انتقال تجربیات دانشجویان ارشد و دکتری به دانشجویان کارشناسی

lotusmehr

عضو جدید
ممنون بابت جواب دادنتون.انگيزه كافي هستش اما مشكلمن تو انتخاب منابع هست.بين اين همه منابعي كه هست گيج شدم.بنظرتون كدومها بهترينند؟باتوجه به اينكه گرايشم سيالات هستش.ممنون ميشم اگر راهنماييم كنين.:smile:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون بابت جواب دادنتون.انگيزه كافي هستش اما مشكلمن تو انتخاب منابع هست.بين اين همه منابعي كه هست گيج شدم.بنظرتون كدومها بهترينند؟باتوجه به اينكه گرايشم سيالات هستش.ممنون ميشم اگر راهنماييم كنين.:smile:

سیالات پارسه خوبه،ارتعاشات پوران خوبه،ریاضی1-2 آغاسی،ریاضی مهندسی کریمی،انتقال راهیان خوبه......من کلی و ناقص گفتم بهتره به تاپیک ارشد93 صفحات ابتدایی رجوع کنین صد در صد به جوابتون میرسید:

[h=3]ارشد 93[/h]

lotusmehr

عضو جدید
خيلي ممنون.يه سوال ديگه بنظرتون آزموناي كدوم موسسه خوبه؟هگه تو دوتا موسسه بخوام ثبت نام كنم چطور؟

pink.floyd

عضو جدید
Re: انتقال تجربیات دانشجویان ارشد و دکتری به دانشجویان کارشناسی

سلام دوستای خوب و گلم،
دوستان کسی اینجا ارشد مکانیک گرایش مکاترونیک نیست سوال داشتم.من امسال این رشته رو روزانه قبول شدم ولی اطلاعات زیادی ندارم درموردش!
نسبت به تبدیل انرژی چه وضعیتی داره؟.

uve

عضو جدید
salam dustan.man sale akhare mohandesie mech hastam va mikham vase arshad shoru konam be khundan ama vaqean nemidunam az koja bayad shoru konam.agar az tajrobiatetun dar ekhtyaram bezarid vaqean mamnoon misham
........به نظر من اینکه کدوم کتابو تست بزنی بر میگرده به مرحله آخر ............تو اون تایپیکم جوابتونو دادم .....مهمترین مرحله تسلط روی موضوعات خود کتابه و جزوه و یا هر منبع دیگه .........تا این تسلط درست نشه هر کتابی رو که تست بزنین یا هر جایی آزمون شرکت کنی اثرش زیاد فرقی نمیکنه..........

lotusmehr

عضو جدید
........به نظر من اینکه کدوم کتابو تست بزنی بر میگرده به مرحله آخر ............تو اون تایپیکم جوابتونو دادم .....مهمترین مرحله تسلط روی موضوعات خود کتابه و جزوه و یا هر منبع دیگه .........تا این تسلط درست نشه هر کتابی رو که تست بزنین یا هر جایی آزمون شرکت کنی اثرش زیاد فرقی نمیکنه..........
بازم ممنون

AFSHIN.Y

عضو جدید
منابع و جزوه و کتاب های تست معتبر مکانیک سیالات گرایش تبدیل انرزی برای آزمون ارشد معرفی نمایید.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوب و گلم،
دوستان کسی اینجا ارشد مکانیک گرایش مکاترونیک نیست سوال داشتم.من امسال این رشته رو روزانه قبول شدم ولی اطلاعات زیادی ندارم درموردش!
نسبت به تبدیل انرژی چه وضعیتی داره؟.

زمین تا آسمان با تبدیل انرژی فرق داره،مکاترونیک=مکانیک + الکترونیک

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
cfd

cfd

سلام من دانشجوی ارشد مهندسی شیمی هستم
یه درخواست دارم
روی یک مبدل حرارتی نیروگاه کار میکنم
میخوام یه شبیه سازی در زمینه cfd انجام بدم
اما نه حالت کلی
یه مورد جزیی مثلا تاثیر بافل ها رو عملکردش
ایده میخوام که رو چه موردی کار کنم؟
برای مقالست نه پایان نامه برای همین نمیخوام سنگین باشه چون پایان نامم به اندازه کافی سنگینه
لطفا کمک کنید

anishtain4

عضو جدید
سلام من دانشجوی ارشد مهندسی شیمی هستم
یه درخواست دارم
روی یک مبدل حرارتی نیروگاه کار میکنم
میخوام یه شبیه سازی در زمینه cfd انجام بدم
اما نه حالت کلی
یه مورد جزیی مثلا تاثیر بافل ها رو عملکردش
ایده میخوام که رو چه موردی کار کنم؟
برای مقالست نه پایان نامه برای همین نمیخوام سنگین باشه چون پایان نامم به اندازه کافی سنگینه
لطفا کمک کنید

پیشنهاد می کنم به عنوان دانشجوی ارشد وقت خودتونو تلف نکنید و فقط و فقط پایان نامه رو انجام بدید. تو ارشد وقتتون به شدت محدوده و در پروسه ی انجام پایان نامه با خیلی از موارد برای اولین بار مواجه میشید که باعث میشه کلی از وقتتونم بزارید برای یادگیری. پس حتمن و حتمن فقط و فقط، روی یه موضوع تمرکز کنید. از همون موضوع مقاله در میاد نگران نباشید.