نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nasim1989

عضو جدید
کسی می دونه کلاس های علوم تحقیقات تهران چند روز در هفته تشکیل می شه ؟؟
استاداش خیلی سختگیرن یا نه ؟؟کلا باید خیلی کار کنی ؟؟

Paradiso100

عضو جدید

کلاساش مثه بقیه دانشگاهاس دیگه . چون درس که همون درسای - چارت وزارت علوم - احتمالا دو روز بشه

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز

ینجور که من میبینم این نتیجه نهایی نیست و باید اسکیس بدید ببینین نهایت کجا قبول میشین... چون سیستمشون امسال کلا فرق کرده....ولی‌ علوم تحقیقات ترم اول ۱۲ واحد دو روز... عزیزم استاد سختگیر نباشه می‌شه استاد در پیت که...:D

هر جای دنیا که باشی‌ اگه ببینن درس واست جدیه جدی بهت آموزش میدن اگه ببینن نه... اومدی یه مدرکی‌ بگیری و بری اونا هم سرسری آموزش میدن....این قانون طبیعته:)

mohsen2129

عضو جدید
واقعا چی بگم به مسئولین دانشگاه آزاد؟
عادلانه اش این بود که با اسکیس با هم امتحان می گرفتن،حالا که نگرفتن باید مثل سراسری عمل کنن،یعنی کلا یه تعداد مجاز اعلام کنن بعد اینا که اسکیس میدن بر اساس رتبه و تراز کل به ترتیب اولویت انتخاب رشته قبول میشن.

مثلا الان من ترازم 6400 و انتخاب دوم مرکز مجاز شدم با رتبه ی 315 از 345
اما شخص دیگه که تراز 6200 آورده ترتیب انتخاب رشتش هم مثل من هست،انتخاب دوم مجاز نمیشه اما تووی انتخاب سوم (تهران شمال)مجاز میشه با رتبه ی مثلا 20 از 350
من چون رتبم توی مرکز پایین هست با اسکیس نسبتا خوب قبول نمیشم و حق شرکت در آزمون تهران شمال و غرب و ... ندارم و هیچ کجا توی تهران قبول نمیشم
ام اون که ترازش از من پایینتر شده با اسکیس معمولی هم تهران شمال قبول میشه.
کجای دنیا،اصلا توی همین ایران کی اینطوری گزینش کردن؟
انتخاب رشته و گزینش برای رشته هایی که عملی دارن نباید اینطوری باشه.تا رتبه ی کل معلوم نشده نباید انتخاب رشته بشه یا اینکه اونایی که مجاز شدن انتخابای بعدیشونم حق گزینش داشته باشن.

nasim1989

عضو جدید
کسی در مورد استادای علوم تحقیقات چیزی نمی دونه ؟؟؟
کلا کسی که اونجا می خونه باید خیلی کار کنه یا مثل بقیه واحد های دانشگاه ازاد همه چی خیلی راحت سمبل می شه ؟؟

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه هزینه هر ترم آزاد تهران تقریبا چقدره؟

zaha hadid26

کاربر فعال
من نمیدووونم این دوستمون چه اصراری دارن اسکیس تهران باشه ؟؟؟؟!!!!!!!!

کسی اصرار نداره مرکز آزمون اعلام کرده
وي درخصوص 14رشته هاي گروه آزمايشي هنر افزود: داوطلباني كه حدنصاب نمره كتبي را در اين مرحله كسب كرده اند براي آزمون مرحله دوم دعوت خواهند شد كه آزمون هاي اين مرحله درخصوص اين رشته ها بصورت متمركز در تهران برگزار خواهد شد

arien

عضو جدید
چه ها؟
یکی از دوستای من 20 تا انتخاب داشته بعد میگه از انتخاب 6امش به بعد همه روبراش زدن قبول...آره...!!!!؟؟؟؟ :eek:

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی در مورد استادای علوم تحقیقات چیزی نمی دونه ؟؟؟
کلا کسی که اونجا می خونه باید خیلی کار کنه یا مثل بقیه واحد های دانشگاه ازاد همه چی خیلی راحت سمبل می شه ؟؟

یکی از اشناهامون علوم تحقیقات می خونه خیلی راضی بود.هم از دانشگاش وهم از استاداش

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ها؟
یکی از دوستای من 20 تا انتخاب داشته بعد میگه از انتخاب 6امش به بعد همه روبراش زدن قبول...آره...!!!!؟؟؟؟ :eek:

نمیشه و اولین جا که قبول بشی سیستم بفیه رو چک نمیکنه

sora66

عضو جدید
من نمیدونستم که تهران شمال و جنوب از غرب بهتره.:(.واسه همین اول غرب رو زدم ..آخه ترازم 6115است.از طرفی میگم شاید واسه اسکیس اونجاها مشکلتر می بود و من میخواستم تهران باشم..

mehdi9271

عضو جدید
اسکیس ارشد آزاد92

اسکیس ارشد آزاد92

به نظرتون اسکیس ممکنه 22شهریور برگزار بشه؟ کسی میدونه کی برگزار میشه؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا منم به شما تبریک گفتم دوست عزیز . دوس داشتم با هم بریم بپرسیم بهتر باشه :)... ضمنا شما در عرض ی روز چند تا اطلاعات ناقص به خورد بچه ها دادین که خوب انتظارم نداشته باشید باز اینم قبول کنن ازتون که فرداش بفهمن اشتباه گفتی
اطالاعات ناقص؟ شما حالتون خوب نیست بنده نظر شخصیم رو گفتم احتمالا اینجوری باشه تو رتبه ها ولی بعدش که بررسی کردم دیدم اشتباهه پس مثل یه نفر زیاد سفسته نکن بچه های باشگاه عقل وهوش دارند تشخصی میدن نیازی به من وشما ندارن که چیزی بخورنیم بهشون به من احترام نمیزارین مهم نیست دوستان رو کوتاه فکر نپندارید. اونقدر عاقل هستم که اگر اشتباهی کنم بپذیرم وتصحیحش کنم. هم کلامی بنده با شما اشتباه هست. وقتی برین دانشگاه علوم تحقیقاات میفهمین کی راست میگه کی دروغ. در ضمن بنده کارماونقدر زیاد هست وقتم رو نزارم برای با شما اومدن به دانشگاهی که ربطی به بنده نداره;) یادمه لیسانس وقتی دانشگاه آزاد خوندیم بعد که بدون کنکور یلخی همه رو برداشت به هرکسی میگی دانشگاه آزاد میگه اهان اره بدون کنکور میگیم نه بابا ما کنکور دادیم میگن چه فرقی داره اون موقع ها منم خیلی رو اسمش چون درس میخوندم حساس بودم شما هم الان همینطوری هستی تعصب بیجا داری من نمیگم مدرک علوم تحقیقات پایینه بلکه اون رو خیلی بالا هم میدونم اما روند دانشجو گرفتنش زیاد بیش از 200 نفر میخوای حالا انکار کنی مهم نیست مهم واقعیته که ایشالا متوجه میشی. بنده جوابی دیگه برای شما ندارم

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجاز شدم برای محلات ولی نمی دونم ارزششو داره برم منظورم اینه که دانشگاهش خوبه یا نه؟
مسئولین خوبی داره اما من اونجا بودم یه ترم که خدارو شکر مرخصی گرفتم اونم بستگی به مسیر داره واسه من که از تهران بودم جهنم بود. چادر اجباریه و کلا دانشگاه مذهبیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا