راهنمایی در خصوص انتخاب کلاس در کنکور کارشناسی ارشد معماری و مدیریت

راهنمایی در خصوص انتخاب کلاس در کنکور کارشناسی ارشد معماری و مدیریت

• خانه عمران

رای: 0 0.0%
  • ایوان خانه معمار

رای: 8 61.5%
  • مرکز معماری ایران

رای: 4 30.8%
  • آکادمی تخصصی معماری

رای: 2 15.4%
  • ماهان

• پردیس ملی

• جهاد دانشگاهی تهران

• مجموع رای دهندگان
    13
  • نظرسنجی بسته .

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون استادای مهرازی خوبه، چون با توجه به چیزی که اینجا نوشتی استاداش محمدجواد طباطبایی و خوشنویس و علی طباطبایی هست نظرتون در مورد برادران چیه، در ضمن زبانش هم پرسیدم گفتند که اسیست مهدوی نژاد هست.
اسم استاداش و قیمت کلاساش هم پایین تر از جاهای دیگه اس
http://mehrazi.ir/images/Barname/Memari-Arshad%202.jpg

مهرازی؟؟؟؟
من که تازه میشنوم اسمشو:surprised:

katayoon-m

عضو جدید
من شنیدم مرمتش خوب و قوی هست، ظاهرا از امسال معماری هم کار می کنه.

mrarchitect

عضو جدید
بچه ها به نظرتون استادای مهرازی خوبه، چون با توجه به چیزی که اینجا نوشتی استاداش محمدجواد طباطبایی و خوشنویس و علی طباطبایی هست نظرتون در مورد برادران چیه، در ضمن زبانش هم پرسیدم گفتند که اسیست مهدوی نژاد هست.
اسم استاداش و قیمت کلاساش هم پایین تر از جاهای دیگه اس
http://mehrazi.ir/images/Barname/Memari-Arshad%202.jpg

من پارسال شاگرد دکتر طباطیایی بودم واقعا عالیه..... تعریف علی طباطبایی رو هم شنیدم اما شاگردش نبودم... برادران رو نمیشنام

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادران استاد تاسیسات من بوده تو دانشگاه. خیلی بی ادبه ولی فکر کنم استاد خوبی باشه.( چون تو همون داشگاه هم مرتبا نکات کنکوری میگفت) چند ساله ماهان درس میده. فکر کنم پیارسال ایوان خانه هم بود.

pooyatanha

عضو جدید
من تا جایی که می دونم همه استادها رو نمی تونی توی یک موسسه پیدا کنی. این رو مطمئن باش.
در خصوص درک عمومی. تا جایی که پارسال با چشم های خودم تجربه کردم، هیچ کسی روی دست علی عسگری نبود. خیلی عالی مثل خواهرش مطلب رو توی ذهنم هک می کرد. اما پارسال دی ماه از کنکور خداحافظی کرد و امسال که بابت راهنمایی در خصوص مشاوره برای انتخاب رشته باهاش تماس گرفتم، گفت از وقتی عضو هیئت علمی دانشگاه شده، کلا از ایوان اومده بیرون. حالا با تمام احترام نسبت به آقای علی طباطبایی، که تابستون در خدمتشون در درس تاسیسات بودم، باید بگم که حالا که عسگری نیست. گزینه دوم سعید فراهانیه. به اون خوبی قاعدتا نیست. این طور که از دوستانی که هر دو رو تجربه کردن شنیدم، یکم پراکنده حرف می زنه. اما به هر حال از علی طباطبایی خیلی بهتره. چون توی درک عمومی، تجربه حرف اول رو می زنه. علی طباطبایی فقط پارسال یک کلاس حل تست داشت. اون رو هم فقط به حل تست ها گذروند. برخی جوابهاش رو هم بعدا سروش نیا کامل رد کرد.

ممنون از توضیحاتت ذوست خوبم....من فک میکردم علی طباطبایی اولین سالیه که درس میده....پس قبلا هم بوده....به نظر خودت تاریخ چقدر کلاس رفتنش تاثیر داره؟

SaM.J.D

عضو جدید
من تا جایی که می دونم همه استادها رو نمی تونی توی یک موسسه پیدا کنی. این رو مطمئن باش.
در خصوص درک عمومی. تا جایی که پارسال با چشم های خودم تجربه کردم، هیچ کسی روی دست علی عسگری نبود. خیلی عالی مثل خواهرش مطلب رو توی ذهنم هک می کرد. اما پارسال دی ماه از کنکور خداحافظی کرد و امسال که بابت راهنمایی در خصوص مشاوره برای انتخاب رشته باهاش تماس گرفتم، گفت از وقتی عضو هیئت علمی دانشگاه شده، کلا از ایوان اومده بیرون. حالا با تمام احترام نسبت به آقای علی طباطبایی، که تابستون در خدمتشون در درس تاسیسات بودم، باید بگم که حالا که عسگری نیست. گزینه دوم سعید فراهانیه. به اون خوبی قاعدتا نیست. این طور که از دوستانی که هر دو رو تجربه کردن شنیدم، یکم پراکنده حرف می زنه. اما به هر حال از علی طباطبایی خیلی بهتره. چون توی درک عمومی، تجربه حرف اول رو می زنه. علی طباطبایی فقط پارسال یک کلاس حل تست داشت. اون رو هم فقط به حل تست ها گذروند. برخی جوابهاش رو هم بعدا سروش نیا کامل رد کرد.

دوست عزیز من خودم علی طباطبایی رو روش خیلی شناخت ندارم ولی فراهانی رو مثل کف دستم میشناسم، امیدوارم که این حرفایی رو که زدید از روی علاقه غیردرسی به ایشون نباشه، اون کتابی که مرکز با ایشون چاپ کرده که جزء ..... ترین کتابهاست، خودش رو هم من سر کلاسش بودم اصلاً خوب درس نمی ده، قطعا به دلیل دکتری خوندنش و ارتباطی که با دانشگاه تربیت مدرس و بالخص دکتر مهدوی نژاد داره ، می تونه یه سری حرفایی بزنه ولی اینقدر هم که شما ایشون رو به عرش بردید نیست. اینجا قراره مشاوره بدیم و بتونیم افراد درست و لایق رو اونطور که هستند بشناسیم و به دیگران بشناسونیم، به نظرم حرفاتون تا حد زیادی گرایش به یه تیم و گروه خاصی داره که با اینکارتون یه جوریایی با کوبوندن بقیه آدما و اساتید می خواهید به هدفتون برسید

rozi_1368

عضو جدید
من اگه اجازه بدید یه نکته اضافه کنم بعضی دوستان حق دارند چون یک استاد خوب می بینند و خوب با ایشون ارتباط برقرار می کنند اما نمی توانند فکر کنند که از ایشان بهتر هم هست. اینو از من که پیر کنکور شدم قبول کنید. من خودم دو سال پیش چون ایستاییم ضعیف بود رفتم یه کلاس اولش به نظرم استادش بهترین استاد روی زمین بود هم ایستاییشو رفتم هم عناصرشو تا وقتی از رو جزوه درس میداد خیلی خوب بود اما وقتی سوال میپرسیدی هول میکرد جواب اشتباه میداد. تو کلاسمون بچه های عمران هم بودن برا رشته تکنولوژی و مدیریت می گفتن همه سوالای خرپا رو غلط حل میکنه حتی یه بار یکی از این دوستان نرم افزار اتبز با لب تاب اورد سر کلاس نشون داد غلطه اما مگه قبول میکرد ولی هنوزم من عاشق درس دادنش بودم. با خودم میگفتم بچه ها شیطنت میکنن حتی یه بار یکی از بچه ها پدرش دکتری عمران داشت و استاد دانشگاه مشهد بود گفته بود راه حلها غلطه اما بازم ایشون میگفتن نه من درست میگم ولی من هنوز هم دوستش داشتم تا اینکه سال بعد به پیشنهاد دوستان رفتم سر کلاس استاد همین استاد سابق که خیلی معروف هم هست و با دکتر گلابچی چندتا کتاب داره تازه فهمیدم ای دل غافل قبلی که همش کپی بوده یه کپی طوطیوار. این یکی جدیده انگاری آدمو جادو میکرد تو درس دادن تو جذابیت کلاس و همه چیزش. حالا ممکنه از این یکی مسلط تر و بهترم باشه ها اما چون من ندیدم ممکنه ندونم

hasanpour70

کاربر فعال
بچه ها استاد اسکیس کسی میرطهماسب رو می شناسه؟؟؟ چطوره؟
یه ورکشاپه 60 ساعته هست که 40 ساعت با میرطهماسب 10ساعت فراهانی 10ساعت شکوهی!
من فقط می دونم که شکوهی عالیه! بنظرتون برم این ورکشاپو؟؟؟:eek:

محمودمحمود

عضو جدید
به نظر من کادر یه موسسه و رزومش مشخص میکنه که کدوم بهتره ایوان خانه هم کادر بهتری داره هم رزومش خیلی خوبه من که جدا راضیم از همه استادای خوبی روکه دوستان نام بردن همشون تو ایوان خانه هستن من و دوستام نتیجه گرفتیم ازش امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید .

jeanpierre

عضو جدید
بچه ها استاد اسکیس کسی میرطهماسب رو می شناسه؟؟؟ چطوره؟
یه ورکشاپه 60 ساعته هست که 40 ساعت با میرطهماسب 10ساعت فراهانی 10ساعت شکوهی!
من فقط می دونم که شکوهی عالیه! بنظرتون برم این ورکشاپو؟؟؟:eek:
شکوهی که واقعا معرکه اس
فراهانی احتمالا فراهانی مرکز معماری باشه که فکر نکنم چنگی به دل بزنه
آقای طهماسب رو هم نمی شناسم منم

jeanpierre

عضو جدید
به نظر من کادر یه موسسه و رزومش مشخص میکنه که کدوم بهتره ایوان خانه هم کادر بهتری داره هم رزومش خیلی خوبه من که جدا راضیم از همه استادای خوبی روکه دوستان نام بردن همشون تو ایوان خانه هستن من و دوستام نتیجه گرفتیم ازش امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید .
گل گفتی واقعن جمعی از بهترین و بی حاشیه ترین ستارگانه من و دوستاممم خیلی راضی بودیم چه اونایی که قبول میشن ایشالله چه اونایی که باید از خطاهاشون تو سال قبل واسه سال بعد درس بگیرن

pooyatanha

عضو جدید
دوست عزیزم. من اصلا قصد تبلیغ نداشتم. این حرف اصلا به من نمی چسبه. من اگر از کسی هم تعریف کردم، اون علی عسگری بود که نه نیازی دیگه به تعریف داره و نه الان کلاسی داره که بخوام با پر کردنش سودی به جیب بزنم. انصافا هم هر کی منصف باشه، ازش جز تعریف به زبون نمی یاره. در عین حال اگر گفتم الان کلاس سعید فراهانی بهتره، قبول دارم که سعید فراهانی رو هم خوب نمی شناسم. اما علی طباطبایی رو دیدم. اگر شما می گید سعید فراهانی هم چنگی به دل نمی زنه، خوب باید بگم که پس اوضاع خیلی بده. بی استاد درک موندن موسسه های تهران. ولی با تمام احترام، به نظرم بازم یکی که چند ساله داره درس میده از یک عزیزی که پارسال تازه اون سر حل تست اومد تدریس درک عمومی کرد، فکر کنم بهتر باشه.

دوست عزیز من خودم علی طباطبایی رو روش خیلی شناخت ندارم ولی فراهانی رو مثل کف دستم میشناسم، امیدوارم که این حرفایی رو که زدید از روی علاقه غیردرسی به ایشون نباشه، اون کتابی که مرکز با ایشون چاپ کرده که جزء ..... ترین کتابهاست، خودش رو هم من سر کلاسش بودم اصلاً خوب درس نمی ده، قطعا به دلیل دکتری خوندنش و ارتباطی که با دانشگاه تربیت مدرس و بالخص دکتر مهدوی نژاد داره ، می تونه یه سری حرفایی بزنه ولی اینقدر هم که شما ایشون رو به عرش بردید نیست. اینجا قراره مشاوره بدیم و بتونیم افراد درست و لایق رو اونطور که هستند بشناسیم و به دیگران بشناسونیم، به نظرم حرفاتون تا حد زیادی گرایش به یه تیم و گروه خاصی داره که با اینکارتون یه جوریایی با کوبوندن بقیه آدما و اساتید می خواهید به هدفتون برسید

معمارباشی

عضو جدید
دوست عزیزم. من اصلا قصد تبلیغ نداشتم. این حرف اصلا به من نمی چسبه. من اگر از کسی هم تعریف کردم، اون علی عسگری بود که نه نیازی دیگه به تعریف داره و نه الان کلاسی داره که بخوام با پر کردنش سودی به جیب بزنم. انصافا هم هر کی منصف باشه، ازش جز تعریف به زبون نمی یاره. در عین حال اگر گفتم الان کلاس سعید فراهانی بهتره، قبول دارم که سعید فراهانی رو هم خوب نمی شناسم. اما علی طباطبایی رو دیدم. اگر شما می گید سعید فراهانی هم چنگی به دل نمی زنه، خوب باید بگم که پس اوضاع خیلی بده. بی استاد درک موندن موسسه های تهران. ولی با تمام احترام، به نظرم بازم یکی که چند ساله داره درس میده از یک عزیزی که پارسال تازه اون سر حل تست اومد تدریس درک عمومی کرد، فکر کنم بهتر باشه.

من سر کلاس های هم اقای علی عسگری بودم هم اقای علی طباطبایی ...
خداییش هر دو قوی و خوبن !
البته من شیوه علی طباطبایی رو بیشتر می پسندم که یه نظر کاملا شخصیه ...

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
عسکری رو قبول دارم اما اون یکی اصن حرفشم نزن

numinous

عضو جدید

از این دکتر عسگری خوشم میاد که الآن که یکساله نیست هم، خیلی ها سر کلاساشون براش حرف در میارن. مثلا اینکه این اصلا دانشجو دانشگاه تهران نبوده. یا اینکه این تست های من رو سر کلاس هاش می زد. یا اینکه این با شاگرد اولی رفت ارشد. یا اینکه این شاگرد من بود قدیما، شیوه من رو درس میده. یا اینکه طرف ....
اما خودش هیچ وقت پشت سر کسی حرف نمی زد. خیلی هم شیطون می شد، اسم طرف رو سر زبون نمی آورد و فقط می گفت آره شنیدم فلانی گفته عسگری ...
هر چی از خواهرش هم بگیم کم گفتیم. این که از داداشه هم خیلی بهتره.
اما در کل خوبه همچین آدمی توی کنکور نمود. دکتر سروش نیا هم طبق آخرین اخبار انگار می خواد از سال بعد نیاد.
یکی حرف خوبی می زد. می گفت یادتون باشه کسی که پشت دیگری حرف می زنه، داره ضعف خودش رو پنهان می کنه.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این دکتر عسگری خوشم میاد که الآن که یکساله نیست هم، خیلی ها سر کلاساشون براش حرف در میارن. مثلا اینکه این اصلا دانشجو دانشگاه تهران نبوده. یا اینکه این تست های من رو سر کلاس هاش می زد. یا اینکه این با شاگرد اولی رفت ارشد. یا اینکه این شاگرد من بود قدیما، شیوه من رو درس میده. یا اینکه طرف ....
اما خودش هیچ وقت پشت سر کسی حرف نمی زد. خیلی هم شیطون می شد، اسم طرف رو سر زبون نمی آورد و فقط می گفت آره شنیدم فلانی گفته عسگری ...
هر چی از خواهرش هم بگیم کم گفتیم. این که از داداشه هم خیلی بهتره.
اما در کل خوبه همچین آدمی توی کنکور نمود. دکتر سروش نیا هم طبق آخرین اخبار انگار می خواد از سال بعد نیاد.
یکی حرف خوبی می زد. می گفت یادتون باشه کسی که پشت دیگری حرف می زنه، داره ضعف خودش رو پنهان می کنه.
دقیقا دوستم همین جوریاس
عسکری ماهه هم مودبه و هم خوش اخلاق و باسواد
نمونه معروف ترش سروش نیا و آقای «ط» که ایشان همیشه پشت سر سروش نیا حرف می زنه و میگه اون از من کپی می کنه!:eek: (درصورتی که خودش شاگرد سروش بوده یا سر کلاس میگفت سروش به روز نیس درحالی که بالای همه جزوه های سروش نیا تاریخ داره و هر سالم با هم فرق دارن) یا اینکه روش های سروش رو به نام خودش جامیزنه. برا همینه که معروف شده به کپی پیست ولی سروش هروقتم بچه ها چیزی می گفتن با خنده رد می کرد و حتی اون آقا رو تاییدشم می کرد و میگفت این حرفای زشتو نزنین رو دیگران اسم نزارین! و هیچ وقت چیز بدی راجع به آقای «ط» نمی گفت

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا سارا جونم ؟ مگه چی دیدی ازش ؟؟؟

نه گلم چیزی ندیدم خیلیم پسر خوبیه. فقط مسلط نیس. ببین نمی تونه آدمو قانع کنه آخه «توی یه جزوه ای تو یه جایی نوشته اینو که نشد جواب قانع کننده» تازه کاره استاد نیس اما می تونه اسیست خوبی باشه. عسکری خیلی حرفه ای تره خیلی. تناقض گویی هم زیاد داره

معمارباشی

عضو جدید
درسته من امسال رفتم سرکلاسشون ... فکر کنم داره کم کم دستش می اد ...
اخه اول میاد درس می ده بعد میاد سوالای کنکورای گذشته رو تحلیل می کنه
دقت کردم چند تا از سوالها رو که عسگری هم توضیح داده بود اون از یه دید دیگه نگاه کرده بود که از دید من منطقی تر می اومد ...

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته من امسال رفتم سرکلاسشون ... فکر کنم داره کم کم دستش می اد ...
اخه اول میاد درس می ده بعد میاد سوالای کنکورای گذشته رو تحلیل می کنه
دقت کردم چند تا از سوالها رو که عسگری هم توضیح داده بود اون از یه دید دیگه نگاه کرده بود که از دید من منطقی تر می اومد ...

انگاری معمارباشی جونم سلیقه م و تو هیچ جوری جور نمیشه :-D
اصلا با عسکری قابل مقایسه نی
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم
هیچوقت نمیتونست منو قانع کنه درصورتی که درک همش فلسفه و بحثه دیگه (البته نه فقط منو بلکه همه کلاسو تقریبا)
من کلاس عسکری نرفتم و فقط جزوه عسکری و کتابشو خوندم خیلی از کلاس طباطبایی بهتر بود در حد 1000 به 1

معمارباشی

عضو جدید
انگاری معمارباشی جونم سلیقه م و تو هیچ جوری جور نمیشه :-D
اصلا با عسکری قابل مقایسه نی
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم
هیچوقت نمیتونست منو قانع کنه درصورتی که درک همش فلسفه و بحثه دیگه (البته نه فقط منو بلکه همه کلاسو تقریبا)
من کلاس عسکری نرفتم و فقط جزوه عسکری و کتابشو خوندم خیلی از کلاس طباطبایی بهتر بود در حد 1000 به 1

اهان ... فهمیدم چی شده ...
ببین طباطبایی اصلا جزوه نمی گه ... اینقدر هم پراکنده می گه که نمی تونی خودت یه جزوه خوب بنویسی ... فقط حرفاشرو باید نشست گوش کرد ... بعد روند فکریش که متوجه بشی یاد می گیری چجوری به سوالا فکر کنی و روند رسیدن به جواب دستت میاد ...

عسگری عاااااااااااااااااالیه ... کلاساش اصلا خوشک و خسته کننده نیست ... کلی سر کلاسش انرژی مثبت می گرفتیم ...

اصلا می دونی چیه ... ؟ ... شاید من چون اول سر کلاس عسگری رفتم طباطبایی رو خوب می فهمم ... شاااااااااااااااااااااید !!!

morteza2010

عضو جدید
سلام.
من یک کلاس خوب واسه درس ایستایی و فن ساختمان می خوام...بعد خانه عمران با سروش نیا کلاس گذاشته624000 هزار تومن 78 ساعت اما ایوان خانه معمار همین کلاسو با حدودا 50 ساعت گذاشته 300 تومن... خودشون میگن که (ایوان خانه) مباحث همون هاست اما ساعتش کمتره ..... حالا من نمی دونم کدومو برم بهتره؟ کسی هست بدون کدومشون بهتره؟؟؟؟؟؟؟ مدزس جفتشونم احسان سروش نیاست.....!!!!
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه..............
چون خانه عمران واسه عمرانی ها کلاس میذاره نه معماری
=========================
دوستان لطفا تا قبل از ابان نتیجه بگیرید که ترم ابان انشالله برویم کلاس

.g@v ro ch.

عضو جدید
سلام دوستانِ گرامی

بین همه پُستا، چیزی که ندیدم اسمِ مشاورای خوب بود.

من خیلی دنبال آدمی ام که کنکور معماری رو بشناسه و بتونه کمکم کنه که براش آماده بشم

دوستان، کسی رو سراغ دارید؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون خانه عمران واسه عمرانی ها کلاس میذاره نه معماری
=========================
دوستان لطفا تا قبل از ابان نتیجه بگیرید که ترم ابان انشالله برویم کلاس

آقا مرتضی این پست دوستمون مال پارسال بود که من همون پارسال جوابش رو دادم...
امسال دکتر عزیزما جناب سروش نیا انگار خانه عمران نیستند گرچه اگرهم بودند فرقی نمیکنه چون خانه عمران برا معماریا کلاس داره و اینکه اسمش خانه عمرانه منظور این نیست که کلاس برا معماریا نداره
اتفاقا خیلی موسسه خوبیه ، با برنامه و ... اما فقط یه کم گرونتره کلاساش. اونم بخاطر لول ساختمون موسسه و کارکنان و ... است
در کل اگه میخواید کلاس ایستایی و فن شرکت کنید اصلا نیازی به فکرکردن نداره....! من تضمین میکنم و قول صددرصد میدم که بهتر از آقای سروش نیا پیدا نمیکنید....

morteza2010

عضو جدید
آقا مرتضی این پست دوستمون مال پارسال بود که من همون پارسال جوابش رو دادم...
امسال دکتر عزیزما جناب سروش نیا انگار خانه عمران نیستند گرچه اگرهم بودند فرقی نمیکنه چون خانه عمران برا معماریا کلاس داره و اینکه اسمش خانه عمرانه منظور این نیست که کلاس برا معماریا نداره
اتفاقا خیلی موسسه خوبیه ، با برنامه و ... اما فقط یه کم گرونتره کلاساش. اونم بخاطر لول ساختمون موسسه و کارکنان و ... است
در کل اگه میخواید کلاس ایستایی و فن شرکت کنید اصلا نیازی به فکرکردن نداره....! من تضمین میکنم و قول صددرصد میدم که بهتر از آقای سروش نیا پیدا نمیکنید....
دکتر سروش نیا که تاج سرمه
راجب استاد های دیگه مثلا درک و زبان

Fendegh

عضو جدید
اتفاقا دکتر فراهانی رو نمیشناسی. ایشون بهترینه!!!! جه بخوای و جه نخوای!! فکر می کنی علی عسگری جرا تدریس رو رها کرد؟ کلای فراهانی با 50 نفر تو هر کد و کلاس اون با 15 20 نفر!!!!!!

Anita.Mosavi

عضو جدید
اتفاقا دکتر فراهانی رو نمیشناسی. ایشون بهترینه!!!! جه بخوای و جه نخوای!! فکر می کنی علی عسگری جرا تدریس رو رها کرد؟ کلای فراهانی با 50 نفر تو هر کد و کلاس اون با 15 20 نفر!!!!!!

آقای عسگری واسه این درس دادنو گذاشته کنار که دکترا قبول شده و کار پژوهشی میکنه

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واسه درک فراهانی هم خیلی خوبه دوستان. میگن کارش درسته.;)