نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

s.y.s

عضو جدید
تبریک به اونایی که قبول شدن
من که فقط یک دانشگاه اونم قزوین رو انتخاب کرده بودم ( چون نی نی کوچولو دارم )
با تراز 5600 مردود شدم
تراز آخرین فرد قبول 5900

حالا سوالم اینه
چون نمی تونم اسکیس بدم
تکمیل ظرفیت هم نمی تونم شرکت کنم؟

s.y.s

عضو جدید
ولی دانشگاه آزاد همه چیزش مسخرست
من تو اسکیس خیلی تمرین کرده بودم و رو ضریبش حساب کرده بودم
1 هفته مونده به امتحان می گن اسکیس نیست

حالا هم این وضعیت
حداقل باید از یه ترازی به بالا می گفتن می تونن اسکیس بدن
مثل دانشگاه دولتی

zaha hadid26

کاربر فعال
سلام تبریک به اونایی که قبول شدن و آرزوی موفقیت براشون واسه اسکیس...و آرزوی قبولی توی تکمیل ظرفیت واسه اونایی که قبول نشدن...
منم علوم تحقیقات تهران انتخاب اولم قبول شدم....با تراز6675

mohsen2129

عضو جدید
واقعا چی بگم به مسئولین دانشگاه آزاد؟
عادلانه اش این بود که با اسکیس با هم امتحان می گرفتن،حالا که نگرفتن باید مثل سراسری عمل کنن،یعنی کلا یه تعداد مجاز اعلام کنن بعد اینا که اسکیس میدن بر اساس رتبه و تراز کل به ترتیب اولویت انتخاب رشته قبول میشن.

مثلا الان من ترازم 6400 و انتخاب دوم مرکز مجاز شدم با رتبه ی 315 از 345
اما شخص دیگه که تراز 6200 آورده ترتیب انتخاب رشتش هم مثل من هست،انتخاب دوم مجاز نمیشه اما تووی انتخاب سوم (تهران شمال)مجاز میشه با رتبه ی مثلا 20 از 350
من چون رتبم توی مرکز پایین هست با اسکیس نسبتا خوب قبول نمیشم و حق شرکت در آزمون تهران شمال و غرب و ... ندارم و هیچ کجا توی تهران قبول نمیشم
ام اون که ترازش از من پایینتر شده با اسکیس معمولی هم تهران شمال قبول میشه.
کجای دنیا،اصلا توی همین ایران کی اینطوری گزینش کردن؟
انتخاب رشته و گزینش برای رشته هایی که عملی دارن نباید اینطوری باشه.تا رتبه ی کل معلوم نشده نباید انتخاب رشته بشه یا اینکه اونایی که مجاز شدن انتخابای بعدیشونم حق گزینش داشته باشن.

s.y.s

عضو جدید
به نظرم نمظورشون اینه که هر کی به دانشگاه قبولیش راضیه می تونه امتحان نده

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پردیس قزوین قبول شدم:(
کسی میدونه چه جور دانشگاهی هست ؟؟

sora66

عضو جدید
دوستان با آرزوی موفقیت واسه همه ..منم تهران غرب. انتخاب سومم.تراز 6115 ..کسی تو این دانشگاه بوده؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من شوکه شدم . زده رتبم 5 شده 1!!! باورم نمیشه . چجوریه این؟؟ علوم تحقیقات البته تهران

بهت تبریک ویژه میگم

منم یه ترم اونجا درس خوندم طرح ۱ طراحی یه پارکه با دکتر شهروز تهرانی ( البته اگه نرفته باشن از اونجا) من با چیزایی که از ایشون یاد گرفتم منظردانشگاه تهران قبول شدم.... برو و تا میتونی‌ از وجودش بهره ببر ...... وقتی‌ داشتم برگه‌ انصراف پر می‌کردم فقط به از دست دادن ایشون فکر می‌کردم.

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود دانشگاه قزوین که حرف نداره اما علوم تحقیقاتش رو نمیدونم . اگه اساتید هونا باشن خوبه .. من انجا بودم لیسانس

من دوستم ارشد واحد قزوین بود خیلی تعریف می کرد برای همون واحد قزوین میخواستم اساتیدشو شنیدم همون اساتید هستند ولی خب پردیس حساب میشه :(

Paradiso100

عضو جدید
بهت تبریک ویژه میگم

منم یه ترم اونجا درس خوندم طرح ۱ طراحی یه پارکه با دکتر شهروز تهرانی ( البته اگه نرفته باشن از اونجا) من با چیزایی که از ایشون یاد گرفتم منظردانشگاه تهران قبول شدم.... برو و تا میتونی‌ از وجودش بهره ببر ...... وقتی‌ داشتم برگه‌ انصراف پر می‌کردم فقط به از دست دادن ایشون فکر می‌کردم.

مرسی واقعا امیدوار شدم . زیاد نگران دانشگاه آزاد بودنشم . خدا کنه اینجوری که میگی باشه

Paradiso100

عضو جدید
من دوستم ارشد واحد قزوین بود خیلی تعریف می کرد برای همون واحد قزوین میخواستم اساتیدشو شنیدم همون اساتید هستند ولی خب پردیس حساب میشه :(

احتمالا خیلی از اساتیدش همونا هستن . نگران نباش

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا خیلی از اساتیدش همونا هستن . نگران نباش

نمی دونید میشه با اسکیس جاهای دیگه قبول شد یا نه ؟
یکی از دوستام پردیس گیلان قبول شده می خواد بدونه میشه با اسکیس جای دیگه قبول بشه یا نه ؟
کسی میدونه پردیس گیلان چچه جوری هست ؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه کسی تونست با این شماره ها تماس بگیره و شماره پرونده یا داوطلبی بگیره به منم بگه
من که هر چی زنگ می زنم یا می گه در دسترس نیست یا اشغال

Paradiso100

عضو جدید
نمی دونید میشه با اسکیس جاهای دیگه قبول شد یا نه ؟
یکی از دوستام پردیس گیلان قبول شده می خواد بدونه میشه با اسکیس جای دیگه قبول بشه یا نه ؟
کسی میدونه پردیس گیلان چچه جوری هست ؟

توی مرحله اول که بعید میدونم . مگه اینکه قبول نشه بعد توی تکمیل ظرفیت اون واحد رو بزنه . اما اگه کسی اسکیس نده هیچ راهی نداره . ینی حتما باید مجاز شده باشه . چون نمره اسکیسم باید جمع شه . کسی که اسکیس مجاز نشه اصلا معقول نیست . چون راهی نمیومنه که بخوان با افرادی که اسکیس دادن مقایسش کنن

elham m

عضو جدید
میشه ترازتون رو بگین؟
منم پردیس قزوین قبول شدم با تراز 5819

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان جواب منم بدین تهران شمال دانشگاش چی جوریه؟

hastia89

عضو جدید
منم بابل قبول شدم. انتخاب اولم بود. رتبه 360 .تراز رو کجا نوشته ؟ من پیدا نکردم.

elham m

عضو جدید
من 5800 خورده ای بود انقدر ناراحت شدم که دیگه خورده ایشو ندیدم چون واحد قزوین می خواستم
دقیقا منم واحد قزوین مدنظرم بود:cry: اطلاعی دارین که کلاسای پردیس قزوین کجا برگزار میشه ایا اساتید همون اساتید واحد قزوینن؟

sahel_00743

عضو جدید
راستی شهریه پردیس با واحد فرق داره ؟ ارزش مدرکش چی؟

نه عزیزم شهریه هاشون یکیه...اما ارزش مدرک...راستش تا پارسال که میگفتن غیر علوم تحقیقات باقی پردیس ها مدرکشون یه جورایی تعیید وزارت علوم نیست....این موضوع رو تو یکی از سایت ها خوندم...حالا پیگیر باش که موردی نداشته باشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا