نمایندگی آراد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

matak49

عضو جدید
سلام دوستان
کسی از آراد نمایندگی گرفته؟؟
چجوریه؟؟ خوبه یا نه؟؟
ممنون میشم جواب بدید:gol:

yasi70

عضو جدید
سلام
منم نمایندگی گرفتم
اما هنوز نمیدونم از کجا باید شروع کنم!!
اگه کسی توضیح بده ممنون میشم.

soheila01

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
امروز گروه آراد به همراه مدیر و مسئولینشون تو شهر ما جلسه داشتن محض اطلاع رسانی میخواستم بگم هیچ رقمه درخواست نمایندگی ندین
به نوعی کلاه برداریه اگه کسی اطلاعات کاملم میخواد میتونه پیغام بده
موفق باشید

چرااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از کجا همچین حرفی میزنید؟
شهر ما هم اومدن.الان داریم کلی هزینه ی میکنیم.از جیب هم داریم میزاریم.پول میدیم برای بنر به راحتی بنر رو میکنن! یعنی ادامه ندیم؟بیشتر توضیح بدین.میخوام اینجا بگین تا شفاف تر باشه

soheila01

عضو جدید
سلام دوستان
کسی از آراد نمایندگی گرفته؟؟
چجوریه؟؟ خوبه یا نه؟؟

من نمایندگی گرفتم ولی به تازگی کارمو شروع کردم.فعلا که دارم از جیب میزارم.برای شهر ما که کوچیکه و هنوز رباتیک جا نیافتاده یکم سخته ولی یه کار لذت بخشه به نظرم با صفر نمیشه کاری کرد.ما دو نفریم تو شهرمون که داریم فعالیت میکنیم و هردومون چون شغل دیگه ی هم داریم از اون طریق داریم هزینه میکنیم که بتونیم یکم جا بندازیم!

yasi70

عضو جدید
................................................

آخرین ویرایش:

soheila01

عضو جدید
1)بنر نه اون چیزی که آراد گفته بود اونا گفته بودن سردر آموزشگاه یا مکانی رو خودشون میزارن و قبل اینکه همچین حرفی زده باشن ما برای تبلیغ خودمون چاپ کرده بودیم.آدم بی فرهنگ و البته دشمن همه جا پیدا میشه که کندنش!
2)آره از این لحاظ خوبه که شهر کوچیک ولی باز هم دو تا زیاده چون تعداد دانش آموز یا نصف میشه یا اینکه اگه یکی قویتر باشه... ولی من اینو گذاشتم به پای رقابت البته ما با اون دوستمون با هم همکاری میکنیم ولی تا شنیدیم که یه کله گنده ی طماع هم قراره بیاد سعی کردم تا جایی که میتونیم اسم خودمونو توی زبونها بندازیم!و این باعث تلاش بیشتری میشه
3)بزارین از برخورد بگم... ما با مسئولان جلسه گذاشته بودیم و دعوت نامه فرستاده بودیم و باید و حتما ساعت اداری جلسه شروع میشد شنیدیم که گذاشتن عصر سریع تماس گرفتیم که قانع کنیم و ... که گفتن ساعت 13 و ما هم تا همین حد خوشحال بودیم و به همه گفتیم ساعت 13 بچه ها هم اومده بودن چون قرارمون مسابقه هم بود تماس گرفتن که جلسه شهر دیگه طول کشید و ساعت 15 میان همه چی بهم ریخت فقط مونده بود که گریه کنم!! آخه جای که جلسه داشتیم فقط وقت اداری باز بود.... و هیچ جای دیگه ی هم نداشتیم..... مسئولان هم که هیشکی نمیاومد..... بچه ها هم که ناهار نخورده بودن..... و خونواده ها شاکی....
دیگه کلافه شده بودیم نمیشد کاریش کرد....
مهمان های گرام تشریف اوردن نزدیک ساعت 16 بود و گفتن که ناهار نخوردن فثقط مونده بود وسط حیاط کانون بشینم و گریه کنم!!! آخه خیلی دیر شده بود هیچ کاریش نمیشد کرد بچه ها همکاری کردن و باز هم منتظر موندن تا اینکه ساعت حدود 17 اومدن و شروع کردیم به مسابقه و تا بریم جلسه رو شروع کنیم اومدن که کانون ژیمناستیک دارن و به هیچ وجه هم از حرفشون کوتاه نمیان و کنسل نمیکنن... از آقای براری کلی معذرت خواستیم ولی این برخورد که این همه حرف زدم تا به اینجا برسم برخوردشون اونقد عالی بود که .... تموم اون خستگی ها از بین رفته بود به هر طریقی بود جلسه برگزار شد
4) حرفها اونقد با ارزش بود که ... واقعا تاثیر زیادی داشت البته باید در آینده تاثیر بیشتری هم داشته باشه.
5)خوش گذشته بود...جلسه ی دوستانه...تصورشو هم نمیکردم که بتونم اینقد با یه رئیس راحت حرف بزنم

آخرین ویرایش:

soheila01

عضو جدید
نمایندگی از نوع آراد

نمایندگی از نوع آراد

دوست دارم حرفاتونو بشنوم میخوام بدونم اگه واقعا حرفی هست زده شود.
ببینید من وظیفه ی خودم میدونم نه اینکه فایده ی داشته باشه آخه کی میاد اینجا و کی میدونه من کی هستم (منظورم از آراد بود)
ببینید من خودم مدرس هستم و با حساب و کتابی که توی این مدت داشتم اگه وقتی که برای رباتیک گذاشتم برای کارم میزاشتم پول بیشتری داشتم و قبلا هم گفتم از جیب گذاشتم تا بتونم یکم پیشرفت داشته باشم.
عزیزم این کار اولش شاید یکم سختی داشته باشه ولی به لطف خدا و با تلاش خودت میتونی موفق باشی.البته برای شهر کوچکمون که وقتی دانش آموزان مشتاقی که میبینم و ....حیفم اومده بود که نداشتن امکانات باعث بشه از پیشرفت جا بمونن.
اینو فقط کسی میتونه درک کنه که بدونه معلم بودن یعنی چی!
وقتی معلم باشی باید از خودت مایه بزاری اونم خیلی زیاد و الان جاش نیست بگم که برای معلم شدن چه موقعیتی های رو از دست دادم چون عاشق تدریسم.

soheila01

عضو جدید
جلسه با آراد تا ساعت حدود 20:30 طول کشید اگه مسئول کانون اجازه میدادن ما تا نصف شب هم اونجا بودیم و حرف میزدیم چون هر جمله ی مهندس براری با ارزش بود.
بقیه جلسات رو نمیدونم ولی به شهر ما که اومدن مطمئنم خیلی بهشون سخت گذشت ولی هیچی نگفتن هرچند با نگفتنشون شرمنده ترمون کردن!
نمیخوام اینطور قضاوت کنین که شاید چیزی بهم برسه که دارم طرفداری میکنم .... نه به این اذانی که الان صداش میاد... از حق کسی دارم دفاع میکنم که حداقل به من یکی بد نکردن.
موفق باشید

matak49

عضو جدید
جلسه با آراد ........

سلام خدمت شما و همکارتون
و تشکر بخاطر اینکه برای رباتیک دارید زحمت میکشید
منم میخواستم نمایندگی بگیرم، اما دیدم اصلا برای ی شهر کوچیک به صرفه نیس، حق نمایندگی 180 تومن میگیرین، کلاساش و رباتاش گرون بود، خدمات جالبی برای نمایندگی نداشتن (تا اونجایی که من میدونم فقط ی سری جزوه ساده میدن )

soheila01

عضو جدید
منم میخواستم نمایندگی بگیرم، اما دیدم اصلا برای ی شهر کوچیک به صرفه نیس، حق نمایندگی 180 تومن میگیرین، کلاساش و رباتاش گرون بود، خدمات جالبی برای نمایندگی نداشتن (تا اونجایی که من میدونم فقط ی سری جزوه ساده میدن )

وقتی حق نمایندگی رو واریز کردم خیلی اتفاقی به سایتی برخوردم که داشتن راجع به آراد حرف میزدن و یه چن تایی هم میگفتن اشتباه محضه!! یه لحظه دیدم با این شرایط و همون شهر کوچیک چه اشتباهی کردم ولی من همیشه به یه چی اعتقاد دارم و اونم.... حالا بماند که چی!!
اولا که به شما میگن مدرس بگیرین و خودتون میتونید با این هزینه ی که از دانش آموز میگیرید به مدرستون هم بدین.البته توی این مدت یک ریال هم از بچه ها بیشتر نگرفتیم و هر چی آراد گفته بود همون شد در حالی که این مدت خیلی از جیب گذاشته یم.
به صرفه بودن شاید الان مشخص نشه و من نمیتونم قضاوت کنم.
تنها چیزی که مجبورم میکنه تا تلاش کنم اشتیاق بچه هاست اونایی که از روستا میان و یا حتی کسایی که نمیتونن هزینه ی کلاس رو پرداخت کنن ولی خیلی دوس دارن.شاید باور نکنید دارم با 4 تا کلاس تشکیل میدم و اونم توی مرکزی که باید هزینه ی هم به اونا داد و با این شرایط و هزینه ی که باید از جیب بدم تا کلاس برگزار بشه ولی همین که این بچه ها خوشحال باشن یه چیز دیگه س!
ولی به نظرم آینده ی خوبی میتونه داشته باشه.یکم تلاش میخواد و نه اینکه زود جا بزنید.
موفق باشید

soheila01

عضو جدید
تازه شما که رشته تون رباتیک هست دیگه نباید انتظار آموزش داشته باشین.برای ما باید سخت باشه که آراد خیلی کمک میکنه.

amir.shiraz

عضو جدید
سلام
دوستان چرا من باید بعد گرفتن نمایندگی اینجارو پیدا کنم
خیلی آدمای... بودند.

• Like
واکنش ها: apz

amir.shiraz

عضو جدید
اولش که خیلی برخورد دوستانه دارن بایدم درست باشه آخه میخوان پول بگیرن
بعدش به هیچ تعهدی که دادن عمل نمیکنن
جلسه که اب کلی مصیبت برگزار میشه که فقط بلدن از خودشون تعریف کنن
دوستان فایلای صوتیشونم دارم که فقط مختص شهر ا نیست دوستان دیگه از بقیه شهرام جمع آوری کردن
همین که آماده شد میذارم تو سایت که استفاده کنین
قبل از تحقیق نمایدنگی گرفتن اشتتباهه محضه البته به ما گفتن اولین نمایندگی به شما تعلق داره ...

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
منم ی مدت تو فکرش بودم اما خوشبختانه تو نت سرچ کردم و با شخصی اشنا شدم که نمایندگی رو گرفته بود و با صحبتایی که شد به این نتیجه رسیدم بهتره این کارو نکنم
ایشون به من پیشنهاد داد که برنامه ی ovo رو نصب کنم و از اون طریق که با اراد چت کنم بتونم ایدی های کسانی رو که از اراد نمایندگی گرفتم پیدا کنم و ازشون مشورت بگیرم، به هرحال من منصرف شدم و کار دیگه ای رو شروع کردم
همیشه با مشورت زیاد تو هر کاری موفق ترین
امیدوارم دوستانی که نمایندگیشو گرفتن با پشتکار بتونن مراحل سخت رو پشت سر بزارن، هر کاری شروعش سخته
گفتم منم تجربه ی کوچیکمو در اختیارتون بزارم
موفق و پیروز باشید

soheila01

عضو جدید
منم ی مدت تو فکرش بودم اما خوشبختانه تو نت سرچ کردم و با شخصی اشنا شدم که نمایندگی رو گرفته بود و با صحبتایی که شد به این نتیجه رسیدم بهتره این کارو نکنم
ایشون به من پیشنهاد داد که برنامه ی ovo رو نصب کنم و از اون طریق که با اراد چت کنم بتونم ایدی های کسانی رو که از اراد نمایندگی گرفتم پیدا کنم و ازشون مشورت بگیرم، به هرحال من منصرف شدم و کار دیگه ای رو شروع کردم
همیشه با مشورت زیاد تو هر کاری موفق ترین
امیدوارم دوستانی که نمایندگیشو گرفتن با پشتکار بتونن مراحل سخت رو پشت سر بزارن، هر کاری شروعش سخته
گفتم منم تجربه ی کوچیکمو در اختیارتون بزارم
موفق و پیروز باشید
نمیدونم شاید قضاوت کردن برای من زود باشه!! آخه به تازگی شروع کردم.
با شروع اینکار هنوز چیزی به جیب نیومده که بگم از لحاظ مادی خوبه یا بد هرچند از جیب گذاشتم تا بتونم یکم جلوتر از بقیه باشم
ولی من به جنبه ی دیگه ی فکر میکنم و اونم تا حالا خدا رو شکر تونستم به جاهایی برسم که تنها با آراد میشد.
نمیدونم دوستان چرا اینقد میخوان بقیه رو بد جلو بدن.یکم از خودتون مایه بزارین یکم تلاش کنید.اون بنده خداها هم که دارن کار میکنن و کمک که...
باز هم نمیدونم هنوز قانع نشدم که آراد بد باشه.شما چیز بهتری پیشنهاد دارین؟؟؟ دلم میخواد تو زمینه ی رباتیک کار کنم.

amir.shiraz

عضو جدید
خانم سهیلا چیزی که بد هست هست اینجا کسی چیزیو بد جلوه نمیده همش تجربه هامونو میذاریم که دوستان خودشون تصمیم بگیرن
شاید به نظر شما بشه با چند نمایندگیم کار کرد ولی صداقت داشتن اول کار خوبه
شمام که از تلاش بقیه اطلاعی ندارین اینطور نیست
خود شما خیلی دوپهلو حرفاتونو زدین
داشتین وسط کانون گریه میکنین بعد میگین قانع نشدین آراد بد باشه
شاید یه دلیل براتون کافی نیست ولی همین سه نقطه های حرفاتون معنیه خوبی نداره

soheila01

عضو جدید
خانم سهیلا چیزی که بد هست هست اینجا کسی چیزیو بد جلوه نمیده همش تجربه هامونو میذاریم که دوستان خودشون تصمیم بگیرن
شاید به نظر شما بشه با چند نمایندگیم کار کرد ولی صداقت داشتن اول کار خوبه
شمام که از تلاش بقیه اطلاعی ندارین اینطور نیست
خود شما خیلی دوپهلو حرفاتونو زدین
داشتین وسط کانون گریه میکنین بعد میگین قانع نشدین آراد بد باشه
شاید یه دلیل براتون کافی نیست ولی همین سه نقطه های حرفاتون معنیه خوبی نداره
1)خب این طبیعیه که صداقت باید باشه ... همون همکار که دوستانه داریم کار میکنیم بعد مدتی متوجه کاراشون میشم و الان هم نمیدونم چه میکنن جز اینکه با هم داریم یه مراسمی برای آخر شهریور تداریک میبینیم و از کارای هم با خبریم ولی در مورد کارای دیگه نه.
صداقت همه جا حرف اولو میزنه.
2)من کجا دوپهلو حرف میزنم همه چی واضحه!
3)خب آره مونده بود گریه کنم چون برنامه ها بهم خورده بود ولی اونا هم مقصر نبودن برنامه ی شهر قبلی خیلی طولانی شده بود ولی بعدش هم گفتم برخوردشون اونقد خوب بود که به خوبی تموم شده بود.
4)متوجه حرف آخر هم نشدم!

amir.shiraz

عضو جدید
همه چی واضحه!!!
پس یه بار دیگه نوشته هاتو بخونین معلوم نیست شریک دزیدی یا رفیق قافله
خودتونم که میدونین کسی از آراد نمیاد بفهمه شما کی هستین
اما خیلی خوب معلومه چشمتون از چیزی ترسیده
ببینین حرفاتون همش دو پهلو دل خوشی از مسئولینش ندارین اما صاف و پوسکنده نمیتونین بگین
دیگه دور از جون بقیه که احمق نیستن میفهمن این طرز نوشتن چیو میرسونه
شمام اگه تونستین کاری بکنین به خاطر کاریه که دارین
حرف آخرم متوجه شدن نداره خیلی واضحه

matak49

عضو جدید
.........
سلام به همه دوستان
دوستان عزیز من این تاپیکو شروع کردم چون نیاز به اطلاعات در مورد این کار داشتم و بقیه هم بیان تجربیاتشونو بیان بگن، نه اینکه هر کی هرچی دوس داره بگه و بقیه رو متهم کنه
اینو بدونید دوستان نظر هر شخص برای خودش ارزش زیادی داره پس نباید بقیه رو بخاطر نظرشون مورد اتهام قرار بدیم
و هر کس دوس داره راهیو بره که خودش دوس داره و اونجور که من از متنا متوجه شدم خانم soheila01 در حال حاضر دوس دارن از خودشون بزنن اما کارشونو انجام بدن، حالا به هر دلیلی،که کارشون قابل تحسین
پس لطفا بی احترامیو کنار بذارید و مهربان باشیم با یکدیگر:cool::surprised:
لطفا فقط در صورتی که نظری داشتید در مورد این تاپیک بگید و دوستان عزیز از جدال بپرهیزید لطفا
:gol:

soheila01

عضو جدید
همه چی واضحه!!!
پس یه بار دیگه نوشته هاتو بخونین معلوم نیست شریک دزیدی یا رفیق قافله
خودتونم که میدونین کسی از آراد نمیاد بفهمه شما کی هستین
اما خیلی خوب معلومه چشمتون از چیزی ترسیده
ببینین حرفاتون همش دو پهلو دل خوشی از مسئولینش ندارین اما صاف و پوسکنده نمیتونین بگین
دیگه دور از جون بقیه که احمق نیستن میفهمن این طرز نوشتن چیو میرسونه
شمام اگه تونستین کاری بکنین به خاطر کاریه که دارین
حرف آخرم متوجه شدن نداره خیلی واضحه
دلتون از بقیه پره چرا رو سر ما خالی میکنین؟؟؟
حرفام دو پهلو نیست.هر جای براتون قابل فهم نبود بگین تا توضیح بدم.
نمیدونم تا چه حدی مسئولین آراد رو میشناسین یه خانم وظیفه دان داره عین گل و هر دفه تماس گرفتم با روی خوش جوابم دادن.یه آقای اسلامی که حتی بعد اینکه نشد تماس گرفت خودشون زنگ میزنن تا سوالمون بپرسیم.نه منو میشناسن و نه مسئله ی دیگه.برخورد آقای براری هم وقتی توی شهرمون بودن اونقد خوب بود که اگه شرایط برگزاری مراسم خودمون رو بگم حتی شما هم حاظر نبودین یه لحظه اونجا بمونید.
اون همکارم دارن کار میکنن آشنیی ندارن و نه سابقه ی تدریس ولی دارن کار میکنن.آره من به خاطر اینکه معلم هستم و آشنایی با تدریس و اینکه حداقل پولی دارم میتونم برای رباتیک کاری انجام دهم.
گفتم رباتیک و از دوستان هم خواستم اگه شرکتی بهتر از آراد میشناسن پیشنهاد بدن.
من با آراد آشنا شدم و هیچوقت هم ولش نمیکنم و دلیل هم دارم کاملا واضح.
من کار رباتیک رو به خاطر چیز دیگه ی که بارها گفتم ادامه میدم.

soheila01

عضو جدید
اولین و بزرگترین و اعتبارش هم که با تبلیغاتشون توی تی وی نشون دادن.
البته همونی که دوستمون گفتن مشورت با بزرگانی که خیلی وقته با آراد همکاری میکنن خیلی راحت میتونه کمکتون کنه نه این افرادی که....(این از همون سه نقطه هایی که باید خودتون متوجه شین!!)
بحث رباتیک تازه داره توی ایران جا میافته و بحث تدریسش چیز دیگه ایه و هر کسی که علاقه ای داره میتونه توش موفق باشه.

amir.shiraz

عضو جدید
دلم پرم باشه سر شما یا بقیه جایی برا خالی کردنش نیست میدونم سر کی خالی کنم
مسئولینشونو میشناسم یه آقاقی براری داره فکر میکنه حتی اگخ به خاطر رفتارش معذرت خواهی کنی چیزی ازش کم میشه کسی نمیتونه چیزی بگه به ایشون چون در شان ماها نیست با ایشون هم کلام شیم
شما که کارتون بله عالیه حرف نداره به خاطر نیت خیری که دارین این کارو انجام میدین
حالا چقدر بابت این تبلیغات از آرادی ها میگیرین چیزی براتون میمونه یا نه
چند روز پیش بد جوری داشتین میتاختین ولی یهو اومدین گفتین کی منو میشناسه اینجا
حتما شناختن که اینطوری یهو جبهه تون عوض شده
بله بزرگان آراد خوب کار میکنن کسی که روزی 4 تا نمایندگی بگیره
میدونین سالی چقدر میشه؟؟
با حساب کتاب خرده آرادی ها جور نیست که !!

soheila01

عضو جدید
شورشو در اوردین

شورشو در اوردین

حالا چقدر بابت این تبلیغات از آرادی ها میگیرین چیزی براتون میمونه یا نه
چند روز پیش بد جوری داشتین میتاختین ولی یهو اومدین گفتین کی منو میشناسه اینجا
حتما شناختن که اینطوری یهو جبهه تون عوض شده
بله بزرگان آراد خوب کار میکنن کسی که روزی 4 تا نمایندگی بگیره
میدونین سالی چقدر میشه؟؟
با حساب کتاب خرده آرادی ها جور نیست که !!
یا نمیدونید تبلیغات چیه یا دارین حرف میندازین...
اگه قرار بود تبلیغی انجام بشه حتما خودم شروع کننده تاپیک بودم و یا جاهایی دیگه ی کارمو انجام میدادم.
حرفتون کاملا بی ربط و فک کنم خودتون هم متوجه نمیشین دارین چی میگین اینقد ضد و نقیض داره که سخته متوجه شدنش.
الان هم میگم کی میدونه من کیه م و نماینده ی کدوم شهر... پس اگه اینا تبلیغی باشه نه نفعی داره و اگه حرفی زده باشم هم کسی نمیبینه که بگه دارم بدِ آراد میگم یا خوبشه.
ببینید دارم از کسی دفاع میکنم که حداقل به من بد نکرده شماها رو نمیدونم.
شمایی که حاضر نیستی بگی برای چی داری بد میگی اینجا دیگه اجازه ی حرف زدن نداری.
دوستان پیشنهادی خواستن و هر کسی اومده حرفی زده لازم نبود جبهه بگیرین.یکی بد دیده و چشاشو رو همه چی بسته و داره بد میگه و یکی مثه من بدی ندیده و داره از حق کسی که نیست تا از خودش دفاع کنه، دفاع میکنه.
شما لازم نی بشمارین تو سال چن تا نمایندگی داره شما کار خوتونو کنین.

soheila01

عضو جدید
دار سعی میکنم از تجربه های خودم بگم ولی یه سری آدم هایی که دلشون فقط به دنبال دردسر و کل انداختن و بی منطق حرف زدنه اجازه نمیده.
متاسفم.
همینطور که تا حالا با چند تا از دوستانی آشنا شدم و سعی کردم از تجربه های خودم بهشون بگم بازم حاضرم وقت براشون بزارم و دیگه از حوصله خارجه حرف زدن با کسایی که نادانسته حرفی میزنند.
اینجا دیگه حرفی برای گفتن نیست.

amir.shiraz

عضو جدید
میگن طلا که پاکه چه منتش به خاکه
اگه اینطوره چرا همچین عصبانی میشین
منم دارم از چیزایی که دیدم میگم به شما بدی نکردن بله خوبیم کردن
شمام از اونایی که بهشون بدی شده خبر ندارینن پس بیخودی خودتونو به خاطر یه عده به آب آتیش نزنین که شمارم نمشناسن.

sjjjs

عضو جدید
سلام
میخواستم اطلاعات بیشتری در مورد نمایندگی آراد بدونم. بحث مالی،مکانی،زمانی ،انسانی و......
شماها که فقط از خوبی یا بدی میگید. یه کم هم درمورد روند کارشون بگید تا قضیه روشن بشه.
ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.