کلوپ آبیدلان.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
محمد په ای چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ی پرسپولیسی خو رفته به رضا رای داده
منم بگم فامیلامون عضو بشن بیان بهم رای بدن؟؟؟؟؟؟؟

من 2 تا پست گذاشتم اونجا که پست ممنوعه.....روی 6 تا رأی اون نظرسنجی من اعتراض دارم .....شادی خانم قبول نمیکنه.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ن دیگه
فقط باید ابیا رای بدن

تا اونجایی که یادمه...فقط مخصوصه فعال های آبیدلان بودش...حالا هرکی یه پست هم اینجا داده باشه..میتونه رأی بده....حتی اونایی که اینجا فش دادن و دعوا کردن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبم..شما خوبین قاصدک جان؟

عاقا بسیار لذت بردم از دیدنه تابلوتون....آبیدلان به شما افتخار میکنه....

ملت فقط شیره ما رو میکشن..تابلو میدن به ما نمیگن
سعید صدا بده...سعید قصه بده...سعید برامون برقص!!!!!!!!!

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
تا اونجایی که یادمه...فقط مخصوصه فعال های آبیدلان بودش...حالا هرکی یه پست هم اینجا داده باشه..میتونه رأی بده....حتی اونایی که اینجا فش دادن و دعوا کردن

بچه بیایین واسه اش قانون بذاریم ... خودمون .. از دور بعد یا همین الان .. نمیشه هر کسی بیاد .. اگه این طور باشه من صد و خورده ای از لیست دوستانم رو همگی اکیپت میارم و بدون کم و کاست به اون که من بخوام رای میدن ....

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه بیایین واسه اش قانون بذاریم ... خودمون .. از دور بعد یا همین الان .. نمیشه هر کسی بیاد .. اگه این طور باشه من صد و خورده ای از لیست دوستانم رو همگی اکیپت میارم و بدون کم و کاست به اون که من بخوام رای میدن ....

راس میگه بابا...هر کسی که نباید بیاد...من رای اون پرسپولیسیو قبول ندارم

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
خوبم..شما خوبین قاصدک جان؟

عاقا بسیار لذت بردم از دیدنه تابلوتون....آبیدلان به شما افتخار میکنه....

مرسی .. تشکر. ...
ممنون ... نگفتید تقارن رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تشکر .. موجب افتخار منه که آبیدلم و در جمع دوستان عزیز هستم.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

باریک الله به این سخن...

بیشتر از 5 بار به شادی گفتم......رضا هم که بزنم با تخته تو سرش،اصلن قانون نداره...

بشین بنویس یه چیزی برای خودمون

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
ملت فقط شیره ما رو میکشن..تابلو میدن به ما نمیگن
سعید صدا بده...سعید قصه بده...سعید برامون برقص!!!!!!!!!

تو پروفایلم بخش آلبوم هست .... این آقای ساوه نه اینکه کلا فرد فضولی هستند در اجتماع .. میان و همه چیز رو بررسی میکنند ...
شما هم می تونید ببینیدش البته در پروفایلم ....
خب حالا قصه جدید نگفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون چیزی که دارید به همه میی دید منم می خا م.......