ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hssnjfry

عضو جدید
سلام مهندس،شما که اطلاعات سیاسیتون خوبه توضیح میدین که چرا تبدیل رو تحریم کردن چرا طراحی رو تحریم نکردن؟
راستش من این اطلاعاتو از توی سایت اپلای بوورد خوندم کلا هر رشته ای که توش کلمه انرژی باشه تحریمه مثل سیستم های انرژی چون میگن ربط داره به نیروگاه هسته ای و مسائل مربوط به انرژی هسته و کلا از این جور خزعبلات.اگر بچه های طراحی هم توی مقاله یا پایان نامه هاشون ارتباطی با انرژی و تبدیلش پیدا کنن دیپورت، توی همون سایت اپلای بوورد یک بنده خدایی بعد از ۹ ماه درس خوندن توی امریکا یک دفعه دیپورتش کردن حالا مگه میشه به اینا منطقی صحبت کرد حرف بزنی میگن دوست داری بری گوانتانامو:biggrin:،سر همین قضیه پارسال یکی از استادای برق شریف رو گرفته بودن تازه یکی از دانشگاههای خود امریکا ازش دعوت کرده بود برای کنفرانس ،خلاصش سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند

hssnjfry

عضو جدید
یا خدااا،برای من که راهم دوره که خوابگاه میدن؟؟؟
انشاالله که به همه ما خوابگاه بدن تازه از وقتی این سرپرست جدید(م ر دک) توفیقی رو میگم امده، بورسیه ها رو هواس، البته مسئول صندق رفاه دانشجویی گفته بود ماهی ۱۰۰ تومن برای خوابگاه میدن باید منتظر ماند ودید چه میشود :redface:

mahde1818

عضو جدید
انشاالله که به همه ما خوابگاه بدن تازه از وقتی این سرپرست جدید(م ر دک) توفیقی رو میگم امده، بورسیه ها رو هواس، البته مسئول صندق رفاه دانشجویی گفته بود ماهی ۱۰۰ تومن برای خوابگاه میدن باید منتظر ماند ودید چه میشود :redface:
من دوستم سبزوار بود می گفت به همه خوابگاه میدن دور یا نزدیک فرقی نداره همون طور که گفتم از این نظر دانشگاه خیلی خوبیه

NASTOH

عضو جدید
اگر خوابگاه ندن اون وقت سیاسیش میکنم لیست خوابگاه ها رو نگاه میکردم (لینک)از ۱۰ تا خوابگاه ۸ تاش برای دختراس و ۲تاش برای پسرا خدا وکیلی جون کندم توی خدمت درس خوندم ،کار توی نیروگاه رو قبول نکردم که بیام ارشد بخونم حالا باید برم پولم بدم برای خوابگاه خودگردان یا خونه خداییش زور داره اگر مثل بچه ادم مثل دانشگاه بیرجند گفته بودن خوابگاه نمیدن اون وقت میزدم سیستان تازه هم سطح دانشگاش بهتر بود هم استادی که میخواستم باهاش کار کنم اونجا بود :mad:تشکر از شوخی شما;)

همکلاسی ی زنگ بزن امور خوابگاه ها.کار سختی نیست.شک ما هم برطرف شه.:D

salari_erfan

عضو جدید
سلام دوست عزیز،با رتبه 1560 پارسال شبانه تبدیل انرزی قبول شده

اطلاعات اشتباه ندید اون شبانه اموزش محور هستش. که داخل فایل 91 پارسه هم هست. ویکی هم با 1160 شبانه خواجه قبول شده ولی اموزش محوره. که اموزش محورش ذکر نشده.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اطلاعات اشتباه ندید اون شبانه اموزش محور هستش. که داخل فایل 91 پارسه هم هست. ویکی هم با 1160 شبانه خواجه قبول شده ولی اموزش محوره. که اموزش محورش ذکر نشده.

سلام دوست عزیز،آره خودمم شک کرده بودم که آموزش محور باشه،ولی به هر حال اشتباه از من نبود،بالاخره پارسه نوشته بود،من چیزی که تو پارسه زده بود رو آمدم دقیق اطلاع رسانی کردم......به هر حال منظورم بود که با این رتبه صنعتی اصفهان قبول شده،فقط همین......یاعلی

eamordad

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما بین هوافضا شبانه شاهرود با طراحی کاربردی تهران جنوب ، کدوم یکی بهتره که برم ؟!!!

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
به نظر شما بین هوافضا شبانه شاهرود با طراحی کاربردی تهران جنوب ، کدوم یکی بهتره که برم ؟!!!

سلام

معلومه طراحي كاربردي ت ج.

مكانيك وسعت كاريش اصلا قابل قياس با اون نيست، همچنين سطح استاداي ت ج بالاتر از اونجاست.

faeghe1365

عضو جدید
سلام دوستان من طراحی کاربردی نجف اباد قبول شدم اما لیسانسم سیالات بوده انتخاب اولم تبدیل نجف اباد و نیوردم بنظرتون تو تکمیل ظرفیت میتونم شرکت کنم با توجه به اینکه قبول شدم یه رشته ای رو؟و اینکه رتبم با نفر اخر خیلی فاصله نداره

parandme

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

مهندس جان به نظر من حتما طراحی کاربردی تهران جنوب و برو

این دانشگاه کلا از استادای دانشگاههای مطرح تهران استفاده میکنه و اگه پایان نامه خوب با استادای مطرح انجام بدی برای دکترا هم مشکلی نخواهی داشت
از نظر بازار کار هم این واحد رو همه دید خوبی نسبت بهش دارن
هوافضا بازار کارش اصلا با مکانیک قابل مقایسه نیست فقط چند جای محدود نظامی که اصلا ارزش رفتن ندارن و چند شرکت وابسته به وزرات دفاع که اونهم معایب خودشو داره و اگه کوچکترین مشکلی داشته باشین عذرتونو میخان ولی مکانیک همه اینها رو بعلاوه کلیه صنایع دیگه رو شامل میشه

به نظر من طراحی کاربردی تهران جنوب با هوافضای شریف مساویه(از نظر بازار کار)

AM_mech

عضو جدید
سلام
بچه ها قبلا دانشگاه ازاد واسه مردودها یه چیزی داشت قبولی به انتخاب دانشگاه دیگه نداره یا ما انتخابش نکردیم؟
تکمیل ظرفیت هم میاد؟ کی؟

eamordad

عضو جدید
ممنون از دوستانی که جواب دادن
ولی خب برای ادامه تحصیل ، مدرک دانشگاه آزاد مشکل ساز نیست ؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از دوستانی که جواب دادن
ولی خب برای ادامه تحصیل ، مدرک دانشگاه آزاد مشکل ساز نیست ؟

علاقه مهمتره یا دانشگاه؟از خودت میپرسم.....خب اگه خیلی برات مهمه و شرایطشو داری سال دیگه بشین واسه دانشگاه های خوب تهران بخون....

eamordad

عضو جدید
علاقه مهمتره یا دانشگاه؟از خودت میپرسم.....خب اگه خیلی برات مهمه و شرایطشو داری سال دیگه بشین واسه دانشگاه های خوب تهران بخون....

خب مطمئنا علاقه مهمتره ولی مثلا با ارشد هوافضا از دانشگاه خوبی مثل شاهرود ، احتمالا راحت تر بشه دکترا رفت . با توجه به نزدیکی هوافضا و مکانیک ، دکترا رو میشه رفت مکانیک . من نظرم اینه ، اگه اشتباهه بگید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب مطمئنا علاقه مهمتره ولی مثلا با ارشد هوافضا از دانشگاه خوبی مثل شاهرود ، احتمالا راحت تر بشه دکترا رفت . با توجه به نزدیکی هوافضا و مکانیک ، دکترا رو میشه رفت مکانیک . من نظرم اینه ، اگه اشتباهه بگید

من نظرم اینه:

درس های ارشد بدون شک سخت هستن،پس باید سعی کنی به سمت رشته ای بری که علاقه داری،یعنی باید اینطور باشه،نگاه به علاقت کن و نیم نگاهی به اینده شغلی آن رشته،ولی کسی تو هر رشته علاقه داشته باشه مطمئنا پیشرفت میکنه،شما لیسانس چه گرایشی خوندین؟و چه فیلدی علاقه دارین؟اینو بگین بهتر میشه راهنمایی کرد.

eamordad

عضو جدید
من نظرم اینه:

درس های ارشد بدون شک سخت هستن،پس باید سعی کنی به سمت رشته ای بری که علاقه داری،یعنی باید اینطور باشه،نگاه به علاقت کن و نیم نگاهی به اینده شغلی آن رشته،ولی کسی تو هر رشته علاقه داشته باشه مطمئنا پیشرفت میکنه،شما لیسانس چه گرایشی خوندین؟و چه فیلدی علاقه دارین؟اینو بگین بهتر میشه راهنمایی کرد.

من جامدات خوندم و به دروس جامداتی علاقه دارم ؛ بخاطر همین تو هوافضا گرایش سازه رو انتخاب کردم که بیشتر درباره این دروس هست و برای مکانیک هم طراحی کاربردی رو انتخاب کردم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جامدات خوندم و به دروس جامداتی علاقه دارم ؛ بخاطر همین تو هوافضا گرایش سازه رو انتخاب کردم که بیشتر درباره این دروس هست و برای مکانیک هم طراحی کاربردی رو انتخاب کردم

خب ازین که دارین لیسانستون رو ادامه میدین خیلی خوبه،من گفتم شاید از سیالات دارین میرین طراحی یا هوافضا،ببینین اینجا دیگه برمیگرده به علاقت....علاقه خیلی مهمه،این تو هستی که میخوای درس بخونی نه دیگران....نظر منو میخوای بدونی طراحی کاربردی دانشگاه ازاد تهران جنوب بهتره(اگه مشکل مالی نداشته باشی که خیلی خوبه).چون کشور ما هنوز آنقدر پیشرفته نشده که برای رشته های تخصصی مثل هوافضا بازار کار مناسبی داشته باشه،تو ایران تبدیل و طراحی و ساخت که رشته های عمومی تری هستن برد بیشتری داره،مثلا مهندسی خودرو از نظر کار ضعیف تره،قبلا خودم میخواستم برم مهندسی خودرو ولی منصرف شدم،ولی باز میگم همه چی به علاقه خودت ربط داره،من کسایی رو دیدم با علاقه به سمت رشته هایی که اصلا بازار کار مناسبی براشون نبود رفتن و هیچ مشکلی پیدا نکردن،چون اگه علاقه باشه بعدش پشتکار هست و در نهایت یه راهی برای خودت درست میکنی تا به نتیجه برسی(نتیجه یعنی زندگی،یعنی کار،یعنی .....)

irang1388

عضو جدید
سلام دوستان عزیز نمی دونید کارنامه نهایی کی می یاد؟
بعدش میشه این قبولیمو با جایی که بعدان قبول شدم عوض کنم.
الان روزانه ام شهید مدنی ..فرضا بیام شبانه..
بعد سوال دیگه تو ارشد میشه مهمان شد؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام دوستان عزیز نمی دونید کارنامه نهایی کی می یاد؟
بعدش میشه این قبولیمو با جایی که بعدان قبول شدم عوض کنم.
الان روزانه ام شهید مدنی ..فرضا بیام شبانه..
بعد سوال دیگه تو ارشد میشه مهمان شد؟

سال پیش یکی از دوستان خواجه نصیر قبول شده بود. مهمان گرفته بود برای زنجان. البته خانواده ایثارگر بود

irang1388

عضو جدید
سال پیش یکی از دوستان خواجه نصیر قبول شده بود. مهمان گرفته بود برای زنجان. البته خانواده ایثارگر بود
خبر ندارید کارنامه نهایی کی میاد؟؟؟
تکمیل ظرفیت چه جوریه؟
راستی شما که تبریزی هستید نمی دونید شهید مدنی چه جوریه؟؟؟؟

faeghe1365

عضو جدید
منطراحی کاربردی ازاد قبول شدم نجف اباد یه شانس کوچیک تو تکمیل ظرفیتش دارم که تبدیل قبول شم اما خب شانسه اونم دیگه که نمیدونم میشه یا نه.انتخاب اولم به طبع تبدیل انرژیه شما بودی جا من چکار میکردی؟ریسک تکمیل ظرفیتو قبول میکردی واسه رشته مرتبط با خودتون یا همین طراحی کاربردی رو میرفتید؟لیسانسمم سیالات بوده؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
خبر ندارید کارنامه نهایی کی میاد؟؟؟
تکمیل ظرفیت چه جوریه؟
راستی شما که تبریزی هستید نمی دونید شهید مدنی چه جوریه؟؟؟؟

سلام رفیق. کارنامه نهایی هفته اول مهر میاد.
شهید مدنی یا با نام قدیمیش تی ام تی مخفف تربیت معلم آذربایجان. در 40 کیلومتری تبریز به سمت آذرشهر هستش. دانشگاه بسیار بزرگی هستش . از لحاظ رفت و آمد . اتوبوس و قطار داره. خوابگاه داخل دانشگاه هستش. دانشگاه شیکی هستش. امد و شد به تبریز خیلی راحته اصلا مشکلی نداره. یکی از دوستام سال پیش ارشد طراحی اونجا قبول شد. الان هم داره میخونی. اگه حال میکنی یه پل ارتباطی بین شما دوتا بزنم تا همه سوالات شرعی و ... رو ازش بپرسی.

irang1388

عضو جدید
سلام رفیق. کارنامه نهایی هفته اول مهر میاد.
شهید مدنی یا با نام قدیمیش تی ام تی مخفف تربیت معلم آذربایجان. در 40 کیلومتری تبریز به سمت آذرشهر هستش. دانشگاه بسیار بزرگی هستش . از لحاظ رفت و آمد . اتوبوس و قطار داره. خوابگاه داخل دانشگاه هستش. دانشگاه شیکی هستش. امد و شد به تبریز خیلی راحته اصلا مشکلی نداره. یکی از دوستام سال پیش ارشد طراحی اونجا قبول شد. الان هم داره میخونی. اگه حال میکنی یه پل ارتباطی بین شما دوتا بزنم تا همه سوالات شرعی و ... رو ازش بپرسی.
دسته گلت درد نکنه لطف می کنی ..
من که ثبت نام کردم...
این کار شما لطف خیلی یزرگی ...سوالام هم فقط شرعی هست...
دمت گرم داداش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا