مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
اگه من رو 1راهنمایی هم راجع به نحوه ی خوندن درک رفتار سازه ها بکنید ممنون میشم!یعنی فقط شکلاش مهمه؟نباید حفظ کنیم متن رو؟از تو متنش سوال نمیدن؟:confused:
چرا دوست عزيزم متنهاش خيلي مهم هم هست اتفاقا.....ولي شكل هاش رو هم بايد بلد باشيد از شكل هاش هم سوال مياد.....به طور مفهومي بايد خونده بشه نه حفظش كنيد....البته تو دور اول انتظار نداشته باشيد كامل ياد بگيريد شايد فقط 30 درصدشو بفهميد ولي تو دور دوم مشكل حل ميشه.....پس جوري برنامه ريزي كنيد كه حداقل 2 بار بخونيدش

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر شما واسه مصالح و عناصر چیه؟اگه فقط جزوه هارو بخونیم کافیه؟

2 3 تا سوال مصالح بیشتر نمیاد ارزش کتاب خوندن نداره .. اطلاعات عمومی در زمینه سقف و کف و دیوار و مخصوصا عایق ها کافیه

saeid.archi

عضو جدید
سلام دوست خوبم.....اول كه تبريك ميگم.......ولي اگه من جاي شما بودم نميرفتم.....به دلايل زياد:1-اعتبار كم مدرك غير انتفاعي 2_داشتن كادر ضعيفتر از نظر اساتيد نسبت به دانشگاههاي دولتي و........
اگه اراده كنيد و بشينيد بخونيد واسه امسال انشالله رتبه بهتري به دست مياريد و ارزششو داره 1 سال كه دانشگاه بهتري قبول شيد
البته اينا نظرات من بود و تصميم با خودتونه ....انشالله هر تصميمي ميگيريد هميشه موفق باشيد
سلام مرسی از اینکه برام وقت گذاشتی باهات موافقم ارشد یا جای خوب بخونی یا اینکه کلا بذاری کنار برای یونی خوب باید جنگید پا به پای همه تو یه رقابت سالم تو این بازی اونی برندس که کم نیاره

بنظرم الان پایت قویه واسه یه شروعه تازه اگه مشکل خدمت نداریو حسش هسسس و می دونی کم نمیاری بیاغاز...منم دارم چراغ خاموش میرم و حتما خیلیای دیگه... این درکو نمیشه راجبش نظر قطعی داد
تو این فرصت خوبی که داری می تونی...پایه قویتر=ادراک قویتر....گووود لاک
حسش هست انرژیش هست ولی یخده شرایطش جور نیس ایشالله اگه جور شه میام تو جمعتون درک که چیزی نیس باید کنکورو فیتیله پیچش کنیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shima jo0on

عضو جدید
موافقم ک کتاب رستمی مهمه اما اون مخصوص رشته معماری نی...برای خود رشته زبان هست و خیلی گسترده هست...من اینو پارسال متوجه شدم...وقتی کلاس میرفتم اون طرف گفت ک خیلی گسترده و شما نیازی ندارید به این شکل بخونید...به نظر من اول یه جزوه ساده تر رو پیدا کنی و بخونی و اونو بزاری برای مرور و اینکه تست هاش واقعا خوبه و موضوع رو راحتتر میتونی حل کنی.

چخ جزوه ای اسمشو نمیدونی شما؟

morteza2010

عضو جدید
سلام دوستان
این ثبت نام پردیس دانشگاه ها ازمون داره چطوریه ازمونش ازمونش هم زبان عمومی هست میشه راهنمای کنید

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موافقم ک کتاب رستمی مهمه اما اون مخصوص رشته معماری نی...برای خود رشته زبان هست و خیلی گسترده هست...من اینو پارسال متوجه شدم...وقتی کلاس میرفتم اون طرف گفت ک خیلی گسترده و شما نیازی ندارید به این شکل بخونید...به نظر من اول یه جزوه ساده تر رو پیدا کنی و بخونی و اونو بزاری برای مرور و اینکه تست هاش واقعا خوبه و موضوع رو راحتتر میتونی حل کنی.
آره قبول دارم گستردس. همش نياز نيست خونده شه. اما واسه رشته زبان نيست. اسم كتابش زبان عمومي ارشده. واسه تمام رشته هاس. كلماتش خيلي مهمه. تستاي كلمات و تستاي جامعش خيلي مهمه. و سه فصل گرامر. اينجوري نصفشو فقط ميخونين. همه ي گرامرشو نميخونين كه.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آره قبول دارم گستردس. همش نياز نيست خونده شه. اما واسه رشته زبان نيست. اسم كتابش زبان عمومي ارشده. واسه تمام رشته هاس. كلماتش خيلي مهمه. تستاي كلمات و تستاي جامعش خيلي مهمه. و سه فصل گرامر. اينجوري نصفشو فقط ميخونين. همه ي گرامرشو نميخونين كه.

بله زبان عمومیه...من گرامرشو گفتم خیلی ریزه و اون کسی ک فوق زبانشو تموم کرده بود گفت نیازی نی همه اینهارو بخونی...به قول شما گفت افعال خیلی مهمه...مخصوصا یه چند تا زمان...الان دقیقا یادم نی برم سر گرامر زبان میگم کجاش مهمه...من پارسال از 5 تا سئوال گرامر 3 تا زدم هر 3 درست بود....اما مهمهای اون کتاب رو خوندم نه همشو بیشتر باید روی تستش مانور داد...ولی بقیه کتاب خیلی مفیده منم به همه پیشنهاد میکنم...درضمن بخش حرف اضافه هم حتما بخونید...ریز به ریز اونجا هم یه سریها از همه مهم تر هست ک میگم بعدا...

چخ جزوه ای اسمشو نمیدونی شما؟

ببین اگه جزوه دبیرستان داری اونو بخون در غیر اینصورت تو این تاپیک هم دوستان گذاشتن....مخصوصا تو تاپیک زبان.شما بعد از اینکه خوندید یه دور این کتاب رو هم بخونید مخصوصا مثالهاش ...تستهاش عالییییییییه ....یه سر بهش بزن حتما یه چیزهای خوب پیدا میکنی...اما بازم میگم اولویت توی لغاته...هر چی باشه 25 تا سئواله...تایمتو رو اون بیشتر بزار...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هی چندوقت یه بار میام از اهمیت درک عمومی تو کنکور براتون سخنرانی میکنم باشد که پند گیرید!!!:)تو کنکور آزادم همچنان درک است که تعیین کننده است مبادا دست کم بگیرید و پشت گوش بیندازید!!
حالا از ما گفتنو و ایشالا از شمام شنیدنو عمل کردن!:rambo:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 3 تا سوال مصالح بیشتر نمیاد ارزش کتاب خوندن نداره .. اطلاعات عمومی در زمینه سقف و کف و دیوار و مخصوصا عایق ها کافیه
ممنون.بچه ها من یه جزوه جمع بندی تقریبا خوب دارم از مصالح براتون می زارم وی میشه واسه 3ش 4ش .تا اون موقع به نت دسترسی ندارم ولی قول میدم واستون بزارم

سلام دوستان
این ثبت نام پردیس دانشگاه ها ازمون داره چطوریه ازمونش ازمونش هم زبان عمومی هست میشه راهنمای کنید
تا جایی که من اطلاع دارم امتحان ورودی زبان گرفته میشه.اگه حد نصاب نمره کسب بشه که موردی نداره و پبت نام می کنین ولی اگه به حد نصاب نرسه بهتون پیش نیاز زبان میخوره و مثل واحد درسی باید پاس کنین و هزینش هم واحد زبان پیش کمترین مقدارش 750 ت هستش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

morteza2010

عضو جدید
تا جایی که من اطلاع دارم امتحان ورودی زبان گرفته میشه.اگه حد نصاب نمره کسب بشه که موردی نداره و پبت نام می کنین ولی اگه به حد نصاب نرسه بهتون پیش نیاز زبان میخوره و مثل واحد درسی باید پاس کنین و هزینش هم واحد زبان پیش کمترین مقدارش 750 ت هستش
یعنی تمام ثبت نام کنندگان قبولن و این امتحان فقط برای پیش نیازه درسته
یه سوال دیگه
چرا تو ازمون اقماری میتونید ارشد معماری شرکت کنید ولی تو خود پردیس ها نمیتوانید این قضیه اش چیه

ba.sa

عضو جدید
چرا دوست عزيزم متنهاش خيلي مهم هم هست اتفاقا.....ولي شكل هاش رو هم بايد بلد باشيد از شكل هاش هم سوال مياد.....به طور مفهومي بايد خونده بشه نه حفظش كنيد....البته تو دور اول انتظار نداشته باشيد كامل ياد بگيريد شايد فقط 30 درصدشو بفهميد ولي تو دور دوم مشكل حل ميشه.....پس جوري برنامه ريزي كنيد كه حداقل 2 بار بخونيدش

چشم!ممنونم دوست خوبم!

از فردا پام رو میذارم رو گاز:smile:رقیبامون صبر نمیکنن تا ما بهشون برسیم!باید سبقت بگیریم!دعا کنید سالم به مقصد برسم و نتیجه ی خوب بگیرم!:)هممون با هم بریم دانشگاه تهران:D;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان کسی آزمون های مرکز رو ثبت نام نکرد؟؟؟اگه دیرتر ثبت نام کنیم احتمالش هست ک تو یه تاریخی تخفیف بخوره بهمون؟

shima jo0on

عضو جدید
سلام دوستای گلم
بچه ها نمیدونم چرا دو روزی میشه هر چی که میخونم فکر میکنم دارم اشتباه میخونم مثلا دارم زیادی وقت میذارم یا گاهی فک میکنم دارم کم وقت میذارم .نمیدونم که ایا وقت ککم میارم یا نه اصلا میتونم با این اوضاع جدید پیش اومده به جایی برسم....:(بچه ها ایا خوندن دروس فنی برای من که میخوام معماری امتحان بدم فرق داره مثلا گلابچی ها رو من اخه همیشه خلاصه نویسی میکنم همه رو و با این حال سرعتم نسبتا خوبه اما افکار مزاحم زیاد میاد سراغم...کسی راهکاری پیشنهادی داره واسه من:cool:؟؟؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم
بچه ها نمیدونم چرا دو روزی میشه هر چی که میخونم فکر میکنم دارم اشتباه میخونم مثلا دارم زیادی وقت میذارم یا گاهی فک میکنم دارم کم وقت میذارم .نمیدونم که ایا وقت ککم میارم یا نه اصلا میتونم با این اوضاع جدید پیش اومده به جایی برسم....:(بچه ها ایا خوندن دروس فنی برای من که میخوام معماری امتحان بدم فرق داره مثلا گلابچی ها رو من اخه همیشه خلاصه نویسی میکنم همه رو و با این حال سرعتم نسبتا خوبه اما افکار مزاحم زیاد میاد سراغم...کسی راهکاری پیشنهادی داره واسه من:cool:؟؟؟
کتب دکتر گلابچی نیاز به خلاصه نویسی نداره . چون سطحی سوال میاد و مهم اینه که دو بار بخونید . به دلیل حجم بالا نمی رسید تمام مطالب را خلاصه نویسی کنید . پس به جای خلاصه نویسی از ماژیک های لایت استفاده کنید. ;)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان کسی آزمون های مرکز رو ثبت نام نکرد؟؟؟اگه دیرتر ثبت نام کنیم احتمالش هست ک تو یه تاریخی تخفیف بخوره بهمون؟
سلام. من هنوز ثبت نام نکردم. اما تو همین تاپیک یکی از بچه ها میگفت واسه سالگرد تاسیس مرکز تخفیف میدن. اما یکی از آزمونارو از دست میدیم. (تعدادشو یادم نیست شاید 3تا بود) خلاصه که از سومیش که 25% اوله میگذره.

سلام دوستای گلم
واسه راه حل افکار مزاحم من خودمم هنوز درگیرم. :w24:اما یه راه میشناسم. اونم بلند خوندنه. در حدی که خودت صدای خودتو بشنوی.
اما این وسواسای فکری که میرسم یا نمیرسم مختص همس فک کنم. راهشم برنامه ریزیه. اینکه تا فلان تاریخ این درسا و تا تاریخ فلان این درسا باید تموم شه. و نوع خوندن هم به نظرم بستگی به نوع درسو اهمیتش داره. مثلاً درک معماری درسیه که سریع پیش میره چون تو دوره کارشناسی با مباحثش زیاد سرو کار داشتیم و یه درس روال و روتینه. با یکی دو دفه خوندن تو ذهن میمونه. نهایتاً نکات فرارو مهمشو مینویسوم. اما درسی مث تاریخو هر دفه میخونیم یه نکته ازش یاد میگیریم. با 2 دفه خوندن تو ذهن نمیمونه. انقد باید باهاش کلنجار رفت تا همه چیش تو ذهن بمونه. یه نکته مهم تو تاریخ هم دسته بندی مطالبه. جوری که بتونی مقایسه کنی. مقایسه به یادگیری خیلی کمک میکنه. مقایسه و خلاصه نویسی. اونم به زبون خودت. نه به زبون کتاب. مثلاً تو کتاب یه جا نوشته اولین معمار سبک شیکاگو فلانیه یه جا دیگه نوشته مهم ترین و برجسته ترین معمارش اینه. خب وقتی دسته بندی کنی همه رو ، احتمال قاطی کردن کم میشه.
یکی از پیش نیازای یادگیری دروس به نظر من آشنا شدن با اون دروس و مطلبه. تا با یه مطلبی آشنا نشی و تو ذهنت تحلیلش نکنی یادت نمیمونه.:w20: بدترین کار واسه یادگرفتن حفظ کردنه. چون فراره. باید یه رابطه بین سوال و جواب پیدا کنی. که سر جلسه گزینه ها رو دیدی اون رابطه یادت بیاد. باید رو یادگیری زمان گذاشت. خستگی داره اما کم کم عادت می کنی و خوشت میاد. من که اینجوریم. الان واسه اولین باره که خیلی چیزا رو یه کم اصولی تر دارم یاد میگیرم. چیزایی که هر معماری باید بدونه و کلی هم کمک میکنه بهش. این وسط تنوع درسا میتونه اون خستگی رو کمتر کنه.
من اگه جای شما بودم ، الان که نمیتونی بنویسی یا تو هر حالتی که دلت میخواد بخونی ، چند تا کتاب مهم رو که بعداً میخوام بخونم رو برمیداشتم روزنامه وار با نیت یادگیری ،اما نه حفظ کردن کامل، میخوندم. اینجوری اون آشناییتی که گفتم با کتاب پیدا میکنی و دور دوم راحت تر حفظش میکنی. چون تو ذهنت از قبل بوده.
خلاصه نویسی هم کار خوبیه به نظرم. درسته وقت گیره اما مطالب تو ذهنت جمع بندی میشه. چون همه چی رو به زبون خودت نوشتی پس راحت تر میفهمی. کلاً پروسه ی یادگیری زمانبره. واسه همه زمانبره. واسه من از شما بیشتر :biggrin: نگرانش نباش. بعد از اینا میرسیم به پروسه یاداوری. اون خوبــــــــــــــــــــــــه. زمانبر نیس.:w10:
یادگیری به نظر من تو اینا خلاصه میشه: آشنایی ، تحلیل ، در صورت لزوم خلاصه نویسی ، تکرار ، تکرار ، تکرار.:victory:

arefeh

کاربر ممتاز
مررررررسی ممنونم پس بیخی خلاصه نویسی میشم:)
اما من خلاصه میکنم...آخه با خلاصه همه چیزهایی ک تو هر کتاب میخونم کنار هم مینویسمو موقع خوندن مجدد دیگه نمیرم هی دنبال کتابها...مخصوصا نمونه موردی ها...البته من پارسال خیلی وقته منو گرفت و نرسیدم تا آخر خلاصه کنم...اما امسال نصف راه رو رفتم...:D

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم

اگه تو ذهنت اون چیزی ک داری میخونی تصور کنی کمتر ذهنت به جای دیگه منحرف میشه...برای ایستایی ک خیلی راحته...مثلا وقتی سازه کششی رو خوندم دائما اون سازه رو تو ذهنم میارمو با چیزی ک میخونم مظابقت میدم...و اینکه تو نمونه موردی ها هم عکسهاشو تو ذهنم میارم و اون اجزاء سازه رو ک میخونم به عکس ربط میدم...واسه تاریخ هم همین کارو میشه کرد...واسه زبان هم ک لغته و بیشتر تو تست یاد میگیرم...درک هم ک مثل تاریخ و ایستاییه...منظرم همینطور...البته دائما نشین نخون....یه 30 مین ک میخونی بینش وقفه بنداز...یا اینکه اگه چیزی درگیر فکریت شد یا همون موقع بیخیاله درس شو و اونو حل کن یا بهش فکر کن بعد ک تموم شد با فکر آزاد دوباره شروع کن...یا اینکه یادداشت کن بعد اینکه تایمت تموم شد تو استراحتت بهش بپرداز

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما من خلاصه میکنم...آخه با خلاصه همه چیزهایی ک تو هر کتاب میخونم کنار هم مینویسمو موقع خوندن مجدد دیگه نمیرم هی دنبال کتابها...مخصوصا نمونه موردی ها...البته من پارسال خیلی وقته منو گرفت و نرسیدم تا آخر خلاصه کنم...اما امسال نصف راه رو رفتم...:D
من دوسته خودم بیست کتاب دکتر گلابچی را خلاصه نویسی کرد ولی اون می خواست کنکور تکنولوژی بدهد و معماری هدفش نبود. و البته متاسفانه 36 شد و از رسیدن به دانشگاه تهران باز ماند ولی از طرف دیگر . دوست خوبه دیگرم خلاصه نکرد و در کنکور تکنولوژی 11 شد و الان شبانه دانشگاه تهران قبول شدند (هر دو کنکور 92)... برای همین می بینید خلاصه نویسی برای دروس آقای گلابچی نتیجه عکس هم داره . چون 99 درصد سوالات ایشون به عکس کتب مربوطه ارتباط داره ..... ولی در آخر هم بگم بین خلاصه نویسی کردند و نکردند همیشه خود آدم که باید تصمیم بگیره. چون یک نفر با خلاصه نویسی به نتیجه می رسه و یکی دیگه بدونه خلاصه نویسی .. پس اگه یه نفر می بینه با خلاصه نویسی یاد می گیره خلاصه نویسی کنه و اگه با مرور بیشتر یاد می گیره ، خلاصه نویسی نکنه. ولی باز بگم دروس دکتر گلابچی نیاز با خلاصه نویسی نداره چون به عکس های کتاب باید خیلی اهمیت دهید . ;)

shima jo0on

عضو جدید
اگه تو ذهنت اون چیزی ک داری میخونی تصور کنی کمتر ذهنت به جای دیگه منحرف میشه...برای ایستایی ک خیلی راحته...مثلا وقتی سازه کششی رو خوندم دائما اون سازه رو تو ذهنم میارمو با چیزی ک میخونم مظابقت میدم...و اینکه تو نمونه موردی ها هم عکسهاشو تو ذهنم میارم و اون اجزاء سازه رو ک میخونم به عکس ربط میدم...واسه تاریخ هم همین کارو میشه کرد...واسه زبان هم ک لغته و بیشتر تو تست یاد میگیرم...درک هم ک مثل تاریخ و ایستاییه...منظرم همینطور...البته دائما نشین نخون....یه 30 مین ک میخونی بینش وقفه بنداز...یا اینکه اگه چیزی درگیر فکریت شد یا همون موقع بیخیاله درس شو و اونو حل کن یا بهش فکر کن بعد ک تموم شد با فکر آزاد دوباره شروع کن...یا اینکه یادداشت کن بعد اینکه تایمت تموم شد تو استراحتت بهش بپرداز
نمونه موردیهارو چه طوری باید بخونم؟؟کاملا حفظ کنیم حتی عددو ارقام رو؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
من دوسته خودم بیست کتاب دکتر گلابچی را خلاصه نویسی کرد ولی اون می خواست کنکور تکنولوژی بدهد و معماری هدفش نبود. و البته متاسفانه 36 شد و از رسیدن به دانشگاه تهران باز ماند ولی از طرف دیگر . دوست خوبه دیگرم خلاصه نکرد و در کنکور تکنولوژی 11 شد و الان شبانه دانشگاه تهران قبول شدند (هر دو کنکور 92)... برای همین می بینید خلاصه نویسی برای دروس آقای گلابچی نتیجه عکس هم داره . چون 99 درصد سوالات ایشون به عکس کتب مربوطه ارتباط داره ..... ولی در آخر هم بگم بین خلاصه نویسی کردند و نکردند همیشه خود آدم که باید تصمیم بگیره. چون یک نفر با خلاصه نویسی به نتیجه می رسه و یکی دیگه بدونه خلاصه نویسی .. پس اگه یه نفر می بینه با خلاصه نویسی یاد می گیره خلاصه نویسی کنه و اگه با مرور بیشتر یاد می گیره ، خلاصه نویسی نکنه. ولی باز بگم دروس دکتر گلابچی نیاز با خلاصه نویسی نداره چون به عکس های کتاب باید خیلی اهمیت دهید . ;)
ممنونم از راهنماییت...اخه کنار خلاصه ها یه شماتیک عکسشم میکشم...ولی درکل راست میگی چون زمان میگیره...ولی از طرفی این حرفتون درسته ک یه سری با خلاصه نویسی راحتترن...خود من وقتی کتاب رو هایلایت میکنم موقع مرور نمیتونم از خیره اونهای دیگش بگذرم و مجبور میشم دوباره بخونم همشو...ولی وقتی حلاصه میکنم..موقع خوندن اونو با کتاب کنار هم میزارم به عکس کتاب(اگه نکشیده باشم کنار خلاصم)نیگاه میکنم بعد خلاصمو میخونم...دیگه با متن کتاب کاری ندارمو مگه اینکه جایی رو متوجه نشم ک رجوع میکنم به متن کامله کتاب.
ولی هر دوستی هر جور میتونه بخونه...متاسفانه ممکنه روش من ایراد داشته باشه....چون پارسال خیلی وقت کم اوردم...خواستم امسال ترک کنما....اما نشد هرکار کردم بازم حس کردم باید خلاصه و به زبان خودم بخونم...دوباره همون اشتباه رو دارم تکرار میکنم...اما زود شروع کردم و نصف کتابهارو خلاصه کردم و امسال از وجودشون استفاده میکنم در کنار اینکه کتابهارو مجدد دارم میخونم...

arefeh

کاربر ممتاز
نمونه موردیهارو چه طوری باید بخونم؟؟کاملا حفظ کنیم حتی عددو ارقام رو؟؟؟

من این کارو اصلا نمیکنم...
مثلا میگم ساختمان پت سنتر
سازه :سازه معلقه-کابلی
ستون فقرات اصلیه سازه: سازه A شکل وسط
سیستم تاسیساتیش کجاست(اگه مهم باشه و حس کنم یه سئواله تستی میشه ازش در اورد)
برای مقابله با باد چیکار کرده
نکیه گاه عمودیش کجاست؟ک میشه پایه مستطیلیه زیر قاب a شکل
همچین چیزهایی...
عدد برا وقتیه ک جزء بارزه سازه باشه: مثلا تو آشیانه هواپیما یا (typical hangar ) عددی ک سقف طره شده جز نشان دادن قابلیت استفاده از سازه کابلیه...امیدوارم خوب توضیح داده باشم

morteza2010

عضو جدید
یعنی تمام ثبت نام کنندگان قبولن و این امتحان فقط برای پیش نیازه درسته
یه سوال دیگه
چرا تو ازمون اقماری میتونید ارشد معماری شرکت کنید ولی تو خود پردیس ها نمیتوانید این قضیه اش چیه
عزیزان نظری راجب این نوشته بالای ندارند

erisss

عضو جدید
سلام دوستان،اگه هنوز كتاباي مورد نظرتون براي ارشد رو تهيه نكردين حتما يه سر به لينكي كه تويه امضام هست بزنيد
(ليست كتابها طي روزهاي آتي كاملتر ميشه)

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی جزوه امسال سروش نیا رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا کتاب فاطمی که اخیرا چاپ شده
میخوام ببینم کتب جدیدهم اضافه شده

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی جزوه امسال سروش نیا رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا کتاب فاطمی که اخیرا چاپ شده
میخوام ببینم کتب جدیدهم اضافه شده

بزار من تو این هفته میرم مرکز معماری اگه یادم باشه واسه مقایسه نگاه میکنم.
جزوه سروشنیا رو که خودمم دنبالشم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان،اگه هنوز كتاباي مورد نظرتون براي ارشد رو تهيه نكردين حتما يه سر به لينكي كه تويه امضام هست بزنيد
(ليست كتابها طي روزهاي آتي كاملتر ميشه)

سپیده جان من کتاب درک عمومی علی عسگری میخام میشه شماره تماس بدی من شهرستان هستم امکان پستش هست براتون .کتاب ایستایی ب بیان ساده کنکاشو نداری؟؟؟با منطر کنکاشو؟؟حتما جواب بدیا منتطرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.