کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم به هر حال ی نوع بازیه
فقطم استقلال و پیروزی تو دنیا بازیشون حساسه...رئال بارسا و منچستر ارسنال و غیره همه بازیای محلین

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام زائر امام رضا...زوار جمع زائره.. بله دعا کردم هم برای شما هم برای خانم الی که بهشون قول دادم تا گنبدو دیدم براشون دعا کنم....زیارتنامه هم بجای همه ابیدلا خوندم
خدا از دهنتون بشنوه ... مچکرم ... زنده باشید ...

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ینی از این بدتر نمیشد.. حیفه این همه پول...........

بخدا اینا باید ی چیزی هم به تلویزیون بدن که نشونشون میدن.............( بازیکنای هر دو تیمو میگمااااا)

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا به این لنگیا مخصوصا نیلسون رحم کرد که توپ تو 4چوبش نبود.
از بس حرص خوردم حال ندارم.
حالا دایی میاد میگه بازی دست ما بود و از این چرت و پرتا....

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ورزش > لیگ برتر - قرار بود فرهاد مجیدی مهاجم استقلال به عنوان بازیکن اخلاق دربی معرفی شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسئولان برگزاری دربی ابتدا فرهاد مجیدی را به عنوان بازیکن اخلاق این مسابقه انتخاب کردند اما مجیدی که عصبانی بود، حاضر نشد تا این عنوان را قبول کند. او پس از پایان دربی توسط مسئولان کمیته مبارزه با دوپینگ به اتاق نمونه گیری دعوت شد تا تست بدهد. مجیدی وقتی فهمید باید تست دوپینگ بدهد عصبانی شد و گفت: «چرا همیشه من باید تست دوپینگ بدهم؟» همین باعث شد او عنوان بازیکن اخلاق را قبول نکند و مسئولان برگزاری مسابقه هم مجبور شوند این عنوان را به جواد نکونام بدهند.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی دایی: داور می‌خواست بازی را در بیاورد/ خیلی‌ها از تساوی خوشحال شدند/ نکونام باید اخراج می‌شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه خیلی ها از تساوی دو تیم استقلال و پرسپولیس خوشحال شدند به انتقاد از عملکرد داور این بازی پرداخت و گفت: داور با کارت های زیادی که به بازیکنان ما داد آنها را بیش از اندازه محتاط کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی بدون گل جمعه شب تیمش برابر استقلال در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه آزادی ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: فکر می کنم نیمه اول بازی کیفیت چندانی نداشت و چیز خاصی اتفاق نیفتاد و دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند.
وی ادامه داد: اما در نیمه دوم تیم ما به مراتب بهتر بازی کرد و تیم برتر میدان بود. اگر یک ذره خود باوری داشتیم می توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم. تمام سعی مان را کردیم اما نتوانستیم گل بزنیم. بجز 30 - 40 ثانیه اول نیمه دوم که استقلال صاحب موقعیت شد در سایر دقایق ما صاحب توپ و میدان بودیم و اگر خودمان را باور می کردیم می توانستیم این بازی را ببریم.

یکی نیست بهش بگه احمق مگه 90دقیقه تو نبودی که کنار زمین صلوات میفرستادی که گل نخورید حالا میای میگی ....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی دایی: داور می‌خواست بازی را در بیاورد/ خیلی‌ها از تساوی خوشحال شدند/ نکونام باید اخراج می‌شد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه خیلی ها از تساوی دو تیم استقلال و پرسپولیس خوشحال شدند به انتقاد از عملکرد داور این بازی پرداخت و گفت: داور با کارت های زیادی که به بازیکنان ما داد آنها را بیش از اندازه محتاط کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی بدون گل جمعه شب تیمش برابر استقلال در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه آزادی ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: فکر می کنم نیمه اول بازی کیفیت چندانی نداشت و چیز خاصی اتفاق نیفتاد و دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند.
وی ادامه داد: اما در نیمه دوم تیم ما به مراتب بهتر بازی کرد و تیم برتر میدان بود. اگر یک ذره خود باوری داشتیم می توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم. تمام سعی مان را کردیم اما نتوانستیم گل بزنیم. بجز 30 - 40 ثانیه اول نیمه دوم که استقلال صاحب موقعیت شد در سایر دقایق ما صاحب توپ و میدان بودیم و اگر خودمان را باور می کردیم می توانستیم این بازی را ببریم.
یکی نیست بهش بگه احمق مگه 90دقیقه تو نبودی که کنار زمین صلوات میفرستادی که گل نخورید حالا میای میگی ....

دایی رو ول کن بابا ، همون نیمه اول دهنوی بیشتر با دست بازی میکرد تا با پا ، یه بار دستش خورد تو صورت پژمان نوری افتاد ،این علی دایی اشاره میکرد ادامه بدید نزنید بیرون
کلا از نظر این، داور باید 2 تا پنالتی میگرفته 3 نفر از استقلال رو هم اخراج میکرد

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
ینی افتضاااااح بازی کردن افتضاح!

نیمه اول ک انگار دارن با بچه محلا گل کوچیک بازی میکنن !
باز ب نیمه دومم .... ولی درکل خوب بازی نکردن اه اه!!!!!
خوب شد حالا فقط نباختیممم:دی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دایی رو ول کن بابا ، همون نیمه اول دهنوی بیشتر با دست بازی میکرد تا با پا ، یه بار دستش خورد تو صورت پژمان نوری افتاد ،این علی دایی اشاره میکرد ادامه بدید نزنید بیرون
کلا از نظر این، داور باید 2 تا پنالتی میگرفته 3 نفر از استقلال رو هم اخراج میکرد

کلا اونا به خوشونم رحم نمیکنن . ی بازیکن خودشونم رو زمین بود، توپو نزذن بیرون تا یارو از رو رفت پاشد

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
ولی پیام صادقیان قشنگ بازی کرد آ.....من میترسیدم ی وقت گل بزنه !:|
همش استرس داشتم ک ببازیم !کلن بفکر این نبودم ک گل بزنیم !:دی

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا اینجوری میکنن؟
این چه وعضه بازی بود؟
خوب توپ میگرفتن، ولی انگار واسه گل زدن نقشه ای نداشتن ...
ساموئل چرا اونجوری کرد؟
جمع کنید کاسه کوزتونو بابا اعصاب نداریم!
:cool:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دایی خیلی نامرد و پسته.خودش بازی جوانمردانه رو رعایت نمیکنه ولی توقع داری بقیه رعایت کنن..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر می رسید شماره ۷ محبوب آبی ها به دایی گفت:«هر وقت جلوی شما بازی کردم گل زدم» اما نیم دیگر جمله او مشخص نشد

به گزارش افکارنیوز ،در اواخر نیمه اول و زمانی که فرهاد مجیدی قصد داشت به جای سیاوش اکبرپور وارد میدان شود به سمت علی دایی که لب خط طولی ایستاده بود رفت و حرفی به او زد که موجب خنده سرمربی پرسپولیس شد.

تقریبا نیمی از جمله مجیدی توسط دوربین تلویزیونی به تصویر کشیده شد و به نظر می رسید شماره ۷ محبوب آبی ها به دایی گفت:«هر وقت جلوی شما بازی کردم گل زدم» اما نیم دیگر جمله او مشخص نشد.

با این حال از آنجایی که بعید است دایی یا مجیدی در این خصوص شفاف سازی کنند احتمالا کارشناسان لب خوانی باید از روی تصویر آهسته این صحنه به این نکته پی ببرند که آیا واقعا مجیدی با چنین جمله ای دایی را به خنده واداشته یا نه.

بازی رو ضبط کرده بودم الان که نگاه کردم راست میگن دقیقا همینو بهش گفت . دمش گرم...

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
من دقت کردم توپ ک ب ساموئل و آندو میرسه ب ضرس قاطع لو میدن ! دقت کنید اینبار!
نوری هم ک اصن یکیه ک واسه خودش تو زمین میلوله ! باید یاداوری بش کرد ک اینجا الان مسابقس!:دی
کاش ی بار نیکبختو بیاره شاید خوب بود!دلم براش میسوزه همش تو ذخیرس!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من دقت کردم توپ ک ب ساموئل و آندو میرسه ب ضرس قاطع لو میدن ! دقت کنید اینبار!
نوری هم ک اصن یکیه ک واسه خودش تو زمین میلوله ! باید یاداوری بش کرد ک اینجا الان مسابقس!:دی
کاش ی بار نیکبختو بیاره شاید خوب بود!دلم براش میسوزه همش تو ذخیرس!

نکونام که سر دستشونه رو جا انداختی.......
امروز قاضی هم خوب نبود........

نیکبخت چیه بابا؟؟؟!
اتفلقا تو فیلمی که داشتن میومدن نشون داد که داره اب معدنی میاره انقد ذوق کردم که به عنوان کارگر دارن ازش استفاده میکنن.. همینم از سرش زیاده...............

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نکونام که سر دستشونه رو جا انداختی.......
امروز قاضی هم خوب نبود........

نیکبخت چیه بابا؟؟؟!
اتفلقا تو فیلمی که داشتن میومدن نشون داد که داره اب معدنی میاره انقد ذوق کردم که به عنوان کارگر دارن ازش استفاده میکنن.. همینم از سرش زیاده...............

کلن همشون بد بودن !
محمد مهدی نظری خیلی قیافش نمکه !دقت کردی؟

بی ادب گوناه داره حالا ! منم خوشم نمیاد ازش ولی .....

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کلن همشون بد بودن !
محمد مهدی نظری خیلی قیافش نمکه !دقت کردی؟

بی ادب گوناه داره حالا ! منم خوشم نمیاد ازش ولی .....

نه بابا من فقط به دعواش با حسینی دقت کردم...........

ولی نداره.......... حقشه..........

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی پیام صادقیان قشنگ بازی کرد آ.....من میترسیدم ی وقت گل بزنه !:|
همش استرس داشتم ک ببازیم !کلن بفکر این نبودم ک گل بزنیم !:دی
آره ، صادقیان خوب بود ، نیمه دوم بخصوص
چرا اینجوری میکنن؟
این چه وعضه بازی بود؟
خوب توپ میگرفتن، ولی انگار واسه گل زدن نقشه ای نداشتن ...
ساموئل چرا اونجوری کرد؟
جمع کنید کاسه کوزتونو بابا اعصاب نداریم!
:cool:
بدتر از اون همون موقعیت دقیقه 46 مجیدی بود که سایه توپو زد

اما در کل بازی چرت بود ، چرت
هیچی نداشت مثل 80 درصد دربیها

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ، صادقیان خوب بود ، نیمه دوم بخصوص

بدتر از اون همون موقعیت دقیقه 46 مجیدی بود که سایه توپو زد

اما در کل بازی چرت بود ، چرت
هیچی نداشت مثل 80 درصد دربیها

دیگه شورشو دراوردن اینا با این بازیاشون
ما نفهمیدیم بالاخره...بازی حساسه یعنی چی؟!!!!!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دیگه شورشو دراوردن اینا با این بازیاشون
ما نفهمیدیم بالاخره...بازی حساسه یعنی چی؟!!!!!!

ینی باید برن به قیافشون برسن..... برن اپیلاسیون ...... ابروهاشونو بردارن....... مدل موشونو عوض کنن. بازی حساس ینی این!!!!!!!!!!!