید

خعلی تو باهالی..............:D:biggrin:

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا اعتراف میکنم که نمیتونم بهت بگم چرا ...